چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

سیدمحمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت

با ورود عربستان، اردن و تونس به کشورهایی که کرونا ویروس به آنها گسترش یافته است، خبر رسیده است که

سیدمحمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز (دوشنبه) در بیمارستان مسیح دانشوری درگذشت.

رئیس دفتر ویژه آیت الله خامنه‌ای در دوران ریاست جمهوری، عضویت در شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی، رئیس دفتر رئیس جمهور وقت (آیت الله هاشمی رفسنجانی )، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور ، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری به مدت ۱۴ سال و دبیرکلی حزب تمدن اسلامی تنها بخشی از سوابق سیاسی و اداری میرمحمدی در طول سالیان گذشته است.

همچنین مهر نوشت: برخی منابع، علت فوت میرمحمدی را ابتلاء به کرونا اعلام کرده‌‎اند.

مادر میرمحمدی هم چند روز پیش بر اثر ابتلا به همین ویروس فوت کرده بود.

 میرمحمدی خواهر زاده آیت الله موسی شبیری زنجانی است. رئیس دفتر و خواهر آیت‌‌الله شبیری زنجانی هم به دلیل ابتلا به کرونا درگذشته اند.

نماینده رشت: آمار رسمی فوت‌شدگان بر اثر کرونا شبیه شوخی است

نماینده رشت با انتقاد شدید از پنهانکاری مسئولان در اعلام شمار واقعی قربانیان بیماری کرونا گفته است آمار رسمی بیشتر شبیه شوخی است. وضع در گیلان بسیار وخیم است. در رشت حتی راهروی بیمارستان‌ها پر از مبتلایان به کروناست.
    

default

هیچ‌کس از آمار دقیق مبتلایان و قربانیان این بیماری اطلاع دقیقی ندارد. اما نماینده رشت در مجلس ایران می‌گوید: «براساس شواهد و قرائن و اطلاعاتی که به ما رسیده تعداد افراد درگیر و فوت‌شده براثر این بیماری بیشتر از رقمی است که اعلام می‌شود.» ظرف روزهای گذشته بارها به پنهان‌کاری مسئولان جمهوری اسلامی درباره گستره شیوع بیماری کرونا در رسانه‌های داخل و خارج از ایران انتقاد شده است. موضوعی که خود به گسترش بیشتر بیماری دامن زده است.

فاصله تلخی میان آمار رسمی و آمار واقعی

غلامعلی جعفرزاده با اشاره به آمار رسمی مبنی بر درگذشت حدود ۴۰ نفر براثر کرونا در ایران، این آمار را «چیزی شبیه شوخی» دانسته و به “عصر ایران” گفته است که «وضعیت گیلان بسیار وخیم‌تر از قم و حتی دیگر نقاط ایران است».

 

نماینده رشت خبر داده است که وضعیت استان گیلان، به‌ویژه رشت، بحرانی‌تر از سایر نقاط ایران است. شدت این بحران به گفته غلامعلی جعفرزاده به حدی است که او کرونا را «در حد یک جنگ» دانسته است. نماینده رشت گفته «که تمام بیمارستان‌های رشت پر از بیماران مشکوک به کرونا است». نکته نگران کننده دیگر این است که کادر درمان بیمارستان‌های گیلان با کمبود شدید امکانات اولیه روبرو هستند.

به گفته او پزشکان و پرستاران بیمارستان‌های رشت حتی به یک ماسک استاندارد هم دسترسی ندارند. بیمارستان‌ها پر هستند و بیماران امکانی برای درمان ندارند.

بیمارستان‌های پر، دست‌های خالی پرستاران و پزشکان

نماینده رشت تصویری از وضعیت رشت به دست می‌دهد و می‌گوید: «وضعیت به‌گونه‌ای است که در حال حاضر بر سر در بیمارستان رازی (که به‌عنوان مرکز اصلی پذیرش بیماران کرونا در گیلان در نظر گرفته‌ شده بود) نوشته‌اند به دلیل پُر شدن ظرفیت، بیماران جدید را پذیرش نمی‌کنند.»

علاوه بر بیمارستان رازی، بیمارستان‌های دیگر مانند ۱۷ شهریور هم که بیمارستان کودکان است از کمبود شدید امکانات بهداشتی برای مقابله با گسترش ویروس کرونا رنج می‌برند. او گفته است: «امروز از کمبود ماسک برای پرسنل این بیمارستان هم مطلع شدم و نگرانی که خانواده‌های بخش درمان و خانواده‌های کودکان بستری در ۱۷شهریور دارند.»

به گفته او در بحبوحه این کمبود حتی از ایجاد یک بیمارستان صحرایی نیز خودداری می‌شود. غلامعلی جعفرزاده پرسیده است که چرا در مقابل ایجاد بیمارستان صحرایی در رشت مقاومت می‌شود؟

قبرستان‌هایی برای دفن قربانیان کرونا یا شیوع بیشتر آن؟

یک مورد نگران کننده دیگر که نماینده رشت به آن اشاره کرد دفن غیربهداشتی افرادی است که بر اثر کرونا جان خود را از دست داده‌اند.  او گفته است: «طبق گزارش‌های دهیاران و اعضای شوراهای روستا تعدادی از مردم روستاهای گیلان با علائم مشابه کرونا طی این مدت فوت کرده و بدون آنکه علت فوت آن‌ها ثبت شود، دفن شده‌اند.»

این در حالی است که دفن غیربهداشتی در قبرستان‌های روستاها می‌تواند به گفته نماینده رشت خود عاملی برای شیوع بیشتر بیماری شود، «چون در بعضی از روستاهای گیلان قبرستان‌ها نزدیک مناطق مسکونی قرار دارند که دفن افراد بدون رعایت موازین و پروتکل سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت می‌تواند وضعیت سلامت و زندگی مردم این مناطق را به‌شدت دچار مشکل کند».

مردم ناآگاه و مسئولانی بدون احساس مسئولیت

پنهان‌کاری حکومت پیامدهای خطرناک دیگری نیز داشته است. گروه‌هایی از مردم بی‌توجه به خطر کرونا از تعطیلی مدارس برای سفر‌های تفریحی استفاده کرد‌ه‌اند. نماینده رشت می‌گوید کم‌اهمیت نشان دادن کرونا باعث شد که ۷۰۰ هزار نفر به گیلان سفر کنند. او معتقد است که نحوه برخورد مسئولان «باعث شد تا مردم هم چندان جدی با موضوع برخورد نکنند و حتی تعدادی از آن‌ها به مسافرت رفتند که تنها حدود ۷۰۰ هزار نفر طی روزهای گذشته به گیلان سفر کردند».

وضع به این زودی‌ها در ایران و در جهان عادی نخواهد شد. اما حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران، به خود اجازه داد به راحتی به مردم بگوید که از شنبه ۱۰ اسفند همه‌چیز “عادی” می‌شود. غلامعلی جعفرزاده در این باره به عصر ایران گفته است: «این قبیل اظهارات نشان می‌دهد که شاید در دولت هنوز به‌درستی به عمق فاجعه پی نبرده‌اند.»

 

او به نقش قرنطینه در جلوگیری از گسترش کرونا اشاره کرده است؛ اقدامی که هنوز از سوی مسئولان جمهوری اسلامی جدی گرفته نمی‌شود. نماینده رشت از ضرورت “قرنطینه شهر به شهر در گیلان” سخن گفته و خواسته است که «رفت‌وآمد از رشت به آستانه‌ اشرفیه یا آستانه به لاهیجان ممنوع شود تا این بحران مهار شود».

ایران “پیشرفته‌ترین” کشور در مبارزه با کرونا!

انتقاد سخت نماینده رشت از دولت و دست اندرکاران در حالی است که وزیر بهداشت مدعی است جمهوری اسلامی در «پیشگیری و مبارزه با شیوع بیماری کرونا از کشورهای پیشتاز منطقه شرق مدیترانه و برای اولین بار در جهان است».

سعید نمکی هم‌چنین گفته است که آمار بهبودیافته‌گان در حال افزایش است و  جمهوری اسلامی به  جای آنکه منتظر کرونا بماند، پیشقدم جلوگیری از آن شده است. وزیر بهداشت نحوه برخورد وزارتخانه‌اش در کنترل و درمان بیماری را چنین توصیف کرده است:

«به جای اینکه بنشینیم ویروس به سراغ ما بیاید ما به سراغ پیشگیری از ابتلا به این بیماری خواهیم رفت، این طرح با ۳۰۰ هزار اکیپ درمانی و بهداشتی از فردا کار خود را آغاز خواهد کرد.» قرار است این اکیپ‌ها سراغ “تک تک منازل مردم” بروند و موارد مشکوک را شناسایی کند.

این که بعد از شناسایی چه امکانی به بیماران احتمالی داده خواهد شد روشن نیست. زیرا وزیر بهداشت جمهوری اسلامی در عین حال خود از جمله کسانی است که به عملکرد دولت روحانی در تهیه امکانات انتقاد کرد. او همچنین از احتکار شبکه‌های “بی‌انصاف” در جمهوری اسلامی شکایت کرده است.

منبع:دویچه‌وله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.