مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

افشای پولشویی ها و فعالیتهای تبهکارانه مالی فرقه رجوی در پارلمان اروپا

شرکت و دیدارها و سخنرانی هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی در کنفرانسی در پارلمان اروپا

 5

 

روزهای چهار شنبه و پنجشنبه 27و 26 آوریل کنفرانس پولشویی و فرارهای مالیاتی مبتنی بر گزارشات اسناد پاناما یکی از کنفرانسهای بسیار مهم کل اروپا در بروکسل برگزار شده بود.

هیئتی با شرکت آقایان قربانعلی حسین نژاد و داود ارشد از جداشدگان از سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی) نیز بنابه دعوت کارگروه چپ GUE/NGL اتحادیه اروپا دراین کنفرانس مبارزه با پولشویی در پارلمان اروپا شرکت کردند.

 

در این کنفرانس دو روزه گزارش کمیته تحقیق پارلمان اروپا در زمینه اسناد پاناما که عمدتا در حوضه مالی-اقتصادی تهیه و ارائه شد بود ارائه گردید. هیئت جداشدگان در نوبت خود به جنبۀ بسیار مهمی از اسناد پاناما و پولشویی  و اثرات فرا اقتصادی آن بطور خاص در اروپا اشاره کرد که مورد استقبال کنفرانس قرار گرفت.

 

متن سخنرانی آقای داود ارشد در کنفرانس پولشویی پارلمان اروپا.

خانم ها و آقایان من داود ارشد هستم رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها ما (بنده و آقای حسین نژاد) اعضای سابق یک فرقه تروریستی بنام فرقه رجوی به رهبری مریم رجوی هستیم.

 

غلام و داود کنفرانس پولشویی اوریل2017

آقای ارشد و حسین نزاد کنفرانس پولشویی اوریل2017

 

همه ما میدانیم که امروزه تروریسم بشدت به پولشویی متکی است. همانگونه که به اکسیژن نیازمند است. ارتباطات بسیار قویی بین جرایم سازمان یافته و تروریسم وجود دارد و آنها را متحد میکند. یک اتحاد هدف محور بین گروههای تروریست و تبهکاران وجود دارد. منابع تروریسیتی که فعالیتهای مافیایی را تامین مالی میکنند نقششان در اقتصاد تروریستی روز به روز افزایش یافته و اهمیت بیشتری پیدا میکنند. البته فعالیتهای اقتصادی تروریستی بسته به گروه تروریستی مورد بحث تفاوت میکند.

 

یکی از مهمترین فعالیتهای تبهکارانه که وسیعترین نقش را در تامین مالی تروریسم دارد قاچاق موارد مخدر و تشکیل انجمن های خیره کاذب و اخیرا نیز قاچاق نقت در منطقه خاور میانه همانگونه که در مورد داعش و فرقه رجوی (ام ای ک) وجود دارد میباشد. 

 

ام ای ک (فرقه رجوی) به رهبری مریم رجوی و به اصطلاح آپوزیسیون ایرانی که بنده بمدت سی سال یکی از اعضای عالیرتبه آن بوده ام بطور وسیعی در فعالیتهای تروریستی و پولشویی جهت ادامه حیات خود شرکت دارد.

 

جهت نمونه باید عرض کنم که ام ای ک (فرقه رجوی) از طریق سازمان دادن بنیادهای خیره دورغین در لندن که باز هم بنده یکی از اعضای هئیت امنای آن بوده ام صدها میلیون پوند و یورو در سراسر اروپا جمع آوری کرده و بدون اینکه یک سنت آن به کودکانی که وجود خارجی نداشتند تعلق یابد  مستقیم به گاو صندوقهای  مریم رجوی در پاریس ارسال میشد.

 

در نمونه دیگر زمانیکه صدام حسین تحت محاصره اقتصادی بود ام ای ک (فرقه رجوی) با فروش نفت در بازار سیاه برای صدام حسین صدها میلیونها دلارکثیف دریافت نمود. در مقابل نیز ام ای ک (فرقه رجوی) در سرکوب کردها زمانیکه میخواستند صدام را سرنگون کنند با کشتار وسیع آنها در منطقه طوز خرماتو دست زد.

DSC00659

 

خانم ها و آقایان امروزه پولشویی تنها یک مقوله اقتصادی نیست. تروریسم موجود در جهان تنها به پولشویی متکی بوده و ادامه حیات میدهد. و متاسفانه شاهدیم که با پولهای کلانی که تروریستها از طریق پولشویی و قاچاق بدست میآورند قادرند حتی بالاترین سیاستمداران را نیز بخدمت بگیرند تا از تروریسم آنها حمایت کنند. حتی متاسفانه شاهدیم که میتوانند با اتکا به همین درآمدها در همین پارلمان اروپا نیز تردد کنند.

