پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

آمریکا آمادۀ عمل علیه ایران است

جهان بی منطق با استانداردهای چندگانه، درست زمانیکه عربستان سعودی ایکه در حال نسل کشی، نابودی تمامی زیرساختها و به اعتبار سخنگویان ملل متحد درحال انجام جنایات جنگی در یمن است را مسلح میکنند، به محض مورد هدف قرار گرفتن تاسیسات نفتی اش توسط یمنی ها بیاد قوانین بین المللی افتاده اند که نقض شده است.

 

با بالا گرفتن تهدید نظامی آمریکا علیه ایران پس از حمله به تأسیسات نفتی عربستان، دولت چین تهران و واشنگتن را به آرامش و خویشتنداری فراخواند. در پی این حملات صادرات نفت عربستان حدود شش میلیون بشکه کاهش و همزمان بهای نفت در بورس آسیا ده درصد افزایش یافت.

رئیس جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ، تلویحاً جمهوری اسلامی ایران را مسبب این حملات معرفی و آمادگی کشور خود را برای انجام واکنشی درخور اعلام کرده است. یکشنبه پانزدهم سپتامبر دونالد ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت : “ما دلایل کافی برای شناسایی مسبب این حملات داریم و آماده ایم پس از راستی آزمایی های لازم دست به عمل بزنیم. اما، منتظریم تا عربستان نیز به ما بگوید که از نظر این کشور مسبب این حملات کیست و چگونه باید عمل کرد.”

در این فاصله، برای جلوگیری از افزایش بهای نفت دونالد ترامپ فرمان استفاده از ذخایر استراتژیک نفت آمریکا را در صورت نیاز صادر کرد.

اگر چه حوثی های یمن مسئولیت حملات اخیر به تأسیسات نفتی عربستان را برعهده گرفته اند، اما، یک مقام ارشد دولت آمریکا در تأئید موضعگیری وزیر امور خارجۀ این کشور صریحاً حکومت اسلامی ایران را مسئول این حملات معرفی کرده است. همین مقام در گفتگو با رویترز گفته است : “هیچ شکی نیست که ایران مسئول این حملات است و از هر زاویه ای که به موضوع نگاه بکنیم تردیدی در مسئولیت جمهوری اسلامی ایران باقی نمی ماند و هیچ نامزد دیگری به غیر از جمهوری اسلامی ایران داوطلب انجام این قبیل عملیات نیست.”

همین مقام ارشد دولت آمریکا تصریح کرده است که در این حملات نوزده هدف آماج حمله قرار گرفته اند و خود این در تناقض با اظهارات حوثی ها است که گفته اند که در دو حملۀ پی در پی علیه تأسیسات نفتی عربستان ده پهپاد به کار گرفته شده‌اند.
ADVERTISING

inRead invented by Teads
همزمان با بالا گرفتن تنش ها میان آمریکا و ایران، سخنگوی وزارت امور خارجۀ جمهوری اسلامی ایران، عباس موسوی، دوشنبه ۲۵ شهریور ماه گفت که حسن روحانی در نظر ندارد که با همتای آمریکایی اش در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل ملاقات کند و اینکه بعید است که چنین ملاقاتی اصلاً صورت بپذیرد مادام که آمریکا به برجام بازنگردد و به تحریم های اقتصادی خود علیه تهران خاتمه ندهد.با این حال، یک مشاور کاخ سفید در گفتگو با “فاکس نیوز” وقوع چنین ملاقاتی را نفی نکرد و گفت که تصمیم گیری دربارۀ این موضوع بر عهدۀ شخص رئیس جمهوری آمریکا است.

در پی اظهارات مقامات ارشد آمریکا که صریحاً جمهوری اسلامی ایران را به انجام حملات نظامی به تأسیسات نفتی عربستان متهم کرده اند، دولت پکن، کشورهای ایران و آمریکا را به خویشتنداری و پرهیز از اتخاذ مواضعی فراخواند که به گفتۀ پکن می توانند به افزایش تنش در منطقه بیانجامند.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه چین تأکید کرد که در فقدان یک تحقیق غیرقابل انکار نمی توان مسئولیت این حملات را متوجه کسی کرد.

در این حال، وزرای امور خارجۀ کشورهای عضو شورای همکاری اسلامی دیروز یکشنبه پانزدهم سپتامبر در حاشیه نشست خود در عربستان حملات پهپادها به تأسیسات نفتی عربستان را محکوم و همبستگی خود را با این کشور اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.