مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

تحریف حقیقت با هدف بهره برداری سیاسی توسط سازمان مجاهدین خلق

دروغ و تحریفهای فرقه رجوی آنقدر تنفر انگیز است که جز در کادر و چارچوب سیستمهای مافیایی و جنایتکار نمیتوان آنرا ارزیابی نمود. سالیان جداشدگان از جمله در این سایت صدها گزارش از قربانی کردن مجاهدین چه در اشرف و چه در لیبرتی و چه در مرزهای کشور چه با اعزام آنها بداخل به بهانه عملیات نظامی (تروریستی) و استفاده تبلیغاتی مریم رجوی از نابود شدن مجاهدین بدست رژیم و یا عناصر عراقی، به هزاران صفحه و چندین کتاب بالغ میشود.

 

 

اخیرا نیز آقای دکتر کریم قصیم عضو سابق شورا خود شخصا پرده از سوء استفاده های خائنانه و جنایتکارانه مریم رجوی از به کشتن دادن مجاهدین در لیبرتی و بهره برداری سیاسی از آن را از زبان نمایندگان مریم رجوی بصورت تذکرو ایراد و انتقاد به کم فهمی!!!! دکتر قصیم که چرا برای کشته شدن مجاهدین در لیبرتی و اشرف و… نگران است ولی فواید سیاسی و تبلیغاتی  این کشته ها برای سازمان مجاهدین و مریم رجوی را فهم نمیکند به زبان خودشان در یک گفتگو اینترنتی بیان کردند. چه بسا از همین زاویه نیز بوده است که طبق گفته دکتر قصیم منجر به جاسوسی و کنترل 24ساعته علیه خودشان توسط فرقه رجوی شده است. نکته ای که در درون سازمان و تشکیلات علیه تمامی مجاهدین بصورت های بسیار شدید و خشن اعمال میشد.

 

 

عدد سازی در مورد اعدامها قلم کوچکی از دستگاه دروغ و دجالگری مسعودرجوی است. زمانیکه 3000مجاهد در لیبرتی به منظور تبلیغات سیاسی در اروپا و نزد اربابان آمریکایی و عربستانی و… با ید زیر بمباران جیش و الامختارها قطعه قطعه میشدند رجوی بدورغ میگفت:

 

 

«««گفته بودیم نبردی که در اشرف و لیبرتی جریان دارد، عین نبرد سرنگونی است»»».

 

 

از قول سناتور رابرت توریسلی گفت ” روند رو به افزایشی در حمایت از سازمان برای بناکردن یک ایران آزاد وجود دارد و امروز مسیر رسیدن به ایران آزاد از بغداد میگذرد. ((سپس مسعود رجوی بلافاصله فریاد میزند «بغداد پلی بسوی تهران» و اینگونه ادامه میدهد. )) اگر بند سین ((سرنگونی)) واقعی است، اگر پلی بسوی تهران است. بچه ها بغداد پلی بسوی تهران واقعی است؟ پس کارزار سرنگونی برای شما مبارک مبارک. »»»

و خود  92بار حاضر حاضر حاضر میگوید و به رژیم و موشکها و خمپاره هایش بفرما میزند که بفرمائید 92 بار امتحان کنید!!!!

 

 

شب قبل از قتلعام فروغ جاویدان آنرا اینگونه توجیه میکند که«««اکنون باید گفت نتیجه هرچه باشد شایان تبریک و تهنیت و خیر و مبارک است.»»»

 

و یا مسعود رجوی طی یک پیام صوتی  اینگونه مجاهدین را در لیبرتیجهت توجیه قطعه قطعه شدنشان تحمیق مینمود:

مجاهدان اشرفی در موشک باران لیبرتی ایستادند در نتیجه کوبلر از دور خارج شده و از اعتبار ساقط گردیده است

مسعود رجوی، کشتار کردهای عراقی را نیز  برای نجات صدام حسین با دروغ اینکه اینها پاسداران رژیم هستند که لباس کردی پوشیده اند توجیه کرد تا مجاهدین را وادار کند که بر روی آنها آتش گشوده و کشتار کنند.

جنایات تشکیلات مجاهدین چه بصورت تروریسم در داخل کشور، چه بصورت کشتار در مرزها، چه بصورت قتل مجاهدین مخالف در درون تشکیلات و چه قتل کردهای عراقی باید مورد تحقیق و رسیدگی مجامع بین المللی قرار گرفته و سران این تشکیلات بدست عدالت سپرده شوند.

«««مجاهدین در رمضان اینچنین عبادت و مجاهدت را با نقشه های مسیر خود در شبهای قدر در راه خدا و خلق گره میزنند، آری فطر رهایی و آزادی یک ملت اینچنین با رنج و خون فرزندان رشیدش رقم میخورد»»»!!!

  • خونریزیهای ناشی از حملات به لیبرتی عامل تحریک احساسات ناشی از دست دادن دوستان و همرزمان و مشکل کردن خروج از فرقه را بدنبال داشته است.
  • فرار از مبارزه خواندن کسانیکه بخواهند دهان به شکوه و شکایت باز کنند.
  • هرقدر قربانی حملات بیشتر رجوی دست بازتری پیدا میکرد که مجاهدین را علیه خانواده هایشان بسیج کرده و آنها را مزدور بنامد.
  • موج سواری بر خون مجاهدینی که کشته میشدند و القاء دجالگرانه اینکه مسعود رجوی نیز در لیبرتی است.
  • نگهداشتن فضای نیرویی در همان فضای ارتش آزادیبخش ساخته صدام که بیش از یک دهه بود نابود شده بود.
  • تغذیه شدن دروغین نیرو با بعضی انعکاسات رسانه ای خارجی مبنی بر حضور این ارتش در عراق.
  • استفاده رجوی از سخنرانان کرایه ای بعنوان استراتژیست جهت نام بردن از حضور آنها در لیبرتی بعنوان کانون مبارزه و ارتش و پلی بسوی تهران.
  • رجوی از قول رابرت تویسلی: مسیر رسیدن به ایران آزاد از بغداد میگذرد.
  • رجوی از قول رودی جولیانی: مجاهدین تنها امید هستند، این اون تنها عاملی است که میتواند عوامل ژئوپلیتیک را تغییر بدهد. بخاطر همین عامل ژئوپلیتیکی است که مجاهدین به عراق آمده اند.

نه به تروریسم وفرقه ها

============================

تحریف حقیقت با هدف بهره برداری سیاسی توسط سازمان مجاهدین خلق

حنیف حیدرنژاد

وبسایت سازمان مجاهدین خلق در روز ۷ تیر ۱۳۹۸ خبری با این عنوان انتشار داد: «بیانیه عفو بین‌الملل در مورد قتل‌ عام مجاهدین در سال ۶۷ توسط سران رژیم آخوندی.» این خبرکوتاه با این جمله به پایان می‌رسد: «عفو بین‌الملل در بیانیه خود به شرح پیشینه این جنایت ضدبشری و قتل عام بیش از ۳۰ هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷ پرداخته است

دو تحریف آشکار در این خبر به چشم می‌خورد:

اول: تیتر خبر فقط به «قتل عام مجاهدین در سال۶۷» اشاره می‌کند، حال آنکه گزارش عفو بین‌الملل در مورد همه زندانیان سیاسی و عقیدتی با گرایش‌های مختلف سیاسی و فکری می‌باشد. سازمان مجاهدین خلق با چنین تیتری از یکطرف در حقیقتِ موضوع  دست برده و آن را به نفع خود تغییر می‌دهد و مهمتر آنکه انسان‌های دیگر که به این سازمان وابستگی نداشته و جمهوری اسلامی آنها را اعدام کرده است را به راحتی نادیده گرفته و موجودیت آنها را نفی می‌کند.

دوم: سازمان عفو بین‌الملل در گزارش خود تاکید می‌کند که رقم واقعی تعداد اعدام‌شدگان در کشتار زندانیان سیاسی در تابستان سال ۱۳۶۷مشخص نبوده، اما برآوردها این تعداد را حداقل ۵۰۰۰ نفر می‌دانند (کتاب سازمان عفو بین‌الملل: اسرار به خون آغشته: چرا کشتار۶۷جنایتِ ادامه دار علیه بشریت است؟). سازمان مجاهدین خلق که سال‌هاست از ۳۰ هزار اعدام  شده در تابستان ۱۳۶۷ سخن می‌گوید، خبر را با جمله پایانی خود طوری تنظیم می‌کند که به خواننده اینگونه القاء شود که گویا سازمان عفوبین‌الملل نیز عدد ۳۰ هزار نفر را تائید می‌کند.

یکی از ارزش‌های جمهوری اسلامی که در ۴۰ سال گذشته به آن دامن زده شده تولید دروغ و تحریف حقایق است.  فرد یا سازمانی که خود اقدام به تولید دروغ و انتشار اخبار تحریف شده می‌کند، نمی‌تواند در ادعای خود در مبارزه با جمهوری اسلامی صادق باشد و بی‌تردید در انتشار چنین اخباری اهدافِ سیاسی خود را دنبال می‌کند.

مردم ما از جمهوری اسلامی زخم‌های بسیار بر پیکر خود دارند. خانواده‌های بسیاری عزیزان خود را  از دست داده‌اند. پایبندی به دفاع از حق حیات و کرامت انسانی ایجاب می‌کند که باید از دستاویز قرار دادن اعدام‌شدگان، چه وابستگان نظام سلطنتی، چه زندانیان سیاسی و هواداران گروه‌های مختلف سیاسی- عقیدتی و چه افرادی که پیشینه سیاسی نداشته ولی به هر دلیلی اعدام شده‌اند، در جهت اهداف سیاسی خودداری کرده و موضوع نقض حقوق بشر، زندان و شکنجه و اعدام نباید مورد سوء استفاده قرار بگیرد.

بالا بردن تعداد اعدام یا اعلام ارقام بی‌پایه و اساس و غیرموثق در زمینه نقض حقوق بشر پرونده جمهوری اسلامی را سنگین‌تر نمی‌کند. جان و سرنوشت هر یک نفر مهم است و قابل احترام. این وظیفه یک کمیته حقیقت‌یاب است تا در فردای بعد از پایان جمهوری اسلامی ابعاد واقعی جنایت و نقض حقوق بشر توسط نهادهای مختلف جمهوری اسلامی را، آن مقدار که ممکن باشد، کاوش کرده و به اطلاع افکار عمومی‌ برساند. آنچه در مبارزه با جمهوری اسلامی و بعد از آن برای ایجاد یک جامعه آزاد و دمکراتیک بر مبنای ارزش‌های حقوق بشری مهم است، پایبندی به انسانیت و اخلاق و حقیقت و پرهیز از بزرگنمایی و دروغ و تحریف، از جمله در کار رسانه‌ای و سیاسی می‌باشد.

۸ تیر ۱۳۹۸

حنیف حیدرنژاد

منبع:پژواک ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.