پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

شهادتهایی عینی از تشکیلات فرقۀ رجوی

قبر جدیدی بنام شکاف بین ایران و عربستان برای مرده قدیمی ای بنام مجاهدین-“شو”رای ملی مقاومت

 

DSC00002

آقایان علی حسین نژاد، عیسی آزاده و داود ارشد

 

میزگرد اعضای ارشد  جنبش نه به تروریسم و فرقه ها

 

——————————————————–

مقالات دیگر در همین رابطه

http://nototerrorism-cults.com/?p=6628

http://nototerrorism-cults.com/?p=6505

http://nototerrorism-cults.com/?p=6701

http://nototerrorism-cults.com/?p=6630

http://nototerrorism-cults.com/?p=6484

http://nototerrorism-cults.com/?p=6778

One Response to شهادتهایی عینی از تشکیلات فرقۀ رجوی

 1. admin says:

  به ترتیب زمان
  ۶
  ۴
  riverride ‫۹ روز پیش
  پیشنهاد می کنم که از این به بعد به جای استفاده از عبارت «سازمان مجاهدین» از عبارت «فرقه رجوی» استفاده شود.
  ۴
  ۶
  rahasaba ‫۸ روز پیش
  “میزگرد” یعنی میزش گرد بوده یا …؟! در ضمن از آنهایی که جدیدا در آلمان برای نظام ولایت فقیه جاسوسی و خبرچینی میکردند و محاکمه شدند هم در این میز بودند؟!

  سازمان امنیت آلمان همیشه در گزارش سالانه ی خود از فعالیت مامورانِ اطلاعاتی نظام ولایت فقیه در آلمان بر علیه ی نیروهای مخالف و بخصوص مجاهدین و شورای ملی مقاومت خبر میدهد. آیا از اینها که هنوز دستگیر و محاکمه نشده اند هم در این میزِ گرد حضور داشتند؟!

  در ضمن باید بدانی که این رضا به رضای نظام ارجحیت بتو دارد و پیشنهادش را یک دستور قلمداد کن!
  ۴
  ۴
  nototerrorism ‫۸ روز پیش
  جهت اطلاع در این جلسه متاسفانه مزدوران رژیم نتوانستند شرکت کنند، و عمدتا مزدوران سابق صدام حسین و اعضای سابق مزدوران حاضر عربستان شرکت داشتند. ولی اگر شما علاقه مند باشید از مزدوران رژیم هم دعوت میکنیم.
  مذاکرات حبوش رئیس اطلاعات عراق و برادر تاریخساز مسعود رجوی :
  حبوش: بیشتر افراد دستگیر شده در عراق کسانی هستند که برای انجام عملیات علیه مجاهدین از ایران آمده اند… وقتی دشمن بلند میشود و میآید اینجا برای زدن مجاهدین خلق، دشمن مشترک شما و ماست. اگر ما نیز اهدافی را مشخص میکنیم و از مجاهدین میخواهیم که آنرا انجام دهند باید اینکار را بکنند. وقتی من در اینجا از شما حمایت میکنم در نتیجه شما نیز باید اینکار را انجام دهید…با توجه به دشمن مشترک چه بسا در آینده ای نزدیک شما را برای ماموریتهایی خاص مکلف کنیم. از حالا ما بعنوان یک تیم کار میکنیم. یعنی از شما کارهایی را خواهیم خواست. چون دشمن مشترک داریم. …
  رجوی: شما شاهد بودید که وقتی سید نایب الرئیس گفت که “عملیات شما متوقف شده” من تکان خوردم که چرا؟
  حبوش: روز گذشته آقای عزت ابراهیم گفتند که “عملیات شروع شود” من هم به برادران مخابرات (اطلاعات عراق) که الان صد
  ۵
  ۴
  h_2014 ‫۸ روز پیش
  من همیشه نوشته ام و باز هم می نویسم که اگر سواد سیاسی دارید حضرات نامحترم بفرمایید به حرفهای این دوستان در این نوار جواب منطقی بدهید. شما به عصر برده داری تعلق دارید نه به عصر نوین علیرغم ادعاهای مسخرۀ دموکراسی و آزادی و اندیشه و…!!! شما لمپنهای بی سواد و بی منطقی هستید که فقط فحش و ناسزا و تهمت و تمسخر بلدید اگر بلد بودید و جواب داشتید به جای آسمان ریسمان بافتن و حرفهای بی ربط به موضوع زدن و فحاشی لمپنی جواب حرفهای ما را می دادید. پس شما کی می خواهید سواد سیاسی داشته باشید. مگر بخش جی اس در سازمان که شما در آن هستید به معنی و مختصر شدۀ عبارت «جنگ سیاسی» نیست؟؟!! خوب حضرات بفرمایید جنگ سیاسی با ما بکنید. اینها که شما می نویسید جنگ سیاسی نیست فحاشی و لمپنی است که هر کودکی و لمپن بیسوادی هم بلد است. معلوم است که اصلا نشست سیاسی برای شما در اورسوراواز نمی گذارند اصلا کی بگذارد؟ اون باسوادهای سیاسی تان که همه شان پیر و پاتال شده اند. پیشنهاد می کنم اسم بخشتان را از جی اس به اف ال تغییر بدهید که قبلا در سازمان به معنی فرمانده لشکر بود ولی اکنون مختصر فحاشی لمپنی می باشد.
  ۴
  ۷
  rahasaba ‫۸ روز پیش
  … شما به عصر برده داری تعلق دارید نه به عصر نوین علیرغم ادعاهای مسخرۀ دموکراسی و آزادی و اندیشه و…!!! شما لمپنهای بی سواد و بی منطقی هستید که فقط فحش و ناسزا و تهمت و تمسخر بلدید … پس شما کی می خواهید سواد سیاسی داشته باشید. مگر بخش جی اس در سازمان (امنیت و اطلاعات- از م.) که شما در آن هستید به معنی و مختصر شدۀ عبارت «جنگ سیاسی» نیست؟؟!! خوب حضرات بفرمایید جنگ سیاسی با ما بکنید. اینها که شما می نویسید جنگ سیاسی نیست فحاشی و لمپنی است که هر کودکی و لمپن بیسوادی هم بلد است… اون باسوادهای سیاسی تان که همه شان پیر و پاتال شده اند (و در خبرگان رهبری جمع شده اند- از م.)….
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  با اینها در رابطه با اینها که در این میزگرد اینها جمع شده اند و بهترین توصیفِ اینها هست بسیار موافق هستم!
  ۴
  ۵
  nototerrorism ‫۸ روز پیش
  قربان شما که متعلق به عصر حاضر هستی. حالا ببینیم که کی فحاشی کرده. شما فرمودید (با بهتره بگم فحاشی کردید) “آیا آنها که برای نطام ولایت فقیه جاسوسی وخبر چینی میکردند و محاکمه شدند هم در این میز گرد بودند؟” در عوض ما ها که متعلق به عصر برده داری هستیم. نه مانند شما و مسعود رجوی مارک به شما که نزدیم هیج شما را قرون وسطایی که نخواندیم که هیج در مورد خودمان یک حقیقت را گفتیم ولی بشدت به شما برخورد و آنرا فحش تلقی کردی. ما گفتیم. خیر مزدوران سابق صدام حسین در این جلسه بودند. بنده سی سال در عراق زیر دست مسعود رجوی مزدوری صدام را میگردم. بنده اصلا رابط با وزارت اطلاعات عراق هم بودم. به شما نیز فحش ندادم. حالا کی باید از عصر حجر به عصر نوین نقل مکان کند. جنگ سیاسی!! راستی این ویژه گی عصر نوینه که آدمها حتی جرات ندارند اسم خودشون را بنویسند.
  ۴
  ۴
  h_2014 ‫۸ روز پیش
  بله واقعا آقای ارشد درست نوشتند ما همه مخصوصا ما که در بخشهای سیاسی و روابط بودیم عمری جاسوس و مزدور صدام بودیم که مزد از پول نفت عراق می گرفتیم تازه اگر الآن بنابر فحاشی و تهمتهای مزخرف و همه گیر شما مزدور رژیم ایران باشیم که به همۀ مخالفان رجوی حتی اعضای سابق شورا هم که در همین فرانسه از شما جدا شده اند این تهمت را می زنید و مزدور رژیم به آنها می گویید پول از نفت خودمان یعنی نفت ایران می گیریم انصاف کن در این صورت آن موقع واقعا مزدور آن هم مزدور بیگانه بودیم یا الآن؟!!!
  ۴
  ۳
  nototerrorism ‫۸ روز پیش
  واقعیت این است همه کسانیکه (تاکید دارم همه کسانیکه) خط فرقه رجوی به ریاست مسعودرجوی را که بعد از خاتمه یافتن فعالیت تشکیلات این فرقه در ایران جهت ترور سیاسی مجاهدین مخالف درون تشکیلات این فرقه و مخالفین سیاسی خارج از این فرقه توسط او ابداع و بکار میرود را بکار میگیرند در همه جرمهای مسعود رجوی شریک میشوند. تکلیف مسعود رجوی که سابقه مزدوری او به شهادت همه مجاهدین و از جمله بنده که وزارت اطلاعات عراق رفت و آمد هم داشتم و همه فیلمهای تاریخی جلسات مسعود رجوی و عباس داوری و… با اربابان اطلاعاتی عراقی و پول گرفتن و حتی ترور مخالفین عراق را انجام دادن، اهدافی در داخل ایران را برای عراق زدن، سرکوب کردها برای نجات جان دیکتاتور عراق، در عوض همکاری عراق با مسعود رجوی جهت سرکوب مجاهدین مخالف درون تشکیلات روشن است. رجوی به گزارش و شهادت همه جداشدگان یک مجرم و شیاد و تروریست است. این نیز نه تهمت است و نه فحاشی. برای نه همه جرمهای او هزاران فاکت و گواه وجود دارد. از زنان مجاهد که رجوی با حیله های فرقه ای با آنها همبسترشده، با زندان کردن شکنجه کردن، ترور کردن، به کشتن دادن مجاهدین … مزدوریش نیز برای عراق و عربستان حداقل فاکتهای انکار ناپذیر هست. بنابراین کسانیکه از سلاح ترور سیاسی او استفاده میکنند باید خود را در مقابل مردم ایران پاسخگو بدانند.
  ۳
  ۵
  rahasaba ‫۸ روز پیش
  این مغازله ی کسانی که خود را مترجم ارشد و فیلمبردار ارشدِ سابق مسعود رجوی معرفی میکنند هم در نوبه ی خود جالب و دیدنی است. الان هم کارفرمایشان برای مترجم ارشدی و فیلمبردار ارشدی معلوم هست کدام حاجی هست! خودِ این ارشدهای رجوی یعنی غلام باقر در یکی از سایتهایشان نوشته اند که “سالیان طول میکشد که بتواند بر اثرات بسیار عمیق مخرب آن غلبه کند” و این یعنی تا سالها اینها چرند میگویند و نباید به حرفهای اینها زیاد توجه کرد! حالا مانده که محافظ ارشدِ مسعود رجوی هم با این مترجم ارشدش و فیلمبردار ارشدش بیایند یک میزِ گرد ارشدی بدهند! چی میشود! منتظر آشپزِ ارشد مسعود رجوی هم باید باشیم که بزودی خود را معرفی خواهد کرد.

  از من گفتن است که: آدم میتواند از مبارزه ببُرد و برود دنبالِ زندگی اش یا دنبالِ خط و خطوطی دیگر، ولی اینکه جبهه عوض کند و برود همکارِ کسانی شود که بر هیچکس پوشیده نیست که جنایتکار بوده و هستند دیگر با هیچ درجه ی ارشدی سابق هم دردی از اینها دوا نمیکند!
  ۴
  ۳
  h_2014 ‫۷ روز پیش
  محسن عباسی!! خجالت بکش!! اولا فرار کرده و قول داده بودی که دیگر کامنت نگذاری که زدی زیر قولت دوباره برگشتی!! ثانیا دیدی گفتم منطق جوابگویی نداری مثل نشستهای دیگ و جانبی رجوی فقط فحش و ناسزا و تمسخر و توهین بلدید. برای خودت هم ثابت شد؟ هر بار که اینهمه تمسخر و طنز و فحش و تهمت می نویسی برای خوانندگان خوب حرف مرا ثابت می کنی که فقط همین چیرها را بلدید و شما منطق و جواب ندارید. حضرت آقا کجا ما در فرانسه با رژیم همکاری می کنیم؟؟ همکار رژیم می رود دنبال زندگی اش یعنی کاری به سیاست ندارد مقاله نمی نویسد می رود یواشکی بی سر و صدا کارش را می کند و زندگی می کند خودت می گویی که ما دنبال زندگی نیستیم و نمی خواهیم زندگی کنیم و هی به ما سفارش می کنی که برو دنبال زندگی!! اگر ساوامایی رژیم بودیم بهترین زندگی را ما داشتیم. این تو هستی که با این حرف بهترین خدمت را به رژیم می کنی و می گویی افرادی که دهها سال با ما بودند حالا با رژیم شدند. ما فقط علیه فرقۀ رجوی افشاگری می کنیم و این حق ما است که واقعیتها را به مردممان بگوییم به من چه رژیم هم همین حرفها را می زند مگر یکی بودن حرف دلیل بر همکاری می شود؟
  ۳
  ۵
  rahasaba ‫۷ روز پیش
  محسن عباسی!!
  ؟؟؟ اون یکی که رضا به رضای نظام هست و اون یکی دیگر هم وزارت ارشاد. این دیگه کی هست؟

  خجالت بکش!! اولا فرار کرده و قول داده بودی که دیگر کامنت نگذاری که زدی زیر قولت دوباره برگشتی!!
  اگر اینرا برای من نوشته ای ای ناپدری عزیز دل برادر که فقط باید بگویم معلومه که از پیری و بیسوادی که فارسی بلد نیستی اینرا نوشته ای چرا که زیرِ یک لینک دیگر بود که نوشته بودم که ظرفیتِ اون لینک برای کامنت دادن ام و خندیدن به عزیزان دل برادر تمام شده بود و نه زیرِ این یکی لینک. والا تا نظام هست و عزیزان دل برادری همچون این ارشد های سابقِ مسعود رجوی هستند من بعنوان یک ایرانیِ ضدِ نظام هستم و گاها به ریش تان میخندم!
  ۵
  ۲
  sahar2016 ‫۷ روز پیش
  کاربری به اسم rahasaba نوشته است که گوئی جدیدا در آلمان کسانی که برای نظام ولایت فقیه جاسوسی و خبر چینی می کرده و دستگیر یا محاکمه شده است. حقیقتا که کسی که این خبر را اینجا نوشته دقیقا در قلعه اور سورواز پاریس است یا در پایگاههای فرقه رجوی و شدیدا روانگردانی شده است، طوری که خزعبلات سیستم رسانه ای رجوی را باور کرده است، این شخص آنچنانکه ما به یاد داریم از پیشتازان جنگ سیاسی است که چنین امکانی در اختیارش گذاشته ا ند و حتما هم توسط سرور کنترل می شود که دست از پا خطا نکند و خوب با نفراتی که مخالف رجوی می نویسند بجنگد وگرنه انقلابش سوراخ که چه عرض کنم آبکش ا ست. واقعا چه موقع این موجودات می خواهند سر از سوراخ خود بیرون آورده و دنیا را نه با عینک رجوی بلکه با چشم خودشان ببینند. پ
  ۵
  ۲
  sahar2016 ‫۷ روز پیش
  از این کاربر rahasaba باید سوآل کرد آیا توانسته یا به عبارتی اجازه داشته که این صحبتها را یکبار گوش کند یا فقط اجازه داشته شعارهای لمپنی از پیش آماده شده خواهر مسئولش را تحت عنوان جنگ سیاسی اینجا کپی و بچسباند.
  از ایشان باید سوال کرد که اگر ایرانی ضد رژیم هستی چرا تا این حد بهت فشار اومده که رجوی خائی به چالش کشیده شده مگه همین رجوی نبوده که الان سی سال است انقلاب را به سراشیب مزدوری برا صدام و حالا هم برای عربستان تبدیل کرده است و یارای دیدن هیچ منتقد و سیاسی دیگر را هم ندارد و به همه مارک رژیمی می زند خجالت بکشید بعد از سی سال که همه چیز را رجوی به خیانت و گند کشید برید جمع کنید از تو غار اومدید می خواهید اینجا پوز دمکراسی بدهید
  ۵
  ۲
  sahar2016 ‫۷ روز پیش
  کاربری به اسم rahasaba نوشته است که گوئی جدیدا در آلمان کسانی که برای نظام ولایت فقیه جاسوسی و خبر چینی می کرده و دستگیر یا محاکمه شده است. حقیقتا که کسی که این خبر را اینجا نوشته دقیقا در قلعه اور سورواز پاریس است یا در پایگاههای فرقه رجوی و شدیدا روانگردانی شده است، طوری که خزعبلات سیستم رسانه ای رجوی را باور کرده است، این شخص آنچنانکه ما به یاد داریم از پیشتازان جنگ سیاسی است که چنین امکانی در اختیارش گذاشته ا ند و حتما هم توسط سرور کنترل می شود که دست از پا خطا نکند و خوب با نفراتی که مخالف رجوی می نویسند بجنگد وگرنه انقلابش سوراخ که چه عرض کنم آبکش ا ست. واقعا چه موقع این موجودات می خواهند سر از سوراخ خود بیرون آورده و دنیا را نه با عینک رجوی بلکه با چشم خودشان ببینند
  ۳
  ۴
  bolandgoo ‫۷ روز پیش
  طبق پروفایلی که نوشته ای شما مترجم ارشد بودی، ولی:
  1- شما هنوز در زمان *مفعول *هستید، و با این همه روده درازی، از کاما استفاده نکرده ای.
  2- سعی کن فرق فاعل و *مفعول *را تشخیص دهی، اگر فکر میکنی هنوز هم در حوزه علمیه هستی، شدیدا اشتباه میکنی. بیدار شو!!!
  3- بعضی ایدیولوژی ها اصرار دارند که اصلاح فرد با هر خطائی امکانپذیر هست، ولی من به ضرب المثل قدیمی بسنده میکنم که: تربیت نا اهل را چون گردکان بر گنبد هست.
  4- عجب میزگرد گوهرباری بود، 4 فروند، موجود بی در و پیکر لرزه بر اندام مجاهدین انداختند.
  ۳
  ۲
  nototerrorism ‫۷ روز پیش
  همه کسانیکه کماکان اسیر فرقه رجوی هستند. آنچه شما در مورد جدا شدگان باید بدستور رجوی تکرار کنید شاید درست یا غلط ولی شما لطفا به این مکالمه پیاده شده مسعود رجوی و حبوش فکر کنید تا دلیل مزدور و … خواندن ما و خودتان را حتی در تشیکلات متوجه شوید.
  حبوش: درخواستها و مسائل وموضوعاتی که مطرح کرده بودید همه را یادداشت کرده ام.
  درباره سه تن از مجاهدین که نزد گروه طالبانی رفته بودند باید بگویم که افسر رابط ما با جلال (جلال طالبانی) مجددا اظهارات قبلی را مطرح نمود ک این سه تن در حال حاضر در کمیساریای پناهندگی سازمان ملل حضور دارند که از کنترل جلال طالبانی خارج است…مسئله را پیگیری میکنم.
  راجع به بازگشت اعضای بازداشت شده که علیه سازمان فعالیت میکردند منتظر عملیات تبادل اسرا و زندانیان با ایرانی ها هستیم و آنها را در اولویت قرار خواهیم داد.
  رجوی: منظورتان آن 60 نفر زندانی عضو سازمان است؟
  حبوش: راجع به افراد اعزام شده توسط ایران که به ما تحویل میشوند من ترجیح میدهم که نزد شما باشند تا تکلیف آنها در آینده مشخص شود و بعد آنها را تحویل بگیریم. .. ((توضیح: رجوی تلاش میکند مجاهدین مخالف را تحت عنوان
  ۳
  ۲
  nototerrorism ‫۷ روز پیش
  تحت عنوان نفوذی رژیم در سازمان تحویل اطلاعات عراق بدهد و حبوش نیز که به مسئله واقف است نمیپذیرد و میگوید نزد خودتان باشند))
  رجوی: البته موارد خاص و استثنایی تحویل شما خواهند شد.
  حبوش: موضوع بازگرداندن نیروی فراری سازمان بنام ادهم (از بردن اسم اصلی که در این مکالمه ثبت شده معذورم)..
  رجوی: شما خودتان ما را راهنمایی کردید که از چه روشی جهت بازگرداندن او استفاده کنیم.

  واقعیت اثرات نیرویی این استراتژی این بود که نه تنها کسی به این فرقه نمیپیوست بلکه در مقطعی مجبور شدند که در کردستان عراق بدنبال مزدور برای آمدن به اشرف باشند که با پرداخت پول کار کنند. که کارگر نیفتاد و کسی حاضر نشد که اینکار را بکند. بعد دست به فریب زدند و در کشورهای همسایه ایران مانند ترکیه و عمارات … افراد را فریب داده به اشرف میآورند که به اروپا بفرستند که بسیاری از آنها در اثر اینکار دست به خودکشی زدند و یا در زندانهای رجوی و بعد نیز زندان ابوغریب گرفتار شدند. در مقطعی نیز خلافکاران و فراریان را بعضویت میگرفتند و باز هم با فریب اینکه به شما کار میدهیم و کمک میکنیم که بروید اروپا.
  آنقدر آش شور بود که صدای مجاهد به نقل از روزنامه جمهورت ترکیه در سال 1367گفت، حدود چندماه قبل 12هزار نفر از سربازان و ارتشیان … فرار کرده و به ارتش آزادیخش پیوسته اند! این مسئله در درون تشکیلات منجر به اعتراض شد چون همه میدانستند که این حرف دروغ است. جواب رجوی در جلسه عمومی این بود که ما دروغ نگفتیم روزنامه جمهوری ترکیه دروغ گفته ما فقط نقل قول کردیم.
  ۴
  ۲
  nototerrorism ‫۶ روز پیش
  بقیه مطلب را در این لینک بخوانید و بیدار شوید. دوستان و هم بندیهای سابق ما میدانیم که ما و شما سالیان است که مسخ شده و باید به منتقد مارک زد و ترور سیاسی اش نمود. میدانیم که حتی در همان نشستهای هر شب نیز بهمدیگر در صورت طرح انتقادی به فرقه رجوی به باد ناسزا و مزدور خواند و شعبه سپاه پاسداران گرفته میشوید.
  http://nototerrorism-cults.com/?p=7174
  ۴
  ۲
  nototerrorism ‫۶ روز پیش
  دوستانی که انقدر نکته بین هستند که کاما را غلط میگیرند چرا مزدوری رجویها به عراق و عربستان را نکته اش را نمیبینید. ای کاش عیب منتقدین ندانستن محل کاما باشد که بنده هم شما را میشناسم و هم آقای حسین نژاد را که اگر کسی در تشکیلات کاما بلد بود بگذارد از همین آقای حسین نژاد یادگرفته بود. ضمنا تو اگر از مجاهدین اسیر فرقه رجوی باشی این دیگر دروغ و شیادی است که نکته بین کاما شوی، چون در طی سی و پنج سال گذاشته سیاست رجوی بیسواد نگهداشتن همه مجاهدین بوده حتی اجازه نمیداد یک برگ مطلب بخوانند. زهی وقاحت و بیشرمی به دجالگری از نوع رجوی.
  در مورد جاسوسان در آلمان هم بگویم که این از افتخارات رجوی است که کسانیکه پدرشان اسیر رجوی بودند و خودشان نیز دزدیده شده و به عراق برده شده اند از دم وقتی میتوانند فرار موفقیت آمیزی بکنند بلافاصله هنوز از درب خروجی فاصله نگرفته اند به مزدور و جاسوس تبدیل میشوند را پرورش داده است. البته چرا به همان مجاهدین درون تشکیلات هم مزدور سپاه میگفتید.براستی درون این فرقه چه خبر است. این مهد امام زمان و شیر همیشه فراری (ببخشید بیدار) چه بلایی سر این مجاهدین میآورد که ….؟
  ۴
  ۲
  nototerrorism ‫۶ روز پیش
  نکته ای هم به محسن عباسی بگویم که آن سال که از ایران خارجت کردم با مهناز رفته بودی هتل و جشن گرفته بودی و یواشکی از اتاق هتل سینمای درایوینگ سینما رانگاه میکردی و صبح برای ما تعریف میکردی. الان هم که از مهناز خبری نیست و به حرمسرای رجوی تحویلش داده ای، در پاریس برای اینکه بتوانی بر خودت دروغ بگویی و خودت را از فشارهایی که رجوی میآورد رها کنی تن به مزدوری بیشتر و دستگیری شکنجه مخالفین مانند حسین نژاد در اطراف اور سورواز میزنی. خیانتهایی که در جلسه محاکمه علی زرکش کردی و دروغهایی که برای خود شیرینی درمقابل رجوی علیه علی زرکش میبافتی را یادت نرود.
  ۳
  ۴
  rahasaba ‫۶ روز پیش
  بلندگوی عزیز وقتی ارشاد و اطلاعات نظام میخواهند یا با هم همکاری کنند و یا قاطی میکنند، آنوقت بین شان خر تو خر میشود و معلوم نیست چی میخواهند بگویند و چی بکنند! آنوقت معلوم نیست با کی هستند و اسامی را که به خوردشان داده اند قاطی کرده و نمیدانند کجا بکار ببرند! حالا حکایتِ اینها هست که زیرِ یک لینکِ چرند در بالاترین دارند با افرادی که معلوم نیست کی هستند و کجا هستند مناظره میکنند و به آنها فحاشی میکنند و برای من و تو هم گرد و خاک را میاندازند. حکایتِ آن تبریزی هست که رفته بود اصفهان و دعوایش شده بود و حسابی کتک خورده بود و وقتی برگشت تبریز رفت پشتِ بام خانه اش و بسمتِ اصفهان شروع کرده به هارت و پورت کردن و فحاشی برای اصفهانی هایی که وی را زده بودند و … زنش داد زده “مرد بیا پایین و آرام باش که الان خون راه می اندازی ای مرد!
  ۳
  ۲
  h_2014 ‫۶ روز پیش
  من به این مطلب آخر رها صبای مستعار! رأي مثبت دادم و از او و هم سفره هایش که گفتیم فقط سواد فحش دارند خیلی تشکر می کنم که بسیار عالی درستی حرفهای من و آقای باقروند را برای خوانندگان بالاترین ثابت کردند.
  ۴
  ۲
  nototerrorism ‫۶ روز پیش
  فکر نمیکنی این مثالی که زدی آدرس خانم رجوی بود که رفته پشت بام و از نه تبریز تا اصفهان بلکه از پاریس تا تهران داره داد میزنه و عده ای همچون زنه داد میزنند که ماشاالله چه رشادتی چه خونهایی و… داریم مبارزه میکنیم … و میخواهد سرنگون کنه؟ طرف رو تو ده راه نمیدهند سراغ کدخدا را میگیره. تو هم بجای اینکه وقتت عزیزت رو با ما که بیخودی داریم از تبریز بسمت اصفهان داد میزنیم تلف کنی برو کنار مریم رجوی بقول عربها شوهر مرده باش چون عربهای عربستان و امثال ترکی الفیصل کسانی نیستند که بشود به آنها اعتماد کرد. ضمنا شاید کمکش کنی که در سرنگونی از 5000کیلومتری جیره ای هم بتو برسه.
  ۲
  ۶
  rahasaba ‫۶ روز پیش
  داوود باقروند ارشد یا همان یاورِ ارشاد البته نیاز به معرفی نیست که در ایران با وزارت اطلاعات و انجن نجات آخوندی در نزدیک به ده سال نهایتِ همکاری کرده است. ولی نکته ی جالب این است که وی حتی موردِ تنفرِ دیگرانی هستند که خودشان هم از مبارزه بریده اند ولی مدعی هستند که با وزارت اطلاعات همکاری نمیکنند (راست و دروغش فعلا با خودشان). یک نمونه اش را میشود اینجا دید:

  … شما کل جریان و پروسه 3 دهه مبارزه خود در سازمان مجاهدین در عراق و 9 سال در زیر علم ملاهای ارتجاعی در ایران. …. در ثانی طبق اخباری که در سطح تیف وما بین جداشدگان شایع شد خواهر بزرگ و یا یکی از خویشاوندانت راه را برای شما نزد وزارت بد نام اطلاعات باز کرده بود. از ابتدا هم خیلی از جداشدگان فهمیدند قصد رفتن به ایران را دارید. …نوشته اید در ایران وزارت اطلاعات گفته: دو کار نمی توانید بکنید: الف: در انتخابات ریاست جمهوری نمی توانید کاندید شوید. ب: برای مجلس نیز نمی توانید کاندید شوید. در حالی شما این فاکت ها را از وزارت اطلاعات آوردی که خیلی از جداشدگان که با شما بودند در ایران اجازه نداشتند درس بخوانند و یا گواهی نامه رانندگی بگیرند. اما در مقابل شما همه کاره یک شرکت راه سازی شدی. حالا بعد از سالها ذوب شدگی در ولایت فقیه با پاسپورت و امکانات حکومت جرم و جور و فساد رسیدی اروپا. …
  ۲
  ۲
  nototerrorism ‫۵ روز پیش
  راستش ترک عادت موجب مرض است. ما سی سال در نزد رجوی که بودیم تا انتقاد میکردیم میگفت این سوال مزدور وزارت اطلاعات است. تو عضو سپاه پاسدارانی و طمعه وزارت اطلاعات هستی و البته ما نیز در تمامی جلسات که تقریبا 90در صد وقت ما در به اصطلاح مبارزه صرف آن میشد که بقیه اعضای مجاهدین و زیر دستمانمان را مزدور خطاب کنیم تا از اینطریق آنها را وادار به سکوت کنیم. اما آن 10درصد وقت باقی مانده را هم که طبق آموخته های رهبر تاریخساز مرحوم مسعود رجوی به مزدوری صدام حسین صرف کردیم. بعد در اردن که بودیم و برای اینکه مارک مزدور وزارت اطلاعات را نخوریم مزدور ی وزارت اطلاعات اردن را میکردیم، در آلمان همینطور در انگلستان همینطور و کلا هرجا که بودیم. بنابراین وقتی که ایران بودیم دیدیم سالهاست که پرونده کار در وزارت اطلاعات داریم. اصلا قبل از اینکه ایران رفته باشیم و حقوق و مزایای آن را به درخواست و تائید مسعود رجوی به حسابهایمان ریخته اند. خوب ما هم که بلا از شما دور ترک عادت موجب مرض است استفاده کردیم. راستی شما چکار میکنید. چون ما از مسئولین بالای سازمان بودیم. میدانم که تو نیز مینویسی که مزدور خطاب نشی.
  ۳
  ۲
  nototerrorism ‫۵ روز پیش
  راستش حیفم آمد این نکته را اضافه نکنم که، وقتی رفتم داخل دیدم به یمن تائیدهای مسعود عزیز همه اعضای سازمان در وزارت اطلاعات و سپاه قدس و سپاه پاسداران و… پرونده دارند و کلی به حسابشان حقوق و مزایا وارد شده. تازه اعضای محترم شورای ملی مقاومت هم همینطور، از محمد رضا سعادتی، علی زرکش، مهدی افتخاری، پرویز یعقوبی، حسن محرابی و… گرفته تا بنی صدر، حزب دمکرات، متین دفتری، شکری، خانبابا تهرانی، حاج سید جوادی، محمد رضا روحانی، کریم قصیم (به مریم خانم، ببخشید خواهر مریم بگو کمر قصیم جون خوب شده ناراحت نباش)، یغمایی ، و هر کسی که بگی. و کلا وزارت اطلاعات یک بخش عمده تحت نام اطلاعاتی های عضو مجاهدین دارد. اسم مهدی ابریشمچی هم بود ظاهرا در طلاق دادن مریم جون کمی مقاومت مزدورانه کرده بوده. اگر اسم خودت رو بگی میتوانم بگم که پرونده تو هم بوده یا نه که اگر خواستی بتوانی از مزایا و حقوق و پاداشش استفاده کنی. کثیف تر از پولهای سعودیها و صدام جون که کردها رو با بمب شیمیایی و البته ایرانیان را میکشت نیست. بعد هم برای توجیه میتونی بگی ما برای مبارزه همه کار میکنیم. فکر نکنی که ده سال بیخودی اونجا بودم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.