مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

ماه عسل مریم رجوی بعد از انتخاب ترامپ

آیا عربستان میخواهد فرقه رجوی را در مرزهای پاکستان با ایران مستقر کند؟

اخیرا اخبار تحرکات فرقه رجوی حاکی از آن است که انتخاب ترامپ را بعنوان یک پیروزی و ماه عسل برای مریم رجوی و مسعود رجوی بخورد مجاهدینی که سی و پنج سال است که پشت دروازه های پیدا کردن رژیم دیکتاتوری ویا حامی رژیمهای دیکتاتوری جهت جایگزین کردن خودش بعنوان آلترناتیو میباشد میدهند.

اساسا آیا امکان دارد که نیرویی بتواند استراتژی وطن فروشی را جایگزین استراتژی مبارزه مبتنی بر حمایت و خواست توده ها آنهم توده های ایران بکند؟

آنچه بنده از سالهای اولیه دهه شصت که تشکیلات رجوی در مواجهه با مردم و خواستهای آنها مهر مردد خورد در مباحث سیاسی-استراتژیک شاهد بوده ام این بوده که:

 • حالا که آمریکا و متحدین او مانند اروپا و اسرائیل و اعراب منطقه بر سر سرنگونی رژیم ایران اتفاق نظر دارد،
 • حالا که عراق نیز با حمایت همانها جهت اجرایی کردن این اتفاق نظر دست بکار شده و بخشی از کشور را اشغال کرده است.
 • حالا که این رژیم تازه بقدرت رسیده نه سابقه و توان و الزامات اداره کشور دارد و نه ارتشی که یک جنگ نا خواسته را بعد از از همپاشی ارتش اداره کند.
 • ما (مسعود رجوی) تنها نیرویی هستیم که میتوانیم بلافاصله بعد از سرنگونی قدرت را بدست بگیریم.
 • اما مشکل در اینجاست که امپریالیسم اجازه نمیدهد که ما بجای رژیم بقدرت برسیم
 • باب میل امپریالستها یک آلترناتیو بورژوازی است.
 • این آلترناتیوها نیز به ترتیب نزدیکی و دوری به امپریالیستها شامل
  • سلطنت طلبهای خارج از کشور و عناصر رژیم سابق فراری در خارج
  • عناصری از میان ارتش رژیم سابق مانند سران ارتش و حتی تیمسار مدنی و …
  • عناصری از میان بورژوازی درون رژیم مانند بازرگان و …
  • عناصری از درون آخوند ها مانند بهشتی، حسن آیت و …که دیدکاههای روشنتری دارند …
 • ما مجاهدین (مسعود رجوی) هیچ جایگاهی در طرح نهایی سرنگونی رژیم توسط آمریکا و متحدین او نداریم.

چاره کار چیست؟

الف: اتحاد عمل با آلترناتیوهای باب میل غرب به ترتیب از بالا تا پائین

از آنجا که قدرت مال ماست و ما تنها قدرت واقعی و آلترناتیو هستیم و بقیه روی کاغذ هستند اگر با آنها متحد شویم آنها را بدون اینکه هیچ سرمایه نیرویی و اجتماعی داشته باشند در قدرت شریک کرده ایم. و نباید تجربه انقلاب 22 بهمن 1357 “که ما صاحب انقلاب بودیم از قطار قدرت جا ماندیم” تکرار شود . دفعه قبل خمینی زد و برد الان نیز نمیخواهند ما بقدرت برسیم. بنابراین به هیج عنوان با کسی وحدت نمیکنیم. قدرت تماما مال ماست.

ب: رنگ کردن خودمان بعنوان یک آلترناتیو باب دندان آمریکا

1). اولا در داخل کشور تلاش میکنیم که بورژوازی کمتر وابسته تر را بخود جلب کنیم و از رژیم جدا کنیم. کاری که با بنی صدر کردیم.

 

2). او را بعنوان سپر بلا میاندازیم جلو و خودمان پشت سر او حرکت میکنیم و مدره نمایی میکنیم تا امپریالیزم جهانخوار تیزی و خشنونت ما را متوجه نشود.

 

3).خودم میروم اروپا که در آنجا نگذارم که وقتی رژیم سرنگون میشود گل کار را ایادی امپریالیزم بچیند و خودم میچینم.

 

4). در خارجه نیز تمامی تلاشمان بر نابودی و از اعتبار انداختن آلترناتیوهای آمریکایی برای رژیم متمرکز خواهد بود.

 

5). آنها که خارج هستند را با مارک مزدور آمریکا از دور خارج میکنیم. آنها که داخل رژیم هستند مانند بهشتی و … را ترور فیزیکی میکنیم تا که کاندیدای امپریالستی را نابود کرده باشیم.  بقیه را نیز عاشق ولایت و خمینی گرا و … معرفی میکنیم.

 

6). آنهایی از بورژوازی را که زیرهژمونی ما قرار بگیرند با خودمان متحد میکنیم والا نابودشان میکنیم.

(مسعود رجوی در نشست شورا فروردین 71 روز اعلان ترور صیاد شیرازی: “”ما با بورژوازی وقتی متحد میشویم که اول سرش را مانند سر مار بر زمین کوبیده و نابود کرده باشیم بعد با او متحد میشویم”” و همزمان با مشت محکم کوبید روی میزش)

اما شیفتگان قدرت و دیکتاتورها همواره در درس گیری از تاریخ بشدت تنبل هستند. نگاهی بیندازیم به پوشالی بودن عروسی گرفتن مریم رجوی از انتخاب ترامپ و حضور بعضی از سخنرانان کرایه ایش از جمله جولیانی و جان بولتون و… در کابینه احتمالی و یا دستگاه سیاسی او. 

فرانسه: 

رجوی با سلام و صلوات وارد فرانسه شد و فکر کرد که بله دیگر غرب را فریب داده و ماهیت تروریستی خود را پنهان کرده :ولی فرانسه دو سه سالی به رجوی راه داد ولی بلافاصله متوجه شدند که این امام زاده کور میکند که شفا نمی بخشد. و اخراجش کرد.

صدام حسین:

عراق ابتدا او را حلوا حلوا کنان پذیرفت وسالیان از او بعنوان ملیجک رژیمش استفاده کرد رجوی خودش را در آیننه ارتش آزادیبخش امام و پیغمبر و حتی خدا دید.

1433583766644_massoud rajavi kasifi and saddam hussein

ولی در نهایت صدام با تزریق تمامی کثافات جنایات و دیکتاتوریش به رجوی او را همراه خودش به زباله دان برد. شاهد بودیم که او را در اشرف به دشمنانش سپرد و رفت که دیدیم چه بر سرش آوردند. رجوی فراری شد و مجاهدین تکه تکه.

آمریکای آقای کلینتون:

آقای بیل کلینتون قبل از انتخابش به ریاست جمهوری آمریکا با نماینده رجوی “مسعود بنی صدر” از دوستان بنده ملاقات کرد حتی برای رجوی نامه هم نوشت و او را “مسعود عزیز”  نیز خطاب کرد.

اماهمین کلینتون کسی بود که وقتی در قدرت بود رجوی را در لیست تروریستی نهاد. !!! این رهبرکبیر و تاریخساز مرحوم و ضد استثمار کی میخواهد یاد بگیرد معلوم نیست.

آمریکای خانم کلینتون:

mojahedin_khalq_iran_march20163

مریم رجوی بعد از خروج از لیست تروریستی و جنش سرنگونی

خانم کلینتون همانند یک گله دار با گرفتن علف “خروج از لیست تروریستی” که همسرش به رجویها هدیه کرده بود جلو رجوی ها آنها را از اشرف بیرون کشید و به لیبرتی فرستاد که قتلعام شدنشان را هرروز شاهد بودیم.  در نهایت نیز سر از تبعیدگاه  آلبانی در آوردند.

 

 

 

 

 

 

عربستان ترکی الفیصل: 

این امام زاده آخری البته پول دار است. حرف این است که این طرف تابحال کجا بوده است. چطور شده که فیلش یاد هندوستان کرده و حمایتش را از رجویها علنی کرده است؟

سوال این است رجویها زمانیکه در فرانسه بودند چه وزنه ای بودند؟ و فرانسه چه بازیی با آنها کرد؟

حالا بعد از سی و پنج سال که در لیبرتی محتاج نان شب بودند با همه مشکلاتی که دارند و خفت و خواری و غلط کردمهای استراتژیک به آلبانی تبعید شده اند  چه وزنه ای هستند؟ که کسی با آنها چه بکند و چه  استفاده ای از آنها بکند.

Rajavi_Faisal_1

اخیرا روزنامه های وابسته به عربستان پاکستان نیز شروع کرده اند از رجویها خبر زدن. طبق تجربه و اطلاعات کسانیکه که در پاکستان فعال بودند، در این کشور با یک دلار میشود هر خبری را در روزنامه هایش بچاپ رساند. ولی آیا عربستان خیال دارد مجاهدین را در مرز پاکستان مستقر کند؟ شاید این خواست عربستان باشد ولی فرقه رجوی توانش را ندارد. چون آنقدر در حال فروپاشی است که اگر بتواند جلو نفرات را بگیرد که در خیابانهای آلبانی افتضاحات اخلاقی بار نیاورند هنر کرده  است.

 

نه به تروریسم و قرقه ها

هفدهم نوامبر 2016

 

2 Responses to ماه عسل مریم رجوی بعد از انتخاب ترامپ

 1. Pingback: قسمت چهارم سلسله مقالات : خروج از اشرف و لیبرتی و ترک عراق، شکست مطلق یا پیروزی نسبی؟ | Iran Interlink.exposing Mojahedin Khalq,Rajavi cult,Massoud Rajavi, Maryam Rajavi

 2. Pingback: ماه عسل مریم رجوی بعد از انتخاب ترامپ | Iran Interlink.exposing Mojahedin Khalq,Rajavi cult,Massoud Rajavi, Maryam Rajavi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.