واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

انتشار ‘مستندات دادگاه تقلب’ در انتخابات ۱۳۸۸ علی‌رغم مخالفت قوه قضائیه

محمدرضا خاتمی، نایب رئیس مجلس ششم و دبیرکل سابق حزب مشارکت، متن دفاعیه خود در دادگاه در مورد “تقلب” در انتخابات ۱۳۸۸ را منتشر کرد. قوه قضائیه ایران، پیشتر گفته بود که این فعال سیاسی حق انتشار دفاعیه‌ خود را برای اطلاع عموم ندارد.

در دفاعیه آقای خاتمی، با استناد گزارش های وزارت کشور و شورای نگهبان، گفته شده که سرنوشت حداقل ۷ میلیون و ۸۹ هزار و ۹۹۳ برگه رای انتخابات ریاست جمهوری دهم “معلوم نیست”. وی در عین حال افزوده که با مبنا قرار دادن برخی دیگر از گزارش های وزارت کشور، تعداد برگه‌های دارای سرنوشت نامشخص به ۸ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۹۹۳ نیز می‌رسد.

در متن دفاعیه، علاوه بر استنادات عددی، به شهادت‌ برخی مقام های جمهوری اسلامی در مورد تخلفات انتخاباتی هم اشاره شده است. از جمله، به خاطرات -منتشرنشده- ۲۵ خرداد ۱۳۸۸ اکبر هاشمی رفسنجانی که در بخشی از آن آمده: “شب محسن رضایی آمد. گفت با آقایان شمخانی، لاریجانی، سلیمانی و قالیباف جلسه داشته و به تقلب حدود هشت میلیون رأی معتقد شده‌اند. به آقای حجازی گفته‌اند به رهبری بگوید.”

به دنبال اظهارات محمدرضا خاتمی در آبان ماه گذشته راجع به وقوع “تقلب هشت میلیونی” در انتخابات، سازمان اطلاعات سپاه علیه او شکایت کرد و قوه قضائیه ایران در ۱۰ اردیبهشت، ۱۱ خرداد و ۲۸ خرداد گذشته او را مورد محاکمه قرار داد. در پی این محاکمه، دادگاه بدوی در ۱۵ تیر آقای خاتمی را به دو سال زندان محکوم کرد.

نایب رئیس اسبق مجلس ایران، همزمان با انتشار دفاعیه خود، متن آن را در نامه هایی جداگانه به روسای سه قوه قضاییه، مجریه و مقننه ارسال کرده است. متن کامل دفاعیات محمدرضا خاتمی و ضمایم مرتبط ، بالغ بر ۳۲۴ صفحه می شود که در فضای مجازی در دسترس قرار گرفته.

در متن دفاعیه محمدرضا خاتمی، با اشاره به نامشخص بودن تکلیف سه گروه مختلف از برگه های رای در انتخابات ۱۳۸۸، اندازه هر یک از این سه گروه محاسبه شده است.

 

گروه اول: ۲۰۵۴۹۳۳ برگه رای

دفاعیه اخیر در توضیح گروه اول از برگه‌های داری سرنوشت نامعلوم، با استناد به آمار تفکیکی صندوق های آرا -که در تیرماه ۱۳۸۸ از سوی وزارت کشور منتشر شد- تعداد برگه های رای باقی مانده در دسته‌های صدهایی”نیمه مصرف شده” را جمع زده که بالغ بر ۲ میلیون و ۱۸۹ هزار و ۶۱۷ برگه می‌شود.

این در حالی است که در گزارش تفصیلی تیرماه ۱۳۸۸ شورای نگهبان در مورد انتخابات، تعداد برگه های باقی مانده در تعرفه های نیمه مصرف شده، حدود ۲ میلیون کمتر، یعنی ۱۳۴ هزار و ۶۲۴ برگه عنوان شده است.

در دفاعیه، مشخصا با ذکر اینکه ” تا اینجا حداقل برای ۲ میلیون و ۵۴ هزار و ۹۹۳ رأی عددسازی شده”، از دادگاه پرسیده شده: “این بیش از دو میلیون برگه‌‌های که رأیی در آن نوشته‌نشده بوده است در کجا و به‌حساب چه کسی منظور شده است؟”

گروه دوم: ۳۰۳۵۰۰۰ برگه رای

دفاعیه نایب رئیس مجلس ششم، در توضیح گروه دوم از تعرفه های دارای سرنوشت نامشخص، تفاوت تعداد برگه های توزیع شده در استان های مختلف با تعداد برگه های ادعایی شورای نگهبان مورد توجه قرار گرفته است.

در این بخش، با استناد به گزارش های روسای ستادهای انتخابات وزارت کشور در ۱۱ استان ایران، آمده در این استان‌ها تعداد برگه های رای توزیع شده، “حداقل ۳ میلیون و ۳۵ هزار برگه” کمتر از میزانی بوده که شورای نگهبان مدعی چاپ آنها شده است.

دفاعیه سپس با یادآوری اینکه این میزان تفاوت، تنها مربوط به ۱۱ استان از ۳۰ استان کشور (در خرداد ۱۳۸۸) است تاکید کرده: “اگر به همین میزان بخواهیم نتایج را به‌ کل [۳۰ استان] کشور تعمیم بدهیم، احتمالاً به عددی نزدیک ۹ میلیون تعرفه سرگردان می‌رسیم که فعلاً به همان عدد حداقلی ۳ میلیون و ۳۵ هزار بسنده می‌کنیم، چراکه فاجعه آن‌قدر بزرگ است که همین میزان هم برای اثبات آن کافی است.”

گروه سوم: حدود ۲ میلیون برگه رای

دفاعیه، در توضیح سومین گروه از برگه های رای بلاتکلیف، به گزارش تفصیلی شورای نگهبان در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۸۸ اشاره کرده که اعلام می‌کند برای انتخابات ریاست جمهوری دهم، مجموعا ۶۰ میلیون و ۸۷۵ هزار برگه رای توزیع شده است.

گزارش شورای نگهبان مشخصا تصریح دارد: “وزارت کشور قبل از انتخابات اقدام به چاپ ۵۸ میلیون و ۸۷۵ هزار برگ تعرفه نموده است. همچنین در روز اخذ رأی مورخ ۸۸/۳/۲۲ نیز پس از هماهنگی با این شورا به‌منظور جلوگیری از کمبود احتمالی تعرفه و امکان توزیع مناسب آن در سراسر کشور، تعداد ۲ میلیون برگ تعرفه دیگر نیز به چاپ رسید.” (هرچند دفاعیه یادآوری می‌کند که دو روز بعد، جانشین رئیس ستاد انتخابات تعداد تعرفه های چاپ شده در روز انتخابات را نه ۲ میلیون، که نیم میلیون گزارش کرده).

از سوی دیگر اما، کامران دانشجو رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور، در جلسه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸ نمایندگان کاندیداها در حضور رهبر جمهوری اسلامی اعلام کرده است: “در این دوره از انتخابات برای تعداد ۵۷ میلیون تعرفه، بنا به درخواست و برآورد استان‌های کشور با چاپخانه بانک ملی عقد قرارداد شد و سپس با درخواست مجدد برخی استان‌ها، این تعداد به ۵۸ میلیون و ۸۷۵ هزار رسید.” آماری که با توجه به قرائت آن در حضور آیت‌الله خامنه‌ای، قاعدتا با حساسیت زیاد بیان است.

دفاعیه می گوید که به این ترتیب، میان روایت گزارش تفصیلی شورای نگهبان و گزارش رئیس ستاد انتخابات از تعداد کل برگه های رای چاپ شده برای انتخابات، ۲ میلیون برگه تفاوت وجود دارد که سرنوشت آنها روشن نیست.

جمع سه گروه: ۷۰۸۹۹۹۳ برگه رای

دفاعیه محمدرضا خاتمی، نهایتا با جمع بستن سه گروه آرای دارای سرنوشت نامعلوم در انتخابات ۱۳۸۸، به عدد ۷ میلیون و ۸۹ هزار و ۹۹۳ برگه رسیده است. عددی که حاصل جمع ۲۰۵۴۹۳۳ برگه (گروه اول)، ۳۰۳۵۰۰۰ برگه (گروه دوم) و ۲ میلیون برگه رای (گروه سوم) است.

در عین حال، در بخش دیگری از دفاعیه، که به گروه سوم مربوط می‌شود، گزارش ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ علی‌اصغر شریفی‌راد جانشین رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور در شبکه سه سیما (برنامه “ایران ۸۸”) نقل قول مستقیم شده که حکایت دارد: “علاوه بر ۵۷ میلیون تعرفه چاپ‌شده پیش از انتخابات، حدود نیم میلیون تعرفه نیز در روز انتخابات چاپ و توزیع‌شده که ۲۰۰هزارتای آن ها به تبریز، ۱۰۰ ھزار به اصفهان ، ۱۰۰هزار به خراسان، ۵۰ هزار تا به قم و… ارسال شده است.”

در دفاعیه، خطاب به دادگاه آمده: “ملاحظه فرمودید که بعضی از مسئولین انتخابات مقر [مصر؟] به چاپ ۲ میلیون تعرفه در روز جمعه انتخابات هستند، اما بنا به اعتراف آقای شریفی راد در مصاحبه ۸۸/۳/۲۸ با صداوسیما این تعداد نیم میلیون بوده است و نه ۲ میلیون.”

در ادامه دفاعیه تاکید شده: “اگر با حسن نیت برخورد کنیم و آمار آقای شریفی راد را هم مبنا قرار ندهیم و فقط به حرف‌های رئیس ستاد انتخابات بسنده کنیم، با احتساب آرای نامعلوم داخل صندوق‌ها و نیز تعرفه‌های توزیع نشده در استان‌ها، تا اینجا حداقل تکلیف ۷ میلیون و ۸۹ هزار و ۹۹۳ برگه معلوم نیست. و اگر آمار آقای شریفی راد مبنی بر چاپ تنها نیم میلیون تعرفه در روز انتخابات را صحیح بدانیم، به عدد ۸ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۹۹۳ می‌رسیم.”

محمدرضا خاتمی، در نیمه آبان گذشته، در مصاحبه ای با برنامه “رودر رو”، “به نقل از منابع مطلع” در جناح اصولگرا گفته بود که “در ستاد انتخاباتی وزارت کشور تقلب صورت گرفته و ۸ میلیون رای به صندوق‌ها اضافه شده است”.

وی با تاکید بر آنکه این کار نه در پای صندوق‌ها یا در شهرستان‌ها که در هنگام تجمیع آرا در وزارت کشور انجام شده، افزوده بود در نتیجه این تقلب، در شرایطی که “آرای صندوق ها ۳۲ میلیون بوده”، اعلام شده که ۳۹ میلیون نفر در انتخابات شرکت کرده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS20k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل5k
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید12k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید14k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes