مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

هیچ بعید نیست که گروههای خواستار درگرفتن جنگ میان ایران و آمریکا باشند

هیچ بعید نیست که گروههای خواستار درگرفتن جنگ میان آمریکا و ایران عامل خرابکاری در چهار کشتی باری در نزدیکی بندر فجیره باشند – گفتگو با منصور فرهنگ

هیچ بعید نیست که گروههای خواستار درگرفتن جنگ میان آمریکا و ایران عامل خرابکاری در چهار کشتی باری در نزدیکی بندر فجیره باشند - گفتگو با منصور فرهنگ

امارات متحده عربی روز یکشنبه ١٢ مه برابر با ۲۲ اردیبهشت اعلام کرد که عملیات خرابکانه ای در چهار کشتی باری در نزدیکی بندر فجیره انجام شده است. صبح روز سه شنبه ۱۴ می/۲۴ اردیبهشت هم اعلام شد که به خط لوله انتقال نفت در عربستان سعودی حمله هوایی شده است.

وزارت امور خارجه امارات متحده عربی روز یکشنبه ١٢ مه برابر با ۲۲ اردیبهشت اعلام کرد که عملیات خرابکارانه ای در چهار کشتی باری متعلق به کشورهای مختلف در حاشیه آبهای شرقی این کشور در نزدیکی بندر فجیره انجام گرفته اما به کسی آسیبی نرسیده است. وزیر انرژی عربستان سعودی هم در همان روز تصدیق کرد که دو کشتی نفت کش عربستان سعودی در میان این کشتی ها بوده‌ است.

حادثه حمله به کشتی ها به کشاکش آمریکا و کشورهای منطقه خلیج فارس با و جمهوری اسلامی ایران دامن زد. یکی از مقامات آمریکایی که نخواسته است نامش فاش شود یکشنبه گذشته به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که بر اساس تحقیقات اولیه یک گروه نظامی ارتش آمریکا جمهوری اسلامی ایران یا گروههای تحت حمایت آن از مواد منفجره برای ایجاد سوراخهای بزرگ در چهار کشتی مستقر در ساحل امارات متحده عربی استفاده کرده‌اند.

امروز سه شنبه ۱۴ می/۲۴ اردیبهشت هم اعلام شد که چند هواپیمای بدون سرنشین به خط لوله انتقال نفت در عربستان سعودی حمله کرده اند. صبح امروز شبکه تلویزیونی «المسیره»، متعلق به حوثی‌ها، گزارش داد که این گروه با هفت هواپیمای بدون سرنشین به ﺗﺄسیسات نفتی حیاتی عربستان سعودی حمله کرده است.

منصور فرهنگ، تحلیلگر و استاد علوم سیاسی ساکن آمریکا، در گفت و گویی با رادیو بین المللی فرانسه در مورد نتایج و پیامدهای اینگونه حملات می گوید که هیچ مدرک و دلیل قانع کننده ای وجود ندارد که جمهوری اسلامی ایران در این حملات دست داشته است.

به گفته وی، هیچ بعید نیست که گروهها یا دولتهایی که خواستار درگرفتن جنگ میان آمریکا و ایران هستند عامل حملات اخیر به چهار کشتی مستقر در ساحل امارات متحده عربی و در حمله به خط لوله نفتی عربستان باشند. منصور فرهنگ می افزاید که در صورت وقوع جنگ این ملت ایران است که بازنده اصلی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.