پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

نامه سرگشاده یکی از اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقه رجوی) به جان بولتن

ششم نوامبر 2015

نامه سرکشاده یکی از اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقه رجوی) به جان بولتن

آقای جان آر بولتن

بعنوان یک دانشجو در انگلستان از سال 1974 به سیاست علاقه مند بوده ام. شما را بعنوان یک سیاستمدار علیرتبه آمریکایی از سالهای اواخر 1980 میشناسم.

جدای از فعالیت شما در چندین پست در دولتهای آمریکایی، یکی از عمده ترین مبلغین حمله به ملاهای حاکم بر ایران بوده اید. این مورد اخیر برایم مهمتر است چون من نیز عمده زندگی خودم را صرف مبارزه با آنها بعنوان یکی از وحشیترین دیکتاتوریهای  مذهبی معاصر گذرانده ام.

شما حتی سیاست مدار محبوب من زمانیکه بعنوان معاون وزیر خارجه آمریکا در زمینه کنترل تسلیحات و امنیت بین اللملی فعالیت میکردید بودید. من همواره فکر میکردم نتیجه کار شما در این پست صلح و امنیت برای جهان به ارمغان میآرود.

من از سالهای 1976 فعالیت سیاسی را شروع کردم که در  سازمان مجاهدین خلق ایران عضوگیری شدم.  از آنزمان برای نزدیک به چهار دهه در این تشکیلات بعنوان یکی از اعضاء ارشد فعال بودم. من از فرصتی که از حضور آمریکا در عراق یافتم توانستم از سازمان فرار کنم. من همچنین برای نزدیک به دو دهه عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده ام.

https://www.youtube.com/watch?v=wkloKD3a-sc

https://www.youtube.com/watch?v=Q6WyVNtnlWc

 

آقای عزیز

موضع سیاسی شما علیه رژیم ایران نگرانی اصلی من نیست. چون زمانیکه طرف حساب یک دولت است که به یک کشوری محدود است جهان میداند که با چه مقوله ای و با چه کسی مواجه است و بنابراین میتواند متناسب با آن با اهرم مثلا تحریم سیاسی یا اقتصادی و… به مقابله بخیزد. بطور خاص وقتی دولت مربوطه یک دولت پراگماتیستی است که تنها پول و قدرت جهت حفظ همان پولها برایش اهمیت دارد و بس. من نیز معتقدم مردم ایران لیاقت دولت بهتری را دارند.

ولی وقتی نوبت به حمایت از یک تشکلیلاتی مانند فرقه رجوی میرسد که من یکی از اعضاء ارشد آن بوده ام، نگرانیم بسیار بسیار عمیق میشود، چون شما از دشمن خودتان و در حقیقت دشمن بشریت حمایت میکنید.

آقای بولتن

images1میدانستید که رجوی همانند رهبر داعش خودش را خلیفه مسلمین جهان خوانده است؟ بر همین اساس خودش را صاحب زمین و زمان و هر آنچه بر روی زمین میداند، در نتیجه به خودش اجازه داد که همه مجاهدین را از همسرانشان جدا کرده و سپس با زنانشان همخوابگی بکند. اگر هرگونه شک و شبهه ای در این زمینه دارید میتوانید از خانم مریم رجوی بخواهید که رسما این اخبار را تکذیب کند. او قطعا بطور رسمی اینکار را نخواهد کرد چون خودش سازمانده این همخوابگی با شوهرش بوده و زنان مجاهد را تحت ادعای اینکه رهایی و دستیابی به حقیقت مطلق از این همخوابگی حاصل میشود فریب میداده است تا از این طریق جلو فرار آنها را از فرقه اش بگیرد.

قهرمان خواندن تسخیر

آیا میدانستید که رجوی از تسخیر سفارت آمریکا در تهران حمایت کامل نمود و آنرا در روزنامه مجاهد شماره 12 سال 1358 بعنوان عمل قهرمانانه یاد کرد. و از همه میخواست که برعلیه آمریکای امپریالیست دست به مبارزه بزنند؟

آیا میدانستید که علت مخالفت رجوی با ملاهای حاکم برایران به این دلیل بود که فکر میکرد اوست که جانشین خدا بر زمین است و نه خمینی؟

آیا میدانستید علت دیگری که رجوی علیه ملاهای حاکم دست به سلاح برد این بود که آنها را جاده صافکن امپریالیسم آمریکا میخواند.

آقای عزیز

میدانستید که استراتژی مسعود و مریم رجوی به زیر کشیدن امپریالیسم آمریکا بعنوان یک سیستم و فرهنگ فاسد است؟ و جهت دستیابی به این هدف وانمود میکرد که یک سازمان لیبرال است و از مسائل جهانی مانند حقوق بشر و حقوق زنان  دفاع میکند تا اینکه بتواند فرصتی در برای خودش بخرد تا بعد از به قدرت رسیدن همانند داعش علیه آن دست به مقابله بزند؟

رجوی در آخرین پیام صوتی که به ساکنین کمپ لیبرتی فرستاد و در یوتیوب و لینک زیر نیز قابل دسترس است. https://www.youtube.com/watch?v=UXtqvzcdtvw ضمن وصیت کردن به اینکه همه اعضاء مخالف او باید کشته شوند خطاب به آمریکا گفت که روز آمریکا نیز فرا خواهد رسید.

میدانستید که مسعود و مریم رجوی اعضاء معترض خود را دستگیرو شکنجه میکنند؟ میدانید اعضای معترض را به مرگ محکوم میکنند؟

میدانستید که رجوی اعضای معترض خود را به صدام تحویل میداد که سر به نیست کند. صدام نیز آنها را بعنوان زندانیان جنگی با رژیم ایران تعویض میکرد؟

میدانستید که مسعود و مریم رجوی حدود 2000جوان از اهالی استان دیالی را اجیر کرده و در اشرف تحت آموزشهای نظامی و ایدئولژیک قرار داد و  سپس در عراق پخششان نمود که دست به اقداماتی بزنند که دولت عراق را سرنگون کنندو نسبت به تحرکات نیروهای متحدین در عراق جاسوسی کنند که در نتیجه آن صدمات بسیاری به نیروهای بین اللملی  رسید؟ افسرانیکه در تعلیم آن 2000 جوان عراقی شرکت داشتند حاضرند که در هر محکمه ای شهادت دهند.

آیا میدانستید که مسعود رجوی مسئول کشتار همشهریان آمریکایی شما در زمان شاه بوده است؟

آقای عزیز

انگیزه شما از مخالفت با ملایان ایران یک موضوع است ولی حمایت شما از دشمن بشریت و داعش آینده که با انگیزه بسیار بالای نتنها ساختن بمب اتمی بلکه بکارگیری آن، موضوعی نیست که بتوان نادیده گرفت.

خواهشمندم که اجازه ندهید که توسط رهبران فرقه رجوی همچون خانم مریم رجوی فریب داده شوید.

ارادتمند

داود ب ارشد

عضو سازمان مجاهدین خلق ایران (منشعبین از فرقه رجوی)

آلمان

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.