مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

سناریوهای عربستان: از ترکی فیصل؛ رجوی و ابو مازن تا کردها و پهلوی

سناریوهای عربستان: از ترکی فیصل؛ رجوی و ابو مازن تا کردها و پهلوی

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

بعد از حضور ترکی فیصل در شوی رجوی بدل و مرحوم کردن رجوی اصلی! اکنون نوبت فرار از جوابگویی و تحت شعاع قرار دادن لفظ مرحوم است.

کافی است به چند خبر بعد از این مراسم نگاه کوتاهی کنیم:

رضا پهلوی: تروریسمی که رژیم ایران ایجاد کرد به ظهور داعش انجامید.

حزب دمکرات کردستان ایران: آغاز دوباره فعالیت مسلحانه در راستای تبدیل به نیروی تاثیرگذار.

محمود عباس (ابو مازن)، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و مریم رجوی از رهبران سازمان مجاهدین خلق ایران شنبه شب در پاریس دیدار کرده‌اند. 

آیا واقعاً این شخصیتها مستقل هستند و به تنهایی این هم الان و بلافاصله بعد از ترکی فیصل به این نتایج دست یافته اند؟

از شاهزاده که بنده ارادت خاصی به ایشان دارم و فکر می‌کنم ایشان نبایستی به هیچ وجه وارد این بازیهای خیانتکارانه شوند و بعنوان یک شخصیت وطن پرست و دارای احترام در بین مردم ایران که بشدت از وهابیون عربستان بیزار هستند این جایگاه را  خدشه دار نکند و به خاطر دشمنی با رژیم دشمنان ضد بشر وهابی که زاده ایدئولوژیکی عربستان هستند را به ایران نسبت دادن تحریف واقعیت است و تمام دنیا با تمام مراودات اقتصادی سودمندشان با عربستان به این واقعیت اذعان دارند و روز به روز بیشتر به این نتیجه میرسند که بایستی جلوی این حکومت گرفته شود.

نبایستی فراموش کرد که وهابیون عربستان که در تمام سفارتهای عربستان نماینده فرهنگی دارند در چندین سال گذشته حدود 3500 مسجد و مرکز فرهنگی در اروپا و آمریکا ایجاد کرده‌اند و اخیراً هم با کمال وقاحت به دولت آلمان پیشنهاد ساخت 200 مسجد در شهرهای آلمان برای پناهنده های سوری را کرده در صورتی که حتی یک نفر از این میلیونها سوری را به عربستان راه نداده است

آیا واقعاً این مدرسه‌های مذهبی و به اصطلاح فرهنگی برای گسترش و ترویج آزادی و دموکراسی است؟

حکومتی که حدود 2 سال است فقیرترین کشور دنیا را که مسلمان هم است زیر شدیدترین بمبارانها قرار داده است و در 5 سال گذشته هر آنچه در چنته داشت را علیه سوریه انجام داده و این کشور را نابود کرده‌اند. 

!حزب دموکرات کردستان هم به یکباره به این نتیجه رسید که الآن زمان زنده کردن دوباره جنگ مسلحانه است

آگاهی و شعور سیاسی مردم و مخصوصاً جوانان ایران بسی بیشتر از دوران ما می باشد و به همین دلیل هم است که با تمام مشکلات و فشارها حاضر به دنباله روی و حمایت از به اصطلاح انواع و اقسام اپوزیسون های خارجه نشین در این همه سال نشده‌اند.

حزب دموکرات بایستی بداند مردم ایران فرق بین مزدوری برای وهابیون عربستان و وطن‌پرستی را بخوبی تشخیص می‌دهند و مطمئن باشید این حرکت شما تنها در جهت منافع وهابیونی است که خواهران و برادران کرد شما را در کوبانی قتل عام کردند و اکنون هم هر روز به کشتار آن‌ها ادامه می‌دهند.

حال در مورد دیدار محمود عباس یا ابومازن در پاریس با مریم رجوی بگوییم:

مرحوم یاسر عرفات در تمام سالهای زندگیش کوشش کرد دولت فلسطین را ایجاد کند و متأسفانه نتوانست و آخر هم بطور  مشکوکی کشته شد

واقعاً با وجود این همه کشور عربی پول‌دار و دوست آمریکا و مخصوصاً عربستان چرا بعد از 60 سال مبارزه هنوز این مشکل حل نشده است؟

مشکل را بایستی در داخل و نه خارج از جنبش فلسطین و خانواده عرب آن جستجو کرد و مخصوصاً عربستان و مناسبات ارباب و رعیتی آن با گروه‌های فلسطینی.

آیا تصور می‌کنید محمود عباس خودش و بر اساس منافع مردم فلسطین تن به این ملاقات داده است و اگر اینطور می‌باشد لطفاً فقط یک مورد از این منافع و نه بیشتر را توضیح دهید؟

مثلاً رجوی که خودش 13 سال است مخفی یا مرحوم شده چه کمکی به محمود عباس می‌تواند بکند به جز اینکه محمود عباس هم خدای نکرده تصمیم به غیبت گرفته باشد که البته در اینصورت ما هم موافقیم به خود استاد و شیطان پنهان شده مراجعه کردن بهتر است!!!

در هر صورت تحرکات اخیر عربستان را بایستی در شکستهای پی در پی سیاستهای فرقه گرایانۀ آن در منطقه و مخصوصاً سوریه و یمن جستجو کرد و نیاز خاندان سعودی برای خارج شدن هر چه سریعتر از این منجلابی است که سلمان و فرزندانش بوجود آوردند پیش از آنکه حکومتشان را دچار خطر جدی تری قرار دهد چرا که آن‌ها هرگز تصور نمی‌کردند که جنگ سوریه و یمن با وجود حمایت تقریباً تمام کشورهای غربی و آمریکا تا این اندازه طولانی بشود.

مهم‌تر از همه قسمتهایی از گزارش 28 صفحه‌ای است که اسامی دیپلمات ها و اعضای ارشد خاندان وهابی را به عنوان حمایت کنندگان عملیات جنایتکارانه 11 سپتامبر داشت و برای  به خطر نیفتادن منافع آمریکا در نتیجۀ فشار وزیر خارجه عربستان مبنی بر خارج کردن 750 میلیارد دولار از آمریکا در صورت افشا کردن گزارش ناچار به سانسور آن شدند ولی در هر حال این گزارش دخالت عربستان در جنایت 11 سپتامبر را به اثبات رساند و این می‌تواند یکی از دلایل حضور ترکی فیصل در شوی رجوی باشد به عنوان واکنش در قبال حملۀ بسیجی ها و گروه‌های تندرو به سفارت عربستان در تهران و تحت الشعاع قرار دادن سر بریدن 44 نفر منجمله روحانی شیعه و یا حتی بیشتر از آن تا آمریکا و اروپا را به واکنش وادار سازد و وهابیون را رها کنند زیرا عربستان بطور بی سابقه و فزاینده ای شاهد موضعگیریهای سیاستمداران آمریکا و اروپا علیه این کشور به علت حمایتش از داعش و تروریستها بود از این رو راه فرار را در واکنش نشان دادن رژیم ایران علیه آل سعود یافت..

One Response to سناریوهای عربستان: از ترکی فیصل؛ رجوی و ابو مازن تا کردها و پهلوی

  1. Pingback: قبر جدیدی بنام شکاف بین ایران و عربستان |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.