واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

سرلشگر سیّاری صدا و سیما را دستگاه تبلیغاتی بی وجدان علیه ارتش خواند

دریادار حبیب الله سیّاری، معاون هماهنگ کنندۀ ارتش و فرماندۀ پیشین نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفته است که  رسانه های رسمی ایران به ویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی که وی با صفت “بی وجدان” از آن یاد کرده هرگز به مقام و موقعیت ارتش بهاء ندادند. سرلشگر سیّاری گفته است که برخلاف سپاه و بسیج، ارتش هرگز در پی بهره برداری تبلیغاتی از وظایف خود نبوده است و برخلاف سپاه و بسیج ارتش هیچگاه مایل نبوده که اقدام های آن جنبه تبلیغاتی پیدا کند و به ویژه اینکه هیچ ارتش جدّی در جهان هرگز چنین کاری نمی کند.

 

معاون هماهنگ کنندۀ ارتش در گفتگوی خود با ایرنا که ویدیوی آن اندکی پس از پخش، از روی سایت این خبرگزاری برداشته شد افزود که ارتش یا نیروی نظامی یک کشور شرکت تجاری یا تولیدی نیست. ارتش، به گفتۀ سرلشگر سیّاری، وظایفی در تأمین امنیت کشور دارد که باید بی سر و صدا انجام بدهد. سیّاری رسانه ای و تبلیغاتی کردن وظایف نظامی را عملی غیرحرفه ای دانسته که تنها به آگاهی دشمن از آنچه که نباید بداند منجر می شود. به گفتۀ او دشمن از طریق رزمایش به توان نظامی یک کشور پی می برد نه با تبلیغات و رسانه ای کردن فعالیت های خود.

فرماندۀ پیشین نیروی دریایی ارتش در جای دیگری از اظهارات اش تلویحاً دخالت سپاه و بسیج در سیاست و فعالیت های اقتصادی را مورد انتقاد قرار داده و گفته است که این دو کار دو آسیب بزرگ نیروهای نظامی یک کشور است و اگر ارتش در سیاست دخالت نمی کند علتش بی اطلاعی از سیاست و امور سیاسی نیست. علتش به گفتۀ دریادار سیّاری این است که ارتش مایل نیست به آسیب سیاست زدگی و تبعات آن مبتلاء شود.

سرلشگر سیّاری سپس افزوده است : اما، اگر قرار است رویه همان چیزی باشد که تاکنون در کشور ساری و جاری بوده، ارتش نیز از لوازم و امکانات ضروری برای رسانه ای یا تبلیغ کردن فعالیت های خود برخوردار است و این کار را انجام خواهد داد. او رسانه های کشور به ویژه سیمای جمهوری اسلامی را به تبعیض در قبال ارتش متهم کرده و گفته است که اگر قرار است فعالیت ها و موفقیت های نظامی کشور رسانه ای و تبلیغ شود چرا این تبلیغ و پوشش رسانه ای اینقدر یکجانبه است و شامل ارتش نمی شود.

دریادار سیّاری در ادامه افزوده است که کم ارزش یا بی ارزش جلوه دادن خدمات ارتش بعد از انقلاب اسلامی دلایل گوناگون دارد و یکی از آنها این است که چهار دهه پس از تأسیس حکومت اسلامی هنوز عده ای با ارتش به تعبیر دریادار سیّاری “زاویه” یا در اصل مخالفت دارند.

حبیب الله سیّاری نقش تبلیغات، تولید انبوه مستندها و فیلم های تبلیغاتی را در جا انداختن چنین تصویر یکجانبه ای علیه ارتش طی سال های اخیر بسیار مهم دانسته و در این بین به فیلم “چ” ساختۀ ابراهیم حاتمی کیا اشاره کرده که در آن فرماندۀ پیشین ارتش سرلشگر ولی الله فلاحی فردی جبون نشان داده شده در حالی که به گفتۀ حبیب الله سیّاری همۀ ارکان ارتش از جمله خود او به عنوان شاگرد سرلشگر فلاحی می دانند که رئیس پیشین ستاد ارتش سربازی شجاع و میهن دوست بود. سرلشگر سیّاری سپس به یک نمونه دیگر از این فیلم های تبلیغاتی علیه ارتش تحت عنوان “کیمیا” اشاره کرده و افزوده است که در نقد این فیلم بیش از یک ساعت با صدا و سیمای جمهوری اسلامی مصاحبه کرده، اما این گفتگو هرگز از رسانۀ دولتی ایران پخش نشد.

 

سرلشگر سیّاری برخی تلاش های صدا و سیما را برای ضعیف نشان دادن نیروی دریایی ارتش در مقابل آمریکا در خلیج فارس معنا دار خواند و گفت کلیه تلاش های او و ارتش برای تسلیم کردن شکایتی علیه صدا و سیما به نتیجه نرسید و خود این گویای این است “که یک چیزی پشت پرده است.” فرماندۀ پیشین نیروی دریایی ارتش در ادامه گفت که چنین تبلیغاتی از سوی صدا و سیما پیامی جز این نمی تواند داشته باشد که گویا همگی ارکان ارتش را افرادی “بی غیرت و بی احساس” تشکیل می دهند که انگار نه مرزهای کشور را می شناسند نه منافع ملی را و ظاهراً با “مرده” فرقی ندارند. سرلشگر سیّاری سپس از خبرنگاران ایرنا خواسته است که از سیمای جمهوری اسلامی ایران، بالاخص رئیس فعلی آن، علی عسگری، بخواهند که نمایندگان ارتش بتوانند در سیمای جمهوری اسلامی نظرات خود را بگویند و با دلیل و مدرک بی اساس بودن ادعاهای سیمای جمهوری اسلامی را که سرلشگر سیّاری از آن با صفت “بی وجدان” یاد کرد توضیح بدهند.

گفتنی است که مصاحبۀ تصویری معاون هماهنگ کنندۀ ارتش اندکی بعد از انتشار بدون هیچ توضیحی از خروجی ایرنا حذف شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes