واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

پاسخی به یاوه های پادو مسعودرجوی در مورد فعالیتهای آقای داود باقروند ارشد

بقلم داود باقروند ارشد:

 

آقای مسعودرجوی که چندی پیش با ترور سردارقاسم سلیمانی توسط آمریکا بوی کباب شنیده بود و از قبر ساخت عربستانش خارج شد و قبل از بهوش آمدن کامل سال 2020 مسیحی را سال سرنگونی رژیم اعلام کرد!! آنهم بدون اینکه تکلیف حداقل چهل “سالِ سرنگونی” اعلام شده قبلیش را روشن کند، اینروزها با مرگ و میرهای مستمر و فرارهای سریالی نیروهایش بعلاوه تمایل و التماس ترامپ به مذاکره با رژیم چشم انداز جنگ و نابودی کشور توسط آمریکا و رسیدن خودش به سلطنت خدایی در ایران را باز هم دورتر دیده بویژه که اخبار رسیده از درون تشکیلات بیانگر این است که در حال احتزار و مرگ است،  یکی از سرکرده هایش با نام جعلی “کورش پارسی” را فرستاده تا این قلم را مقصر شکستهایش قلمداد کند!! و با فرهنگی که مخصوص سران فرقه است. در کامنتی پای ویدئو کلیپ افشاگرانه این قلم در یوتیوب یاوه سراییهای بسیار نموده است که ضرورت روشنگری برای آندسته از جداشدگان خاموش که هنوز توهماتی نسبت به تشکل رجوی دارند، بویژه آنها که دراواخردهه 60 و اوایل دهه 1370 جدا شدند، و هنوز جنایات رجوی آنگونه که باید علنی نشده بود، با پاسخی بسیار بسیار مختصر کمکی باشد به شناخت این هیولای چپ نما.

 

 

یاوه سرای مسعودرجوی (کورش پارسی) اینگونه شروع میکند:

اگر دشمن اين خلق و ميهن رژيم پليد اخوندي است كه هـست ! اگر راه نجات ملت ايران از همه بلايا از فقر و بيكاري تا زلزله و سيل و اعدام و شكنجه و كروناه و …. هزاران بلاي ديگر سرنگوني و استقرار يك نظام دمكراتيك و مردم گرا است كه سلطنت فردي در ان نباشد مثل شاه و شيخ !!
آقای مسعودرجوی چرا در پشت این اسامی مخفی میشوی، اتفاقا در تائید فرمایشات فوق شما از آنجا که شما فراتر از شاه و شیخ خود را خدای شاه و خدای شیخ میشمردید و بدنبال استقرار نه حکومت و سلطنت فردی که سلطنت خدایی هستید بود که ما نیز بعد از بیش از30 سال فریب خوردگی ازتو، برای نجات مردم ایران از افتادن به چاه، در ترس از افتادن در چاله، به افشای تو خدای خود خوانده و کار چاق کنت مریم رجوی پرداخته ایم. تو در قرن بیستم روی شاه و شیخ و فرعون  را با خدا خواندن خودت، سفید کرده ای.
 بنابر اين من دست انكس را كه بيش از پنجاه و پنج سال است با تماميت ارتجاع و استبداد و استعمار در افتاده و با خونين ترين بها و در سخت ترين شرايط تسليم نشده و به مردم پشت نكرده و بدتر از ان بخيانت و در خدمت جلادان خلق در نيافتاده ! اري من به دستان انها و رهبري پاكبازشان مسعود و مريم رجوي بؤسه ميزنم و افتخار من ايراني را انها با مقاومت خود نسل اندر نسل تضمين كردند !!

