چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

محدوديت در فرانسه، شكست طرح جنگ و حال زار مريم رجوى

Sans-titre-1-10-640x330بعد از اين كه دولت فرانسه جلوى فعاليت مخرب فرقه رجوى را سد كرد و اجازه برگذارى مراسم آن ها را در ويلپنت پاریس نداد، مريم رجوى و سران جنايتكار و تروريستى اش در تشكيلات اين فرقه بكلى قافيه را باخته اند بخصوص بعد از اين همه خودفروشى و بر طبل جنگ نواختن و فيل پمپئو و جان بولتون را هوا كردن كه عنقريب آمريكا با ناوها و نيروهاى رزمى اش بر سر ملت ايران ريخته و يك شبه ملت ايران را به زانو در آورده و سرزمين ايران را تقديم آن ها خواهد كرد و آناً اين خانم فرنگ نشسته و شوهر ترسو و بزدل او را سوار بر جمبوجت جان بولتون روانه ايران خواهند كرد و با اين استدلال هم مخ اسراى در بند خود را مي زدند و آن ها را مطيع و امربر خود مي كردند، اما باز مريم رجوى سياه و بور شد و مثل هميشه بهاى خودفروشى و ضديت با مردم ايران در كمترين زمان را چشيد و آرزوى هايش تبديل به يأس و سرخوردگى و ريزش نيرو و فرار و نارضايتى در اشرف ٣ در آلبانى شد و خواهد شد. از عقب نشينى و غلط گويى جان بولتون وحشى در رابطه با تهديد ملت ايران و جنگ گرفته تا التماس دونالد ترامپ به ملت ايران براى برقرارى تماس با اين
قلدر معامله گر و نيز تا عقب نشينى پمپئو از خواسته هاى آمريكا از ملت ايران و التماس براى مذاكره با ايران، همه و همه، آوارى است كه روى سر شخص مريم رجوى ريزش كرده و او و دار و دسته تروريستى اش را واداده و درمانده كرده است كه چه خاكى بر سر خود ريخته و تشكيلات البانى را چگونه نگهدارند.

از طرف ديگر، در منطقه خاورميانه و ارباب كوچك رجوى يعنى آل سعود، هم كنفرانس شان بر عليه ملت ايران به گل نشست و آرزوى مريم رجوی بر باد رفت.

اين ها همه ضربات كارى است كه بر پيكره فرسوده اين فرقه تروريستى وارد شده و بيش از پيش تشكيلات آن ها را در باطلاق تناقض و از هم پاشيدگى و فرار اعضاء، قرار مي دهد و آن قدر كه مسعود رجوى فرارى و بزدل، شخصاً پيام داده و سال ٢٠٢١ را سال سرنگونى إعلام كرده است، كسى نيست به اين آغا و خانم مفلوك وبى اعتبار، بگويد، اى چوپان هاى دروغگو، از خودتان خجالت نمي كشيد كه اين قدر فريب و دغل را با خود حمل كرده و ادعاى اپوزيسيون هم مي كنيد، تا كى مي خواهيد سر اسراى در بندتان را شيره بماليد؟

خانم و اقاى رجوى، سران شكنجه گر تشكيلات! خوب مي دانيد كه دوران شما به سر آمده است و در لاى چرخ هاى سياست آينده بين غرب و ايران، له و لورديده و خورد شده و به زباله دان تاريخ ريخته خواهيد شد. روزى كه در محكمه اى عادلانه جواب اين همه جنايت تان را بدهيد نزديك است، هر چند كه الان با اين همه ضربات نابودگر بر پيكره پوسيده تان، با سيلى صورت خود را سرخ نگه مي داريد اما در نهايت و به همين زودى چاره اى جز تسليم و ندامت نخواهيد داشت.

امروز كه تلويزيون را روشن كرده و سرى به كانال شيطان سازى تلويزيون فرقه رجوى، زدم ديدم برنامه هاى سور چرانى مريم رجوى در ماه رمضان سال 1396 در پاريس را پخش مي كند و صحبت چند تن از سياستمداران حقوق بگير از فرقه بازپخش مي شود، به اين همه شيادى و فريب مريم رجوى در سال هاى اسارت در قرارگاه اشرف در عراق بياد مي آوردم كه چگونه شيادانه روى يك واقعيت كه دولت فرانسه فعاليت اين فرقه را در خاك خود محدود كرده با اين كارها مي پوشاند و مي خواهد ذهن افراد مطلق درگير اين نشود كه چرا در فرانسه مراسم يا حتى تظاهرات برگذار نمي شود! اما اين بار مريم رجوى كور خوانده است و حنايش ديگر براى هيچ يك از اسرای مستقر در البانى، رنگى ندارد و واقعيت هاى بيرون همه و همه توسط جدا شده ها در بيرون به داخل زندان اشرف سه، منتقل شده و به همين دليل انفعال و پاسيويزم در أركان تشكيلات حاكم است. بنابر گفته دوستانى كه ارتباطاتى با درون تشكيلات دارند، هرج و مرج بين رده هاى پائين و وسط تشكيلات با مسئولين بالاى تشكيلات از شكنجه گران مرد گرفته تا زنان رهبرى كننده و تا سطح شخص مريم رجوى، كشيده شده است و علنا دروغگويى و فريب كارى شان را به رخ آن ها مي كشند.

با اين حال، روزگار زار مريم رجوى و شرهرش فرا رسيده است و قطعا و يقيناً اين ها بايد تاوان اين همه جنايت و خيانت شان در حق ملت ايران و اعضاى خود را بپردازند و خواهند پرداخت. شرايط خلاف آرزوهاى رجوى های جانى پيش مي رود و خواهد رفت و اين پوسيده هاى قرن تاریخ مصرف شان به سر آمده است.

به اميد هر چه زودتر آزادى دوستان در بندم از زير يوغ جلاد قرن مريم رجوى و شوهر فرارى اش. زنده باد صلح و آزادی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.