واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

ترس و وحشت باند رجوی از خانواده بیانگر چیست ؟؟؟

عیسی آزاده


چند خانواده و بطور خاص یک خواهر که از بدو تولد خواهر بزرگتر و تنها خواهرش را ندیده است با زحمات فراوان و با به جان خریدن تمام مخاطرات به عراق مسافرت می کند.تا خواهرش را ببیند اما بعد ازیک هفته با چشمانی اشکبار بدون دیدن خواهرش بر می گردد ومورد انواع تهمت های رجوی ساخته هم قرار می گیرد.

تعدادی کانکس نشین آفتاب ندیده و با مغز هایی فریز شده از دو و سه دهه قبل با اشاره سرکرده باند  و البته از طریق چند عنصر مفلوک و وامانده در لیبرتی با عناوین مسئول تشکیلات و مسئول جی اس  و جانشین فرمانده کل نیروها در لیبرتی و حومه و روستا های بی نام و نشان با ردیف کردن اطلاعیه های عجیب و غریب و شماره دار جیغ بنفش می کشند و یک مشت دروغ سر هم میکند که آی داد و هوار که چه نشسته اید به دادمان برسید که عناصر اطلاعاتی رژیم ایران برای به راه انداختن یک حمام خون دیگر به لیبرتی آمده اند و مشغول شناسایی داخل لیبرتی هستند!!. و عنقریب است که کشت و کشتاری دیگر راه بیافتد پس تا دیر نشده عجله کنید!! .

ناخودآگاه به یاد اطلاعیه های سرپا دورغ باند رجوی افتادم که در شرایط به اصطلاح آماده باش سیاسی و نظامی در مقاطع مختلف برای شیادی و سرگرم کردن اسیران در بند پشت سرهم صادر می کرد. این بار هم بر همان سیاق اطلاعیه هایش را شماره گذاری کرده است.

مگر چه شده است که با آمدن چند خانواده سراپای تشکیلات  باند رجوی را ترس و وحشت فراگرفته است؟

یک مادر هفتاد ساله و یک خانم مسن و یک زوج جوان که برای دیدن عزیزانشان به لیبرتی آمده اند آیا سلاح کشتار جمعی به همراه دارند و با توپ و تانک آمده اند که عنان از کف داده اید و کف کرده اید؟ یا مشکل حضرت آقا و رئیس جمهور حسرت به دل شورای کذایی چیز دیگری است که جرات ندارد آنرا به زبان بیاورد و با این گرد و خاک کردن ها دارد ایز گم میکند و اصل موضوع را لاپوشانی می کند؟

اخیرا اطلاعیه های باند رجوی را افرادی بسیار کودن و بی سواد می نویسند بطوری که اطلاعیه هایشان آنقدر مضحک و خندان دار وبی پایه و اساس است که دورترین هوادار آنها هم به ریششان می خندد چه رسد به آنان که با ترفند های این باند کثیف و جنایتکار بخوبی آشنا هستند.

کمپ لیبرتی که 24 ساعت و هفت روز هفته ومستمرا تحت مانتیور دوربین های نیروهای عراقی و محل رفت و آمد تیم های یونامی و کمیساریا و کارگران و پیمانکاران عراقی است و فاصله نیروهای حفاظت عراقی کمپ با پست های نگهبانی  فرقه کمتر از10 متر است چه شده که چند نفر سالخورده و یک زوج جوان که فاقد هر گونه دانش نظامی هستند مشغول شناسایی داخل کمپ باشند؟ آنهم از پشت دیوار های بتونی؟ احتمالا آن مادر سالخورده در زیر چادرش موشک پنهان کرده که چشمان شیر همیشه شیاد متوجه شده است!!

فی الواقع آنقدر بنای این باند بر اساس دروغ و شیادی و شارلاتان بازی است که دیگر حسابی به سیم آخر بی آبرویی زده است زیرا دستگاه مغز شویی فرقه دیگر به انتهای خط رسیده است و بحث خانواده و یا هر کورسویی که رایحه بیرون را به گوش یا به مشام اسیران برساند برایش بود و نبود است و شخص رجوی و همسرش به خوبی می دانند که باید بطور مطلق تمام روزنه های امید را در اسیران نابود سازند تا بتوانند بردگان مغزشویی شده را در چنبره تشکیلات نگه دارند. دقیقا همه افراد کمپ لیبرتی به بردگان فکری رجوی مبدل شده اند و در اوج ناباوری همه این افراد را از خرد تا کلان استثمار فکری و عقلی کرده اند. آن  کاری که دردوران برده داری با جان و جسم انسان می کردند تا استثمارشان کنند متاسفانه در قرن بیست و یکم توسط رجوی با مغزشویی انجام می شود وانسان ها را به ورطه ای از سقوط و انحطاط فکری و اخلاقی می اندازد که باید رکیکترین دشنامها ها و توهین ها را نثار خانواده ات بکنی و اقرار و اعتراف کنی که تنها و یگانه خانواده ام رجوی است و عیال وخانواده و فرزند و برادر و خواهر و…. و همه چیزم رجوی است و لا غیر.

در روابط انسانی هم آنچنان بلایی سر انسانها آورده است که توهین و بدترین فحاشی ها و آب دهن انداختن به همرزم و رفیق و یار مبارزاتی ات برایت افتخار و مایه سربلندی و مباهات شود و دوری جستن از این کثافت کاری ها برایت مایه ننگ و عار شود و باید متحمل عواقب آن باشی و در دریف و لیست مجرمان و مرتدین به ساحت مقدس رهبر عقیده و دل ها یعنی خانم و آقا قرار بگیری.