یاوه سرای مسعودرجوی (کورش پارسی)

رجوی یک خدای کوچکاولا شمایان تنها دست خونین مسعود رجوی نیست که میبوسید!!  بلکه مانند خود او از دست صدام حسین، عربستان سعودی، اسرائیل (در مزدوری در راستای سیاستهای صهیونیستها) گرفته تا نئوکانهای آمریکا را نیز میبوسید و میبوسد. اما  آنچه مسعودرجوی بر خلاف یاوه های شما، تضمین کرد و بعنوان رهبر تاریخساز!! و سر سلسله جنبان آن قلمداد میشود، وطن فروشی به دشمنان ایران و ایرانی است، که امروزه همه خارجه نشینهای امثال سلطنت طلب و غیر سلطنت طلب تحت اسامی مختلف با حمایت از تحریمهای آمریکا با حمایت از حمله نظامی به کشور، با بیطرف ایستادن در هنگام حمله آمریکا به کشور با راهگشایی رجوی به همین کار خائنانه مشغول هستند. بدتر اینکه رضا پهلوی که جد اندر جدش وطن فروش است از وطن فروشی رجوی طلبکار هم شده و خود را ملی جا میزند!!!  

در ثانی هرچه ما مجاهدین بعنوان اعضای سازمان در این مسیر پاکبازانه وارد شده ایم، رجوی خائن با فرارهایش، با زن بارگیش در ازدواجهای چندگانه، با همخوابگی با زنان مجاهد، تا توانسته پاکبازانه!!!!!! با همسران مجاهدین همبستری کرده. که این یکی از قله های پاکبازی!!! این عنصر نجس و منحوس و خیانتکار بوده است. مگر  مریم رجوی صدها بار نگفته  “اینکار مسعودرجوی پاکبازی تمام عیار در مبارزه است!!!!”

پاکبازی دیگرش نیز فرار از صحنه مبارزه بوده است. وقتی ما مجاهدین زیر بمباران مهیب آمریکا قرار داشتیم. زمانیکه آماده حمله (حماقت) دوم به ایران بودیم، او خودش و همسرش (کارچاق کنش) به خارج عراق فرار کرده بودند. مهمتر و جنایتکارانه تر اینکه حتی فرمان حرکت تمامی نیروها بسمت مرز را بدون هیچ فرماندهی. بدون مهمات لازم، بدون حتی مواد غذایی لازم و بدون نیروی کافی، (این قلم فرمانده توپخانه ارتش بودم برای هر توپ 120 که حداقل 8نفر خدمه میخواهد دونفر خدمه داشتیم که یکی حتی آموزش هم ندیده بود دومی نیز تازه آموزش را تمام کرده بود. تانکها بجای چهار خدمه دو خدمه داشت. حدود 4000نفر را بدون پشتیبانی، بدون غذا، بدون مهمات به دهان رژیم فرستادن وقتی خودش فرار کرده است از کدام نوع پاکبازیهاست که در تاریخ وجود ندارد و برای اولین بار توسط این جانی در تاریخ ساخته شده است؟!!! اگر این ستون توسط نیروی هوایی آمریکا بمباران نشده بود، و برگردانده نشده بود.  تماما توسط رژیم در مرزنابود میشدند.

شما نيز مثل گاپوها و همه خيانتكاران تاريخ فقط يك نگاهي بسرنوشت همه انهايي كنيد كه نه تنها به مردم و مقاومت و خون شهيدان ازادي خلق پشت كردند و بلكه بدتر از ان به زير عباي ابليس مجسم دوران گشتاپو اخوندي رفتند و اينچنين خود را بحراج جلادان فروختند !! بيندازيد تا عاقبت همه انها از كوفيان زمان حسين ابن علي تا قيام ها و جنبشهاي ازاديبخش در همه كشورها بخوبي خواهيد ديد كه دشمن پليد مثل دستمال از شما استفاده مقطعي ميكند و سپس در توالت انداخته و سيفون را ميكشد !
یاوه سرای مسعودرجوی (کورش پارسی)

زیاد تند نروید هیچ مبارزه ای هرچند خونین لزوما نشانگر صحت راه نیست. همانطور که رجوی هم از تروریسم و جنایت  القائده در 11 سپتامبر دفاع و حمایت کرد و هم از تروریسم داعش بعنوان عشایر در قالب انقلابیون وطن پرست عراقی. همه کسانیکه تروریسمی همچون تروریسم داعش در جهان و القائده در افغانساتان را بنمایش میگذارند جنایتکارانی بیش نیستند همچون مسعود رجوی. بنابراین اشک تمساح ریختن برای تروریستهای ضد بشر و نام جنبشهای آزادیبخش گذاشتن برا آنها دردی از مسعود رجوی دوا نمیکند. اما از آنجا که خود را مرید یک جانی بنام مسعودرجوی قلمداد میکنید حداقل از آموزه هایش یاد بگیرید ببینم واقعا شکرهای فوق را که مسعودرجوی در تعریف و  تمجید از خودش سالها خورده و بالا آورده  و حالا دیگر رویش نمیشود دوباره بخورد را اینبار به خورد توداده تا تو تکرار کنی، آیا جواب فرافکنی هایت را میدهد یا خیر؟ و اینکه چه کسی الان در توالت انداخته شده و سیفونش را کشیده اند!

از آنجا که در مقطع کنونی تاریخ، تضاد اصلی حاکم بر جامعه بشری، تضاد بین خلقها و امپریالیسم است، نیروها، احزاب و رژیمها بایستی در اردوی خلقها و همراه آنان با امپریالیسم جهانی (به سرکردگی آمریکا) در نبرد و ستیز باشند، وگرنه اجبارا جزو اقمار امپریالیسم و به موضع ضدیت با خلقها سقوط میکنند!!! آموزه های مسعودرجوی: نشریه مجاهد ش 4 ص 2

 

آموزه های مسعودرجوی

جناب یاوه نگار، حالا سوال ازشما مرید جنایتکاری همچون مسعود رجوی این است، چرا الان شما جزء اقمار امپریالیسم و در موضع ضدیت با خلقها قرار گرفته اید؟  ولی رژیم (طبق فتوای رجوی در فوق) در موضع انقلابی مبارزه با آمریکا قرار دارد؟!! آیا از همین موضع  ضدیت با خلقها نیست که  از جانب امپریالیسم قبلا از زبان جان بولتن و حالا پادو جان بولتن، مسعودرجوی، سال 2020 را سال سرنگونی رژیم اعلام کرده اید؟ تکلیف خودت و  82 ملیون ایرانی را روشن کنید.

 

انچه از اثار عمل شما بجا ميماند همان لعن و نفرين و لعنت خلق و همه مردم ايران و شهيدان ازادي است كه تا ابد شما را رها نميكند !!

یاوه سرای مسعودرجوی (کورش پارسی)

 

جناب کورش پارسی، آدلف هیتلر سرمشق مسعود رجوی گفته است:

 

پست ترین انسانها کسانی هستند که در تصرف کشورهایشان با من که بیگانه بودم همکاری کردند. چون میهن، مادر است و آنها کمک کردند تا من بر مادرشان مسلط شوم.  آدلف هیتلر رهبر فاشیستهای آلمان نازی

 

پسترین انسانها1

 

images (5)آیا همه آنچه علیه این قلم نوشتید سرنوشت مسعودرجوی و هم خطهای خارجه نشین آن  نیست؟ که صدام حسین شما را در عراق مصرف کرد حتی مجاهدین را ماموریت میداد که در داخل ایران مخالفین صدام را برایش ترور کنند. مراجعه کنید به پانوشت (1) انتهای مقاله. [1]نقل از ویدئو مذاکرات مسعود رجوی با سچهبد طاهر جلیل حبوش رئیس سرویس کل اطلاعات عراق  سال 1999م/1378ش…….رجوي: دربارة آنچه درخصوص عمليات و عدم انجام آن از طرف مجاهدين گفته ميشود، بايد بگويم كه بعد از جريان عمليات صيادشيرازي وبرگشتن ازآن، برادران مخابرات بعضي از درخواستهاي عمليات را به ما گفتند؛ كه ما هم آنها را قبول كرديم و تمام آن را در كرمانشاه ودزفول انجام داديم.  برادران مجيد ومهدي ورحيم دراين ملاقاتها بودند ومن اين مطالب راشنيدم ورفتم با استاد طارق [عزيز] صحبت كردم؛ ايشان نيز همان مطلبي كه شماگفتيد، گفتند ومن نيز به صورت مفصل توضيح دادم. آنرا دردونكته بيان ميكنم ويقينا شما نيز آنرا تأييد ميكنيد. بحث اين نيست كه ما با عمليات مخالفيم؛ چنانكه خودشما نيز الآن در صحبتهاي خودتان گفتيد. خودتان قضاوت كنيد؛ شما با چند عمليات موافقيد؟ ولي احترازداريد وميخواهيد بين اين احترازهاييكه داريد، موازنه برقراركنيد. ما چه ميخواهيم؟ ميخواهيم طوري نباشد كه دشمن ما را با اين عمليات تضعيف كند و بگويد آنها در دست بعد به دشمن ما هستند و مجاهدين جزئي از گارد [رياست] جمهوري [عراق] شدهاند؛ نيروهايي آمريكايي وبه سازمان عفو بين الملل و همينطور شوراي امنيت ارائه نمايند. مافقط اينراميگوييم؛ اماميتوانيم براي آنراه حل پيداكنيم كمااينكه كرديم. حبوش: مااختلافي روي اين مسئله نداريمرجوي: مثلا ۱۰ عمليات را انجام ميدهيم تا بگوييم كه طرف ما مستقيماملايان هستند؛ تا مشروعيت داخلي [ايران] و بين المللي داشته باشيم. در كنار آن، هدف مورد نظر شما را براي هنگامي كه ما [جاهدين] به انجام ميدهيم؛ [هدفي] كه مورد بحث و دستور شما باشد. عراق آمديم، هيچگونه قرارداد همكاري با جناب طارق [عزيز] نبستيم. تا به حال مسئلة سياسي ما حل نشده است. شما هزار تانك هم به من بدهيد، وقتي كه مسئلة سياسي حل نباشد اين ليوان سم است كه به من ميدهيد وما جرئت نداريم عملياتيكه شما ميخواهيد انجام دهيم. شما ميخواهيد كه ما و شما جلو برويم ونميخواهيد براي برادرتان سم باشد. من مطمئن هستم كه شما اينرا نميخواهيد…حبوش: اختلافي نداريم؛باشد. بدست مسعودرجوی کردهایش را سرکوب نمود و کشت [2]نقل از نگارنده که حضور داشته و دیدیم که چگونه در خاتمه مصرف 20ساله در عراق با بقیمت جان هزاران ایرانی در نهایت در توالت انداخت و سیفون را کشید.  سپس آمریکا آمد (همانکه حتی “حل مسائل صنفی دانش آموزان فقط در چهارچوب مبارزه با او امکان پذیراست!!!) در خدمت او قرار گرفتید که بعد از استفاده وقتی سیفون را کشید با صدها کشته  در اشرف و لیبرتی از جان مجاهدین وقتی مسعود و مریم در امنیت فرارگاهشان بودند، از مسیر فاضلاب امپریالستی سر از آلبانی در آوردید. و وقیحانه آنرا پیروزی بزرگ نامیدید. حالا نیز تحت امر عربستان و اسرائیل و نئوکانها مانند دستمال توالت علیه مردم ایران و فرزندانشان چه در داخل کشور و چه در خارج کشور مورد بهره برداری هستید.  و میبینی که دنبال مذاکره و مصالحه با رژیم هستند. و با اخراج جان بولتن سیفون را کشیده اند ولی ظاهرا آب فاضلاب توالت آنقدر به مذاق شما و مسعود رجوی خوش آمده که بوی گند آنرا حس نمیکنید. 

1حل-مسائل-دانش-آموزان-در-چهارچوب-مبارزه-ضد-امپریالیستی

مگر امروزکه در البانی روزانه از پیرانتان با سرطان از بین میروند و میانسالهایتان فرار میکنند و برای تماشاگرهای تجمعاتتان مجبور به کرایه بینوایان پناهنده و دانشجویان خارجی میشوید وقتی میلیونها ایرانی در خارج کشور حتی با پرداخت همه هزینه های سفر و هتل و غدا و پول توجیبی حاضر به شرکت در خیانت و همسو شدن با مسعود و مریم رجوی را نمی پزیرند.

  آیا وضعیت مسعود رجوی وارتش آزادیبخش (گردانی از ارتش عراق) که حالا با تغییر نام بنفع عربستان و اسرائیل هزاران کانون شورشی نامیده میشود سرنوشتی نیست که مردم ایران برای تروریسم، وطن فروشی، خیانتکاری و خیانتکار رقم زده است؟ اینکه سی سال است حتی یکنفر ایرانی چه از داخل و چه از خارج کشور بسمت این تشکل نرفته ( مگر شما او را دزدیده و یا با فریب برده باشید)، تقصیر افشاگریهای این قلم است؟  فرار همه فرزندان مجاهدین از جمله فرزند مسعودرجوی از این تشکل که در زندان هفت توی فرقه رجوی قطع از خارج و اخبار فرارکرده و دست به افشاگری زده و میزنند کار این قلم بوده است؟ عراق سیفون را کشیده به حرف و قلم نگارنده بوده، آمریکا چطور؟

چه کسی خود را به حراج جلادان سعودی که قاشقچی را قطعه قطعه میکند، مردم یمن و سوریه را با مهیبترین بمبارانها و قحطی دادن و صدام حسین جلاد که کردها و ایرانیان و عراقیها را با بمب شیمایی قتلعام کرد،  گذاشته است؟  چه کسی خود را حراج نئوکانهای آمریکا جلادان و قاتلان بسیاری از مجاهدین اولیه، بسیاری از مبارزین اولیه، ویتنام، افغانستان، عراق، یمن، سوریه … نموده است؟

آیا بیخود نیست که “آنچه از اثار عمل شما بجا ميماند همچون آثار داعش و القائده، لعن و نفرين و لعنت خلق و همه مردم ايران و شهيدان ازادي است كه تا ابد شما را رها نميكند” تا جائیکه مسعودرجوی حتی زندگی خفیف خائنانه را به مرگ ذلت باری که ترکی الفیصل برایش رقم زد را با جان و دل پذیرا میشود؟ تا مورد غضب مردم قرار نگیرد؟

هر كس با هر سابقه و ادعائي هم بوده باشيد وقتي كار اول و اخرتون شده زدن انواع و أقسام اتهامات رذيلانه و جنسي !! انهم به كسانيكه سالهاست همه ان را سه طلاقه كرده اند و فكر كردن لحظه اي هم به انچه شما در ان غرق هستيد ضد ارزش است واقعًا كه اوج فلاكت اخوندا و مزدوران حقيرشان را نشان ميدهد ! شما فكر ميكنيد با محله كورها و كرهًا طرفيد؟؟ یاوه سرای مسعود رجوی

لطفا آهسته بروید! آنها که سه طلاقه کردند ما ها بودیم و نه مسعودرجوی که با مدیریت!!!! مریم رجوی خائن همزمان نه طلاق که هزار نکاحه کرده بود. به امثال تو نیز خواهر نوجوان موسی خیابانی، “مینا خیابانی” را اعطا کرد خودش نیز با همسران جدا شده مجاهدین سه طلاقه کرده!! دسته جمعی همبستری میکرد. روی سخن ما نیز ایندو خائن و مریدان امثال شمای آنهاست و نه مجاهدین اسیری که در فریب او قفل شده اند که روزانه یا در حال دق کردن و مردن و یا در حال فرار هستند.

اما یاوه شما در مورد اینکه به این دو خائن اتهامات رذیلانه و جنسی زده میشود. این قلم و همه کسانیکه موفق به نجات از چنگال دشخیم رجوی شده اند بویژه زنان قهرمان و پیشتازی همچون بتول سلطانی، زهرا معینی، حمیرا محمد نژاد، فرشته هدایتی، زهرا میرباقری، خانم ملک، … حرفشان این است.

راه اثبات پاکی مسعودرجوی از زنبارگی 

 

این قلم همواره چه در نوشته ها و چه در بحثها با اعضای پارلمانها و سیاستمداران اروپایی، در  تمامی کنگره ها و به اعضای و مسئولین سفارتهای خارجی و آلبانی که ملاقات کرده ام عنوان کرده ام که، برای اثبات اینکه به این زوج اتهام زده میشود یا خیر، راه چاره در این است که:

خود مسعود رجوی و مریم رجوی طی یک اطلاعیه رسمی همخوابگی تکی و دسته جمعی با زنان مجاهد، جلسات رقص رهایی (رقص عریان زنان مجاهد در شب نشینی های مسعودرجوی) که تماما با مدیریت مریم رجوی به اجرا در میمآیند را انکارو قویا محکوم کند و بنویسد که اگر او و یا هر کس دیگر تحت هر بهانه ای اینکار را کرده و یا کمک کرده تا انجام شود یک جنایتکار است و باید در یک دادگاه مستقل همچون آن جنایتکار هالیودی “هاروی واین استاین” به محاکمه کشیده شده و به اشد مجازات برسد.

چون مریم رجوی در فریب زنان جهت همبستری با مسعودرجوی با ملاک قرار دادن جهش خودش از یک عضو ساده به رهبری را همخوابی با مسعودرجوی قلمداد و معرفی میکند تا آنها را با خیال پرواز رهایی از قید و بندهای مردسالارانه!!! به همخوابگی با مسعود رجوی ترغیب میکند. و اگر این اطلاعیه را بدهد دیگر دستش برای آنها که فریب خورده اند رو میشود. 

قتل زنانی که امتناع کرده اند و تلاش کرده اند فرار کنند را زنان قهرمانی که در فوق نام بردم گزارش کرده اند. اینها جنایاتی است که نمیتوانیم در موردش خاموش باشیم. 

 

نه مردم ايران گوش و چشم دارند و مهمتر شعور دارند و صحنه مبارزه و جنگ خود با رژيم پليد را روزانه هم مي بينند و هم لمس ميكنند وقتي در همه صحنه ها مردم مجاهدين و فرزندان پيشتاز خود را ميبينند كه با فداكاري مطلق براي نجات انها خود را به اب و اتش ميزنند و دشمن پليد تا كجا از انها ترس و وحشت دارد و از ترس كانونهاي شورشي خواب ندارد را ميبينند ! انوقت اين شكلكهاي شما را كه قرار بوده در مقابل رژيم باشيد را هم نگاه ميكنه كه چطور بخدمت اخوندا در امديد و حرفهاي شاه و شيخ را نعل به نعل با پول همانها و بوقهاي همانها و در تلويزيونهاي همانها قرقره ميكنيد تا استخواني جلوتون بيندازند !! هزار بار خشم و نفرت همه ملت را نثارتون ميكنند ! یاوه سرای مسعود رجوی

 

در این یاوه سرایی شما که عامدانه خود را در مورد شعور، چشم داشتن و توان لمس کردن مردم، به کوری مصلحتی میزنید!! میشود جواب دهید، در کدام شورشهای چهل سال اخیر که مردم ایران بهای سنگینی نیز برایش پرداخته اند نامی از مجاهدین چه برسد به مسعودرجویِ خائنِ به کشور، همدست اشغالگر عراقی، قاتل فرزندانشان چه در مرزها و چه در شهرها توسط مردمی که شعور دارند و چشم دارند و حس میکنند شنیده شده است؟

آیا این نشان نمیدهد که مردم ایران چشم و گوش خوبی دارند؟ تاجائیکه حتی حاضرند سراغ یک مومیایی و کفن پوسیده صد سال قبل مانند رضاخان بروند ولی سراغ جنایتکار خود شیفته وطن فروش زن باره ای فراری از صحنه نبردی همچون رجوی نروند. چه نیازی است که اساسا ما خود را به آب و آتش بزنیم.

امیر یغماییmosssssآنوقت بنظر شما این محل سگ نگذاشتن به مسعودرجوی توسط مردم ایران واکنش به آنگونه که نوشته ای به شکلکهای ماست یا به خیانتهای مسعود رجوی و در تائید همه حرفهای امثال این قلم؟  اینکه حرفهای نگارنده نعل به نعل حرفهای شاه و شیخ است گناه از نگارنده نیست بلکه مسئله در حقیقتی است که در مورد تشکل مافیایی و ضد ایرانی رجوی نهفته که همه یک حکایت را بیان میکنند. همه یک حرف واحدی را میزنند که منبع همه  آنها امثال این قلم هستند از زن و مرد و فرزندان آنها حتی فرزند خود مسعود رجوی که جنایات رجوی را با پوست و گوشت و استخوانشان لمس کرده اند توانسته اند از جهنم این فرقه رها شوند میباشد. شاه و شیخ حرفهای ما را بازگو میکنند. نه ما حرفهای آنها را.

روز حسابرسي هم حتما خواهد رسيد ! روزي كه از خامنه اي و خميني و همه جنايتكاران حسابرسي شود كه بزودي خواهد شد انوقت حساب تك تك شما خائنين و بريده مزدوران هم رسيده خواهد شد ! شما با اين كارهاتون كارنامه خود و پرونده خودتون را سنگين و سنگين تَر و همينطور شفاف و شفاف تَر ميكنيد تا كودن ترين ادمها هم نياز نباشد زياد زحمت بكشند تا شما را بشناسند!! بنابر اين تا ميتونيد بياييد از اين سند و مدركها با تصوير و صداي خود در فضاي واقعي و مجاري بگذاريد ! و از نوع همه اتهامات شاه و شيخ و استعمار را قرقره كنيد و دستمزدتون را هم بگيريد!! فقط بدون و بدونيد وأي اگر از پس امروز بود فردايی!! یاوه سرای مسعود رجوی

اولا بیهوده تلاش نکنید نتیجه جنایات مسعود و مریم رجوی را که واکنش مردم  ایران در قبال آن را در فوق خواندی  را به قول خودت به شکلکهای ما مصادره کنی!  چرا که، اولا جارو شدن تروریسم مسعودرجوی در سالهای 1360 تا 1365 در مقابل رژیمی جدید التاسیس که ارتشش با همکاری و تاکید رجوی با اعدامها بی سر شده بود، مورد حمله نظامی عراق با حمایت آمریکا قرار گرفته بود و نیمی از کشور را به اشغال خود در آورده بود، توسط  صدها گروه امثال رجوی از داخل مورد تعرض بود، مورد تحریم آمریکا بود ولی توانست در چشم بهم زدنی همه تروریستهای رجوی را علیرغم حمایت کامل عراق و عربستان و آمریکا و غرب از رجوی به زباله دان تاریخش بریزند. در این زمان نه تنها هنوز هیچ صدای مخالفی شنیده نشده بود طبق گزارش ستاد مجاهدین، جارو شدن تروریسم با همکاری گسترده مردم و لو دادن تروریستها بود. آنهم زمانیکه همه بوقهای دنیا برای مسعودرجوی و جنایاتش بصدا در میآمد.  

ضمنا مگر صدای جداشدگان مجاهد به کجا میرسد؟ مگر آنچه اینها میگویند یک در میلیون آنچه صدای آمریکا، بی بی سی، منو تو، ایران انترنشنال، سیمای آزادی، هزاران سایت فیک فرقه رجوی و سلطنت طلبها و عربستان و اسرائیل و … منتشر و پخش میکنند نیز میشود؟ که میلیونها بار بهتر به سمع و نظر مردم ایران میرسد؟  تو که معتقدی مردم ایران چشم و گوش دارند!! چرا نعل را وارونه میزنی و محل سگ نگذاشتن به مسعود رجوی را نــــه نتیجه خرد و چشم و گوش باز مردم ایران بـــــلکه نتیجه شکلکهای!!! جداشدگان میشماری؟ شما اگر میتوانی اثبات کن که حتی یکی از فاکتهای گزارش شده توسط جداشدگان غلط است. مطمئن باش که یک از میلیون نیز هنوز افشا نشده است.

 

وقتی همانند رجوی که در همان قرارگاه اشرف در عراق نیز ما را  به مشت آهنین تهدید میکرد تهدید کرده و مینوسی: بدونید وای اگر از پس امروز بود فردایی!!

 

اولا بسیار وحشت کردم!!. و لرزه بر اندام همه استکبار جهانی افتاد!!! ما اگر از کار شرافتمندانه ایکه بدلیل دین و وظیفه میهن پرستانه خود نسبت به ایران و مردم ایران فقط و فقط یک از هزار تجاربمان از این فرقه مافیایی و ضد ایرانی را بدون کمترین کم و کاستی به اطلاع مردم ایران و جهان میرسانیم. این احساس دین  بدلیل شراکت در جرایمی است که مسعودرجوی علیه ایران و ایرانی مرتکب شده. اگر از روز حساب میترسیدیم مانند شیر همیشه فراری (مسعودرجوی) خودمان را به غیبت صغرا و کبرا میزدیم. ظاهرا این مسعودرجوی است که سالهاست برای فرار از فرادی حسابرسی خود را مخفی کرده است. ضمنا ما حاضریم در هر مجمعی هر دادگاهی، در قبال تک تک حقایق بیان شده که یک از میلیون جنایات رجوی نیست مورد بازخواست و تحقیق و داوری مستقل قرار بگیریم. شما که پولش را داری ترتیبش را بدهید ما حاضریم.

داود باقروند ارشد

دوم اردیبهشت 1399

21 آوریل 2020

 

 

 

 

 

 

 

References   [ + ]

1. نقل از ویدئو مذاکرات مسعود رجوی با سچهبد طاهر جلیل حبوش رئیس سرویس کل اطلاعات عراق  سال 1999م/1378ش…….رجوي: دربارة آنچه درخصوص عمليات و عدم انجام آن از طرف مجاهدين گفته ميشود، بايد بگويم كه بعد از جريان عمليات صيادشيرازي وبرگشتن ازآن، برادران مخابرات بعضي از درخواستهاي عمليات را به ما گفتند؛ كه ما هم آنها را قبول كرديم و تمام آن را در كرمانشاه ودزفول انجام داديم.  برادران مجيد ومهدي ورحيم دراين ملاقاتها بودند ومن اين مطالب راشنيدم ورفتم با استاد طارق [عزيز] صحبت كردم؛ ايشان نيز همان مطلبي كه شماگفتيد، گفتند ومن نيز به صورت مفصل توضيح دادم. آنرا دردونكته بيان ميكنم ويقينا شما نيز آنرا تأييد ميكنيد. بحث اين نيست كه ما با عمليات مخالفيم؛ چنانكه خودشما نيز الآن در صحبتهاي خودتان گفتيد. خودتان قضاوت كنيد؛ شما با چند عمليات موافقيد؟ ولي احترازداريد وميخواهيد بين اين احترازهاييكه داريد، موازنه برقراركنيد. ما چه ميخواهيم؟ ميخواهيم طوري نباشد كه دشمن ما را با اين عمليات تضعيف كند و بگويد آنها در دست بعد به دشمن ما هستند و مجاهدين جزئي از گارد [رياست] جمهوري [عراق] شدهاند؛ نيروهايي آمريكايي وبه سازمان عفو بين الملل و همينطور شوراي امنيت ارائه نمايند. مافقط اينراميگوييم؛ اماميتوانيم براي آنراه حل پيداكنيم كمااينكه كرديم. حبوش: مااختلافي روي اين مسئله نداريمرجوي: مثلا ۱۰ عمليات را انجام ميدهيم تا بگوييم كه طرف ما مستقيماملايان هستند؛ تا مشروعيت داخلي [ايران] و بين المللي داشته باشيم. در كنار آن، هدف مورد نظر شما را براي هنگامي كه ما [جاهدين] به انجام ميدهيم؛ [هدفي] كه مورد بحث و دستور شما باشد. عراق آمديم، هيچگونه قرارداد همكاري با جناب طارق [عزيز] نبستيم. تا به حال مسئلة سياسي ما حل نشده است. شما هزار تانك هم به من بدهيد، وقتي كه مسئلة سياسي حل نباشد اين ليوان سم است كه به من ميدهيد وما جرئت نداريم عملياتيكه شما ميخواهيد انجام دهيم. شما ميخواهيد كه ما و شما جلو برويم ونميخواهيد براي برادرتان سم باشد. من مطمئن هستم كه شما اينرا نميخواهيد…حبوش: اختلافي نداريم؛باشد.
2. نقل از نگارنده که حضور داشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS20k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل5k
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید12k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید14k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes