واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

محمدرضا روحانی مسئول مستعفی کمیسیون امور ملیتهای شورای ملی مقاومت: مسعود رجوی، ودرخواست اعدام امیر انتظام،حکم اعدام علی زرکش و مهدی افتخاری، دشنام به شاملو ،مرضیه ‌وتهدید جدا شدگان پناهنده در خارج کشور

تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

سناریوهای عربستان: از ترکی فیصل؛ رجوی و ابو مازن تا کردها و پهلوی

سناریوهای عربستان: از ترکی فیصل؛ رجوی و ابو مازن تا کردها و پهلوی

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

بعد از حضور ترکی فیصل در شوی رجوی بدل و مرحوم کردن رجوی اصلی! اکنون نوبت فرار از جوابگویی و تحت شعاع قرار دادن لفظ مرحوم است.

کافی است به چند خبر بعد از این مراسم نگاه کوتاهی کنیم:

رضا پهلوی: تروریسمی که رژیم ایران ایجاد کرد به ظهور داعش انجامید.

حزب دمکرات کردستان ایران: آغاز دوباره فعالیت مسلحانه در راستای تبدیل به نیروی تاثیرگذار.

محمود عباس (ابو مازن)، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و مریم رجوی از رهبران سازمان مجاهدین خلق ایران شنبه شب در پاریس دیدار کرده‌اند. 

آیا واقعاً این شخصیتها مستقل هستند و به تنهایی این هم الان و بلافاصله بعد از ترکی فیصل به این نتایج دست یافته اند؟

از شاهزاده که بنده ارادت خاصی به ایشان دارم و فکر می‌کنم ایشان نبایستی به هیچ وجه وارد این بازیهای خیانتکارانه شوند و بعنوان یک شخصیت وطن پرست و دارای احترام در بین مردم ایران که بشدت از وهابیون عربستان بیزار هستند این جایگاه را  خدشه دار نکند و به خاطر دشمنی با رژیم دشمنان ضد بشر وهابی که زاده ایدئولوژیکی عربستان هستند را به ایران نسبت دادن تحریف واقعیت است و تمام دنیا با تمام مراودات اقتصادی سودمندشان با عربستان به این واقعیت اذعان دارند و روز به روز بیشتر به این نتیجه میرسند که بایستی جلوی این حکومت گرفته شود.

نبایستی فراموش کرد که وهابیون عربستان که در تمام سفارتهای عربستان نماینده فرهنگی دارند در چندین سال گذشته حدود 3500 مسجد و مرکز فرهنگی در اروپا و آمریکا ایجاد کرده‌اند و اخیراً هم با کمال وقاحت به دولت آلمان پیشنهاد ساخت 200 مسجد در شهرهای آلمان برای پناهنده های سوری را کرده در صورتی که حتی یک نفر از این میلیونها سوری را به عربستان راه نداده است

آیا واقعاً این مدرسه‌های مذهبی و به اصطلاح فرهنگی برای گسترش و ترویج آزادی و دموکراسی است؟

حکومتی که حدود 2 سال است فقیرترین کشور دنیا را که مسلمان هم است زیر شدیدترین بمبارانها قرار داده است و در 5 سال گذشته هر آنچه در چنته داشت را علیه سوریه انجام داده و این کشور را نابود کرده‌اند. 

!حزب دموکرات کردستان هم به یکباره به این نتیجه رسید که الآن زمان زنده کردن دوباره جنگ مسلحانه است

آگاهی و شعور سیاسی مردم و مخصوصاً جوانان ایران بسی بیشتر از دوران ما می باشد و به همین دلیل هم است که با تمام مشکلات و فشارها حاضر به دنباله روی و حمایت از به اصطلاح انواع و اقسام اپوزیسون های خارجه نشین در این همه سال نشده‌اند.

حزب دموکرات بایستی بداند مردم ایران فرق بین مزدوری برای وهابیون عربستان و وطن‌پرستی را بخوبی تشخیص می‌دهند و مطمئن باشید این حرکت شما تنها در جهت منافع وهابیونی است که خواهران و برادران کرد شما را در کوبانی قتل عام کردند و اکنون هم هر روز به کشتار آن‌ها ادامه می‌دهند.

حال در مورد دیدار محمود عباس یا ابومازن در پاریس با مریم رجوی بگوییم:

مرحوم یاسر عرفات در تمام سالهای زندگیش کوشش کرد دولت فلسطین را ایجاد کند و متأسفانه نتوانست و آخر هم بطور  مشکوکی کشته شد

واقعاً با وجود این همه کشور عربی پول‌دار و دوست آمریکا و مخصوصاً عربستان چرا بعد از 60 سال مبارزه هنوز این مشکل حل نشده است؟

مشکل را بایستی در داخل و نه خارج از جنبش فلسطین و خانواده عرب آن جستجو کرد و مخصوصاً عربستان و مناسبات ارباب و رعیتی آن با گروه‌های فلسطینی.

آیا تصور می‌کنید محمود عباس خودش و بر اساس منافع مردم فلسطین تن به این ملاقات داده است و اگر اینطور می‌باشد لطفاً فقط یک مورد از این منافع و نه بیشتر را توضیح دهید؟

مثلاً رجوی که خودش 13 سال است مخفی یا مرحوم شده چه کمکی به محمود عباس می‌تواند بکند به جز اینکه محمود عباس هم خدای نکرده تصمیم به غیبت گرفته باشد که البته در اینصورت ما هم موافقیم به خود استاد و شیطان پنهان شده مراجعه کردن بهتر است!!!

در هر صورت تحرکات اخیر عربستان را بایستی در شکستهای پی در پی سیاستهای فرقه گرایانۀ آن در منطقه و مخصوصاً سوریه و یمن جستجو کرد و نیاز خاندان سعودی برای خارج شدن هر چه سریعتر از این منجلابی است که سلمان و فرزندانش بوجود آوردند پیش از آنکه حکومتشان را دچار خطر جدی تری قرار دهد چرا که آن‌ها هرگز تصور نمی‌کردند که جنگ سوریه و یمن با وجود حمایت تقریباً تمام کشورهای غربی و آمریکا تا این اندازه طولانی بشود.

مهم‌تر از همه قسمتهایی از گزارش 28 صفحه‌ای است که اسامی دیپلمات ها و اعضای ارشد خاندان وهابی را به عنوان حمایت کنندگان عملیات جنایتکارانه 11 سپتامبر داشت و برای  به خطر نیفتادن منافع آمریکا در نتیجۀ فشار وزیر خارجه عربستان مبنی بر خارج کردن 750 میلیارد دولار از آمریکا در صورت افشا کردن گزارش ناچار به سانسور آن شدند ولی در هر حال این گزارش دخالت عربستان در جنایت 11 سپتامبر را به اثبات رساند و این می‌تواند یکی از دلایل حضور ترکی فیصل در شوی رجوی باشد به عنوان واکنش در قبال حملۀ بسیجی ها و گروه‌های تندرو به سفارت عربستان در تهران و تحت الشعاع قرار دادن سر بریدن 44 نفر منجمله روحانی شیعه و یا حتی بیشتر از آن تا آمریکا و اروپا را به واکنش وادار سازد و وهابیون را رها کنند زیرا عربستان بطور بی سابقه و فزاینده ای شاهد موضعگیریهای سیاستمداران آمریکا و اروپا علیه این کشور به علت حمایتش از داعش و تروریستها بود از این رو راه فرار را در واکنش نشان دادن رژیم ایران علیه آل سعود یافت..

One Response to سناریوهای عربستان: از ترکی فیصل؛ رجوی و ابو مازن تا کردها و پهلوی

  1. Pingback: قبر جدیدی بنام شکاف بین ایران و عربستان |

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes