مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

حسین علیزاده: آمریکا با تحریم ظریف به سوی جنگ گام برمی‌دارد

حسین علیزاده دیپلمات مستعفی ایران در فنلاند می‌گوید تحریم وزیر خارجه ایران خلاف دیپلماسی و خطری جدی برای صلح و امنیت جهان است. او می‌گوید پایان مسیر دیپلماسی، آغاز راه جنگ‌ است.
حسین علیزاده دیپلمات مستفعی ایران در فنلاند هدف آمریکا از تحریم محمدجواد ظریف را مسدود کردن راه گفتگوهای پشت پرده آقای ظریف با مقامات و رسانه‌های آمریکایی می‌داند و معتقد است تحریم وزیرخارجه ایران مانند تحریم‌های رهبر جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بی‌نتیجه است. او می‌گوید دولت آقای ترامپ بسیار سطحی به مسائل می‌نگرد.

 

علیزاده در گفتگو با دویچه‌وله در مورد تحریم وزیر خارجه ایران توسط آمریکا می‌گوید: «این اقدام در شرایطی که بسیاری امیدوار بودند در سفر رئیس‌جمهور ایران به نیویورک برای شرکت در اجلاس سازمان ملل، اتفاق مثبتی رخ دهد و امکان کاهش تنش‌ها از مسیر دیپلماسی فراهم شود، نشان دهنده آن است که آمریکا تمایلی به گفتگو ندارد. حال ممکن است جواد ظریف نتواند حسن روحانی را در این سفر همراهی کند.»

 

حسین علیزاده می‌گوید حسن روحانی و تمام وزرای کابینه او نیز سیاست‌های کلی رهبرجمهوری اسلامی را دنبال می‌کنند و نمی‌توان تنها ظریف را به “ماله کشی” متهم کرد.

او ضمن تأکید بر اینکه حامی محمد جواد ظریف نیست می‌گوید دیپلماسی عرف خود را دارد و در چارچوب آن آقای ظریف وزیرخارجه ایران و مسئول سیاست خارجی این کشور است. آمریکا نمی‌تواند انتظار داشته باشد وزیرخارجه یک “کشور متخاصم” به دلخواه مایک پمپئو عمل کند.

 

علیزاده می‌گوید: «اگر اینطور باشد باید وزیر خارجه سوریه یا مثلأ کره‌شمالی را هم تحریم کرد.» این دیپلمات سابق ایران تأکید می‌کند: «بستن راه‌های دیپلماسی آغاز مسیری است که به جنگ ختم می‌شود.»

حسین علیزاده معتقد است دونالد ترامپ در صورت پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، در چهار سال دوم ریاست‌جمهوری خود به سوی جنگ با ایران می‌‌رود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.