واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

چرا ورشکستگان سیاسی حامی تحریمهای غیرقانونی و زورگویانه هستند

 

 

تابحال نگارنده از لفظ آپوزیسیون برای آن دسته از خارج کشوریها بکار میبردم.  اما براستی در این مدت یکی دوسال اخیر بعد از سیل نوروز پارسال، قیامهای 1398، ترور قاسم سلیمانی و سقوط هواپیما و شیوع ویروس کرونا براستی ماهیتی ضد ایرانی و ضد مردمی از خود نشان داده اند که در مواردی که مانند بسیاری همچون فرقه رجوی، بسیاری از سلطنت طلبان، شورای مدیریت گذار، سایتها و تلویزیونهای دیجیتال و… دست نشانده عربستان و اسرائیل و یا ارباب ایندو نباشند به قطع ورشکستگان به تقصیر سیاسی میباشند که نا جوانمردانه در راحت خارجه نشسته و درد و رنج 82 میلیون تن از هم میهنانشان در ایران را تاس بازی تخته نرد جهت سرگرمی و ارضاء خود سیاسی-مبارز دیدن و وانمود کردن، ساخته اند. هرچند آپوزیسیون به کسی و گروهی گفته میشود که اثری در معادلات سیاسی داشته باشد.

اصل اساسی در دنیای سیاست این است که مردم هیچ کشوری به هیچ  فرد، گروه، سازمان، حزب، دولت، ابر دولت،… بدهکار نیستند. بلکه هر فرد، گروه، سازمان…. که خود را سیاسی نامید مردم کشورش طلبکار او هستند. چرا که با سیاسی قلمداد یا جا زدن خود اعلام میکند که قصد دارد سکان سرنوشت آن مردم را بدست بگیرد بنابراین مسئولیت دارد.

 

بنابراین مردم نه تنها همواره در موضع طلبکار هستند. بلکه کسانیکه بر ضد منافع مردم خود تلاش کنند میتوانند توسط مردمشان به خیانت متهم شوند.

 

اما چرا ورشکسته،

آیا بکارگیری لفظ ورشکسته،  فحاشی و مارک زدن است؟ یا خیر نه نتها فحاشی و مارک زدن نیست بلکه ضمن اینکه پای و مبنای قویی نیز در واقعیت دارد، لطفی نیز به آنهاست که به خیانت متهم نمیشوند. نگاهی کوتاه بیندازیم به این مسئله.

ورشکستگی چیست:

ورشکسته عادی ،تاجری است که از پرداخت وجوهی [مسئولیتی] که برعهده اوست متوقف گردد و ظرف سه روز از تاریخ وقفه، توقف خود را به دفتر دادگاه عمومی محل اقامت خود اظهار نماید. (ماده ۴۱۲ و ۴۱۳ قانون تجارت)

بسیاری از کسانیکه در خارج از کشورند و خود را آپوزیسیون (سیاسی) میخوانند کسانی هستند که برای زندگی راحت اروپا و آمریکا خود را به خارجه رسانده اند، بسیاری هم اتفاقا از مبارزه فرارکرده اند و درغرب از زندگی راحت و بدون زحمت تحت حمایت مالی و … دولتهای میزبان استفاده میکنند. البته این پناهندگی طبق قوانین پناهندگی غرب حق طبیعی آنهاست. تا اینجا هیچ مشکلی نیست. این افراد تا زمانیکه تجارب خود را از ظلم و ستمی که برخودشان رفته و یا شاهد بوده اند، را جهت اطلاع رسانی به افکار عمومی چه در ایران و چه در خارج بیان کنند و یا از حرکتهای مردم داخل کشور ابراز حمایت کنند حق آنهاست و مشکلی نیست.  

اما به محض  اینکه از خارج کشور هرچند شرمگینانه “دستور مبارزه” برای مردم ایران صادر کنند است که، از کسوت “پناهنده” (با هر ماهیتی) خارج و  به کسوت “ورشکسته سیاسی” گذار میکنند. چرا که اولا مبارزه در داخل کشور است که جریان دارد. ثانیا  در معامله ای که با مردم ایران میکنند در مقابل آنچه از مردم ایران میخواهد خود هیچ نمیپردازند. اینها که با بخارج آمدن و از مبارزه واقعی فاصله گرفتند عملا اعلام ورشکستگی نموده اند و جیب خود را خالی کرده اند. اما وقتی خواسته ای دارند که بدست آوردنش نیازمند پرداخت بهایی سنگین از طرف مردم است، تا اینها در نتیجه آن در راحت خارجه  و با بعد از بازگشت بهره اش را ببرند، در آبرومندانه ترین شق ورشکسته سیاسی هستند اگر کلاهبردار تلقی نشوند. چرا که هر کس برای چیزی که میخواهد باید دست در جیب مبارک نموده و بهایش را خود بپردازد. چون مبارزه در داخل کشور است که جریان دارد. و شاهدیم که بهایش را نیز خود میپردازند. و مردم ایران نیازمند دستورالعملها و رهنمودها و مدیریت آنها نیست، بلکه طلبکار آنهاست. چرا که با فرار به خارج علیرغم اینکه خود را سیاسی معرفی میکنند اما ورشکسته (قادر به  پرداخت دین مبارزاتی به بهانه در خارج بودن) نیستند.

ورشکستگی به تقصیر :

ورشکستگی به تقصیر از نظر حقوقی حالت فقدان سوء نیت است. یعنی فرد بدون قصد و نیت مجرمانه، عملی را انجام می دهد که استحقاق کیفر دارد. و مجازات آن از شش ماه تا سه سال حبس تادیبی تعیین شده است. یعنی تاجر در انجام وظایف خود اهمال کرده است. یا امور خود را طبق اصول تجاری انجام نداده یا این که بدون سوء نیت به ضرر طلبکاران اقدام نموده است.

ورشکستگی به تقصیران سیاسی کسانی هستند که نه شرمگینانه بلکه از موضع رهبری کننده و رهنمود دهند و طلبکارانه دستور و دستور العمل صادر میکنند که هیچ بلکه ایراد هم میگیرند که چرا مردم ایران بی عملی میکنند،  چرا یک شبه خواسته این مراکز فرصت طلبی ورشکسته سیاسی در خارج کشور را مستجاب نمیکنند. چرا در تظاهرات علیه ترور قاسم سلیمانی شرکت میکنند چرا در شورشها، شهرها را اشغال نمیکنند؟ چرا جریان سیل را به سرنگونی تبدیل نمیکنند؟ اینها از آنجا که خود دست در جیب ندارند و هیچ بهایی نمیپردازند اما منشاء تشت افکار عمومی بوده  و به مردم ایران توهین نموده و آنها را تحقیر میکنند. مثلا توهین به آن دسته از مردم ایران که نسبت به اینها دارای افکاری متفاوت بوده و دگر اندیش تلقی شوند. این تحقیر و توهین چه مستقیم و چه ضمنی عملی مجرمانه است. چرا که دشمن را شاد وجری نموده، خودیها را پاسیو میکند.

ورشکستگی به تقلب :

هر تاجر ورشکسته که دفاتر خود را مفقود نموده یا قسمتی از دارایی خود را مخفی کرده و یا به طریق مواضعه و معاملات صوری از میان برده و همچنین هر تاجر ورشکسته که خود را به وسیله اسناد یا به وسیله صورت دارایی و قروض به طور تقلب به میزانی که در حقیقت مدیون نمی باشد مدیون قلمداد نموده است ور شکسته به تقلب اعلام و مطابق قانون جزا مجازات نماید. این گونه اعمال متقلبانه ، که موجب ورود ضرر به اشخاص دیگر است ، عمل تاجر ورشکسته را ماهیتاً شبیه کلاهبرداری می سازد (ماده۵۴۱ قانون تجارت)

این گروه، افراد و مراکزی هستند که آگاهانه خود را مبارز و سیاسی و یا دارای سرمایه سیاسی جا میزنند در صورتیکه هیچ در چنته ندارند و فرصت طلبانه قصد کلاهبرداری از مردم دارند. مانند بسیاری از تلویزیونهای دیجیتال، بسیاری گروههای به اصطلاح آپوزیسیون، فرشگردها، انواع شوراهای گذار و موقت و…بویژه زندانیان سیاسی سابق که زندان خود را سرمایه طلبکاری از مردم ایران نموده، بعضا با دشمنان مردم ایران نیز همسو میشوند. آنجا که نه تنها در قبال حمله احتمالی آمریکا به کشور موضع ندارند بلکه آگاهانه و وقیحانه اعلام میکنند که در صورت حمله آمریکا به مردم و کشورشان بیطرف خواهند بود. ویا از تحریمهای زورگویانه و جنایتکارانه که توسط جهان نیز محکوم شده است به بهانه اینکه تحریمها خطابش رژیم است نیز حمایت میکنند. اینها آشکارا کلاهبرداری سیاسی میکنند و مجرم هستند.

خارج از این طبقه بندی هرچند نمادین جهت معرفی طیف های خارج از کشور، حساب خائنین و جنایتکاران مانند  مسعود رجوی که دست در خون هزاران تن از مردم ایران دارند، و همه مراکزی که علیه مردم ایران چه آشکار چه پنهان چه بطور مستقیم توسط دولتهای بیگانه اجیر شده اند و  روزانه تبلیغ سیاستهای دشمنان مردم ایران را با حمایت از سیاستهای آنها، با عکس گرفتن با قاتلین مردم ایران و منطقه،  با آنها همکاری کرده اند و میکنند  جداست.

هرگونه ساز و کار سیاسی و روند دگرگونی بدون حضور و اراده مردم ایران امری غیر دموکراتیک است و این مردم ایران هستند که با هر باور و اندیشه سیاسی در مورد کشورشان و  آزادی  و دمکراسی تصمیم میگیرند.

 

علت و ریشه تمامی آویختن به دامن آمریکا و عربستان و اسرائیل خارج کشوریها و حمایت از حمله به کشور و یا تحریمهای ظالمانه و زورگویانه علیه کشور اولا در ورشکستگی سیاسی آنهاست، ثانیا، چون مردم ایران که خود آستنیشان بالاست و در صحنه حضور دارند، کلاهبردار بودن خارجه نشینها و خالی بودن جیب مبارزاتی آنها و همدستیشان  با دشمنانشان ایران را میدانند بنابراین در هیچ کنش و واکنش سیاسی با آنها وارد نمیشوند و عملا کلا سرشان نمیرود و به رهنمودهایشان گوش نمیکنند. اینجاست قدرت طلبی خارجه نشینتان مجبورشان میکند که  برای رسیدن به قدرت و بدست گرفتن سرنوشت مردم ایران روی به اتحاد با آمریکا و متحدین منطقه ای او آورده تا در خیال خود بعد از نابودی کشور با امید سپردن خاکستر کشور بدستشان  شاید مورد بهره برداری آمریکا قرار بگیرند و بقدرت برسند.

داود باقروند ارشد

26فروردین 1399

14آوریل 2020

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes