مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

طرح مسئله “حجاب اجباری” از دهان برخی خواص، بنده را حساس می‌کند

آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، می‌گوید: طرح مسئله حجاب اجباری از دهان برخی خواص، بنده را حساس می‌کند.

آیت‌الله علی خامنه‌ای، روز پنج‌شنبه ۸ مارس/۱۷ اسفند، با بیان اینکه الگوی زن اسلامی، افرادی همچون فاطمه، دختر پیامبر اسلام، است، گفت: در مقابل الگوی اسلامی، الگوی انحرافی زن غربی وجود دارد که به جای همه خصوصیات برجسته و ممتاز زن اسلامی، شاخصه‌هایی همچون برهنگی، جلب نظر و التذاذ مردان را در خود دارد.

رهبر جمهوری اسلامی ایران، در سخنان خود، کشورهای غربی را نمونه‌ای در جهت سوق دادن زنان به “ولنگاری و بی‌بندوباری” برشمرده و افزود: امروز زن غربی مظهر مصرف، آرایش، جلوه‌گری مقابل مردان و وسیله هیجان جنسی است.

آیت‌الله علی خامنه‌ای، طرح مسائلی همچون “عدالت جنسیتی” را موضوعی ظاهری و خالی از واقعیت دانسته و تصریح کرد: غربی‌ها در ماه‌های اخیر به اینکه زنان در معرض سوءاستفاده قرار گرفته و خشونت علیه زنان در جریان مسائل اداری وارد شده، اذعان کردند. اشاره رهبر جمهوری اسلامی ایران به برخی افشاگری‌های زنان است که در مرحله اول از هالیوود و پرونده هاروی واینستین ‌آغاز شد.

رهبر جمهوری اسلامی ایران، با بیان اینکه حجاب اسلامی وسیله مصونیت زن است و نه محدودیت او، تاکید کرد: اسلام به وسیله حجاب در را بر روی این نقطه انحراف بسته است و زن می‌تواند با حفظ حجاب و عفاف در میادین اجتماعی حضور فعال و موثر داشته باشد.

آیت‌الله علی خامنه‌ای با اشاره به مطرح شدن موضوع “حجاب اجباری” در سطح جامعه، گفت: دشمنان با تبلیغات پرحجم و هزینه‌های سرسام‌آور برای مساله حجاب هزینه کردند که در نتیجه آن چند دختر فریب بخورند و در گوشه و کنار روسری از سر بردارند اما همه تلاش‌هایشان در این نتیجه کوچک و حقیر خلاصه شد.

رهبر جمهوری اسلامی ایران که موضوع از سر برداشتن روسری توسط تعدادی از زنان در ایران را موضوعی “حقیر و کوچک” برشمرد، در ادامه خاطر نشان کرد: اما آنچه بنده را حساس می‌کند، طرح مسئله “حجاب اجباری” از دهان برخی خواص است.

به گفته رهبر جمهوری اسلامی ایران، برخی از روزنامه‌نگاران، روشنفکرها و آخوندِ معمم هم همان خطی را دنبال می‌کنند که دشمن نتوانسته با آن همه هزینه در کشور به نتیجه برساند.

آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به طرح موضوعی که “بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حجاب را مربوط به همه زنان ندانسته”، تاکید کرد: ما در آن زمان بودیم و خبر داریم که “امام” در برابر این منکر که از دوران پهلوی‌ها ایجاد شده بود، ایستاد و گفت حجاب باید وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.