تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

کمک به زلزله زدگان آلبانیایی ابزار تبلیغاتی فرقه رجوی

بار دیگر این سوال مطرح می شود چگونه است که سران این فرقه این همه خدمات پزشکی برای درمان مردم عادی آلبانی در اردوگاه این گروه اختصاص می دهند ولی از درمان اعضای چندین ساله این گروه که به انواع و اقسام بیماریهای قلبی و سرطان دچارند عاجزند؟ حتی از اعزام آنها به کشورهای اروپایی نیز بشدت پرهیز می کنند. به گفته شاهدان عینی خیلی از اعضای مجاهدین در اردوگاه این گروه در آلبانی با درد و رنج فراوان و بدون اینکه ترحم کسی را بر انگیزد جان می دهند. دفن آنان در قبرستان مجاور این اردوگاه نیز در سکوت شب انجام می گیرد.
وقتی صدام حسین سقوط کرد. رجوی به یکباره به یاد مردم عراق افتاد. مردمی که روزی روزگاری جذامی محسوب می شدند و هرگونه تماس اعضای مجاهدین با آنان ممنوع بود. حال به برگ برنده ای در دست رجوی برای حضور بیشتر در خاک عراق تبدیل شده بود.
رجوی سعی کرد در بحبوحه خلاء قدرت در خاک عراق ضمن آویزان شدن به نیروهای آمریکایی در خاک این کشور، پروژه میهمانی برای اهالی منطقه در قرارگاه اشرف را نیز کلیک بزند تا این عاملی برای بقای این گروه در خاک عراق باشد. ولی صحنه های این میهمانی بیشر از اینکه به یک گردهمایی سیاسی شبیه باشد بیشتر به وضعیتی که در حراج های آخر سال تعدادی از فروشگاههای آمریکا که به «جمعه سیاه» معروف است شبیه بود.
حال سران «مجاهدین» بعد از گذشت چندین سال از این واقعه مضحک تبلیغاتی در خاک عراق، به فکر ترمیم چهره ضد انسانی و فرقه ای خود در خاک آلبانی افتاده است. تا شاید از این رهگذر در نظر مردم آلبانی مقبول افتد. بهانه اینبار کمک به مردم زلزله زده آلبانی است.
به گزارش خبرگزاریهای بین المللی در تاریخ پنجم آذر 1398 زمین لرزه یی به قدرت 6.4 ریشتر بخش هایی از کشور آلبانی در حومه تیرانا را لرزاند و خسارات جانی و مالی قابل توجهی به شهروندان این منطقه وارد ساخت. گفته می شود مرکز این زمین لرزه در حوالی منطقه شیاک در نزدیکی شهر دورس آلبانی بوده است.
در همین رابطه رسانه های فرقه رجوی اعلام کرد؛ زلزله در اشرف ۳ خسارت جانی نداشت اما صدمات جزئی برجای گذاشت. همچنین به اماکن آن خسارتهایی وارد شد.
زمین لرزه آلبانی خانواده های اسیران فرقه در ایران را بشدت نگران کرده است. چراکه آنها بدلیل شناختی که از ماهیت فرقه رجوی دارند می دانند اگر اتفاقی در آنجا بیفتد بدلیل ممنوعیت ورود به این اردوگاه ممکن است افراد بیشتری کشته شوند. البته این مطلوب ترین راه خلاصی سران فرقه رجوی از دست اعضای ناراضی و مخالف است تا بدین ترتیب از شر آنان خلاص شوند.
از سوی دیگر این واقعه دستمایه تبلیغاتی رسانه ای برای سران مجاهدین نیز شده است تا با برخی اقدامات مضحک و خنده دار از جمله کمک به مردم زلزله زده آلبانی بیش از هر زمان دیگری خود را مطرح کنند.
در همین رابطه سایت مجاهدین در تاریخ 09/09/98 نوشت: «گروههایی از شهروندان آلبانی در روزهای ۲۲ ، ۲۴،۲۳ ، ۲۵ و ۲۶ آبان ماه به مدت ۵ روز از صبح تا غروب در محل اقامت مجاهدین اشرفی بودند. همزمان شماری از شهروندان از خدمات پزشکی ارائه شده توسط یک هیأت پزشکی آمریکایی و همچنین پزشکان و کادر درمانی مجاهدین استفاده کردند. هیأت پزشکی آمریکایی شامل ۱۵ دکتر متخصص و کادر درمانی توسط پروفسور جراح فیروز دانشگری در دانشگاه اوهایو دعوت شده بود».
سوال اینجاست فرقه ای که درب اردوگاه رمزآلود خود را هرگز به روی خبرنگاری باز نکرده است، فرقه ای که تردد اعضای آن به بیرون ممنوع و با اما و اگر های فراوانی روبروست، حال چه شده سران این فرقه دلشان به حال مردم آلبانی که هیچ سنخیتی با آنان ندارند، سوخته و برای آنها خدمات پزشکی ارائه می دهند؟
بعد هم مصاحبه های ساختگی از زبان کسانی که در قرارگاه این فرقه خدمات پزشکی دریافت کردند را انعکاس می دهد.
گویا فرقه رجوی فراموش کرده است که رسانه های آلبانیایی این گروه را یک گروه تروریستی و خشونت آمیز تلقی می کنند که می تواند برای مردم آلبانی بویژه نسل جوان این کشور خطرآفرین باشد.
شبکه تلویزیون خصوصی Klan آلبانی که از جمله شبکه های مهم این کشور است در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۱۹ برنامه ای را به درخواست دو تن از اعضای جدا شده از مجاهدین که در آلبانی ساکنند، برگزار نمود.
برنامه STOP این شبکه که اختصاص به افشاگری در مورد مسایل مختلف روز آلبانی دارد، در بخش دوم آن ضمن انتقاد صریح از قرنطینه بودن این اردوگاه در آلبانی، به برخورد نامناسب و خشن با خبرنگارانی که خواهان ورود به این اردوگاه هستند اشاره کرده و رهبری این فرقه را متهم به استبداد و دیکتاتوری کرده است.
عنوان این برنامه نیز بسیار گویا است : «گواهی مجاهدین (اشاره به دو فرد جدا شده از مجاهدین و میهمان برنامه این شبکه): مغز شویی جوانان آلبانیایی توسط سازمان مجاهدین».
در سی ام سپتامبر 2019 نیز خبرنگار تیرانا تایمز گزارشی از زبان یکی از اهالی روستای مانز (manez) واقع در نزدیکی اردوگاه این گروه انتشار داد که گوشه ای از وضعیت زندگی اسفبار اعضای آن را برملا کرد.
اینکه چگونه اهالی این روستا به همراه «پدر مقدس»، مجاهدین را داعشی دانسته و برای دفن مرده های مجاهدین در قبرستان این روستا اعتراض کرده و سنگ قبر آنها را تخریب کرده اند.
بار دیگر این سوال مطرح می شود چگونه است که سران این فرقه این همه خدمات پزشکی برای درمان مردم عادی آلبانی در اردوگاه این گروه اختصاص می دهند ولی از درمان اعضای چندین ساله این گروه که به انواع و اقسام بیماریهای قلبی و سرطان دچارند عاجزند؟ حتی از اعزام آنها به کشورهای اروپایی نیز بشدت پرهیز می کنند. به گفته شاهدان عینی خیلی از اعضای مجاهدین در اردوگاه این گروه در آلبانی با درد و رنج فراوان و بدون اینکه ترحم کسی را بر انگیزد جان می دهند. دفن آنان در قبرستان مجاور این اردوگاه نیز در سکوت شب انجام می گیرد.
البته علت روشن است. بر مبنای تعریفی که «مرکز اطلاعات فرقه ها» (Cult Information Center) در انگلستان از فرقه ها می دهد.، هر گروهی که فرقه نامیده می شود، باید 5 شرط تعریف شده توسط این مرکز را داشته باشد که تمامی آن 5 شرط بویژه شرط پنجم آن یعنی اینکه «ثروت فرقه استفاده ای به اعضای آن یا جامعه نمی رساند» در مورد «مجاهدین» صدق می کند.
1 – از تحمیل روانی و بازسازی فکری جهت جذب، حفظ و کنترل اعضایش استفاده میکند.
2 – یک جامعه بسته توتالیتر تشکیل میدهد.
3 – بنیانگزار یا رهبر آن خود انتصابی، دگماتیک، قدسی مآب، غیر قابل پیش بینی، و دارای کاریزما می باشد.
4 – اعتقاد دارد که “هدف وسیله را توجیه میکند” و باید به هر وسیله ممکن پول در آورد و افراد را جذب کرد.
5 – ثروت فرقه استفاده ای به اعضای آن یا جامعه نمی رساند.

نویسنده: سعید پارسا

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes