واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

تلاش اساتید، آکادمیسین های سرشناس دانشگاهها و ان جی او ها جهان برای پایان تحریمهای ظالمانه ایرانیان

گروه متنوعی از دانشگاهیان ، محققان و رهبران سازمان های غیردولتی نامه سرگشاده زیر خطاب به رهبران کشورهای گروه

1 + 4 (انگلستان ، فرانسه ، آلمان ، چین ، روسیه) و قانونگذاران ایالات متحده را امضا کرده اند.

https://peacediplomacy.org/2020/03/27/end-iran-sanctions/

چندین محقق شناس برجسته از جمله نوام چامسکی ، اروند آبراهامیان ، حمید دباشی ، ایندورپال گروال ، مینو معلم ، روبرت کرو و جان پاکر این نامه را امضا کردند.

این نامه توسط مؤسسه صلح و دیپلماسی تهیه و تنظیم شده است.

 به قطع و یقین مردم ایران و مردم آزاده جهان هرگز این روزها و کسانیکه از تحریمهای ضد بشری و سلطه جویانه سلطه گران و زورگویان جهانی تحت نام مبارزه برای آزادی و… حمایت کرده و میکنند را بعنون ننگ تاریخی و مهر سیاهی بر پیشانی آنها نخواهد بخشید و همچون کودتای 28 مرداد، جدا کردن بحرین از کشور، قراردادهای ننگین گلستان و ترکمن چای …را فراموش نخواهد کرد.      

در ادامه مخالفت‌های جهانی با تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، صدها فعال مدنی و اساتید دانشگاه از کانادا، آمریکا، اروپا و آسیا با امضای نامه‌ای خواستار لغو این تحریم‌ها شدند.

 موسسه صلح و دیپلماسی کانادا روز شنبه نامه سرگشاده ای را با امضای بیش از 400 نفر از چهره‌های برجسته دانشگاهی و فعالان مدنی منتشر کرد که امضای چهره‌های برجسته‌ای همچون «نوآم چامسکی» روشنفکر و فیلسوف آمریکایی و استاد دانشگاه «ام ای تی» در ذیل آن دیده می‌شود.

امضا کنندگان این نامه تاکید کردند، در حالیکه دولت آمریکا روی کاغذ اقدامات بشردوستانه را معاف از تحریم‌ها اعلام کرده است اما تحریم‌های واشنگتن از جمله محدودیت‌های بانکی، تاثیر منفی زیادی بر دسترسی ایرانیان به تجهیزات پزشکی و داروهای ضروری داشته است.

در این نامه آمده است، ادامه تحریم ها نقض حقوق غیرقابل انکار ایرانیان برای دسترسی به بهداشت و درمان و مراقبت های پزشکی است.

امضا کنندگان این نامه از تمامی اعضای شورای امنیت سازمان ملل، خواسته‌اند مطابق با قوانین بین المللی از مردم ایران برای مبارزه با ویروس کرونا حمایت کنند.

دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا سال 2018 پس از نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد و خروج از برجام، تحریم‌های یک جانبه‌ای علیه ایران اعمال کرد و سیاست “فشار حداکثری” را در پیش گرفت.

Academics and NGO Leaders: End Iran Sanctions

A diverse group of academics, researchers and NGO leaders have signed the following open letter addressed to the leaders of the P4+1 countries (United Kingdom, France, Germany, China, and Russia) and US lawmakers.

Several distinguished academics including Noam Chomsky, Ervand Abrahamian, Hamid Dabashi, Inderpal Grewal, Minoo Moallem, Robert Crews, and John Packer have signed this letter.

The letter was drafted and coordinated by the Institute for Peace & Diplomacy.

For academics/researchers/NGO leaders: If you’d like to add your name to this letter, please click on the following link before March 31, 2020.

OPEN LETTER: END IRAN SANCTIONS

This week, confirmed infections of the rapidly spreading COVID-19 surpassed 586,000 worldwide and global deaths rose past 26,800 as the outbreak continues to spread across the Middle East, Europe, and North America. According to the World Health Organization (WHO), worldwide deaths have tripled while global cases have more than doubled in the past week.

Iran is among the hardest-hit countries by the pandemic, with over 2,300 deaths and 32,000 cases of infections from the COVID-19. It is also the only country that is dealing with this level of cases while living under severe economic sanctions.

In 2018, the Trump administration imposed unilateral sanctions on Iran and implemented a policy of maximum pressure after withdrawing from the Joint Comprehensive Plan of Action in violation of the United Nations Security Council Resolution 2231.

While on paper the US administration has provided humanitarian exemptions in its sanctions regime, reports from Iranian civil society, international aid organizations, and human rights groups including Human Rights Watch, show a different reality on the ground as US sanctions, including banking restrictions, have severely impacted Iranians’ access to medical equipment and essential medicine.

In recent weeks, the United Kingdom, Russia, China, and Pakistan have asked the U.S to ease sanctions on Iran during this unprecedented global pandemic. Meanwhile, the Trump administration has ignored these requests and instead have imposed even more sanctions on the country.

We believe that it is not only unjust to leave Iranian people alone in this global crisis, but is indeed a violation of Iranians’ inalienable rights to health and access to medical care. Furthermore, we believe that this pandemic is a shared global threat and it could only be defeated when all countries and people come together and support one another.

Therefore, we, the undersigned, call on all members of the United Nations Security Council to act in compliance with international law and UNSC resolution 2231 and to support Iranian people in their fight against this global pandemic.

We also urge the US lawmakers to pressure the Trump administration to immediately lift all sanctions that are impeding Iran’s response to the outbreak, including financial sanctions.

1123 Signatures as of 6PM (EST) March 30, 2020

List of initial signatures* (in alphabetical order based on first name):
Abbas Edalat Professor of Computer Science and Mathematics. Founder, Campaign Against Sanctions and Military Intervention in Iran
Adi Burton Doctoral Candidate, University of British Columbia
Ali Gholizadeh Public Policy researcher, University of Science and Technology of China (USTC)
Ali Naghieh Dr./ Fellow, University College London
Alireza Doostdar Assistant Professor, University of Chicago
Alison Happel-Parkins Associate Professor, University of Memphis
Andreas Otto Dr./Board Member EUIRANC – European Iranian Council
Arshin Adib-Moghaddam Professor in Global Thought, SOAS, University of London
Assal Rad Research Fellow, National Iranian American Council
Azadeh N Shahshahani Legal & Advocacy Director, Project South; past president, National Lawyers Guild
Barbara Slavin American journalist and foreign policy expert
Bijan Ahmadi Executive Director, Institute for Peace & Diplomacy
Dani Magsumbol Doctoral student in Politics, York University
Ervand Abrahamian Professor Emeritus City University of NY
Farhang Jahanpour Retired professor and retired editor for Middle East and North Africa, BBC Monitoring
Farideh Farhi Independent Scholar
Fayyaz Baqir Visiting Professor, School of International Development and Global Studies, University of Ottawa
Hamid Dabashi Professor, Columbia University
Hassan Allami Postdoctoral Fellow, University of Ottawa
Hassan Ansari Long-Term Member- Institute for Advanced Study. Princeton
Hasan Hafidh Dr./ Senior Teaching Fellow, SOAS
Hoda Katebi Writer and community organizer
Hossein Kamaly Associate Professor, Hartford
Jaleh Mansoor Associate Professor, University of British Columbia
Jamal Abdi President, National Iranian American Council
Javad Shamsi PhD student in Economics, London School of Economics and Political Science
John Packer Professor, University of Ottawa
John Philpot American Association of Jurists
Jon Rainwater Executive Director , Peace Action
Kevin McDonough Associate Professor, McGill University
Khodadad Rezakhani Research Scholar, Princeton University
Lisa Weems Professor, Miami University of Ohio
Mahdi Nikbakht Fini Research Assistant, Aalborg University
Mahsa Rouhi Research Fellow, IISS
Manjeet Ramgotra Lecturer in Political Theory, SOAS University of London
Maryam Nabavi Strategist, Equity & Inclusion, University of British Columbia
Maysam Behravesh PhD candidate in political science, Lund University
Megan Altman Professor, Cornell College
Mohammad Borghei Strayer University(retired professor) social and political activist
Mohammad Keyhani Associate Professor, University of Calgary
Mohsen Khaniki Board Member, Iranian Canadian Congress
Morteza Hashemi University of Edinburgh
Muhammad Sahimi Professor, University of Southern California
Nader Hashemi Director of Center for Middle East Studies, University of Denver
Nassim Noroozi Visiting Lecturer, Concordia University
Neda Mohammadi Imperial College London
Noam Chomsky Institute Professor (emeritus), MIT. Laureate Professor, U. of Arizona
Omid Milani, Ph.D. Professor, University of Ottawa
Parham Pashaei PhD Candidate, University of British Columbia
Peyman Jafari Dr./ Princeton University/University of Amsterdam
Pouya Alimagham Lecturer in History, Massachusetts Institute of Technology
Reem Abou-El-Fadl Senior Lecturer, SOAS University of London
Rojeh Jahani Vancouver Peace Council
Rose Wellman Assistant Professor, University of Michigan-Dearborn
S. J. Adrienna Joyce PhD candidate, McGill University
Sahar Maranlou Dr./ Lecturer in Law. University of Essex
Saideh Khadir Family physician and peace advocate
Sam Salehi Samiee Painting Department, ArtEZ University of Arts and Design
Samuel D. Rocha Associate Professor, University of British Columbia
Sara Behforootan Research Associate, Imperial College London
Saranaz Barforoush, Ph.D. Assistant Professor Teaching, University of British Columbia
Sepideh Jodeyri Member of Democratic Socialists of America (DSA)
Setareh Shohadaei PhD Candidate, Department of Politics, The New School
Shadi Mokhtari Assistant Professor, American University
Shirin Saeidi Assistant Professor of Political Science, University of Arkansas
Sina Toossi Senior Research Analyst, National Iranian American Council
Soroosh Shahriari PhD Candidate, McGill University
Soudeh Ghasemi President of the Iranian Canadian Congress
Sylvat Aziz Associate professor, Queen’s university
Taha Ahmadi Vostakolaei PhD Candidate, University of British Columbia
Thomas Woodley President, Canadians for Justice and Peace in the Middle East
Trita Parsi Adjunct Associate Professor, Georgetown University
Yaser Mirdamadi Dr./ Researcher in Muslim biomedical ethics, the Institute of Isma’ili Studies, London
Younes Zangiabadi Vice President, Institute for Peace & Diplomacy
Yousof Azizi PhD Candidate in Public Administration at Virginia Tech School of Public and International Affairs
List of some of the academics and civil society activists who have signed the letter after it was published on march 28 (in no particular order):
Robert Crews Professor, Stanford University
Yoshiko Ozawa Japan International Cooperation Agency
Mahmud Farjami Associate Professor. at Kristiania University Colleges
Roham Afghani Khoraskani Assistant Professor + Shahid Beheshti University
Milad Mohammadi Postdoctoral researcher at University Hospital of Cologne
Arang Keshavarzian Associate Professor, New York University
Mohammad Reza Farzanegan Professor of Economics of the Middle East/ Philipps-Universität Marburg Center for Near and Middle Eastern Studies (CNMS)
Meysam Akhtar Postdoctoral Research Associate, University of Illinois at Urbana-Champaign
Arash massoudieh Associate Professor and Chair, The Catholic University of America
Amir Sabbagh Molahosseini Research Fellow, Queens University Belfast
Mohammadmehdi Saberioon Postdoctoral researcher in German geoscience research centre
Saeed Bagheri Dr./ Postdoctoral fellow, University of Reading
Abdolrasool Divsallar Program Associate, European University Institute
Kaveh Ehsani Assistant Professor DePaul University
Pouyan Tabasinejad Vice President, Iranian Canadian Congress
Fatemeh Abdollahzadeh Professor, Central Connecticut State University
Hamidreza Azizi Visiting Fellow, German Institute for International and Security Affairs
Mahmood Shafeie Zargar Assistant Professor, Vrije Universiteit Amsterdam
Ahmad Ehsandar Research Associate – University of Waterloo
Abbas javadtalab Assistant professor,Concordia university
Salar Haghighatafshar Researcher at the Faculty of Engineering, Lund University, Sweden
Eli Kramer Institute of Philosophy, University of Wroclaw
Norma Claire Moruzzi Director, International Studies Program, University of Illinois at Chicago
Alireza Keshavarz Assistant Professor, Maynooth University
Damon Lynch Doctoral Candidate at the University of Minnesota
Sanam Naraghi Anderlini Founder/CEO International Civil Society Action Network
Mostafa Henaway Social justice fellow/ PhD candidate geography planning and environmental studies Concordia University
Alireza Zandi Karimi PhD, Part time faculty member, Concordia University
Melanie Shulman Professor – Humber College
Anthony Paré Professor, Universiy of British Columbia
Eli McCarthy Adjunct Lecturer, Georgetown University
Reza Namdari Community Activist, Engineer, Order of engineers
Parviz Haghgoo Iranian Canadian Coalition for Peace
Thomas Kelly Professor, Creighton University
Minoo Moallem Professor, UC Berkeley
Barbara J. Wien Professor, American University
Golnar Nikpour Assistant Professor, Dartmouth College
Jeffrey Bachman Sr Professorial Lecturer, American University School of International Service
Catherine Sameh Assistant Professor of Gender & Sexuality Studies, University of California, Irvine
Laura Kang Professor UC Irvine
Manijeh Moradian Assistant Professor, Barnard College, Columbia University
Sandra Soto Associate Professor, GWS, University of Arizona
Alanna Thain Associate Professor, McGill University
Benjamin H Friedman Policy Director, Defense Priorities; Adjunct Lecturer, George Washington University
Sadegh Alhosseini Senior fellow, Moasser Research Center
Hadi Enayat SOAS, London
Leslie Salzinger Associate Professor, University of California, Berkeley
Benjamin Meyer-Krahmer Professor, Academy of Fine Arts Leipzig
Jeffrey Skoller Assoc. Professor, UC Berkeley
Craig Cowan Associate professor, University of Manitoba
Rachel Cunliffe Assistant Professor, Portland State University
Denise F da Silva Professor, University of British Columbia
Navid Ghaffarzadegan Associate Professor, Virginia Tech
Farbod Shokrieh Assistant Professor, University of Washington
Mojtaba Azadi Assistant Professor, San Francisco state university
Gary Yeritsian Assistant Professor, University of Minnesota Duluth
Ali A Olomi Assistant Professor Penn State Abington
Amir Kermani Associate Professor, UC Berkeley
Saeid Saidi Assistant Professor, University of Calgary
Rahim Kurwa Assistant Professor, University of Illinois – Chicago
Mohammad Mahmoody Associate Professor, University of Virginia
Anna Caney Assistant Professor of History, Florida Southern College
Saeed Honarmand Lecturer, Columbia University
David N. Yaghoubian Professor of History, California State University San Bernardino
Marzia Morena Associate Professor Politecnico di Milano Italy
Hitoshi Suzuki Executive Senior Research Fellow, Institute of Developing Economies – JETRO
Nikolas Kosmatopoulos Assistant Professor at American University of Beirut
Liliana Gonzalez Assistant Professor, University of Tennessie
Linta Varghese Assistant Professor. BMCC, City University New York
Dale Snauwaert Professor, The University of Toledo
Anaís Medeiros Passos Professor, Universidade Federal de Santa Catarina
Inderpal Grewal Yale University
Mahnaz Moallem Prof and Dept. chair Towson University Maryland
Frank Safayeni Professor, University of Waterloo
Randall Eggert Assistant Professor, University of Utah
Mahdis Azarmandi Assistant Professor of Peace and Conflict Studies at University of Canterbury
Rima Majed Assistant Professor – American University of Beirut
Doug Oman Associate Adjunct Professor, University of California, Berkeley

* Names, titles and affiliations appear as provided by the signatories.

** Statistics mentioned in the letter are updated as of March 27, 2020.

We have received great support since the letter was published online with the initial signatures. The lists above only include some of the signatures. We will publish the complete list of signatures as soon as possible.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS20k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل5k
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید12k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید14k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes