واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

هشتم مارس روز جهانی زنان: خانم مریم رجوی آیا آزادی زنان از طریق به بردگی رفتن در فرقه رجوی میسراست؟

بمناسبت هشتم مارس روز جهانی زن

رهبران فرقه و زنانشان

عکس رهبر مائوئیست فرقه کریشنال با زنان اسیرش از روزنامه گاردین

کوتاه سخن اینکه، بعد از نفی کامل فرقه رجوی توسط ایرانیان در دهه 1360 و ریزش نیروهایش، تنها تاکتیک مسعودرجوی برای حفظ تشکیلات صدپاره اش اتخاذ تاکتیک جدیدی بنام انقلاب ایدئولژیک با ادعای رهایی زنان و از آن طریق آزاد کردن انرژی زنان و مقایسه آن با آزاد سازی انرژی بردگان توسط محمد پیامبر اسلام جهت تسخیردوباره جهان توسط خلیفه جدید مسلمین جهان بنام مسعود رجوی بود.

 

تاکتیک جدید، با خود فروشی به عراق و عربستان و برای مدتی باکمک نظامی و مالی آنها و انجام عملیات مرزی و کشتن سربازان ایرانی بدست مسعود رجوی تحت نام جنگ جبهه ای داوم یافت.

 

اما سونامی  قبول آتش بس بین ایران و عراق این جزیره دور افتاده را حتی در همان فاصله های نوری با مردم ایران و منافع مردم ایران نیز بیشتر و بیشتر در خودش غرق نمود و اینبار مسعود رجوی توسط خود مجاهدین بطور کامل نفی شد.

 

تاکتیک رجوی برای بقاء به یمن دیوار آهنین دور قرارگاههای تشکلش در عراق و در همکاری تنگاتنگ با صدام سیکلِ سرکوب شدید داخلی، کشتن کردها برای حفظ صدام جهت حفظ دیوار آهنین خودش و سرکوب داخلی بیشتر بود.

 

سیکل اول سرکوب طلاقهای اجباری جهت جدا کردن مردان و زنان با هدف شکستن تمامی اتحادهای هرچند کوچک درون تشکیلاتی علیه خودش در حد اتحادهای زن و شوهرها در تشکیلات بود ، همچنین برداشتن بزرگترین مانع برسر راه کشاندن زنان دیگر به مسیری که مسعود رجوی برای مریم عضدانلو ترسیم و اجرا کرده بود. یعنی اسیر کردن زنان با بهانه آزادی زنان و تبدیل آنها از زنان ساده به رهبرانی جهانی!!! با انرژی که میتوانند نه تنها ایران بلکه جهان را تسخیر کنند. که این مهم تنها و تنها از طریق همبستری زنان با رهبر عقیدتی (خلیفه مسلمین جهان) کاری که مریم رجوی انجام داده بود عملی میتوانست بشود. مدیریت کشاندن زنان به این مسیر نیز با مریم رجوی بود. بموازات طلاقهای اجباری مردان تشکیلات که در ریز به ریز مسائل قرار داشتند و همگی مخالف رجوی بودند تماما از مسئولیتها عاری شده و خلع ید گردیدند. و جای آنها به زنانی داده شد که بقول مسعود رجوی کاغذهای سفیدی بودند که هیچ چیز در چنته نداشتند که علیه رجوی علم کنند.

نوجوانان دختر مجاهد

دختران نوجوان اسیر فرقه رجوی که مسعودرجوی آنها را مجبور به اصلاح ابروها جهت اینکه نشان دهد از زنان  رجوی هستند مینمود

در سیکل دوم که بدنبال حمله آمریکا به عراق صورت گرفت و میرفت که با از قدرت افتادن صدام این دیوار آهنین سرکوب رجوی نابود شده و اسرای مجاهد آزاد شوند، اما رجوی با کشتار کردها صدام را نجات داد و دیوار آهنین دور تشکیلات خود را حفظ نمود.

 

سیکل بعدی با توجه به ورود زنان به کار و مسئله دار شدنشان و اینکه مسیر مورد نظر رجوی را طی نمیکردند و تسلیم نمیشدند و تمامیت مسعودر رجوی را مورد سوال قرار میداند. مسعود رجوی با تاکتیک فرار بجلو آنها را به زندگی طلبی متهم نمود و آنها را مجبور نمود که رحم هایشان را با عمل جراحی خارج کنند تا به گفته رجوی هیچ بارقه ای از زندگی طلبی در آنها باقی نماند. در این مسیر زنان زیر تیغ جراحی رفته و رحمهایشان بیرون کشیده شد. ولی مسعود رجوی به اینهم راضی نبود و چاره را به خیال خودش بعد از نابودی زمینه های علائق فرزند طلبی، با به همبستری کشاندن زنان با خودش زمینه های علائق به همسرانشان را نیز در میان زنان از بین ببرد. اینبار نیز مریم عضدانلو همانند سیکل خارج کردن رحم زنان بکار افتاد و البته با فریب تک تک زنان آنها را به همبستری با مسعود رجوی کشاند.

نفیسه پزشک محاهدین

نفیسه پژشک فرقه رجوی که رحم زنان را جراحی کرده

 

اینکه رجوی انگیزه های شهوت رانی نیز داشته است یا خیر را باید از خودش پرسید. هرچند با تکیه به تاریخچه ننگین مسعود رجوی یعنی ازدواج با خانم فیروزه بنی صدر در پاریس تنها نه ماه بعد از شهادت اشرف ربیعی در ایران زمانیکه روزانه صدها میلیشیا در زندانهای رژیم به جوخه های اعدام سپرده میشدند و سپس زمانیکه هنوز با خانم فیروزه بنی صدر همسر بود به رابطه عاشقانه تحت نام عشق مرید(مریم عضدانلو) به مرشد(مسعود رجوی) غلطیده طوری که مریم عضدانلو را از مهدی ابریشمچی جدا کرد تا با وی ازدواج کند. و اینکه از سال 1363 که نابودی تشکیلات برایش مسجل شده تا کنون تمامی تاکتیکهای او در کانونش عشق و عاشقی و رابطه جنسی با زنان موج میزند، این ظن را تشدید میکند.

بردگی زنان

زنان آزاد شده توسط مسعود و مریم رجوی بعد از طلاق گرفتن از همسران و همبستری با مسعود رجوی

نکته پایانی جهت کوتاه کردن مطلب اینکه، رهایی زنان بنا به گفته خود مسعود رجوی و هزاران بار تکرار آن توسط مریم عضدانلو تنها و تنها با بردگی(خودسپاری مطلق) به رهبری عقیدتی (مسعود رجوی یعنوان یک مرد) عملی است نشان میدهد که آزادی زنان تنها بهانه ای  جهت ارضاء شهوت قدرت و… پرستانه مسعود رجوی بیش نبوده است.

 

چرا که هیچ زنی در صورت مورد سوال قرار دادن رجوی آزاده محصوب نمیشود که هیچ بلکه ضد انقلاب بوده و مزدور رژیم تلقی میشود. آزادگی برای زنان یعنی بنده و عبد و عبید رجوی بودن. خانم مریم رجوی این است آنچه شما آنرا رهایی زنان مینامید؟

 

 

نه به تروریسم و فرقه ها

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS20k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل5k
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید12k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید14k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes