واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

استقبال از توضیحات شاعر و انقلابی روشنفکر اسماعیل وفا یغمایی

آقا اسماعیل وفا یغمایی سلام

این یادداشت فوری را بدلیل اینکه حس میکنم توضیحات شما در راستای حقیقت و دستیابی بدان   بوده و می باشد مینویسم.

ما خواهان خروج از یک تفکر کهنه و همه رسوبات دست و پاگیر آن در جنبش آزادی خواهی و دمکراسی طلبی مردم ایران هستیم رسوبات ولایتمداری و تأثیر پذیرفته از روش تفکر و بینش هر دو ارتجاع غالب و مغلوب و بحث این است.

شما ریشه مزدور و مزدوری خوب تشریح کرده اید. کاملا درست است.

ما در تعریف شما یک نکته را بدین گونه اضافه میکنیم:  این یک مارک سیاسی است، همانگونه که شما نیز نوشتید بیشرمانه ترین این مارک را به خود شما زده اند با بکارگیر شنیع ترین شیوه ها حتی از زبان همسر سابقتان و همرزم سابق شما و ما.

مارک زدن یک سلاح سیاسی است برای از دور خارج کردن حریف. مگر کسی بگوید که مدرک دارد و قطعی است… که با آن کاری نداریم.

این سلاح هم صاحب دارد و طراح آن آقای رجوی است.

اما چرا رجوی از این سلاح استفاده می کند و استفاده از آن بر چه مبانی استوار است: لطفا به عرایض بنده توجه کنید:

 1. این سلاح و بر چسب سیاسی مزدور بودن برمبنای مبارزه مسلحانه آنهم از نوع ارتش آزادیبخش مونتاژی مشترک رجوی و صدام است.
 2. شیوۀ تابو سازی و شیطان سازی از دشمن است.
 3. مشروعیت دادن به ادامۀ مبارزۀ مسلحانه است.
 4. جلوگیری از شکل گیری و خنثی کردن هرگونه مبارزه دیگری به موازات مبارزه مسلحانه و در انحصار خود پنداشتن مبارزه است.
 5. هدف حفظ هژمونی رهبر بلامنازع در تشکیلات خودش و شورایش می باشد.
 6. جلوگیری از اثبات غلط بودن صد بار ثابت شدۀ مبارزه مسلحانه است که حداقل از نظر بنده و شما برای رسیدن به قدرت بوده است.
 7. مهمتر اینکه می خواهد بر مبنای همان اولی بگوید مرز «دریای خون» وجود دارد.
 8. به همه هواداران در داخل که بعد از تأسیس ارتش آزادیبخش، به عراق و نزد رجوی نیامدند بگوید که حرام است ماندن در داخل بنابراین بیا نزد من و تو زیر عبای رژیم هستی!
 9. (هژمونی را نزد خودش نگهدارد) و به زبان ساده، به شورایی ها بگوید که اگر من با رژیم قهر هستم نباید کسی با او حرف بزند. و حرف حرف من است.
 10. از هر تلاش سیاسی دیگری جلوگیری کند.
  چون هدف او پیروزی و بهروزی مردم ایران نیست هدف او بقدرت رسیدن خودش است
 11. بکارگیری این سلاح مانند سالهای 1360 است که باز چشم بسته داریم دنبال رجوی میرویم. آیا سی سال کافی نبود.بکارگیر این سلاح چشم بسته ما را از جرات تفکر در هر زمینه دیگری وا میدارد که دقیقا هدف رجوی است.او تلاش میکند که مانند تکامل همه منابع و مراکز حیاتی را به نفع خود بخدمت بگیرد و از رشد و نمو هر تلاش سیاسی پویای دیگری جلو گیری کند.

از این رو این مارک و این سلاح سیاسی به خودی خود ملاک و معیار نیست. باید دید این سلاح در دست کیست؟، به چه کسی شلیک میکند؟، با چه هدفی ؟ در راستای چه خطی؟ چه منافعی را حفظ میکند؟….

در غیر این صورت سلاح می تواند دست پلیس باشد، مثلا برای امنیت، یا دست شکارچی باشد. می تواند دست یک جانی و تروریست داعش باشد، می تواند برای دفاع باشد. نفس سلاح داشتن و … ملاک و معیار نیست.

در همین رابطه، مگر همین آقای رجوی در زمان شاه آمریکایی ها را نمیکشت، مگر مرز بین سازمان و آمریکایی ها یعنی امپریالیسم با توجه به رسالت سراسری ایرانی و جهانی ایدئولوژی رجوی و با توجه به جنایات آمریکا در ایران و جهان همیشه در نوشته ها و کتابها و اطلاعیه های سازمان «دریایی از خون» نبود؟.

 

خواهشمندم به این قسمت از نامه رجوی به گورباچف نظری دوباره بیندازید: [1]۲ـ امپریالیست‌ها ـ بویژه محافل فوق ارتجاعی و جنگ افروز آنان ـ از سیاستهای جنگ طلبانه خمینی و تروریسم صادراتی او در خاورمیانه بغایت سود برده‌اند. سیاست‌های خمینی (که از ماهیت مادون سرمایه داری رژیم او نشات می‌گیرد) برغم آب و رنگ باصطلاح ضد امپریالیستی آن، عملا در سطح منطقه خاورمیانه و همچنین در سطح جهانی پیوسته دست راستی‌ترین جناحهای امپریالیستی و صیهونیستی و تهاجمات نظامی آن‌ها را تقویت نموده و بطور غیر مستقیم در خدمت اهداف هژمونی طلبانه آن‌ها بوده است.

 

چطور شده است که تا هضم رابع و بلکه عاشر! همین آمریکایی ها و دست راستی ترین جناحهای امپریالیستی و صهیونیستی و… می رود و بیرون می آید و به فرهنگ خودش از میانه آنها سر در آورده است؟ پس چه مرز دریای خون؟ اصلا در فرانسه چه کار میکند؟ …. و هزاران سؤال دیگر.

 

انتظار بنده از شما این است که به عمق برویم. از حصارهای رجوی ساخته خارج شویم ببینیم آیا افق دیگری دیده میشود؟

 

تعجب برانگیز است که کسی خودش مرتب و بناحق در حال ضربه خوردن از یک سلاح سیاسی است با هدف منافع فرد مشخصی مانند رجوی ولی همان سلاح را سر و روی دیگری میکوبد که باز تامین کننده منافع همان شخص است.

 

با توضیحات بسیار سریع و فوری و کوتاه جواب این سؤال اصلی را گفتم که چرا رجوی از این سلاح استفاده میکند؟. اما ما و آقای سعید جمالی  چرا از آن استفاده می کند؟

 

حداقل روشن باشد در چه کادری؟ با کدام سمت و سو، با کدام هدف؟

 

یا روشن و واضح بگویم در چه کادری «چرا رفتی داخل؟» را میگویی و داخل رفتن را زیر سؤال میبری؟. نمی گویم نگو میگویم روشن کن چرا میگویی؟ مرز حرف تو با رجوی در چیست؟ مبتنی بر کدام شیوه از دسترسی به دمکراسی و آزادی برای وطن است؟

 

از طرفی نیز باید بدانیم که این شیوۀ تفکر «هفت حصاری» (به تعبیر دقیق خودتان) که هنوز در آن گرفتاریم اجازۀ دیدن هیچ افق دیگری جز آنچه رجوی ترسیم کرده است را بما نمیدهد تا سر فرصت بتوانیم مطالب فوق را به بهانۀ جواب به سعید عزیز و یا شما باز کنیم و حرف خودمان را بزنیم.

 

حتی دفاع کردن از خودم که مثلا داخل رفته ام ولی مزدور رژیم نشدم باز درست در دستگاه رجوی حرف زدن است. تایید حرف و خط اوست.

