مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

ملاقات آقای داود ارشد با آقای ورنرهویر دو دوره معاون وزیر خارجه آلمان و رئیس کنونی بانک سرمایه گذاری اتحادیه اروپا

آقای ورنرهویر عضومجلس فدرال آلمان، رئیس فراکسیون دمکراتهای آزاد، معاون وزیر خارجه ورئیس بانک سرمایه گذاری اروپا

آقای ورنرهویر عضومجلس فدرال آلمان، رئیس فراکسیون دمکراتهای آزاد، معاون وزیر خارجه ورئیس بانک سرمایه گذاری اروپا

IMG_20170908_193811

آقای ارشد و آقای ورنرهوبر

روز گذشته آقای داود ارشد با آقای ورنرهویر از سیاستمداران عالیرتبه آلمانی اتحادیه اروپا و رئیس کنونی بانک سرمایه گذاری اتحادیه اروپا ملاقات نمود.  آقای ورنرهویر از سال 1987 عضو پارلمان آلمان ، معاون وزیرخارجه در دوره آقای کلاس کینکل و  همچنین در دوره آقای گویدو وستروله بوده است. وی هم اکنون رئیس بانک سرمایه گذاری اروپا نیز میباشند.

 

در این ملاقات که آقای ورنر هویر رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها را بگرمی بحضور پذیرفت  آقای ارشد بطور  مفصل نحوه به اسارت درآمدن خودش توسط فرقه رجوی در دوران تحصیل و ریز جزئیات فشارهای روحی ، روانی و جسمی اعمال شده توسط فرقه رجوی و جدا کردن خانواده اش از او  حکم دهسال  زندان و تحویل به زندان ابوغریب بغداد بدلیل درخواست خروج در اعتراض به زندان و شکنجه اعضای معترض برای ایشان تشریح نمودند.

در قسمت پایگاه داخلی این فرقه آقای ارشد به سند مستقل از تمامی طرفهای ایرانی مانند وزارت اطلاعات عربستان اشاره کرد و گفت برای اینکه هیچ شبهه ای نباشد این نظر کشوری است که در حال حاضر گاردین (قیم) تمام عیار مالی و سیاسی و … این فرقه میباشد که نوشته اند نه تنها هیچ پایگاهی در بین مردم ایران ندارند بلکه رژیم ایران در تمامی ارگانهای آن نفوذ کرده است

شاهد دیگر نیز اینکه یک ایرانی در گردهمآیی های بسیار گران آنها شرکت نمیکند. چه مردم عادی چه از میان ایرانیان فرهیخته و سیاسی و یا هنری و … و برای همین مجبورند که با هزینه کردن میلیونها دلار از سراسر اروپا سیاهی لشکر کرایه کنند.

آقای ارشد در تشریح وضعیت کنونی اعضا و فرقه رجوی، شرح مفصلی از وضعیت فرقه رجوی در آلبانی و وضعیت جداشدگان و تلاشهای ضد انسانی فرقه رجوی به در اسارت نگهداشتن اعضای جدا شده  با انواع ترفندهای کثیف فشار مالی وحقوقی و جلوگیری از تماس خانواده ها،  ممانعت از پرداخت مستمری توسط کمیساریای عالی پناهندگی در آلبانی با تکیه به منابع مالی بدست آمده از مزدوری برای صدام و سپس عربستان تلاش میکند که از فروپاشی خود جلوگیری کند را ارائه نمود. و در این رابطه  گفت همانگونه که شاهد هستید از خرید سیاستمداران آمریکایی برای تزئین ویترین سیاسی اش جهت خام کردم نیروهای از همه جا بیخبر استفاده میکند.

آقای ارشد همچنین به جابجایی غیرقانونی پناهندگان در اروپا از کمپهای پناهندگی به پاریس با فریب آنها و پرداخت هزینه سفر و هتل و غذا و پول توجیبی اشاره نمود.

 

در خاتمه آقای هویر ضمن تائید اینکه آلمان نیز در دهه های گذشته با پدیده های تروریستی مواجه بوده است تلاشهای جنبش نه به تروریسم و فرقه ها را در افشاء و خنثی کردن فعالیتهای تروریستی و کمک به قربانیان فرقه ها را ستود. و عنوان کرد که همینکه از میان ایرانیان چنین جنبشی علیه تروریسم با آگاهی دادن علیه ارزشهای ضد انسانی و حقوق اولیه انسانها تا این حد فعال است مایه امید میباشد و برای جنبش آرزوی موفقیت نمودند.

آقای ارشد نیز از جانب جنبش نه به تروریسم و فرقه ها – اروپا از اینکه به حضور پذیرفته شدند و پیام اسرای فرقه رجوی در آلبانی را شنیدند تشکر نمود.

 

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها – اروپا

8سپتامبر 2017

?????????????????????????????????????????????????????????

سند ویکیلیکس افشای نظر عربستان نسبت به فرقه رجوی

بسم الله الرحمن الرحیم

ریاست کل سازمان اطلاعات

شمارۀ ۳۵/۱۲/۱۸ – ۵۱۰/۲۱۱۳

تاریخ ۱۵/۲/۱۴۳۳ هجری قمری (۹ ژانویه ۲۰۱۲ میلادی – مترجم)

پادشاهی عربستان سعودی ریاست کل سازمان اطلاعات(101)

نامۀ محرمانه

موضوع: در مورد مریم رجوی

والاحضرت شاهزاده وزیر خارجه

سلام بر شما و رحمت خدا و برکات او باد

عطف به نامۀ آن والاحضرت به شمارۀ ۷/۲/۵۰۱۷۳ به تاریخ ۱۳/۲/۱۴۳۳ هجری قمری (برابر با ۷ ژانویه ۲۰۱۲ میلادی – مترجم)

 در مورد اینکه جنابعالی پیامی از دکتر عامر التمیمی دریافت کرده اید که وی در آن پیشنهاد ترتیب دادن دیداری خصوصی

 با خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیدۀ ایران آزاد و رئیس سازمان ایرانی مجاهدین خلق در پاریس را ارائه داده است و

 اینکه جنابعالی نظر ریاست کل اطلاعات در این مورد را خواسته اید، موارد زیر را به اطلاع آن والاحضرت می رسانم:

۱در رابطه با اینکه در آن نامۀ جنابعالی از درخواست دکتر عامر التمیمی مبنی بر آمادگی او برای ترتیب دادن دیداری

 با خانم مریم رجوی جدا از دکتر صالح المطلق و بدون اطلاع او ابراز پرسش و تعجب شده است، ریاست کل اطلاعات معتقد است

که منظور دکتر التمیمی از درخواستش این است که وی آمادۀ انجام این مأموریت جدا از دکتر المطلق می باشد  زیرا او می خواهد

این موضوع محرمانه (پنهانی) بماند و مسئولیت آن فقط با شخص او باشد و در نامه اش تأکید کرده که المطلق اطلاعی  از این موضوع ندارد.

۲اطلاعات موجود حاکی از این است که سرویسهای امنیتی ایران در سازمان ایرانی مجاهدین خلق نفوذ کرده اند، همچنین این سازمان دیگر نقش و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پذیرش (پایگاه مردمی) در داخل ایران می باشد.

 

 توجه میشود که این دیگر نظر کسانی است که مایلند از آنجا که این تشکل را برای اهداف سیاسی خود در منطقه کرایه نموده اند و همه هزینه های آنرا میپردازند تا از آن بعنوان چماق سیاسی در تعادل قوا را رژیم ایران استفاده کنند مایل هستند که چماقشان نسبت به هزینه ای که میکنند قوی باشد ولی هیهات که …. 

 

UL2wHaKfcXCt2FLOOIh8g

ِحامیان

ِسیاسی

کرایه ای

فرقه رجوی

images (5)

پایگاه کرایه ای

 

در حمایت از

 

 فرقه رجوی

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها-اروپا

One Response to ملاقات آقای داود ارشد با آقای ورنرهویر دو دوره معاون وزیر خارجه آلمان و رئیس کنونی بانک سرمایه گذاری اتحادیه اروپا

 1. admin says:

  albanitabar ‫۵ روز پیش
  درود بر شما آقای ارشد که صدای ما در میان سیاستمداران آلمان شدید و جنایاتی که سازمان علیه ما حتی در همین اروپا که قرار بود مهد آزادی باشد انجام میدهد را افشا میکنید. طبق اخباری که بچه داده اند. سازمان که دیده بچه ها دارند دسته دسته خارج میشوند با ترفند اینکه حقوق را قطع میکنیم میخواهد مانع خروج بچه ها بشود. و همه جا این خبر را که کسانیکه جدا شده اند کارتن خواب شده اند و به دزدی و خود فروشی روی آورده اند که نانی برای شکمشان پیدا کنند تلاش میکند که بچه های باقی مانده را از فکر خروج منصرف کند.

  cultsterrorists ‫۳ روز پیش
  تیغ و تبر سانسور شب پرستی و خفقان و دیکتاتوری بر اخبار فعالیتهای سیاسی جدا شدگان بویژه جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در کمان جعل و جهل فرقه تروریستی مریم رجوی بیوه ناکام مرحوم منفور مسعود رجوی همواره بکار است تا بگمان خودش جنایاتش علیه اعضا و البته مردمش در خود فروشی به عراق و عربستان کمتر لو برود. بیچاره شب پرستان، تیغ بکف هله هله زن فکر میکنند میتوانند آفتاب آگاهی را از تابیدن و اسرای مجاهد را از رهایی باز دارند.

  orcher ‫۳ روز پیش
  دست مریز اد آقای ارشد که بحق صدای ما در آلبانی شده اید. خدا میداند که این فرقه پست چه بروز ما میآورد. صد بار کثیفتر از پاسدارهای آخوندی کینه و نفرت میورزند بویژه نسبت به ما زنان جدا شده. کینه شان صد برابر است. باور کنید که همین شورای به رهبری کثیفتر از دختران زینب هستند یعد از اینکه با مسعود نیز خوابیده اند روحیات حیوانی مسعود را نیز گرفته اند. هر روز نشسته و فکر میکنند که چگونه نان ما را در این دیار غربت ببرند که مجبورمان کنند برگردیم به کثافت خانه که مشکلات اخلاقی و جنسی و سیاسی و اجتماعی و بیماریهای روانی بعلاوه بیماریهای ناشی از فشارهای روزانه و شکستهای پی در پی در تشکیلات بیداد میکند. خدا شما را عوض بدهد که کمی صدای ما شده اید. دست خانواده هایمان نیز بما نمیرسد که کمک کنند. باز هم تشکر

  saharhn ‫۳ روز پیش
  آقای ارشد ضمن تشکر باید گفت که مریم فکر میکنه که میتونه حالا که با عربستانیها ریخته روهم صدای ما مجاهدین واقعی را خفه کنه و از این طریق جنایاتش رو اول علیه مردم ایران و بعد مردم عراق و بویژه کردهای عراق که همه ما شاهد کشتار اونها بودیم و حاضریم در دادگاههای بین اللملی شهادت بدهیم، و همچنین جنایاتش علیه خود ما مجاهدین در لیبرتی و اشرف و منصوری و … را شهادت بدهیم. بویژه جنایات مریم علیه ما که مدعی نجات ماست. لعنت بر هرچه دجالگری است. صد بار بدتر از آخوندهای حاکم برا میهن هستند. کسی که ادعای رهایی داره با سرکوب و خفقان و تاریک اندیشی میخواهد که جلو کار و فعالیت سیاسی شما را در رساندن صدای ما بجای خانواده هایمان که این تشکیلات ننگین و پست با هزینه کردن دلارهای خود فروشی به عربستان و عراق و … اجازه پیدا نمیکنند به جهان برسانند را بگیرد.

  nototerrorism ‫۳ روز پیش
  دوستان جدا شده و خانواده های محترم با تشکر از لطف شما. باید به عرض برسانیم که این وظیفه همه مجاهدین واقعی است که در مقابل دجال بزرگ زمان یعنی مسعود رجوی و مریم رجوی که در قرن بیست و یکم کوس رسوایی شان در جهان را بصدا در آوریم تا مردم ایران دوباره گرفتار یک جنایتکار همچون دوانه حاکم بر کرده شمالی و هیتلر و استالین و پول پوت نشود. باید بادمان باشد که همه ما به این زوج جنایتکار کمک کرده ایم. در مقابل وظیفه داریم که از زمانیکه چشممان به حقایق باز شده آنها را افشاء کنیم. و هرچه ستم و جنایت علیه مردم ایران و خودمان و مردم کرد مرتکب شده اند را افشا کنیم. درود بر همه شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.