مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

تحریمهای مثلث شیطانی کارگر افتاده است، رژیم اگر هم بخواهد نمیتواند به سیل زدگان کمک کند.

>> آلمان:تحریم‌های آمریکا مانع کمک‌رسانی به سیل‌زدگان ایران است<<<

قابل توجه هموطنان!! ایرانی!! از جمله فرقه رجوی

حدود دو میلیون نفر در ایران به دلیل خسارات ناشی از سیل‌های اخیر به کمک‌های بشردوستانه نیازمندند. بر اساس گزارش “اشپیگل” دولت آلمان از موانع ناشی از تحریم‌های آمریکا علیه ایران در کمک‌رسانی به قربانیان سیل شکایت کرده است.

    
سیل در اهواز

تارنمای “اشپیگل‌ آنلاین” روز شنبه ۷ اردیبهشت (۲۷ آوریل) گزارشی را درباره خسارات برجای مانده از سیل‌های اخیر در نقاط گوناگون ایران و تلاش‌های کشور آلمان برای رساندن کمک‌های بشردوستانه به ایران منتشر کرده است.

در این گزارش آمده است که ۲۶ استان از ۳۱ استان ایران در هفته‌های اخیر با یکی از سخت‌ترین فجایع سیل روبرو بوده‌اند، حدود دو هزار روستا و ۱۲ هزار کیلومتر از جاده‌های این کشور آسیب دیده‌اند. ۷۷ نفر در ایران در پی این فاجعه جان خود را از دست داده‌اند و حدود هزار نفر زخمی بر جای مانده است.

در گزارش سازمان صلیب سرخ جهانی آمده است که حدود دو میلیون ایرانی در پی آسیب‌های ناشی از سیل در نقاط مختلف این کشور به کمک‌های بشردوستانه نیازمندند.

“اشپیگل آنلاین” در گزارش خود به موضوع موانع ناشی از تحریم‌های آمریکا علیه ایران پرداخته و نوشته است که بنا به ارزیابی دولت آلمان این تحریم‌ها مانع از رساندن کمک‌های بشردوستانه به قربانیان فاجعه سیل در ایران هستند.

 

وزارت امور خارجه آلمان در پاسخ به پرسش امید نوری‌پور، نماینده حزب سبزها در پارلمان آلمان، درباره موانع ناشی از تحریم‌های آمریکا در رساندن کمک‌ به سیل‌زدگان ایران نوشته است: «در واقع بنا به ارزیابی دولت آلمان، در رساندن کمک‌های بشردوستانه و پرداخت‌ها در ارتباط با ایران، سیاست تحریم‌های آمریکا باعث ایجاد عدم تمایل کارفرمایان و بانک‌ها شده است.»

در گزارش “اشپیگل آنلاین” همچنین آمده است که در این ارتباط دولت فدرال “در گفت‌‌وگوهای نزدیک با نمایندگان اقتصاد آلمان” است. علاوه بر آن تلاش بر این است که سازوکار مالی “اینستکس” برای رساندن “کمک‌های بشردوستانه به ایران تسهیلاتی را به وجود آورد”.

آلمان، فرانسه و بریتانیا در پایان ماه ژانویه سال میلادی جاری (حدود سه ماه پیش) با تاسیس “اینستکس” به عنوان سازوکار ویژه مالی تجارت اروپا با ایران تلاش دارند این امکان را فراهم آورند تا شرکت‌ها و کارفرمایان اروپایی از طریق قانونی به تبادلات اقتصادی خود با ایران ادامه دهند و به دلیل تحریم‌های آمریکا علیه ایران با خسارات تنبیهی مالی از سوی این کشور مواجه نشوند.

پس از اعلام تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، مبنی بر خروج از توافقنامه هسته‌ای با ایران (برجام)، بنا به گفته ترامپ آمریکا “سخت‌ترین تحریم‌های زمان” را علیه ایران به طور یک‌جانبه برقرار کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.