چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

رنگ کردن شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! یا سرخ کردن صورت با سیلی؟!

 

خواهر مجاهد زهره اخيانى،زهرا مریخی مسئول اول مجاهدین و مريم رجوى

رنگ کردن شخص چهارم به عنوان «مسئول اول»!! یا سرخ کردن صورت با سیلی؟!

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد سابق رهبری مجاهدین (فرقۀ رجوی) درعراق

ضرب المثل شیرین فارسی می گوید: فلانی با سیلی صورت خودش را سرخ نگه می دارد!! یعنی کسی که از فقدان یک چیز و یا شرمندگی بی چیزی رنگش پریده یا زرد شده مجبور می شود به صورت خودش سیلی بزند تا صورتش سرخ شود بگویند نترسیده یا رنگش نپریده یعنی با سرو صدا و خودآزاری و تبلیغات و رنگ کردن می خواهد سر دیگران کلاه بگذارد و عوامفریبی کند و فکر کند دیگران را رنگ کرده در حالیکه خودش را رنگ کرده و نه به دیگران بلکه به خودش سیلی و ضربه زده است. معادل این مثل در عربی هم جالب است. عربها می گویند: «کالحادی بلا بعیر» یعنی فلانی مثل آواز خوان قافله است که شتر ندارد. چون قدیم کاروانهای عرب برای شترها آواز می خواندند که شترها خسته نشوند و راه بروند ولی در این میان کسی هم پیدا می شد که شتر نداشت ولی برای راضی کردن خودش و فریب دیگران بانگ شتررانی با سر و صدای زیاد راه می انداخت که بله من هم یک قافله شتر دارم!!.

اولا مسئول اول بازی که مسعود رجوی از نزدیک به سی سال پیش با مسئول اول!! قراردادن مریم رجوی در اشرف شروع کرد چیزی جز فریب افکار عمومی نیست و هیچ کودکی و بیسوادی را هم نمی تواند بفریبد چنانکه یادم هست در همان سال 68 در نشست اشرف که رجوی مریم را به عنوان مسئول اول معرفی کرد یک روستایی بیسواد ترک که اسیر جنگی بود و تازه توسط مهدی ابریشمچی از اردوگاه اسرای ایرانی در عراق به اشرف آورده شده بود بلند شد و با لهجۀ ترکی غلیظ گفت: آخی برادر مسعود اگر خواهر مریم اول است پس شما چه هستید؟!! که مسعود رجوی به شدت عصبانی شد و داد زد بشین خروس بی محل پارازیت ول نکن توی حرف آدم!!!. بله زهرا مریخی ویترینی بیشتر نیست چون سه نفر دیگر بالاتر از او هستند یعنی نفر چهارم فرقه را به عنوان مسئول اول برای افراد تشکیلات و بیرون قالب و رنگ می کنند!!! زهرا مریخی بعد از مسعود و مریم و مژگان قرار دارد اگر او مسئول اول است پس مسعود رجوی که خودشان می گویند زنده است چه کاره است؟ پس مریم چه کاره است؟ پس مژگان چرا جانشین فرمانده ارتش آزادیبخش!!! در آلبانی!!! است آیا او که جانشین مسعود رجوی در آلبانی شده پایین تر از مسئول اول است یا بالاتر از او؟ تازه جانشین مسعود رجوی یعنی مژگان چه جوری همردیف!! مسئول اول شده؟؟!! واقعا تناقضات مضحکی است!!

سالیان است که رهبری فرقۀ رجوی این نوع عوامفریبی را با سروصدا و تبلیغات و شیپور و پرچم و سخنرانی و رنگهای مختلف پوشیدن و پوشاندن به محل و افراد و… پیشۀ خود کرده و خیال می کند دیگران را در داخل و خارج تشکیلات وارفته اش می تواند رنگ کند!! که بله رنگ ما نپریده و نه شکست که پیروز شده ایم و بله ما قافلۀ شتر با هزار شتر (هزار شین) داریم!!!

ثانیا مریم رجوی به چه عنوان آنجا شرکت کرده؟ عنوان رئیس جمهور برگزیدۀ مقاومت یعنی رئیس جمهور شورا و رئیس فعلی شورا چه ربطی به سازمان مجاهدین دارد؟؟!! مگر مریم رجوی در سال 72 به دنبال انتصابش به عنوان رئیس جمهور برگزیدۀ مقاومت از تمام مناصب و موقعیتهای خود در سازمان مجاهدین استعفا نداده  است؟ و مگر نه این است که وی هیچ سمتی و مسئولیتی در سازمان مجاهدین ندارد بلکه رئیس جمهور شورای ملی مقاومت می باشد؟ این زیر پا گذاشتن حتی پروتکلهای خودشان است که مریم مراسم انتخاب مسئول اول سازمان را برگزار کند. چرا؟ چون نمی توانند بگویند که مریم در آنجا به عنوان عضو رهبری عقیدتی مجاهدین می باشد برای اینکه الآن دیگر دورۀ این سمت و این حرف که بوی ولایت فقیه می دهد گذشته است.

ثالثا اگر مسئول اول با آراء برای دو سال انتخاب می شود و قابل تمدید است پس چرا موقع تمدید دورۀ او دیگر برای او رأی گیری نمی شود؟؟ زهره اخیانی سه دوره پیاپی مسئول اول بود دو دورۀ دیگرش کی رأی و رأی گیری شد؟؟ ما که ندیدیم.

رابعا 18 همردیف یعنی چه؟ تمام مسئولان اول قدیم و چهره های قدیمی و اصلی را که قدیس شده و رویشان سالها تبلیغ شده بود مثل فهیمه و نسرین و مژگان در حقیقت کنار گذاشته اند و رویش را با همردیف کردن آنها پوشانده اند؟ آیا همردیف شدن آنها یعنی آنها به موازات مریخی می خواهند تصمیم بگیرند؟ این که می شود 18 مسئول اول؟؟!!! چرا؟ چون نمی توانستند آنها را معاون مسئول اول قرار بدهند برای اینکه موقعیت و شهرتشان و سوابقشان بالاتر و بیشتر از زهرا مریخی است لذا آمده اند چند نفر از کودکان سابق سازمان را کرده اند معاون مسئول اول یعنی به معاونان پیرزن اضافه کرده اند تا جوانگرایی و جوان نمایی کنند و بیرون نگویند همه شان پیر پاتال هستند!!.

یک موضوع خنده دار دیگر سمت مژگان پارسایی است.

در عراق به او می گفتند جانشین رهبری حالا می گویند جانشین فرمانده ارتش آزادیبخش؟؟!!!

چون رهبر اصلی یعنی مسعود که نیست و حالا مریم رهبر است و او هم که خودش حی و حاضر در آلبانی است دیگر نمی توانستند بگویند اینجا یعنی در آلبانی هم مژگان جانشین رهبری است لذا کرده اند جانشین ارتش آزادیبخش؟؟!!! مگر اینجا عراق است؟ کو ارتش کو سلاح؟ مژگان خانم فرمانده کدام عملیات و نیروی نظامی است؟!! کدام عملیات را می خواهد از آلبانی فرماندهی کند؟؟!!! شخص فرمانده اصلی خودش کجاست و چرا مخفی است و چه بلایی سرش آمده؟؟؟ آیا اگر زنده است نمی توانست بیاید اروپای آزاد؟!!!

بله این حضرات همۀ اصطلاحات را زیر زیرکی عوض کرده اند تا سر همه شیره بمالند و فکر کرده اند کسی نمی فهمد. آنها زیر زیرکی و با خیال رنگ کردن دیگران که خط مشی و تاکتیک و استراتژی قدیمی رجوی است تمامی سران قدیمی را از نسرین گرفته تا صدیقه و مژگان و زهره همه را در حقیقت و عملا از سمتهای کلیدی کنار گذاشته اند و به سمتهایی تشریفاتی و اسمی بدون مسمی راضیشان کرده و به خیال خود فعلا روی آتش سؤالات و تناقضات خاکستر ریخته اند.

همردیف کردن 18 نفر یعنی حذف آنها و کلاه گذاشتن سرشان که بله شما هم مقامی دارید!!! مثل مشاور کردن افراد برای رئیس جمهور در برخی رژیمها و دولتها تا آنها و باندشان را ساکت نگهدارند!!… فقط باید به این سران فرقۀ رجوی گفت: حضرات محترم، لطفا به شعور افراد خودتان و دیگران توهین نکنید آن سالیان فریب و نیرنگ گذشت امروز عصر آگاهی و ارتباطات نوین و رشد اندیشه و تفکر آزاد است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.