مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

ما جداشدگان زمینه سازی برای شروع تصفیه حساب خونین فرقه رجوی با مخالفین را محکوم میکنیم

زمان بالاتر از سیاهی رنگی نیست برای فرقه مرگ رجوی

مسعود رجوی: 

“وصیت میکنم که در صورتیکه خودمان شکست بخوریم باید همه مخالفین را بکشیم، مجاهدین و فدائیان من باید اینها را در هرکجا که هستند بدام اندازند و بکشند و بعد بالای سر مزدور کشته شده منتظر شوند تا پلیس بیاید و بگویند که بله من اینرا کشتم، (حتی بطورعملی روی صحنه نشان داد) که باید با بازویتان بدور گردن اینها اندخته و خفه شان کنید”.

در ادامه همین سیاست رجوی تمامی جدا شدگان را مزدور رژیم و شاگرد جلاد اوین، تیر خلاص زن در زندان اوین، عضو سپاه قدس…خواند. این سیاست در مورد تمامی جداشدگان از شورایی تا مجاهد تا حتی کسانیکه در اروپا و آمریکا بوده اند و تا مادران و پداران پیر که برای دیدار و یا خلاصی فرزندانشان اقدام کرده بودند اعمال شد. تا عده ای که کماکان در چنگال فریب او هستند را متقاعد و وادار به این اقدام  تروریستی در خارج ایران کند. امری که در پاریس هنگام دستگیری مریم رجوی نمونه اش  را شاهد بوده ایم.

تا اولا شکست سیاستهای تروریستی و خود فروشی سیاسی و … به اجانب و جنایتکاران جنگی همچون صدام و سعودیها را به گردن مخالفین و و جدا شدگان، کسانیکه همواره نسبت به خیانتها و جنایات او هشدار داده و او را از انجام آنها برحزر داشته اند بیندازد.

در ثانی، به کسانیکه کماکان در چنگال او هستند بگوید که اگر شما نیز جدا شوید و یا دست به مخالفت بزنید اگر حتی از دست کشتن و زندان و شکنجه های درونی موفق به فرار شوید باید در بیرون تشکیلات نیز منتظر اعدام و کشتن باشید حتی در اروپاو آمریکاو …

همانگونه که در گذشته نیز شاهد اقدام نا موفق برای ربایش و تسویه حساب با جداشدگانی همچون آقای حسین نژاد را شاهد بوده ایم.  اخیرا نیز که در سراشیب سقوط نهایی و تعطیل شدن هزاران اشرف و لیبرتی قرار گرفته و دیگر قادر نیستند هزاران آلبانی بسازند و دست بدامن عربستان شده اند و او ترکی الفیصل نیز آب پاکی روی دست خانم مریم رجوی ریخت و شوهرش را مرحوم اعلام کرد  و چشم انداز اضمحلال کامل را پیش رو دارند و نمیتوانند برای مردگان باقی مانده در دستگاهشان توجیهی برایش  بتراشند به مرحله تسویه حساب با مخالفن وارد شده اند.

ما جدا شدگان این زمینه سازی قتل و کشتار فرقه مرگ رجوی در مورد جداشدگان در بعد از شایعه مرگ صاحبش که با بطور خاص نسبت به آقای علی حسین نژاد و آقای ایرج مصداقی، سعید شاهسوندی، همنشین بهار…  و یا شورائیان شجاعی همچون آقایان کریم قصیم و محمدرضا روحانی و … شروع شده را بشدت محکوم میکنیم و هشدار میدهیم. 

البته از خود فروشان به صدام قاتل مردم عراق و کردها و ایرانیان و عربستان پدر خوانده تروریسم چیزی جز این نمیوان انتظار داشت.

ما نسبت به اقدامات تروریستی فرقه رجوی به مقامات کشورهای اروپایی و … که جداشدگان در آن ساکن هستند هشدار میدهیم که نسبت به این اقدامات فرقه مرگ رجوی هوشیار باشند. مسولیت حفاظت از شهروندان و ساکنین کشورشان با آنهاست.

نه به تروریسم و فرقه ها

26-05-1395

16-08-2016

از تمامی مجاهدینی که شاهد این وصیت رجوی بودند و در آن جلسه حضور داشتند خواهشمندیم احساس مسئولیت کرده و در زیر این نوشته یا هرطور که میتوانند شاهدت دهند.

 

 

One Response to ما جداشدگان زمینه سازی برای شروع تصفیه حساب خونین فرقه رجوی با مخالفین را محکوم میکنیم

  1. محمود ائمی (محسن عباسی) در جاده اورسوراواز حومۀ پاریس دستش را دور گردنم و گلویم حلقه کرده و قصد داشت مرا خفه کند تا بدینگونه دستور رهبر فراری و غایبش مسعود رجوی علیه جداشدگان را اجرا کند. رجوی در یکی از نشستهای به اصطلاح او «حوض» در اوائل دهۀ هفتاد در بغداد که من خودم در آن حضور داشتم گفت: «اگر ما شکست خوردیم باید بروید در خیابانهای اروپا و آمریکا این بریده مزدوران (= جدا شدگان) را گرفته و اینگونه دستتان را دور گردن و گلویشان حلقه کنید (اینجا رجوی با حلقه کردن دستش دور گردن و گلوی خودش این عمل را نشان و آموزش داد!) و او را بکشید ولی فرار نکنید و همانجا بالای سر جنازه بایستید تا پلیس بیاید و بگویید من کشتم. بعد می روید زندان نترسید زندانهای اروپا و آمریکا هتل پنج ستاره هستند»!!. باردیگر نیز رجوی در شب عاشورای دو سال پیش فرمان قتل جداشدگان و مخالفانش را صادر کرد و گفت: «آنها را در هر جا که باشند باید به سزای اعمال خودشان برسانید»!. حسین نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.