مک کین و مریم رجوی

خرید و کرایه سیاستمداران از طریق اقدامات تبهکارانه اقتصادی همچون خود فروشی و قاچاق نفت و انسان …

 

بنده تلاش کردم که بعد بسیار مهمی از پولشویی و پولهای کثیف که بدست تروریستها میافتد توجه بدهم که در این رابطه گروههای چپ و راست میتوانند بعنوان نقطه وحدت خود بدان نگاه کنند چون اگر پولشویی را متوقف نکنیم تروریسیم که با آن زنده است تمامیت جامعه ما چه پولدارها و چه فقرا را تهدید میکند. چیزی که حتی سرمایه داران که فرار مالیاتی و پولشویی میکنند نیز نمیتوانند نسبت بدان بیفاوت باشند.   با تشکر

 کنفرانس پولشویی اوریل 2017 - Copy

در حاشیه این کنفرانس هئیت جداشدگان از فرقۀ رجوی با گزارشگر تحقیق پارلمان اروپا و آقای آرنولد نماینده پارلمان هلند به تفصیل در مورد فعالیتهای تبهکارانه و تروریستی فرقه رجوی به گفتگو نشست و آقای حسین نژاد جزئیات بسیار بیشتری از قاچاق انسان، قاچاق میلیونها بشکه نفت اهدایی صدام حسین، شرکتهای غیر قانونی، بنیادهای دروغین، معاملات زیر زمینی و بدون پرداخت مالیات … فرقه رجوی  را به اطلاع وی رساند.

نه به تروریسم و فرقه ها

DSC00666 DSC00669 DSC00677

One Response to افشای پولشویی ها و فعالیتهای تبهکارانه مالی فرقه رجوی در پارلمان اروپا

 1. orchar says:

  به ترتیب زمان
  ۱
  ۰
  orcher ‫کمتر از ۱ دقیقه پیش ویرایش (تا ۲ دقیقه)
  بنظر میرسه که خانم رجوی بدنبال پیروزیهای بسیار بزرگش و فرار گسترده در تیرانا و کمبود نیرو برای فتح تهران، میخواهد ما را دوباره عضو گیری کند و بعنوان هدیه ما را از رده بریده مزدور به پناهجوی خط امام ارتقاء داده است. که البته باید تناقضات آنرا بنویسیم و برایش بفرستیم.
  ۲
  ۳
  rahasaba ‫۵ روز پیش
  پناهجوی خط امام افشاء کن افشاء کن!
  ۱
  ۱
  nototerrorism ‫۵ روز پیش
  شما منفی رو بزن که نانت حلال بشه کاری به محتوا نداشته باش. عقلب به این چیزها نمیرسه. تو کار بزرگترها فضولی نکن.
  ۲
  ۳
  rahasaba ‫۵ روز پیش
  پناهجوی پیر و خرفتِ خط امام افشاء کن افشاء کن!
  ۱
  ۱
  nototerrorism ‫۵ روز پیش
  تشکر از اینکه تشویق میکنید. حالا جهت تغییر خط میتوانید بگوئید که خط عربستان از خط امام بهتره، و تفاوتهایش را اگر برایم بنویسی شاید خط امام را رها کنیم به خط عربستان و یا مک کین بپیوندیم. راستی دیشب خواب دیدم که امام زمان شکایت میکرد که این این مردیکه گور به گور شده مسعود رجوی آیا وصیت نکرده بود که لیست شهدا را پس از دادن نمیشود پس گرفت آنهم از من گرفتند دادن به مک کین. این زنیکه شوهر مرده مریم رجوی مگر هیچ حساب و کتابی توکارش نیست؟ ولی اگر نکات مثبت و برتری خط عربستان و مک کین را بگوئید قصد دارم خط را عوض کنم. بطور خاص بعد از پیروزیهای بسیار بزرگ اخراج به جوار خاک میهن در 5000کیلومتری … اوضاع جدا شده ها چطورند؟
  ۱
  ۱
  orcher ‫۵ روز پیش
  یکی از کسانی که به تازگی از فرقه جدا شده است با تأسف و تأثر می گوید: “اینها به چه فضاحتی رسیده اند که این قبیل آمریکایی ها را دعوت می کنند و می آورند و تازه پز هم می دهند. واقعا دردآور است. خجالت دارد. حیف از عمری که به پای اینها صرف شد”.

  سازمان در درون تشکیلات اعلام کرده که به نفراتی که از این به بعد از فرقه بیرون می آیند یک سوم نسبت به نفرات قبلی کمتر حق پناهندگی ماهانه خواهد پرداخت (میزان تعیین شده توسط کمیساریا ۵۰۰ دلار در ماه است که سازمان از ابتدا ۳۵۰ دلار می داد و می خواهد آنرا به حدود ۲۳۰ دلار برساند) و علتش را اینطور بیان کرده که مشکلات مالی دارد و تعداد جداشدگان زیاد شده و بودجه کافی ندارد.

  افراد در داخل و خارج از تشکیلات هم می گویند که چگونه است که سازمان می تواند به مک کین بیش از سیصد هزار دلار حق العمل بعلاوه هدایا و خرج سفر و اقامت و تفریح در آلبانی بدهد اما برای افرادی که بهترین سال های عمر خود را به پای این فرقه گذاشته اند پول ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.