مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

ادعای روزنامه کویتی درباره دیدار محرمانه مقامات ایران و آمریکا در لندن

روزنامه کویتی الجریده مدعی شد مقامات ایران و آمریکا اخیرا در پایتخت انگلیس در رابطه با مسائل منطقه‌ای دیداری محرمانه داشته‌اند.

ادعای روزنامه کویتی درباره دیدار محرمانه مقامات ایران و آمریکا در لندنبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه کویتی الجریده به نقل از یک «منبع دیپلماتیک بلندپایه اروپایی» مدعی شد که با میانجیگری عمانی‌ها و اروپایی‌ها، مقاماتی از ایران و آمریکا اخیرا برای حل بحران یمن و گفتگو درباره دیگر مسائل منطقه‌ای به طور سری در یک هتل در لندن دیدار کرده‌اند.

الجریده در مطلبی در این باره مدعی شده است که پس از موفقیت‌آمیز بودن مذاکره طرف‌های یمنی در سوئد، از طریق یک منبع دیپلماتیک بلندپایه اروپایی متوجه شده که این گفتگوها، نتیجه ارتباطات محرمانه میان ایرانی‌ها و آمریکایی‌ها با میانجی‌گری اروپایی‌ها و عمانی‌ها بوده است.

این روزنامه کویتی در ادامه به نقل از منبع مذکور ادعا کرده که دیپلمات‌های آمریکایی و ایرانی با گذرنامه‌های عادی به پایتخت انگلیس سفر کرده و در آنجا در یک هتل با یکدیگر درباره یمن و سایر مسائل منطقه‌ای دیدار کرده و مذاکرات اخیر طرفهای یمنی در سوئد نیز ماحصل این دیدار بوده است.

منبع دیپلماتیک مذکور همچنین در گفتگو با الجریده مدعی شده است اروپایی‌ها به دنبال این هستند که ایران برای حل بحران سوریه نیز به همین روش با جامعه بین‌المللی تعامل کند.

این منبع در بخش دیگری از اظهارات خود ادعا کرده که مقامات ایرانی در این دیدار خواستار رفع یا تعلیق تحریم‌های اقتصادی آمریکا شدند و تهدید کردند در صورت عدم تمدید معافیت برخی کشورها از تحریم‌ها به این همکاری‌ها پایان خواهند داد.

در پی انتشار این خبر، حمید بعیدی‌نژاد، سفیر کشورمان در انگلیس، با ارسال یک پیام توییتری (اینجا) ادعای روزنامه الجریده کویت درباره دیدار پنهانی برخی دیپلمات‌های ایرانی و آمریکایی در لندن پیرامون مذاکرات طرف‌های یمنی را تکذیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.