چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

تحریف حقیقت با هدف بهره برداری سیاسی توسط سازمان مجاهدین خلق

دروغ و تحریفهای فرقه رجوی آنقدر تنفر انگیز است که جز در کادر و چارچوب سیستمهای مافیایی و جنایتکار نمیتوان آنرا ارزیابی نمود. سالیان جداشدگان از جمله در این سایت صدها گزارش از قربانی کردن مجاهدین چه در اشرف و چه در لیبرتی و چه در مرزهای کشور چه با اعزام آنها بداخل به بهانه عملیات نظامی (تروریستی) و استفاده تبلیغاتی مریم رجوی از نابود شدن مجاهدین بدست رژیم و یا عناصر عراقی، به هزاران صفحه و چندین کتاب بالغ میشود.

 

 

اخیرا نیز آقای دکتر کریم قصیم عضو سابق شورا خود شخصا پرده از سوء استفاده های خائنانه و جنایتکارانه مریم رجوی از به کشتن دادن مجاهدین در لیبرتی و بهره برداری سیاسی از آن را از زبان نمایندگان مریم رجوی بصورت تذکرو ایراد و انتقاد به کم فهمی!!!! دکتر قصیم که چرا برای کشته شدن مجاهدین در لیبرتی و اشرف و… نگران است ولی فواید سیاسی و تبلیغاتی  این کشته ها برای سازمان مجاهدین و مریم رجوی را فهم نمیکند به زبان خودشان در یک گفتگو اینترنتی بیان کردند. چه بسا از همین زاویه نیز بوده است که طبق گفته دکتر قصیم منجر به جاسوسی و کنترل 24ساعته علیه خودشان توسط فرقه رجوی شده است. نکته ای که در درون سازمان و تشکیلات علیه تمامی مجاهدین بصورت های بسیار شدید و خشن اعمال میشد.

 

 

عدد سازی در مورد اعدامها قلم کوچکی از دستگاه دروغ و دجالگری مسعودرجوی است. زمانیکه 3000مجاهد در لیبرتی به منظور تبلیغات سیاسی در اروپا و نزد اربابان آمریکایی و عربستانی و… با ید زیر بمباران جیش و الامختارها قطعه قطعه میشدند رجوی بدورغ میگفت:

 

 

«««گفته بودیم نبردی که در اشرف و لیبرتی جریان دارد، عین نبرد سرنگونی است»»».

 

 

از قول سناتور رابرت توریسلی گفت ” روند رو به افزایشی در حمایت از سازمان برای بناکردن یک ایران آزاد وجود دارد و امروز مسیر رسیدن به ایران آزاد از بغداد میگذرد. [1]سپس مسعود رجوی بلافاصله فریاد میزند «بغداد پلی بسوی تهران» و اینگونه ادامه میدهد. اگر بند سین [2]سرنگونی واقعی است، اگر پلی بسوی تهران است. بچه ها بغداد پلی بسوی تهران واقعی است؟ پس کارزار سرنگونی برای شما مبارک مبارک. »»»

و خود  92بار حاضر حاضر حاضر میگوید و به رژیم و موشکها و خمپاره هایش بفرما میزند که بفرمائید 92 بار امتحان کنید!!!!

 

 

شب قبل از قتلعام فروغ جاویدان آنرا اینگونه توجیه میکند که«««اکنون باید گفت نتیجه هرچه باشد شایان تبریک و تهنیت و خیر و مبارک است.»»»

 

و یا مسعود رجوی طی یک پیام صوتی  اینگونه مجاهدین را در لیبرتیجهت توجیه قطعه قطعه شدنشان تحمیق مینمود:

مجاهدان اشرفی در موشک باران لیبرتی ایستادند در نتیجه کوبلر از دور خارج شده و از اعتبار ساقط گردیده است

مسعود رجوی، کشتار کردهای عراقی را نیز  برای نجات صدام حسین با دروغ اینکه اینها پاسداران رژیم هستند که لباس کردی پوشیده اند توجیه کرد تا مجاهدین را وادار کند که بر روی آنها آتش گشوده و کشتار کنند.

جنایات تشکیلات مجاهدین چه بصورت تروریسم در داخل کشور، چه بصورت کشتار در مرزها، چه بصورت قتل مجاهدین مخالف در درون تشکیلات و چه قتل کردهای عراقی باید مورد تحقیق و رسیدگی مجامع بین المللی قرار گرفته و سران این تشکیلات بدست عدالت سپرده شوند.

«««مجاهدین در رمضان اینچنین عبادت و مجاهدت را با نقشه های مسیر خود در شبهای قدر در راه خدا و خلق گره میزنند، آری فطر رهایی و آزادی یک ملت اینچنین با رنج و خون فرزندان رشیدش رقم میخورد»»»!!!

  • خونریزیهای ناشی از حملات به لیبرتی عامل تحریک احساسات ناشی از دست دادن دوستان و همرزمان و مشکل کردن خروج از فرقه را بدنبال داشته است.
  • فرار از مبارزه خواندن کسانیکه بخواهند دهان به شکوه و شکایت باز کنند.
  • هرقدر قربانی حملات بیشتر رجوی دست بازتری پیدا میکرد که مجاهدین را علیه خانواده هایشان بسیج کرده و آنها را مزدور بنامد.
  • موج سواری بر خون مجاهدینی که کشته میشدند و القاء دجالگرانه اینکه مسعود رجوی نیز در لیبرتی است.
  • نگهداشتن فضای نیرویی در همان فضای ارتش آزادیبخش ساخته صدام که بیش از یک دهه بود نابود شده بود.
  • تغذیه شدن دروغین نیرو با بعضی انعکاسات رسانه ای خارجی مبنی بر حضور این ارتش در عراق.
  • استفاده رجوی از سخنرانان کرایه ای بعنوان استراتژیست جهت نام بردن از حضور آنها در لیبرتی بعنوان کانون مبارزه و ارتش و پلی بسوی تهران.
  • رجوی از قول رابرت تویسلی: مسیر رسیدن به ایران آزاد از بغداد میگذرد.
  • رجوی از قول رودی جولیانی: مجاهدین تنها امید هستند، این اون تنها عاملی است که میتواند عوامل ژئوپلیتیک را تغییر بدهد. بخاطر همین عامل ژئوپلیتیکی است که مجاهدین به عراق آمده اند.

نه به تروریسم وفرقه ها

============================

تحریف حقیقت با هدف بهره برداری سیاسی توسط سازمان مجاهدین خلق

حنیف حیدرنژاد

وبسایت سازمان مجاهدین خلق در روز ۷ تیر ۱۳۹۸ خبری با این عنوان انتشار داد: «بیانیه عفو بین‌الملل در مورد قتل‌ عام مجاهدین در سال ۶۷ توسط سران رژیم آخوندی.» این خبرکوتاه با این جمله به پایان می‌رسد: «عفو بین‌الملل در بیانیه خود به شرح پیشینه این جنایت ضدبشری و قتل عام بیش از ۳۰ هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷ پرداخته است

دو تحریف آشکار در این خبر به چشم می‌خورد:

اول: تیتر خبر فقط به «قتل عام مجاهدین در سال۶۷» اشاره می‌کند، حال آنکه گزارش عفو بین‌الملل در مورد همه زندانیان سیاسی و عقیدتی با گرایش‌های مختلف سیاسی و فکری می‌باشد. سازمان مجاهدین خلق با چنین تیتری از یکطرف در حقیقتِ موضوع  دست برده و آن را به نفع خود تغییر می‌دهد و مهمتر آنکه انسان‌های دیگر که به این سازمان وابستگی نداشته و جمهوری اسلامی آنها را اعدام کرده است را به راحتی نادیده گرفته و موجودیت آنها را نفی می‌کند.

دوم: سازمان عفو بین‌الملل در گزارش خود تاکید می‌کند که رقم واقعی تعداد اعدام‌شدگان در کشتار زندانیان سیاسی در تابستان سال ۱۳۶۷مشخص نبوده، اما برآوردها این تعداد را حداقل ۵۰۰۰ نفر می‌دانند (کتاب سازمان عفو بین‌الملل: اسرار به خون آغشته: چرا کشتار۶۷جنایتِ ادامه دار علیه بشریت است؟). سازمان مجاهدین خلق که سال‌هاست از ۳۰ هزار اعدام  شده در تابستان ۱۳۶۷ سخن می‌گوید، خبر را با جمله پایانی خود طوری تنظیم می‌کند که به خواننده اینگونه القاء شود که گویا سازمان عفوبین‌الملل نیز عدد ۳۰ هزار نفر را تائید می‌کند.

یکی از ارزش‌های جمهوری اسلامی که در ۴۰ سال گذشته به آن دامن زده شده تولید دروغ و تحریف حقایق است.  فرد یا سازمانی که خود اقدام به تولید دروغ و انتشار اخبار تحریف شده می‌کند، نمی‌تواند در ادعای خود در مبارزه با جمهوری اسلامی صادق باشد و بی‌تردید در انتشار چنین اخباری اهدافِ سیاسی خود را دنبال می‌کند.

مردم ما از جمهوری اسلامی زخم‌های بسیار بر پیکر خود دارند. خانواده‌های بسیاری عزیزان خود را  از دست داده‌اند. پایبندی به دفاع از حق حیات و کرامت انسانی ایجاب می‌کند که باید از دستاویز قرار دادن اعدام‌شدگان، چه وابستگان نظام سلطنتی، چه زندانیان سیاسی و هواداران گروه‌های مختلف سیاسی- عقیدتی و چه افرادی که پیشینه سیاسی نداشته ولی به هر دلیلی اعدام شده‌اند، در جهت اهداف سیاسی خودداری کرده و موضوع نقض حقوق بشر، زندان و شکنجه و اعدام نباید مورد سوء استفاده قرار بگیرد.

بالا بردن تعداد اعدام یا اعلام ارقام بی‌پایه و اساس و غیرموثق در زمینه نقض حقوق بشر پرونده جمهوری اسلامی را سنگین‌تر نمی‌کند. جان و سرنوشت هر یک نفر مهم است و قابل احترام. این وظیفه یک کمیته حقیقت‌یاب است تا در فردای بعد از پایان جمهوری اسلامی ابعاد واقعی جنایت و نقض حقوق بشر توسط نهادهای مختلف جمهوری اسلامی را، آن مقدار که ممکن باشد، کاوش کرده و به اطلاع افکار عمومی‌ برساند. آنچه در مبارزه با جمهوری اسلامی و بعد از آن برای ایجاد یک جامعه آزاد و دمکراتیک بر مبنای ارزش‌های حقوق بشری مهم است، پایبندی به انسانیت و اخلاق و حقیقت و پرهیز از بزرگنمایی و دروغ و تحریف، از جمله در کار رسانه‌ای و سیاسی می‌باشد.

۸ تیر ۱۳۹۸

حنیف حیدرنژاد

منبع:پژواک ایران

References   [ + ]

1. سپس مسعود رجوی بلافاصله فریاد میزند «بغداد پلی بسوی تهران» و اینگونه ادامه میدهد.
2. سرنگونی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.