واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

آمدنیوز و دستگیری روح‌الله زم؛ واعظی خواهان برخورد قضایی با کریمی قدوسی شد

محمود واعظی، رئیس دفتر حسن روحانی، خواهان رسیدگی قضایی به ادعای جواد کریمی قدوسی، نماینده مجلس ایران شده که گفته است چهار نفر از افراد مرتبط با کانال تلگرامی آمدنیوز با چهره‌هایی در دولت آقای روحانی در ارتباط بوده‌اند.

آقای واعظی گفته در موارد این چنینی شکایت‌های قضایی دولت بی نتیجه مانده است.

آقای کریمی قدوسی از جمله گفته است که دو نفر از افراد مرتبط با آمدنیوز در سال ۹۵ و ۹۶ بازداشت شده بودند و اعتراف کردند که از آقای واعظی کمک مالی می‌گرفته‌اند. او برای این ادعای خود منبع یا سندی ارائه نکرده است.

ادعای جواد کریمی قدوسی درباره ارتباط گردانندگان و منابع خبری آمدنیوز با چهره‌هایی در دولت ایران چند روز پس از دستگیری روح‌الله زم مطرح شده است.

کریمی قدوسی چه گفته است؟
جواد کریمی قدوسی پرونده آمدنیوز و روح‌الله زم را به موج بازداشت گردانندگان کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب در زمستان ۱۳۹۵ ربط داده است.
آقای کریمی قدوسی یکی از منتقدان سرسخت سیاست‌های حسن روحانی بوده
آقای کریمی قدوسی تلویحا گفته حسام‌الدین آشنا و محمود واعظی، به ترتیب مشاور و رئیس دفتر حسن روحانی با پرونده آمدنیوز ارتباط داشته‌اند و دستگیری‌هایی هم در نهاد ریاست جمهوری در همین ارتباط انجام شده است.

دستگیری‌های ادعایی آقای کریمی قدوسی تکذیب شده است.

او به طور مشخص گفته چهار نفر از گردانندگان کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب و نزدیک به دولت، “رابط” آمدنیوز بودند و یکی از آنها در دفتر آقای آشنا کار می‌کرده، یکی در دفتر مرتضی بانک، مشاور دیگر حسن روحانی مشغول، یکی دیگر در روابط عمومی ریاست جمهوری و دیگری هم در قوه قضاییه کار می‌کرده‌اند.

آقای کریمی قدوسی همچنین گفت دو نفر از این افراد “با یکی از وزرای وقت ارتباط مستقیم داشته و از آقای واعظی وزیر ارتباطات وقت کمک مالی دریافت می‌کرده‌اند.”

در زمستان ۱۳۹۵ و چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری، ۱۲ نفر از گردانندگان کانال‌های تلگرامی چون اصلاحات‌نیوز، اصلاح‌طلبان نیوز و حامیان حسن روحانی بازداشت شدند. مدیر کانال تلگرامی محمود علوی، وزیر اطلاعات هم در میان بازداشت شدگان بود.

وزیر اطلاعات ایران: دولت با بازداشت گردانندگان کانال‌های تلگرامی مخالف است
محکومیت ۸ مدیر کانال های تلگرامی در ایران به ۶ ماه تا ۵ سال زندان
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: مدیر کانال تلگرامی وزیر اطلاعات بازداشت شده
جواد کریمی قدوسی مشخص نکرده چه طور به جزئیات پرونده امنیتی مدیران تلگرامی دسترسی داشته است.

آقای کریمی قدوسی ادعاهای خود را در حساب توییترش مطرح کرده است. دسترسی به توییتر در ایران بدون استفاده از فیلترشکن ممکن نیست. آقای کریمی قدوسی دو سال پیش وزیر ارتباطات را برای پاسخ دادن به سوالی درباره کافی نبودن فیلترینگ در ایران به مجلس کشید.

پاسخ‌‌ها به ادعاهای کریمی قدوسی چیست؟
غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه ایران، ادعای دستگیری در نهاد ریاست جمهوری در رابطه با پرونده آمدنیوز را تکذیب کرده است.

علی ربیعی، سخنگوی دولت هم با تکذیب این بازداشت‌های ادعایی، خواهان برخورد با کسانی شده که در ارتباط با آمدنیوز “اتهامات بی‌پایه” مطرح می‌کنند.

محمود واعظی، رئیس دفتر حسن روحانی هم خواسته مشابهی را مطرح کرده است.

البته آقای واعظی گفته است شکایت‌های پیشین در موارد مشابه به نتیجه‌ نرسیده است.

او در مصاحبه‌ای با خبرآنلاین گفته است: “اگر این حرف‌ها را به جای این آقایان که مارک فکری مشخصی داشته و در امنیت و مصونیت کامل به سر می‌برند شخص دیگری زده بود چه بلایی سرش می‌آوردند؟”

“ما در گذشته هم شکایت کردیم اما شکایت‌هایی که می‌شود بستگی به فردی دارد که از او شکایت می‌شود، در برخی از شکایت‌هایی که می‌کنیم خیلی اتفاق خاصی نمی‌افتد.”

چندین نفر از نمایندگان مجلس ایران در ماه‌های اخیر درگیر پرونده‌های قضایی شده‌اند.

تقی کبیری؛ نماینده‌ای که ‘۲۵۰ هزار یورو در خانه داشت’
مجلس ایران بازداشت دو نماینده مجلس در ارتباط با پرونده سایپا را تایید کرد
‘بازداشت برادرزاده نماینده مجلس ایران برای ماساژ’؛ شایعه‌ای که تکذیب شد
سابقه کریمی قدوسی در ادعاهای امنیتی چیست؟
جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد و از طیف “پایداری” که بخش تندروتر محافظه‌کاران ایران محسوب می‌شوند، بارها درباره مسائل امنیتی و اخبار “پشت‌ پرده” اظهارنظرهای جنجال‌برانگیز کرده و صحبت‌هایش در موارد بسیاری تکذیب شده است.
آقای کریمی قدوسی چند ماه پیش مدعی شد که حسن روحانی، رئیس جمهور، احتمالا دوتابعیتی است یا اقامت کشور دیگری را دارد.

موضوع مدیران دوتابعیتی یکی از مسائلی بوده که او بارها درباره‌اش صحبت کرده است.

او چندی پیش مدعی شد که محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران، “۱۳ بار” استعفا داده است.

آیا کریمی قدوسی سخنگوی غیررسمی آیت‌الله‌ خامنه ای است؟
کریمی قدوسی: حسن روحانی احتمالا دوتابعیتی یا دارای اقامت خارجی است
چرا مشهد به مرکز مخالفت با FATF تبدیل شده است؟
آقای کریمی قدوسی در مورد دیگری مدعی شد حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، از دستگاه اطلاعاتی بریتانیا دستور می‌گیرد و در ایران اجرا می‌کند و اطلاعات سپاه مکالمه او با مامور اطلاعاتی ام‌آی۶ را شنود کرده و به خودش هم نشان داده است.

اطلاعات سپاه این گفته او را تکذیب کرد و او بعدتر با وجود اینکه ویدئوی صحبت‌هایش موجود بود مدعی شد رسانه‌ها حرف‌هایش را تحریف کرده‌اند.

یکی دیگر از صحبت‌های جنجالی او ادعای این بود که حسین فریدون، برادر حسن روحانی، برای پیشبرد کارهایش در تماس‌های تلفنی صدای برادرش را تقلید کرده و خود را رئیس جمهور جا زده است.

جواد کریمی قدوسی در موارد متعددی هم مطالبی را به نقل از جلسات خصوصی آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران، با مقام‌های حکومتی بیان کرده است.

 

NTCM

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes