تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

برایان هوک: در بریفینگ وزارت خارجه آمریکا: فرقه رجوی هیچ نقشی در ایران ندارد

Brian Hook and Mek برایان خوک خودش

برایان هوک در جریان تظاهرات 1399 در اکثرشهرهای ایران بمیدان آمد تا از آن تظاهرات مردم ایران نمدی برای تحریمهای غیر قانونی زورگویانه استعماری خود علیه نه فقط ایران که بقیه کشورهایی که میخواهند باجی به نئوکانهای آمریکا ندهند بسازد. یک خبرنگار!! که اصرار دارد تظاهرات را به فرقه رجوی ربط دهد،  از او در مورد سازماندهندگان این تظاهرات واینکه کار فرقه رجوی است یا نه سوال میکند. عین جواب برایان هوک در زیر آمده است.

 

همانطور که در سوال وجواب زیر مشاهده خواهید کرد، علیرغم اینکه مسعود و مریم  رجوی تمامی استراتژی سرنگونی رژیم را بر حمایت آمریکا و نئوکانها از خودشان بنا کرده اند و اینگونه اسرایشان در البانی و دیگر هواداران را تحمیق میکنند تا هر چه دیر تر اگر در اثر فشارهای درون فرقه ای دچار مرگهای زودرس نشدند،  کمی دیرتر دست به فرار و پناه بردن به رژیم و افشاگری بزنند.  دست مسعودرجوی و مریم رجوی و ادعای هزاران کانون شورشیان  برای برایان هوک روست. علیرغم اینکه همین برایان هوکها بسیار به اینگونه دروغها و بزرگ نمایی ها اگر یک درصد پا در حقیقت داشته باشند، محتاج هستند تا پشتیبان ضدیت استعماریشان با مردم ایران و منطقه قرار دهند،  بطور مطلق نقش فرقه رجوی را در تحولات داخل کشور را دروغی بیش نمیدانند.

https://www.state.gov/special-representative-for-iran-and-senior-advisor-to-the-secretary-brian-hook-3/

سوال: برایان، با تشکر از این بریفینگ،  میتوانید یک ارزیابی از اینکه مسئول و سازمانده تظاهرات در صد شهر مختلف ایران کیست بدهید؟ و همچنین ارزیابی شما از سازمان مجاهدین/شورای ملی مقاومت عطف به تاثیر آنها روی تظاهر کنندگان و ارتباطتشان با  آنها در شهرهای مختلف چیست؟

برایان هوک: رژیم، بنظرم از زمان جنبش سیز تصمیم گرفت که بهترین تاکتیک برای جلوگیری از سازمان دادن تظاهرات دستگیری شجاعترین تظاهر کنندگان و کشتن آنها میباشد. همین کار را هم کرده اند. ببینید، آنها حتی فعالین محیط زیست راوقتی که متشکل میشوند را زندانی و یا میکشند، مانند بنیاد میراث حیات وحش ایران و یک ایرانی کانادایی که دستگیر شد. ایرانیان مدعی شدند که او در زندان خودکشی کرده است ولی بیشتر بنظر میآید او را کشته باشند. این کسی است که میخواسته حفاظت از حیات وحش را در ایران بهبود بخشد. و بنابراین اینکه موضوع محیط زیست باشد، یا حرکت کارگری، یا اعتراض به فساد مالی و یا برباد دادن ثروت آنها را برای ماجراجویی های خارجی، رژیم یک تاکیتک مقابله کردن را برای جلوگیری از سازمان یافتن آنها اتخاذ میکند.

ولی آنچه ما شاهدیم،  بدترین تظاهرات تاریخ 40 ساله رژیم است. و همانطور که من و مشاهدات من نشان میدهد بعنوان نکته پایانی این است که این رژیم در هر دهه ای که در قدرت بوده در حال از دست دادن [حمایت] بخشهای مهمی از جامعه خودش است.

سوال: ببابراین هیچ سازماندهندگی (بسیجی) وجود نداشته است. این آن چیزی است که شما میگوئید؟ یک شورش ای است نوعی هرج و مرج در سراسر جامعه است؟

برایان هوک: خوب، من هیچ اظهار نظری در مورد اینکه آیا گروه خاصی درحال انجام آن است ندارم. ولی این حقیقت که شما شاهد تظاهرات در اکثر شهرهای مختلف هستید و من میتوانم این را بگویم که هیچکدام علیه ایالات متحده نیست. و دروغهایی که میگویند “این تحریمها در حال متحد کردن مردم ایران حول رژیم ایران است”.  چنین چیزی اتفاق نیفتاده است. هیچ تظاهراتی علیه ایالات متحده وجود نداشته است. همه تظاهرات متوجه مافیای فاسد مذهبی است که مردم خودش را طی چهل سال گذشته ترور میکند.

سوال: علت اینکه من موضوع شورای ملی مقاومت را مطرح میکنم

برایان هوک: اجازه بدهید به سوال بعدی بپرزایم.

سوال: شواری ملی مقاومت/سازمان مجاهدین

برایان هوک: من هیچ نظری در مورد هیچ گروه خاصی ندارم.

 پایان سوال خبرنگار.

نه به تروریسم و فرقه ها

06/07/2020

متن سوال و جواب بزبان اصلی از سایت وزارت خارجه آمریکا در زیر آمده است. 

https://www.state.gov/special-representative-for-iran-and-senior-advisor-to-the-secretary-brian-hook-3/

QUESTION:  Brian, thank you so much for doing this.  Could you give us your assessment of who really is responsible for organizing the protests in a hundred different cities?  How organized is the uprising regionally?  And also, what is your assessment of the exiled NCRI/MEK organization with regard to their influence over the protests or their connectivity to demonstrators in various cities?

MR HOOK:  The regime, I think, since in the Green Revolution of ’09, decided that its best tactic it can use to prevent people from organizing is to sheer off the bravest of the protesters, arrest them, and kill them.  And so it is – look, they even jail and murder environmentalists when they organize, like the Persian Wildlife Heritage Foundation and the Canadian Iranian who was arrested.  The Iranians claim he committed suicide; it’s much more likely that they killed him in jail.  This is somebody who is trying to promote wildlife protection.  And so whether it’s the environment or whether it’s labor unrest or unrest about corruption and squandering their wealth on foreign adventures, the regime follows the same tactic of preventing any organized opposition.

But what we’ve seen with these recent protests, this is the worst political crisis the regime has faced in its 40 years.  And as I – my observation at the end pointed out that in every decade this regime has been in power, it keeps losing larger segments of its society.

QUESTION:  So there isn’t a monolithic organization.  Is that what you’re saying?  It’s an uprising that’s sort of wider and chaotic and across society?

MR HOOK:  Well, I don’t have any comment on whether there’s a specific group that is doing this, but the fact that you saw protests across so many different cities – and I would also just point out none of these protests are against the United States.  This is sort of a regular canard that I hear, that these sanctions are going to unify the Iranian people and it’s – and they’re going to rally around the regime.  That hasn’t happened.  There are no protests against the United States.  All of these protests are directed at a corrupt religious mafia that has been terrorizing its own people for 40 years.

QUESTION:  So the reason I bring up NCRI —

MR HOOK:  Let’s go to the next question.

QUESTION:  NCRI/MEK —

MR HOOK:  I don’t have any comments on specific groups.

======================================

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes