پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

آمریکن کانسرواتیو : تصمیم ترامپ برای تسلیح سعودی ها علیه ایران پایانی فاجعه بار خواهد داشت/ هدف او از مذاکره تسلیم مطلق ایران است

1_001

President Donald Trump poses for photos with ceremonial swordsmen on his arrival to Murabba Palace, as the guest of King Salman bin Abdulaziz Al Saud of Saudi Arabia, Saturday evening, May 20, 2017, in Riyadh, Saudi Arabia. (Official White House Photo by Shealah Craighead)

President Donald Trump poses for photos with ceremonial swordsmen on his arrival to Murabba Palace, as the guest of King Salman bin Abdulaziz Al Saud of Saudi Arabia, Saturday evening, May 20, 2017, in Riyadh, Saudi Arabia. (Official White House Photo by Shealah Craighead)

آمریکن کانسرواتیو : تحولات در خلیج فارس در حال افزایش است و بسیاری به این تحولات دامن می زنند. ۱۵۰۰ سرباز اضافی به نیروهای آمریکایی حاضر در منطقه خلیج فارس اضافه شده و این در حالی است که بمب افکن های B-52 هم پیش از این در منطقه مستقر شده بودند. به این وضعیت مقاومت سرسختانه حسن روحانی رئیس جمهوری ایران و سایر مقامات ایران برای مذاکره با آمریکا را هم اضافه کنید.

ترامپ خواهان گفتگوی مستقیم واشنگتن و تهران با هدف کاهش تنش ها است. در عین حال در حال تسلیح دشمنان منطقه ای ایران، تهدید بیشتر، افزایش حضور نظامی و تحریم های سنگین تر است. فروش اسلحه بخش بزرگی از این تصویر به وجود آمده کنونی است.

جمعه گذشته، دولت ترامپ به طور رسمی سناتور رابرت منندز دموکرات ارشد کمیته روابط خارجی را مطلع کرد که “قانون کنترل صادرات اسلحه” را برای فروش اسلحه به عربستان، دور می زند. ترامپ در این خصوص اعلام وضعیت اضطراری برای فروش اسلحه در راستای منافع ملی ایالات متحده کرده است. مقرراتی که فقط در شرایط اضطراری مورد استفاده قرار می گیرد، اساساً فرایند بازنگری کنگره را از بین می برد و قدرت را از قانون گذارانی که معمولاً می توانند جلوی چنین اقداماتی را بگیرند، می دزدد. باید گفت با وجود افرادی مانند جان بولتون مشاور امنیت ملی و مایک پمپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده، سلاح های بیشتری هم به ریاض فروخته می شود، معامله ای که می تواند پیامی به تهران بفرستد.

من برای این اقدامات دولت ترامپ واژه درخوری در فرهنگ لغت به غیر از “نتیجه عکس دادن” و “احمقانه” پیدا نکردم که در توصیف این وضعیت کافی نیست. چنین تصمیمی نشان دهنده تحقیرو اهانت کامل به اکثریت دو حزب در هر دو مجلس نمایندگان و کنگره است که تنها دو ماه پیش رای به پایان حمایت نظامی آمریکا از عربستان سعودی در جنگ یمن دادند. هرچند ترامپ به سرعت این حرکت کنگره و مجلس نمایندگان را وتو کرد. ترامپ در واقع با این حرکت به صورت قانونگذاران آب دهان انداخت. او پیش از این گفته بود در پی بیرون کشاندن آمریکا از مناقشات فرقه ای در خاورمیانه است. اما تصمیم وی برای فروش اسلحه به عربستان بی شک اشتباهی سترگ است. بنابراین با نزدیک شدن واشنگتن به عربستان این شایعه که ترامپ نه تنها مردی است که می توان او را با پول خرید بلکه می تواند به راحتی مورد استفاده قرار گیرد هم داغتر می شود.با گشوده شدن درهای زرادخانه های آمریکا به روی عربستان، ترامپ به طور غیرمستقیم نقش آمریکا را به عنوان یک “جنگ طلب” که سبب ایجاد تفرقه در خاورمیانه شده و هیچ امنیتی برای امریکا به ارمغان نمی آورد، پررنگ تر کرده است.

در زمانی که ایالات متحده باید با ایجاد تعادل در حضور نظامی موضعی درست بگیرد، ترامپ با بیشتر کردن نیروهای نظامی در خلیج فارس اهمیت ژئوپلیتیکی منطقه را تحت الشعاع قرار می دهد. بیایید فروش اسلحه به عربستان را از دیدگاهی روشن بررسی کنیم. روابط آمریکا و ایران بحرانی است، ارتباط مستقیم میان دو کشور وجود ندارد و واشنگتن پیام ها و هشدارهایی را از طریق واسطه های خود یعنی عراق، عمان و سوئیس به تهران می فرستد. با این وجود، سلاح های بیشتر در دست سعودی ها، پیام متناقضی به ایران می فرستد که ایالات متحده تنها در صورت تسلیم کامل ایران علاقمند به مذاکره است و اگر ایران در موضع مقاومت باقی بماند، واشنگتن جنگ افزارهای بیشتری به مخالفان تهران می فروشد. اما باید گفت این اقدامات واشنگتن نمی تواند واکنش دوستانه تهران را در پی داشته باشد.

دولت ترامپ اطمینان دارد که فشار حداکثری در نهایت ایران را به پای میز مذاکره می آورد و همه چیز را تسلیم می کند. اما به احتمال زیاد، نتیجه برعکس تصورات دولت ترامپ خواهد بود؛ ایران عزم خود برای مقاومت را بیشتر می کند. بنابراین برای ترامپ هنوز دیر نشده تا دست از تصمیمات ناخوشایند خود بردارد و برای امنیت امریکا، این امیدواری وجود دارد که ترامپ در نهایت بداند ایالات متحده و عربستان سعودی همیشه در کنار هم نخواهند بود.
دنیل دپتریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.