پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

مکرون: دیدار ترامپ و روحانی در حضور من کاملا محتمل است

امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه گفت برای کاهش تنش بین ایران و آمریکا نقشه راهی تهیه شده و حتما دونالد ترامپ و حسن روحانی البته با حضور من با یکدیگر دیدار می‌کنند.

 Frankreich | G7-Gipfel in Biarritz (Reuters/C. Hartmann)

امانوئل مکرون، که همراه با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در پایان نشست گروه هفت در یک کنفرانس خبری شرکت کرده بود، در جمع‌بندی خود از این نشست در باره توافقات انجام گرفته در باره ایران گفت: «با توجه به مواضع امروز رئیس جمهوری ایران، احتمال دیدار او با رئیس جمهوری آمریکا وجود دارد.»

با این حال، او در ادامه و در پاسخ با پرسش یک خبرنگار گفت: «روسای جمهوری ایران و آمریکا حتما با هم دیدار خواهند کرد.»

در مقابل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نیز در پاسخ به پرسش خبرنگاری در باره دیدار با حسن روحانی گفت:«در شرایط فعلی آنها باید خوب عمل کنند و اگر همه چیز خوب پیش برود، چرا که نه. ولی اگر رفتار خود را تصحیح نکنند، ما به آنها جواب مرگباری خواهیم داد.»

ترامپ افزود: «آقای مکرون همه چیز را به من گفت که چه کسی می‌خواهد بیاید و بعد هم گفت که چه صحبت‌هایی داشته‌اند. اما باید شرایط فراهم شود. شاید به نتیجه برسیم و شاید هم نرسیم. من احساس خوبی نسبت به ایران دارم. ایرانیهای زیادی را در نیویورک می‌شناسم و آدمهای فوق العادهای هستند. اما توافق برجام توافق بسیار بد و خندهداری بود.»

امانوئل مکرون در پاسخ به این سوال که آیا او برای سفر وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی به فرانسه صرفا به آقای ترامپ اطلاع داده یا از او اجازه گرفته است؟ گفت: «ممنون از سوال روشن و صریح شما. ما بخشی از برجام هستیم و تصمیم گرفتیم در آن باقی بمانیم. ما می‌خواهیم که طرف‌های دیگر هم مشارکت کنند. ما هیچ وقت به جای کشور دیگری تصمیم نمی‌گیریم و عمل نمی‌کنیم. ما در تابستان ابتکار عملی نشان دادیم و بعد من عکسالعملی دریافت کردم. من به آقای ترامپ گفتم این ایده من است، اما نمی‌خواهم آمریکا را وارد این بحث کنم اما ایده خوبی است. آقای ترامپ در جریان بود. ایده از طرف من بود اما ایشان هم موافق بود.»

رئیس جمهوری فرانسه قبل از پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران در جمع‌بندی خود از صحبت‌ها در نشست گروه هفت گفت: «در مورد ایران ما توافق کردیم که این کشور باید به تمامی تعهدات هستهای خود عمل کند و در خلیج فارس نیز مسئولانه عمل کند.»

او افزود ایران نباید سلاح هسته‌ای داشته باشد و همچنین نباید امنیت منطقه را به مخاطره بیندازد.

رئیس جمهوری فرانسه گفت تصمیمات و اقدامات آمریکا در ماه‌های اخیر فشارهای فوق‌العادهای را به ایران وارد کرده و باید دید که ابتکار عمل‌های او به چه نتایجی می‌رسد

او در رابطه با سفر غیرمنتظره محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی در روز یکشنبه سوم شهریور به محل نشست گروه هفت، گفت: «ما وزیر امور خارجه ایران را آوردیم که با وزیر امور خارجه ما صحبت کند تا نقشه راهی تهیه شود که بتوانیم به جلو حرکت کنیم.»

مکرون گفت: «آقای روحانی امروز گفت که حاضر با هر رهبر سیاسی در جهان دیدار کند.»

رئیس جمهوری فرانسه گفت: «من قبلا به آقای روحانی گفته بودم اگر موافق باشد با آقای ترامپ دیدار کند، این اتفاق می‌تواند بیفتد. شاید هم به این نتیجه برسیم و این دو با هم دیدار کنند، البته با حضور من.»

او افزود: «بین ما پیام‌های بسیار زیادی فرستاده شد و گفت‌وگوهای ما در دو روز گذشته در باره ایران بسیار مثمر ثمر بود.»

پیش‌بینی می‌شود حسن روحانی و دونالد ترامپ، کمتر از یک ماه دیگر برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک باشند.

حسن روحانی روز دوشنبه ساعاتی پیش از کنفرانس خبری روسای جمهوری فرانسه و آمریکا گفته بود:« اگر بدانم که به جلسه‌ای بروم و با کسی ملاقات کنم که در نتیجه، کشور آباد شده و مشکلات مردم حل می‌شود، دریغ نمی‌کنم.»

اظهار  آمادگی حسن روحانی برای دیدار با دونالد ترامپ در شرایطی انجام گرفته که علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی، مذاکره با آمریکا را سم و مذاکره با دونالد ترامپ را سم مضاعف خوانده بود.

بیانیه نمایندگان مجلس در دفاع از جواد ظریف

نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر روز دوشنبه ۴ شهریور(۲۶ اوت) در بیانیه‌ای ضمن “محکوم کردن اقدام آمریکا در تحریم جواد ظریف”  اعلام کردند: «ظریف، زبان گویای ملت رشید ایران در مجامع بین‌المللی است.»

به گزارش ایرنا در این بیانیه که ۱۵۰ نفر از نماینده آن را امضا کرده آمده است: «ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دکتر محمدجواد ظریف مسئول سیاست خارجی ایران را زبان گویای ملت رشید ایران در مجامع بین‌المللی دانسته و براین باوریم تحریم ظریف، سیاست‌های دوگانه ایالات متحده آمریکا را نشان می‌دهد که از یکسو مدعی مذاکره با ایران است و از سوی دیگر، عملاً دیپلماسی را تحریم می‌کند.»

===========

بیشتر بخوانید:

نیروی خارج کشور چه میخواهد و بیانیه 14 تن

نقدی بر مواضع ایرج مصداقی: “اگر بین ایران و آمریکا جنگ شود من در کنارهیچکدام نمی ایستم”.

دلیل عدم شکل گیری آپوزیسیون موثر و راه برون رفت

پاسخگوی 51400کشته در مرز ایران وعراق کیست؟

سرمنشاء دارائیهای رضا پهلوی و مشروعیت آن (از دوره پدرش) قسمت آخر

سرمنشاء دارائیهای رضا پهلوی و مشروعیت آن

رضاشاه و ستارخان

هیچگاه فکر نمیکردم که تا اینقدر بتوانم با نظرات محمدرضا شاه موافق باشم

سیاست زدگی اندیشه آفت تحول خواهی

شاه از اول شاه بود – دارائیهای مردم ایران که با خود بردند:عباس میلانی

سخنی با مدعیان “رضا پهلوی بهترین گزینه است”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.