پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

ملاقات مشکوک محمود عباس با مریم رجوی سرکرده فرقه تروریستی مجاهدین

آیا نباید از محمودعباسها سوال نمود که تا دیروز که داعش عمده عراق را گرفته بود و قتلعام یزدیان و… را اجرا میکرد و روزانه جهان را به خاک و خون میکشید و مریم رجوی از آنها بعنوان عشایر انقلابی نام میبرد جنابعالی نگران مبارزه با تروریسم نبودی؟ حالا چه شده که یکباره فیل شما یاد هندوستان مبارزه با تروریسم کرده؟  یا اینکه اوامر رئیس است؟

محمود عباس و مریم رجوی

محمود عباس و مریم رجوی دستآموزهای عربستان در صحنه بهره برداری

بقلم داود ارشد: عضو سابق شورای ملی مقاومت ایران و مجاهدین

بدنبال بدست گرفتن هدایت رسمی سازمان مجاهدن توسط عربستان که با شرکت ترکی الفیصل در شو سالیانه این فرقه در پاریس و اعلام مرگ مسعود رجوی در نهم ژوئیه امسال رقم خورد، عربستان  یکی از عواملش را به دیدار مریم رجوی فرستاد تا سناریو فشار و بکارگیری ابرازی از فرقه رجوی را در فاز جدید راه اندازی کند.

سالیان شاهد استفاده ابزاری از جنبش و مردم فلسطین توسط حکام مرتجع منطقه و در راس آنها عربستان بوده ایم.  عربستان در مقطع کنونی بدلایل مختلف شتابزده دست اندرکار شده است از جمله :

  1. عربستان در سطح بین اللملی با رسوا شدنش در رابطه با راه اندازی گروه تروریستی داعش و تامین مالی و تسلیحانی و… آن.
  2.  بدلیل رو شدن نقش اساسی عربستان در جنایت تروریستی 11 سپتامبرکه با انتشار بخشهایی از گزارش کمیته تحقیق آمریکا در این زمینه بیشتر آشکار شد
  3. شناخته شدن عربستان بعنوان جنایتکار جنگی در یمن.

بیشترین منفوریت را نزد مردم عرب منطقه و جهان بخود اختصاص داده است.  با حداکثر فشار و تطمیع و با سوء استفاده از شرایط سخت جنبش فلسطین در فضای سیاسی بین اللملی در مقابله با اسرائیل و بویژه با عمده شدن بحران تروریستی در جهان که  محصولش برای جنبش فلسطین رانده شدن به حاشیه است شرایط را برای رهبران پراگماتیست فلسطین هموار نمود که تن به چنین ننگ ابتدی در نزد مردم ایران بدهند و با جنایتکارانی که مورد نفرت آنهاست دست بدهند تا از این طریق حمایت مالی و شاید سیاسی عربستان را برای خود بخرند تا عربستان نیز خود را حامی مبارزه با تروریسم بخواند؟!!!!!!!!

همگان نیز میدانند که نظر رسمی وزارت اطلاعات عربستان نسبت به نقش سازمان مجاهدین در ایران چیست.  متن کامل ترجمه شده آن در انتهای این نوشته آمده است.

بنده که دو بار در ملاقات با یاسر عرفات بوده ام و همه رویکردهای سازمان را با جنبش فلسطین و بطور خاص رهبر فقید آن عرفات میدانم، مسعود رجوی در گذشته سر سوزنی ارزش برای این جنبش قائل نبود و تنها استفاده تبلیغی از آن مینمود و همواره عرفات را یک سازشکار و بند باز بین حکام منطقه میدانست. این نفرت رجوی از عرفات وقتی اوج گرفت که عرفات ازدواج نمود و برای خنثی کردن عمل عرفات در نفی سیاست خودش که طلاق دادن زنان و مردان مجاهد بود در جلسه فوری که برای بالای سازمان گذاشت عرفات را نفی و نفرین نمود و یک بریده در سر پیری خواند.

در صورتیکه بعدها طولی نکشید که خودش از زنان مجاهد حرمسرا براه انداخت.

این ملاقات که کلمه ای از گفته های محمود عباس بطور مستقیم منعکس نشده است از قول او نکاتی در حمایت از فرقه رجوی و … گفته میشود. در گذشته این تاکتیک سازمان بوده که کلماتی را از قول ملاقات کنندگان در حمایت از خودش و … بیان میکند بدون اینکه این موضعگیری ربطی به سخنان ملاقات کننده داشته باشد.

اما باید به عربستان و کسانیکه در شرایط اجبار تن به حمایت از تروریسم میدهند و در مقابل نفرت ابدی ملتی را برای خود میخرند گفت که بازنده اصلی شما هستید که چنین قمار خطرناکی را بر علیه ملت و جنبش خود انجام میدهید.

تجربه حمایت عراق طی بیست سال گذشته و همچنین زمانیکه مجاهدین بعنوان دست آموز به بطور موقت جهت بهره برداری به عربستان کرایه داده شد نشان داد که هیچکدام از این ترفندها این جنبش تروریستی را  نمیتواند نبش قبر کرده و دوباره زنده کند و کمترین اثری داشته باشد.

فرقه ای که زمانیکه به اصطلاح هرچند نمایشی در اوج قدرت بود و تانک و توپ و هلی کوپترو …داشت  تنها و تنها بدرد وجه المصالحه قرار دادن خورد  حالا که همه پشم و پیلش هم ریخته و بدنبال ساختمانی در آلبانی میگردد با رنگ کردن شیشه هایش فریب خوردگانش را در آن حبس کند چه سودی و کارکردی خواهد داشت.

باید البته در امتداد این توطئه ارتجاعی – بین اللملی منتظر حمایت دیگر مرتجعینی که توسط عربستان خریده شده اند و دستور میگیرند که در فلان رای گیری سازمان ملل به این مصوبه و یا آن مصوبه چه رایی بدهند از مریم رجوی بود.

داود ارشد

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها

عضو سابق شورای ملی مقاومت و مجاهدین

یازده مرداد 1395

ترجمۀ کامل سند ویکی لیکس حاکی از آویختن مریم قجر به دشداشۀ شیوخ عربستان!

ترجمۀ کامل سند ویکی لیکس حاکی از آویختن مریم قجر به دشداشۀ شیوخ عربستان!

رسوایی رقابت بین لابیهای عراقی مریم رجوی برای جلب حمایت عربستان از فرقۀ رجوی!

آش بی اعتباری و منفوریت فرقۀ رجوی آن قدر شور شده که شیخ عربستان هم فهمیده!

در سندی که اخیرا در میان نیم میلیون سند افشا شده توسط ویکی لیکس از سفارتخانه های عربستان سعودی در کشورهای مختلف منتشر شده است سازمان اطلاعات عربستان در نامه ای به وزیر خارجۀ این کشور در زمستان سال 1390 شمسی در پاسخ به سؤال او در مورد سازمان مجاهدین برای تعیین تکلیف پیشنهاد یک لابی عراقی این سازمان به نام دکتر عامر التمیمی مقیم امارات مبنی بر دیدار مریم رجوی در پاریس با وزیر خارجۀ عربستان می نویسد که این سازمان دیگر نقشی و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پایگاه مردمی در داخل ایران می باشد. یعنی آش بی اعتباری و منفوریت فرقۀ رجوی آن قدر شور شده که شیخ عربستان هم فهمیده!.

موضوع دیگری که در این سند جالب توجه می باشد رقابت شدید بین لابیهای رجوی در پیشی گرفتن در خودشیرینی برای دریافت سهم بیشتر از دلارهای نفتی صدامی رجوی است زیرا در این سند به خوبی پیدا است که قبل از دکتر عامر التمیمی دکتر صالح المطلق معاون نخست وزیر عراق و از سران جریان سیاسی سنی و عضو سابق حزب بعث و لابی دیرین اجاره ای رجویها در عراق که بارها پول گرفتنش از فرقۀ رجوی در مطبوعات عراق افشا شده است اقدام به این واسطه گری برای ترتیب دادن دیداری بین مریم رجوی و وزیر خارجۀ شیوخ مرتجع و جنایتکار عربستان کرده بوده ولی به علت نارضایتی سعودیها از عدم موفقیت صالح المطلق در برآورده کردن خواسته هایشان در صحنۀ سیاسی عراقی از جمله جلوگیری از بسیج مردمی برای جنگ با داعش این تلاش او مبنی بر ترتیب دادن دیدار بین مریم رجوی و وزیر خارجۀ عربستان سعودی در پاریس با شکست مواجه شده لذا فرقۀ رجوی با پرداخت پولهایی دیگر دست به دامن لابی دیگر عراقی شان عامر التمیمی شده که نزد سعودیها از جمله به علت تعلق او به عشیرۀ بنی تمیم از قبایل و عشایر تاریخی و قدیم شبه جزیرۀ عربستان که بخشی از آنها نیز به عراق کوچ کردند احترام و محبوبیتی دارد تا این دیدار را ترتیب بدهد و معلوم است تأکید کرده اند که به هیچوجه نباید صالح المطلق از این تلاش او مطلع شود تا حسادت او برانگیخته نشده و فرقۀ رجوی در صورت موفقیت تلاش التمیمی در ترتیب دادن این دیدار آن را به حساب موفقیت وساطت صالح المطلق ریخته و نزد وی به عنوان موفقیت تلاش او جلوه بدهند تا این مهمترین مهره  و لابی خود در دستگاه دولتی و سیاسی عراق را در دست خود نگهدارند!… اینک به ترجمۀ کامل متن سند توجه کنید:

بسم الله الرحمن الرحيم

ریاست کل سازمان اطلاعات

شمارۀ 35/12/18 – 510/2113

تاریخ 15/2/1433 هجری قمری (9 ژانویه 2012 میلادی – مترجم)

پادشاهی عربستان سعودی

ریاست کل سازمان اطلاعات

(101)

نامۀ محرمانه

موضوع: در مورد مریم رجوی

والاحضرت شاهزاده وزیر خارجه

سلام بر شما و رحمت و برکات او باد

عطف به نامۀ آن والاحضرت به شمارۀ 7/2/50173 به تاریخ 13/2/1433 هجری قمری (برابر با 7 ژانویه 2012 میلادی – مترجم) در مورد اینکه جنابعالی پیامی از دکتر عامر التمیمی دریافت کرده اید که وی در آن پیشنهاد ترتیب دادن دیداری خصوصی با خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیدۀ ایران آزاد و رئیس سازمان ایرانی مجاهدین خلق در پاریس را ارائه داده است و اینکه جنابعالی نظر ریاست کل اطلاعات در این مورد را خواسته اید، موارد زیر را به اطلاع آن والاحضرت می رسانم:

1-    در رابطه با اینکه در آن نامۀ جنابعالی از درخواست دکتر عامر التمیمی مبنی بر آمادگی او برای ترتیب دادن دیداری با خانم مریم رجوی جدا از دکتر صالح المطلق و بدون اطلاع او ابراز پرسش و تعجب شده است، ریاست کل اطلاعات معتقد است که منظور دکتر التمیمی از درخواستش این است که وی آمادۀ انجام این مأموریت جدا از دکتر المطلق می باشد زیرا او می خواهد این موضوع محرمانه (پنهانی) بماند و مسئولیت آن فقط با شخص او باشد و در نامه اش تأکید کرده که المطلق اطلاعی از این موضوع ندارد.

2-    اطلاعات موجود حاکی از این است که سرویسهای امنیتی ایران در سازمان ایرانی مجاهدین خلق نفوذ کرده اند، همچنین این سازمان دیگر نقش و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پذیرش (پایگاه مردمی) در داخل ایران می باشد.

http://www.mojahedin.org/news/19999/

لینگ اظهارات عامر التمیمی نویسندۀ عراقی ساکن امارات در حمایت از ایاد علاوی در سایت سازمان مجاهدین در شهریور سال 86 شمسی

تصویر سند منتشر شده توسط ویکی لیکس (متن عربی نامۀ سازمان اطلاعات عربستان به وزیر خارجۀ این کشور):

 

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

Edit

2 Responses to ملاقات مشکوک محمود عباس با مریم رجوی سرکرده فرقه تروریستی مجاهدین

  1. مرشدی says:

    الان مشخص میشود که حرف مقاله فوق از مشکوک خواندن ملاقات محمود عباس و مریم رجوی به چه معنا بوده است که تمامی گروههای فلسطینی آنرا محکوم نموده و نوشتند که بفرمان و دستور عربستان انجام شده است چیست. واینکه کاملا بدون هیچ زمینه ای این دیدار کاملا غیر معقول و در دنیای سیاسی فقط و فقط میتوانست بصورت فرمی و دستوری اجرا شده باشد. در هر حال تشکر میکنیم از این نوشته روشنگر هرچند ابتدا بنظر مبهم بود که چرا؟

  2. Pingback: موج گسترده اعتراضات سازمانهای فلسطینی به دیدار دیکته شده توسط عربستان محمود عباس و مریم رجوی |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.