پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

اعلامیه مهم حزب ملت ایران در مورد خطر قومگرایی افراطی و اعلام موجودیت جریانی به نام مدیریت دوران گذار

  |  لینک کوتاه شده

 

پاینده ایران

ای آفریدگار پاک تو را پرستش می‌کنم و از تو یاری می‌جویم

«هشدار: همبستگی ملی، پایندان مردمسالاری است»

سخن از نام و جغرافیا نیست، سخن از گستره تمدنی است که مرزهای جغرافیایی را در طی هزاره ها و سده ها در نوردیده و نقش بی بدیلی بر تمدن بشری داشته است. سخن از تمدن تاریخ سازی است که باشندگان آن در تاریخ تمدن، همچو تارُ پود قالی های افسونگرش به هم پیوسته اند.

ایران ما اینک در گردآب شهر آشوبی گرفتار شده است.چهار دهه حاکمیت جمهوری اسلامی شرایطی را پدید آورده که برخی از فرزندان این مرز و بوم در نهایت سرگشتگی اگر نگوییم دچار بحران هویت شده اند، بی گمان شایدوطن خواهی آنان کم فروغ گشته است.

در کمتر دورانی از ادوار تاریخ این سرزمین شماری از فرزندان عاصی آن ،چنین تیشه به ریشه ی خود و خانه ی پدری خویش زده اند.

مخالفت با حاکمیت در نهایت شوربختی مبدل به مخالفت با میهن شده است. دشمن کمین کرده در سیاهی شب نیز از شرایط پدید آمده نهایت بهره برداری را نموده و تیشه به دستان فرزندان این سرزمین برای ریشه کردن درخت آزادی خواهی داده است.

روزی نیست که نخوانیم و نشنویم که گروهی و تنی چند در درون و برون مرز داد آزادی خواهی با چاشنی تکه پاره شدن میهن ندهند.

قوم گرایی افراطی چون ویروسی خطرناک بر جان همبستگی ملی افتاده است و شگفت اینکه در نهایت اینگونه شعاردهندگان مبارزه با استبداد خود مبدل به مستبدان فاشیست نژادگرا شده اند.

در ورزشگاه‌های ایران شعار هایی بر ضد بزرگان تاریخ ایران ، ارزش ها و تمامیت سرزمینی آن سر داده می شود و پرچم بیگانه افراشته می گردد.

درآذربایجان تاریخ ساز و خانه ی اسطوره های آزادی خواهی و ایران گرایی چند سالی است که بادریغ شماری عامل بیگانه نغمه ی شوم جدایی سرمی دهند، درجنوب و شرق ایران نیز به همین منوال شماری معدود راه خود را از راه ملت بزرگ ایران اشکاراجدا کرده اند.و این مهم در شرایطی روی داده که حاکمیت با بی توجهی به رفاه اقتصادی ،بی فردایی ملت وعدم توسعه در شهرها و استان های مرزی عملا زمینه سوء استفاده ی دشمنان ایران را فراهم کرده است.

به هنگامه ی انتخابات نیز گروه های درون حکومتی برای چند رای بیشتر به صورت سازمان یافته و هدفمند بر طبل بد آهنگ قوم گرایی می کوبند.وکلای مجلس که باید نماینده ی ملت ایران باشند نیز فراکسیون های قومی به راه می اندازند تا شاید عده نادانسته یا دانسته آبی به آسیاب شوم ایران ستیزان بریزند.

اما در برون مرز شرایط از این نیز دهشتناک تر است، عده ای ناهمگون به خیال خود در حال مبارزه با رژیم حاکم هستند اما برای این مسئله تمامی ارزش های میهنی را زیر پا گذاشته ‌درراستای دشمنان ایران قرار گرفته اند.

دمیدن در شیپور خانمان سوز فدرالیسم آن هم برای کشوری به قدمت تاریخ تمدن بشری که همواره کشوری یک‌پارچه بوده این روزها گویا مبدل به یک ژست سیاسی شده است.

این تجزیه طلبان بی‌آزرم آگاهانه یا ناآگاهانه در حال گام برداشتن در همان راهی هستند که امثال پیشه وری ها گام گزارده اند. دشمنی با زبان پارسی که سده‌ها زبان ملی و رسمی ملت یک‌پارچه ایران بوده و وجه اشتراک تمامی این جریان های نو ظهور است.

هم میهنان

چند روزی است جریانی به نام ، مدیریت دوران گذار، اعلام موجودیت کرده است که با توجه به اسنادی که از اهداف خود نشر داده‌اند به خوبی می‌توان پی به ماهیت وجودی و غایت هدف آنان برد که کمترین هم آوایی را نیز با جنبش آزادی خواهی ملت ایران نداشته وعملا در تقابل با خواست ملت ایران است.

حزب ملت ایران
به عنوان یکی از دیرپا ترین احزاب ملی آزادی خواه که باورمند به استقرار حاکمیت ملی بر بنیان های دموکراسی و حقوق بشر است ضمن تاکید بر بایسته های همبستگی ملی و تمامیت سرزمینی و حقوق برابر همه ی تیره ها و باشندگان این سرزمین هر گونه اقدامی که همبستگی ملی ایرانیان و تمامیت سرزمینی را فراهم نکند به شدت محکوم می کند.

ما در حزب ملت ایران بر این باوریم هر حرکتی زیرعنوان آزادی خواهی اگر در چارچوب ارزش های ملت ایران (ازادی،ناوابستگی،عدالت اجتماعی ،‌تمامیت ارضی وحقوق بشر)نباشد محکوم به شکست خواهد بود.

حزب ملت ایران
تهران، هفتم مهر ماه ۱۳۹۸خورشیدی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.