 

مگر زندگی ما چه ارزشی در مقابل ملتی و مردمی و خلقی در زنجیر دارد؟. ما که قرار بود هزاربار در همه حوادث در دستگاه رجوی عمر را داده باشیم. در فروغ و…. بعد، حالا مثلا نتوانیم جرأت کنیم بگوئیم که این غلط است. منافع مردم ایران را رها کنیم بگوییم اگر این را بگویم رجوی و یا آنها که هنوز در مدار او می چرخند مارک میزنند؟ از ما نمیتوان انتظار این را داشت.

 

یادتان نرود که حتی رجوی در اشرف نیز  همین سلاح را علیه مجاهدین بکار میبرد و میگفت اگر کسی با کسی حرف زد مزدور است؟ آخه کدامش را بگویم. شعبه سپاه است از مزدوری هم گذشته یک ارگان سپاه است.

 

این اهرم  و سلاح تخطئه و فشار و سرکوب و از دور خارج کردن است یک سلاح ضد انقلابی است. ناجوانمردانه است. برای همین گفتیم که از بیان آن بطور علنی استقبال میکنیم. چون مبارزه یعنی همین یعنی رسیدن به حقیقت. نباید از مارک ترسید. ما که از خمپاره و موشک و بمباران و …. نترسیدیم از مارک بترسیم. مگر اینکه بگوئیم مجاهد نبوده ایم. ما که از زن و فرزند و هستی گذشته و آینده گذشته ایم از مارک بترسیم. مگر اینکه به خودمان شک داشته باشیم.

 

آیا مارکهایی که به خود شما و زده شما را از دور  خارج کرده است؟

 

چرا داخل رفتن مرگ است؟ مگر همین تعداد که در حال مبارزه هستند و حتی کشته میشوند در داخل نیستند. مگر آنها که در اعتراضات 1388 کشته شدند در خارج بودند؟
مگر نرگس محمدی داخل نیست؟
به آنها نیز مارک حمایت از رژیم میزنیم؟ میتوان زد؟ تناقض را میبینی؟

 

بنده فکر میکنم که شما از زمانیکه در تشکیلات بودید صد بار انقلابی تر هستید. چون آزادتر فکر می کنید. حتما بیشتر و عمیقتر در مسیر آزادی مایه گذاری می کنید. همانگونه که در گذشته کرده اید. پس چرا از یک مارک باید ترسید آنهم از رجوی!!!! که تشت رسوایی اش سالهاست از بام جهان افتاده است و به قول سعید عزیز لاشه ای بیش نیست؟ مشکل در رجوی نیست مشکل در تفکری است که بجا گذاشته است که باید به قول رجوی طلاقش داد.

 

برادر کوچک شما

داود باقروند ارشد – آلمان

3 مهر 1394

25 سپتامبر 2015

References   [ + ]

1. ۲ـ امپریالیست‌ها ـ بویژه محافل فوق ارتجاعی و جنگ افروز آنان ـ از سیاستهای جنگ طلبانه خمینی و تروریسم صادراتی او در خاورمیانه بغایت سود برده‌اند. سیاست‌های خمینی (که از ماهیت مادون سرمایه داری رژیم او نشات می‌گیرد) برغم آب و رنگ باصطلاح ضد امپریالیستی آن، عملا در سطح منطقه خاورمیانه و همچنین در سطح جهانی پیوسته دست راستی‌ترین جناحهای امپریالیستی و صیهونیستی و تهاجمات نظامی آن‌ها را تقویت نموده و بطور غیر مستقیم در خدمت اهداف هژمونی طلبانه آن‌ها بوده است.

2 Responses to استقبال از توضیحات شاعر و انقلابی روشنفکر اسماعیل وفا یغمایی

 1. Pingback: کرگدنهای مسعود رجوی – TanineAshena

 2. Pingback: توضیح اسماعیل وفا یغمایی و پاسخ داوود باقروند ارشد | Iran Interlink.exposing Mojahedin Khalq,Rajavi cult,Massoud Rajavi, Maryam Rajavi

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes