تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

خلیج عرب خواندن “خلیج همیشه فارس” توسط نیروی دریایی آمریکا دست همه وطن فروشان همچون مسعود رجوی را رو کرد.

Persian Gulf 1

بقلم داود باقروند ارشد

سالهاست که تلاش کرده ایم که تفاوتی قائل شویم بین خواسته های ما ایرانیان از خلیج فارس گرفته تا رود ارس و چهار گوشه آن در درون کشور و آنچه به ایرانیان برمیگردد، با خواستار نابودی ایران و ایرانی  شدن و یا چشم بستن به نابودی آن.  یعنی  ایرانیان خواستار تغییر در ایران هستند ولی نه به قیمت تجزیه و یا نابودی آن.  مشکلات داخلی ایرانیان باید بدست خود ایرانیان و بدون دخالت هیچ نیروی خارجی صورت بگیرد تا پایدار بماند.

تلاشهای ایرانیان از صدر تاریخ آن تا به امروز جهت دست یابی به  پیشرف و ترقی و استقرار یک نظامی که آن پیشرفت و ترقی را ببار آورده و حفظ و ادامه دهد،  همواره به دلیل دو عامل عمده با شکست روبرو شده است.

عامل اصلی

 

عامل اصلی شکست  آنگونه که همه مطلع هستند جایگزین شدن یک حکومت نالایق از نظر مردم زمانه خود با حکومتی نالایق دیگر بوده است. در واقع تا آنجا که به مردم ایران برمیگشته همواره میدانسته اند که چه نمیخواهند (محو شدن ظلم و ستم و بیعدالتی) ولی هیچگاه نمدانستند که آنچه بدنبالش هستند چگونه  و در چه قالبی بدست آمدنی است.

بدلیل ماهیت حکومتهای جبار گذشته  ویژگی ایرانیان در این خلاصه می شده است که ضد حکومت وقت بودند. ولی نمیدانستند که چگونه از تکرار چنین حکومتی که سرنگونش میکنند اجتناب کنند. هیچگاه در سرنگونی حکومتها خواسته ها تغییر قوانین نبوده است. بلکه تغییر حکومت و عمدتا حاکم بوده است. چون قانونی وجود نداشته و قانون معادل پادشاه بوده که جای خدا نشتسته بوده است.  برای اولین بار در مشروطه این اتفاق افتاد.  که مردم مشروطه خواه کم و بیش در حد 5درصد جمعیت میدانستند که در کلیت با اقتباس صوری از اروپا چه چیزی میخواهند.  ولی هیچ چیز در مورد محتوای آن حکومت پارلمانی نمیدانستند. (بجز چند استثناء در میان روشنفکران فکری مشروطه که صدایشان بجایی نرسید) و دیدیم که دوباره رضا خان استبداد بعدی را بر خرابه های حکومت پارلمانی مشروطه خواهان  بنیان گذاشت.

عامل دوم 

عامل دوم شکست تلاشهای مردم ایران،  نیروهای خارجی بوده اند. از اعراب 1400 سال قبل که از نارضایتی گسترده ساسانیان بهره برده و ایران را در موارد بسیاری با کمک فرماندهان و فرمانداران ایرانی اشغال کردند،  گرفته تا استعمار انگلیس و روس و آمریکا و…. که اسناد آشکاری از جلوگیری از پیشرفت ایران، از نابودی ایران تا بخدمت گرفتن وطن فروشان ایرانی و… امروزه در دسترس کسانیکه بخواهند بخوانند و بدانند وجود دارد.

یعنی در کنار مشکل آگاهی توده های ایرانی (قطع از پیشرفتهای صنعتی روز جهان، خرافه پرستی و خود بزرگ بینی کاذب) زمانیکه روشنفکران، رهبران و مبارزینی نیز تلاش کرده اند که کشتی ایران را به ساحل نجات برسانند، دستهای نهان و   آشکار استعماری با شدت و حدت هرچه تمام جلوی آنرا گرفته اند.[1] به توپ بستن مجلس توسط لیاخوف روس، کودتای 1299، کودتای 1332 علیه مصدق،…  اینکار البته با کمک و بدست و عاملیت ایرانیان وطن فروش (بدون استثناء از تامی طیف های اجتماعی) و مزدوران داخلی اش که  منافع حقیر خود را با فروش وطن به استعمار تامین میکردند صورت گرفته است.  

بعد از پیروزی انقلاب 22 بهمن و بعد از چهل سال تجربه مردم ایران  در صحنه سیاسی کشور، با وجود شبکه جهانی اطلاع رسانی اینترنت …  کم وبیش نقیصه و عامل  اول رفع شده است. هرچند که راه طولانی در پیش روست. 

اما عامل و سد راه دوم یعنی استعمار(قدرتهای خارجی و دشمنان ایران)  در همدستی با وطن فروشان ایرانی مانند مسعودرجوی نه تنها از بین نرفته است بلکه عطف به آگاهی اینکه، مردم ایران امروز خود میدانند چه میخواهند و چه نمیخواهند با تمام قوا بمیدان آمده اند تا بار دیگر نگذارند که مردم ایران به خواسته هایشان برسند. 

 

سالها استعمار با عطف به عدم آگاهی ایرانیان، اهداف خود در به بردگی بردن ایران و ایرانیان را در حفظ یک پارچگی ایران وانمود میکردند، بویژه در دوره ای که جهان چند قطبی بود.  اما به تدریج که مردم ایران از سرداران مشروطه گرفته تا مصدق کبیر و دیگرانی که در بدنبال آمدند بویژه بعد از بر سرکار آمدن حکومت حاضر که بر خلاف روال گذشته مطیع اوامرشان نبود، و نشان دادند که دوره نا آگاهی استعماری بسر آمده با کینه ای صد چندان در تلاش هستند که این مرز و بوم و این سرزمین چندین هزار ساله را هر طور شده به اضمحلال بکشانند. از همینجاستکه طرح تجزیه ایران را در دستور کار خود قرار داده اند. که یکی از مهمترین طرحهای مربوطه طرح برنارد لوئیس  [2]وجهه مشترک شورای مدیریت گذار (شمر) و برناردلوئیس- بی حسی مردم ! است. از همین رو سرمایه گذاری بسیار کلانی روی وطن فروشانی کرده اند که رله کننده سیاستهای استعماری آنها باشند. 

از جمله سیاست تحریم اقتصادی، سیاست حمله نظامی، به کشور. گذشته از مزدوران آشکاری که خود را سالهاست و یا اخیرا به دشمنان خارجی ایران فروخته اند و به همراهی با آن افتخار میکنند مانند مسعود رجوی، مسیح علینژاد و حسن شریعتمداری در شورای مدیریت گذار، و بسیاری از سلطنت طلبان، بعضی از این وطن فروشان  چهره خود راپشت پرده مبارزه با رژیم پنهان میکنند و آنرا سرمایه  همدستی با استعمار در ضدیتشان با مردم ایران با فراخوان دادن به دولت آمریکا و حمایت از تحریمها، حضور نظامی در خلیج فارس و  حمله بنظامی به  کشور قرار داده اند.  

وقتی این وطن فروشی امثال مسعودرجوی و.. مورد انتقاد مبارزین میهن پرست ایرانی قرار میگیرد بهانه میگیرند که خیر تجزیه ای در کار نیست و آمریکا اگر به ایران حمله کند مانند عراق یکپارچگی را حفظ خواهد کرد و حتما کشور را به ما خواهد سپرد. 

اما با شدت یافتن تضادهای این مراکز قدرت اسعتماری با حکومت ایران دم خروس ادعای فریبکارانه آنها در عدم تجزیه ایران بروشنی بیرون زده و همه مزدورانشان را رسوا میکند. در تازه ترین دم خروس عدم تجزیه ایران آنجاست  که ارتش آمریکا در خبری از مسائل در خلیج فارس از آن با نام خلیج عربی نام میبرد. 

 

فی الواقع این وطن فروشان چه نوع موجوداتی هستند. وقتی شاهدیم که انسان و انسانیت حتی وقتی آمریکایی است و ایرانی نیز نیست اینگونه رفتار میکند:

هُوارد باسکرویل معلم ۲۴ ساله مدرسه آمریکایی مموریال تبریز تحت تاثیر حق و مشروطه و مشروطه خواهان قرار میگیرد و به ستار خان میپیوندد. کنسول آمریکا در تبریز، از او میخواهد از صف مشروطه‌خواهان جدا شود، باسکرویل ضمن پس‌دادن پاسپورتش میگوید:تنها فرق من با این مردم، زادگاهم است، و این فرق بزرگی نیست. هُوارد فرماندهی ۳۰۰ نفر از مجاهدين را بعهده میگیرد و در کنار ستار خان در محله شنب غازان ( شام گازان ) تبریز با استبداد تحت حمایت روس میجنگد و در نهایت در راه مشروطه برای ایران بر اثر اصابت چند گلوله در سینه شهید میشود
آنوقت مدعیان از تحریم وطنشان، از بمباران مردم و میهنشان، از دشمنان کشورشان، و از سلطنت دم زده  و حمایت میکنند.
داود باقروند ارشد

عضو سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

30 فروردین 1399

18 آوریل 2020

References   [ + ]

1. به توپ بستن مجلس توسط لیاخوف روس، کودتای 1299، کودتای 1332 علیه مصدق،…
2. وجهه مشترک شورای مدیریت گذار (شمر) و برناردلوئیس- بی حسی مردم !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes