مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

خانم “کاملیا انتخابی فرد” سردبیر وبسایت فارسی‌ “ایندیپندنت لندن” شد

62078120_2190293704564505_1190219417217138688_nهفت ماه قبل روزنامه گاردین انگلستان مقاله ای منتشر کرد که در آن نگرانیهای خبرنگاران و روزنامه نگاران بریتانیایی را از قراردادی که روزنامه ایندیپندنت انگلستان با شرکتی سعودی جهت اداره بخش فارسی آن منعقد کرده اند را منعکس نمود. در قسمتی از این مقاله آمده است:

 

 

“نگرانیها وقتی برانگیخته شده که هیچ اطمینانی از استقلال سردبیری در معامله روزنامه ایندیپندنت که با شرکت عربستان سعودی منعقد کرده است وجود نداشت. که نتیجه آن اداره و کنترل نسخه خاور میانه ای بدست این شرکت که ارتباطاتی با دولت سعودی دارد خواهد افتاد. دوتن از کاندیداها جهت مدیریت بخش فارسی زبان سایت گفتند که آنها این پیشنهاد را بدلیل اینکه متقاعد نشده اند که این شبکه نحوه پیشبرد امورشان متناسب و منطبق با استانداردهای موجود سردبیری ایندیپندنت خواهد بود این شغل را پس زده اند.”

اما خانم کاملیا انتخابی فرد سردبیر وبسایت فارسی‌ “ایندیپندنت لندن” را قبول کرد. که صاحب آن یک شرکت عربستان با روابط نزدیک با بن سلمان است

در گزارش ماه اکتبر روزنامه گاردین آمده است که شرکت “گروه پژوهش و بازاریابی سعودی” Saudi Research and Marketing Group MRMG با روزنامه ایندپندنت لندن Independent به توافق رسیده و پروانه تاسیس یک وبسایت فارسی‌ با همین نام و آرم را دریافت کرده است. MRMG یک شرکت عربستان سعودی است که روابط بسیار نزدیکی‌ با محمد بن سلمان حاکم عربستان دارد. این شرکتی است که با تونی بلر، نخست وزیر سابق بریتانیا و شریک جرج بوش پسر در هجوم به عراق، نیز روابط نزدیکی‌ دارد؛ به او فقط یک قلم ۱۰ میلیون دلار حق “مشاوره” داد؛ مقدار زیادی پول به انستیتوی بلر Tony Blair Institute for Global Change داد، و البته بلر نیز این “محبت” و “سخاوت” را جبران کرد، و چندین بار درباره لزوم حمله نظامی به ایران تحت شرایط معینی صحبت کرد. رئیس سابق MRMG اکنون وزیر فرهنگ عربستان است. کارکنان این وبسایت را خود MRMG تامین می‌کند، و علاوه بر فارسی‌، به زبان ترکی‌، اردو، و عربی‌ نیز منتشر خواهد شد.

حال، خانم کاملیا انتخابی فرد، که در ایران بسیار فعال بودند، و مقاله نویس اخبار عرب Arab News نیز بودند، به سمت سردبیری “ایندیپندنت فارسی‌” منصوب شده است.

هوشیاری ایرانیان، آنچه یافت می نشود آنم آرزوست

تحریریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.