مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشان

 محمد رزاقی,

ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشانمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم ژوئن ۲۰۱۹:… موضع گیری های چند روز گذشته ترامپ وعقب نشینی از مواضع جنگ طلبانه و بطور خاص موضع گیری پمپئو و خود داری از ۱۲ پیش شرط برای مذاکره وطن فروشان را در گوشه رینگ قرار داده آچمز کرده . حال باید به مریم قجر و سران فرقه رجوی و دیگران وطن فروشان می گویم تا دیروز برای رسیدن به نیات پلید خود مثل بوزینه ادا اطورا در اوردید رقصیدید صوت و کف زدید از این به بعد به جای صوت و کف باید به سرتان بزنید .مطمئن باشید صد سال دیگر با اویزان شدن از بیضه های ترامپ ؛ بن سلمان و نتانیاهو و …. به اهداف پلید و کثیف خود نخواهید رسید . ترامپ و پمپئو ؛ بولتون روی دستتان خواهد ماند . ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشان .

ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشان

ترامپ پمپئو بولتون روی دست وطن فروشان

ترامپ پمپئو بولتون رو دست خود فروخته ها ؛ وطن فروشان باد کرده !

محمد رزاقی پاریس

چند ماه گذته بطور خاص بعد از خروج امریکا از برجام به دستور ترامپ یک مشت خود فروخته ؛ وطن فروش در راس انها فرقه رجوی به جشن و پایکوبی پرداختند و اعمال تحریمهای ضد انسانی ترامپ علیه ملت ایران را بعنوان پیروزی در بوق ؛ سرنا دمیدند در اسارتگاه فرقه رجوی موسوم به اردوگاه اشرف ۳ در آلبانی سران فرقه بطور خاص مریم قجر با برگزاری نشست برای اعضاء اسیر خروج ترامپ از برجام و اعمال تحریمها را شروع سرنگونی رژیم ایران به خورد اعضاء نگون بخت داد و مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر که در بین ایرانیان به ( مهدی قواد ) معروف هست به رقص و پایکوپی در میان اعضاء اسیر می پردازد .

بعد از خروج امریکا از برجام و اعمال تحریمهای ضد انسانی علیه ملت ایران و اظهارات ضد ایرانی ترامپ ؛ پمپئو ؛ بولتون و … و قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی سران فرقه و یک مشت وطن فروش ؛ خود فروخته به کف وصوت زدن برای ترامپ ؛ بولتون و … پرداختند و اوج دریوزگی ؛ وطن فروشی خود را زمانیکه ناو لینکلن به دستور ترامپ به سمت خلیج فارس اعزام شد سران فرقه رجوی با دارا بودن شناسنامه خیانت و جنایت ؛ وطن فروشی در سایتهای خود از زبان وطن فروشان رنگارنگ اظهارات ترامپ ؛ پمپئو ؛ بولتون حلوا حلوا کردند به بهانه سرنگون کردن رژیم ایران رسما خواستار مداخله نظامی و حمله امریکا به ایران شدند ! تا از این طریق به نیات پلید خود برسند .

البته این وضعیت پیش امده باعث شد یک مشت تواب ادم فروش که تا بحال با کلاشی و دروغ دغل رجوی گونه ماهیت اصلی خود را لاپوشانی کرده بودند خود فروشی ؛ وطن فروشی خویش را به نمایش گذاشتند و مدعی شدند می خواهند از پتانسیل ین المللی برای سرنگونی رژیم ایران استفاده کنند ! درچند ماه گذشته از زمان اعمال تحریمهای ضد انسانی علیه ملت ایران توسط امریکا و بطور خاص از زمان اعزام ناو امریکائی لینکلن کسانی که تا بحال با ماسک چهره و ماهیت پلید خود را پوشاند ه بودند نهایت ماهیت و چهره کثیف خود را به نمایش گذاشتند و بیرونی کردند و این مزدوران خود فروش ؛ وطن فروش هم دارای شناسنامه مزدوری ؛ وطن فروشی شدند .

البته در مقابل این عده قلیل وطن فروش بودند و هستند افراد با شرف وطن پرستی که علرغم مخالفت با رژیم ایران با سخنرانی ؛ مقالات و مصاحبه های خود وطن پرستی و محکوم کردن هر نوع تحریم بر علیه ملت ایران و حمله نظامی و .. در مقابل وطن فروشان مثل فرقه رجوی و امثالهم به نمایش گذاشتند و اثبات کردند که با هرمرام و دیده گاه سیاسی و مخالفت با رژیم ایران می توان به هر بهائی در مقابل دشمنان ایران و ایرانی ایستاد و اجازه نداد یک مشت وطن فروش با سوء استفاده از شرایط پیش امده به نیات پلید خود برسند .

واقعیت اینکه تا دیروز وطن فروشان با اویزان شدن از بیضه های ترامپ و پمپئو ؛ بولتون ؛ عربستان و اسرائیل با دروغ و دغل و سفسطه بازی خواهان حمله نظامی امریکا و عربستان به ایران شدند و تمام انرژی خود را برای حمله نظامی علیه ایران بکار بردند و حتا حمله های خود ساخته در امارات درست کردند تا امریکا و شیوخ مرتجع عرب زمینه حمله به ایران فراهم کنند .

اما موضع گیری های چند روز گذشته ترامپ وعقب نشینی از مواضع جنگ طلبانه و بطور خاص موضع گیری پمپئو و خود داری از۱۲ پیش شرط برای مذاکره وطن فروشان را در گوشه رینگ قرار داده آچمز کرده .

حال باید به مریم قجر و سران فرقه رجوی و دیگران وطن فروشان می گویم تا دیروز برای رسیدن به نیات پلید خود مثل بوزینه ادا اطورا در اوردید رقصیدید صوت و کف زدید از این به بعد به جای صوت و کف باید به سرتان بزنید .مطمئن باشید صد سال دیگر با اویزان شدن از بیضه های ترامپ ؛ بن سلمان و نتانیاهو و …. به اهداف پلید و کثیف خود نخواهید رسید . ترامپ و پمپئو ؛ بولتون روی دستتان خواهد ماند .

پاریس : محمد رزاقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.