چرا خانواده را رجوی برای هر فرد مرز سرخ کرده است ؟

اولین شرط  این است که باید با تمام فکر و اندیشه القا شده از خانواده اعلام برائت کنی. و یک طومار همراه با یک مصاحبه تلویزیونی مملو از فحاشی برای خانواده بعنوان کادو ارسال کنی تا شاید رهبر فرقه را خوش آید و دست از سرت بر دارد والا حسابت با کرام الکاتبین رهبری یعنی همان ولایت عقیدتی است. سرجوخه های تشکیلات با سگان پاچه گیرش بلایی به سرت می آورند که دست آخر بارها و بارها بخودت بگویی ای کاش می مردم و در این لجن زار نمی ماندم و بارها مرگت را از خدا بخواهی.

بدون اغراق من خودم بارها در بالاترین سطوح سازمانی شاهد این برخورد و عملکرد آن روی افراد بوده ام که افراد حاضرند در لحظه بمیرند ولی به یکی از نشست های تفتیش عقاید و مغز شویی تشکیلات فرقه نروند . چون در ورای تمام بی عدالتی ها و شکنجه های روحی  و روانی و کشتن انسانیت در تشکیلات فرقه ؛ هنوز کورسویی از امید و بارقه هایی از شخصیت انسانی در افراد مانده است. به همین دلیل هم هست که این دو عنصر هم در جنگ و تعارض با افکار ضد انسانی رجوی هستند چیزی که البته در قاموس رجوی به زشتی وپلیدی از آن یاد میشود و گوهر انسانی و جوهره وجود انسانی را فردیت فرو برنده نام نهاده و عزت نفس و زندگی را بدترین گناه دوران نامیده است.

البته این نسخه برای افراد اسیر فلک زده است خودش که همواره در ناز و نعمت و شاهانه خورده و خوابیده وزندگی کرده است و خودش را هم مالک مطلق همه چیز مجاهدین بیچاره و اسیران فلک زده می داند.

رجوی در ورطه سقوط همه مرز ها را دریده است. هر حلالی را حرام و هر حرامی را حلال کرده است. هر خیری را شر و هر شری را خیر کرده است.و تا کنون هم به مدد پول های باد آورده و کوپن ها نفتی  اهدایی صدام حسین پول ها را در بانکهای مختلف دنیا تلنبار کرده و سرمایه گذاری های بی حد و حصری هم در همه جاکرده و می کند. لذا با پول تا به امروز به حیاتش ادامه داده و بقول خودش رقبای سیاسی اش را از دور خارج کرده است.

بواقع دیگر فرقه رجوی یک سازمان سیاسی نیست بلکه یک کارتلی است که با پیچیده ترین روش ها و متد ها و با بکارگیری تکنولوژی روز قورباغه را میخواهد قناری نشان دهد و با شارلاتانیسسم و راه اندازی خیمه شب بازی های مختلف با افراد پناهنده و خارجی و استفاده از سخنرانان اجاره ای خودش را یک سازمان سیاسی و به عنوان اپوزیسیون قالب کند .

اما این دوران در حال پایان است و دیگر نمی توان  با شالارتان بازی سیاسی وگاهی با تهدید و ارعاب و گاه با دروغگویی و شیادی و آسمان و ریسمان کردن اظهار  وجود کرد. دیگر حنا یش رنگی ندارد و کفگیر بد جوری ته دیگ خورده است.

سازمانی که بقول خودش مدعی تنها آلترناتیو بودن و مدعی برپایی یک نظام کثرت گرا و سکولار و لائیک است چرا از چند خانواده که برای دیدن عزیزانشان به جلوی خانه آنها آمده اند طوری برخورد می کند که کسی با دشمنش نمی کند .

شما از آه دل خسته آن پیر زن و ناله های جانسوز آن خواهر نترسیدید؟

شما به چه معیار و پرنسیبی از انسانیت تعهد دارید؟

دیدن خانواده برای اسیران جرم است و گناه نابخشودنی چون در محاسبات تشکیلات پوسیده تان تهدید جدا شدن فرد وجود دارد و یا از این می ترسید که خانواده مانند سیل بنیان کن ریشه افکار کثیف و پوسیده سرکرده باند را از جا بر کند و دود مان فکری اش را بر باد دهد.

گروگان گرفتن اسیران بیگناه در جهنم کشت و کشتار و نا امن عراق برای چیست؟

چرا مانع حتی پذیرفته شدگان اخیر آلبانی هم شده اید که مبادا به انترنت و خانواده دسترسی پیدا کنند؟

چرا علیرغم این همه افشا گریها که کوس رسوایی شما را عالم گیر کرده است هنوز اجازه دسترسی به اینترنت و تلفن و خانواده به اسیران نمی دهید ؟

مگر بارها مکالمات و پیامها و حتی بیانیه های جمعی زندانیان سیاسی رژیم را که با انترنت به بیرون منتقل شده است تلویزیون خودتان پخش نکرده است؟. چرا باید حتی زندانیان در رژیم دارای تلفن و اینترنت و ملاقات خانوادگی و حتی مرخصی باشند اما اسیران لیبرتی  تلفن و اینترنت برایشان مرزسرخ و فکر کردن به آن جرم باشد؟ بدانید و آگاه باشید که دوران بدمستی تمام شد و دیگر عراق آن عراق سید الرئیس تان نیست. این چند صباح هم بگذرد. فردا نزدیک است و مطمئن باشید که ناله ماداران و داغ خانواده ها روزی گریبانت را اقای رجوی خواهد گرفت و باید جوابگو باشی. بنابراین هر چه میخواهی فحاشی کن و تهمت و افترا بزن. از داخل غار و سوراخ موشت تهدید کن. روزگار حسابرسی نزدیک است و باید پاسخگوی تک تک جنایاتت باشی.

پاریس

عیسی آزاده

 

 

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS20k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل5k
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید12k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید14k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes