تقدیم به امیروفا یغمایی که مسعودرجوی مادرش را جلو چشمانش ذبح کرد

مبارزه با رژیم یا فروپاشی درونی فرقه ای داعشی که میلیتاریسیم جهانی برای ایران تدارک دیده است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

به بهانه پیروزی بزرگ فرقه رجوی در ملاقات با مک کین بدنبال پیروزی خروج از عراق!!!؟

قابل توجه “شو”رای ملی مقاومت و خود را به … زدن شمایان

مک کین و مریم رجوی

همواره ابزار دجالگری و تحمیق مجاهدین توسط مسعود و سپس مریم رجوی این بوده که باید  جنایتکاران امپریالیست را فریب میدهیم تا هنگام فتح تهران با ارتش آزادیبخش از طریق عراق جلو ما را نگیرند تا بقدرت برسیم بعد سرنگونشان کنیم. خانم رجوی الان در آلبانی در 5000 کیلومتری وطن و آس و پاس و تشکیلات فرسوده و نخ نمایی که پریروز طی نشستی در تیرانا بدانها ابلاغ کردی:

 

“بهتر است گزارش لواط و همجنس بازی شما مجاهدین روی میز من بیاید تا گزارش فرار و جداشدنتان”

آیا جایی برای اینگونه فریبکاریها و مخفیکاری ماهیت قدرت پرست و خود فروشی را باقی میگذارد؟

 

جمعی که همانند عناصر خود باخته و بی هویت استعمار زده جهان سوم دهه های قبل از جنگ جهانی دوم درمقابل استعمار گران تن به هر رذالت، زور، بردگی ، خاری و پست شمردن فردی، اجتماعی وسیاسی میدهند تا خودشان را در چشم از ما بهتران مقبول جلوه دهند، نه تنها لیاقت خطاب کردن خود بعنوان نماینده و مقاومت مردم را ندارد بلکه لکه ننگی هستند بردامن هر آنکس که این سفلگان فرومایه خود را بدانها منتصب کنند.

 

مشکل عمده با چنین عناصر فقط این نیست که اشتباهات عمده‏ای که مرتکب شده اند و میشوند که مرزش با خیانت به میهن و مردم بسیار مخدوش میباشد. بلکه مشکل این است که رذالت و فرومایگی به معنی بی هویتی فردی و سیاسی و نان به نرخ روز خوردن و تظاهر و چپ نمایی به بهای استقلال و منافع عالیه مردم و میهن در قالب هویت در آنها نهادینه میگردد. اینان هرکجا که باشند و بروند و تظاهری داشته باشند چنین سفلگی را می پراکنند.

 

در این رابطه بنده تلاش کرده ام این سفلگی و بی پرنسیپی سیاسی را در نوشته‏هایم بخصوص در مورد کسانیکه سابقه کار با رجوی را بعنوان مجاهد و یا شورایی داشته اند نشان دهم، که چگونه فرقه رجوی این قبیل افراد را در دستگاه خود به هرکاری وا میداشت و وامیدارد و حتی بعد از جدا شدن نیز هنوز نتوانسته اند از این بی پرسیپی و نان به نرخ روز خوردن و چپ و راست زدن کاسب کارانه و خود نمایانانه در بازار سیاسی خارج از کشور دست بردارند و خود را خلاص کنند.

 

متاسفانه در میهن ما نیز این گونه عناصر بعد از انقلاب اگر نه بسیار ولی با اتکاء به دلارهای نفتی کلانی که دریافت کرده اند و میکنند، میتوانند با وجود اندازه “بسیارناچیزشان”، خود را “بسیار” جا بزنند. که گل سرسبد چنین گندم نمایان جوفروش همانا “شو”رای ملی مقاومت ایران، دکان شعبده بازی و تردستی مسعود مرحوم و مریم رجوی است.

 

مسعود رجوی، فرقه و “شو”رایش از چند جنبه در تاریخ سیاسی ایران بیاد ماندنی شده اند.

  1. بعنوان یکی از شیادترین افردیکه هرآنچه بعنوان دلیل ضدیتش با خمینی عنوان کرده بود را هزاران بار غلیظ تر از خمینی به اجرا گذاشت که خمینی اجرای آنها را بخواب هم نمیدید. به خمینی ایراد میگرفت که بیان پاریس و تهرانش فرق داشت.
مک کین و مریم رجوی از سایت رجوی

خانم رجوی و “شو”راییها و… این کدام مبارزه برای آزادی است که مک کین ها تائید میکنند؟ عراق بدست چه کسانی نابود شده است؟

 

آیا “شو”رایی ها و مجاهدین باقی مانده و هواداران در این فرقه مافیایی که خود را آپوزیسیون میخواند ابتدا از خود و سپس از خانم رجوی سوال کنند که چه شده که افتخار شما شده مدال و عکس گرفتن و دادن با مک کین ها حتی با کرایه کردنش برای یک روز؟!!!

 

خانم رجوی:

کی و چه زمانی از مواضع گذشته خود به مردم ایران و جهان اعلام برائت نموده اید؟

کی و چه زمانی این انتقال و چرخش 180 درجه ای را توضیح داده اید؟

کی و چه زمانی علل غلط بودن مواضع گذشته و علل صحت مواضع کنونی را توضیح داده اید؟

پاسخ خونهایی که در مسیر مواضع گذشته ریخته اید را چگونه داده اید؟

 

و یا جوهره ابن الوقتی و از سر بیچاره گی و بروز ماهیت ضد “خلقی” و نان به نرخ روز خوردن است؟

کدامیک؟ سیاسیون چگونه باید به این دکان سوپر لوکس سیاست-وطن-مردم فروشی شما اعتماد کنند؟

 

این همان پدیده شوم (همه چیز یا رژیمی است و یا خود فروشی به اجانب)  است که گفته شد که متاسفانه مجاهدین سابق و “شو”رایی های حاضر و سابق را به سفلگانی تبدیل نموده که صدایشان در نمیآید و حتی میترسند که حرفی بزنند  همانها که تا دیروز به این مجمع و آن کنفرانس همانند بوزیهگان توسط فرقه رجوی کشیده میشدند و بلبل زبانی میکردند حال هیچ خبری از سیاست بازی آنها نیست و اگر هم به مجمعی و کنفرانسی بروند میترسند که  مبادا علنی شوند درصوتیکه مدتهاست که فرقه رجوی آنها را علنی کرده است!!!!

 

باید از همینجا به وضعیت اسفبار تمامی کسانیکه از مجاهدین حاضر در فرقه رجوی گرفته و “شو”راییها و هواداران  تا جداشدگان ترسو و ساکت که با آنها کار کرده اند پی برد که چه فرومایگانی بوده اند که درگرد رجوی جمع شده بودند.

 

البته از اینجا همچنین میتوان نفرت مردم ایران را از فرقه رجوی و خارجه نشینان ساکت در مقابل این میزان از سفلگی و فاحشگی سیاسی را درک نمود.

نه به تروریسم و فرقه ها

 

2 Responses to به بهانه پیروزی بزرگ فرقه رجوی در ملاقات با مک کین بدنبال پیروزی خروج از عراق!!!؟

  1. سلام میشه لینک داخل مطلبو چک کنید.برای من مشکل داشت.ممنون

  2. نام says:

    ‫۱۴ دقیقه پیش
    این بدبختهای از اینجا رانده از آنجا مانده یادشان رفته که با کلینتون هم عکس گرفتند نشد. با صدام گرفتند نشد، در مکه با سعودیها فیلم گرفتند نشد با ملک حسین گرفتند نشد، با ترکی الفیصل عکس گرفتند رهبر عقیدتیشان را مرحوم کرد و نشد بگذار عکسشان را بگیرند چون تنها کاری که میتوانند الان با دلارهای عربستان بکنند همین عکس گرفتن است هرچند چند صد هزار دلار هرکدام هزینه برمیدارد.
    دنبال ساختن اشرف در تیرانا با نیروی خودشان هستند که احتمالا یک ایران هم کنارش میسازند بعد از اشرف به آن حمله میکنند و میگیرندش و اعلام پیروزی بزرگ میکنند. میزان مالیخولیای این بدبختها از حد مرز اعداد روانشناسی رد شده است. آن بدبخت مسعود خان از بس قصه فتح تهران و حرمسرا سازی را خورد تا مرد. این یکی ببنیم کس سقط میشود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes