واکـاوی مـزدوری! سلطانی، خـدابنده، عـزتی، حسینی، یغـمایی، کـریمدادی، مصــداقی و پورحسین، منتقدین فرقه مافیایی رجوی. نقد آتشبیاران معرکه مشترک رجوی و سایت رهیافتگان

داود باقروند ارشد عضو علیرتبه سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت

تحلیل طوفانِ سراسریِ جورج فلوید در آمریکا -داود باقروند ارشد

پایه اجتماعی فرقه رجوی (آمریکای نئوکانها) درحال فروپاشی است و رجوی برای صدمین بار بیگانه پرستیش به گل نشسته است

چرا رجوی نیاز دارد درخواست دیدار با اعضای در اسارتش را به نبرد دین بین فو تعبیر کند؟

افشای حقایق پشت پرده ضدیت با خانواده با اسناد سازمانی توسط داود باقروندارشد از مسئولین خانوادهها در مجاهدین

گسترش وطن فروشی در خارج کشور به سرکردگی رهبر همه وطن فروشان و دشمنان ایران

حمایت از تحریم و حمله نظامی به ایران خیانت به مردم و فاصله گرفتن آشکار از ایران و ایرانی

پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

شرکت جنبش نه به تروریسم و فرقه ها- اروپا در کنفرانس فرقه های مخرب در بوردو فرانسه

جهان با کمبود قانون برای حفاظت از قربانیان فرقه ها در مقابل فرقه های تروریستی مواجهه استimage-0-02-05-cdc839d7123378452f151b6f1d64376699e2c68ec41929739fb0bb7c01ddfd89-V

 

International Cultic Studies Associations (ICSA) USA 

SFRAEM France,

Info Secte Cult France

No To Terrorism and Cults Movement Germany

 

امروزه جهان با پدیده ای مواجهه است که آنرا یکی از فجایع بزرگ امروزه بشری و یا همان پدیده شوم تروریزم میخوانند.

نباید فراموش کرد که مردم ایران نزدیک به چهار دهه است که فریادش برای آگاهی دادن به جهان و همچنین فراخوان دادن به عدم حمایت از تروریزیم تحت پوش دروغین  “تروریزم خوب و بد” برآسمان بوده است.

فرقه رجوی برهبری مسعود رجوی در اوج وقاحت و با کمال افتخار و البته بدرستی خودش را پدرخوانده تروریسم در منطقه و “تروریست انقلاب کرده” میخواند با سوء استفاده از همین شکاف “تروریزم خوب و بد” در معیار سنجش تروریسم در غرب توانسته با حمایت های مالی و لجستیکی عربستان تروریسم خود را با برگزاری شوهای بسیار پر زرق و برق و پرداختهای 10-50هزار دلاری به سخنرانان جهت ابراز نمایشی حمایت خود از این فرقه جشن بگیرند.

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها-اروپا که متشکل از اعضا و مسئولین سابق فرقه رجوی و اعضای شورای ملی مقاومت آن هستند بنابر وظیفه خود در قبال مردم ایران و جهان دست به فعالیتهای گسترده ای جهت افشای ترویج تروریسم با اجازه دادن به فرقه تروریستی رجوی در برگزاری شوهای تبلیغی در فرانسه زدند.

در همین راستا آقایان علی حسین نژاد و داود ارشد بعنوان نماینده قربانیان و همچنین بعنوان اعضا و مسئولین یک ارگان فعال در زمینه مبارزه با فرقه های تروریستی، در کنفرانس سالیان مرکز بین الملی مطالعات فرقه ها که در روزهای پنجشنبه و جمعه و 28 و 29 ژوئن در شهر بردو فرانسه بطور مشترک توسط ICSA آمریکا و SFRAEM  فرانسه، Info Secte Cult کانادا بطور مشترک برگزار میشد شرکت کردند.

DSC01000

آقای حسین نژاد از مسئولین جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در کنفرانس مرکز مطالعات بین اللملی فرقه ها مرکز آمریکا

 

جهان با کمبود قانون برای حفاظت از قربانیان فرقه ها در مقابل فرقه های تروریستی مواجهه است

 

کنفرانس امسال مرکز مطالعات بین اللملی فرقه ها  ICSA عطف به اوج گیری فعالیتهای جنایتکارانه فرقه های تروریستی در غرب بر جنبه های تروریستی فرقه ها تکیه بیشتری داشت. در این کنفرانس که جرمشناسان و متخصصین فرقه های تروریستی شرکت داشتند آقای داود ارشد ضمن دادن گزارشی از شرح حال خودش و اینکه چگونه در دوران تحصیل در انگلستان زمانیکه یک جوان دانشجو بوده است توسطه فرقه رجوی عضو گیری شده و در هنگام اعتراض به خشونتهای درون فرقه ای و درخواست خروج به ده سال زندان محکوم شده است بعنوان قربانیان فرقه تروریستی رجوی خواستار اقداماتی برای حمایت از قربانیان فرقه های در مقابل فرقه ها که اتفاقا بسیار ثروتمند بوده و با ثروت خود میتوانند حمایتهای بعضی سیاستمداران سابق را نیز خریده و به جنایات خود در فرقه خود مانند فرقه رجوی ادامه دهند فراخوان دادند.

6

آقای داود ارشد در حال سخنرانی در کنفرانس مرکز مطالعات فرقه های در شهر بردو فرانسه به اتفاق آقای حسین نژاد.

 

هیئت شرکت کننده که تیتر سخنانشان را “ جهان با کمبود قانون برای حفاظت از قربانیان فرقه ها در مقابل فرقه های تروریستی مواجهه است ” انتخاب کرده بودند، اعلام کردند که جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در سراسر اروپا و بویژه در میان احزاب و پارلمان اروپا فعال بوده و تلاش میکند که قوانینی وضع شود که قربانیان را در مقابل فرقه ها حمایت کند تا از این طریق نسل فرقه های مخرب تروریستی همچون فرقه رجوی برچیده شود.

 

برای نمونه در مورد فرزند آقای علی حسین نژاد و  فرزند آقای مصطفی محمدی یکی دیگر از قربانیان فرقه رجوی زمانیکه حتی به کمیساریای عالی پناهندگی نیز مراجعه میکنیم پاسخ آنها این است که این فرزندان و این اعضا به خواست خود در آنجا هستند. و این در حالی است که همه ما و شما متخصصین فرقه – جرم شناسی میدانیم که این افراد همچون بنده و آقای علی حسین نژاد و آقای مصطفی محمدی و بسیاری دیگر از نجات یافتگان در گذشته این بیانات را تحت تاثیر مغزشویی جنایتکارانه اعمال شده توسط فرقه مربوطه است که میزنند.

DSC01001

اینکه اعضای فرقه همانند فرزندان ما در آنجا بیان میکنند به خواست خود در زندان فرقه رجوی هستند، اینکه به خواست خود از تمامی جهان، از اخبار، روزنامه، اینترنت، تلفن، خانواده، پدر و مادر و فرزند و دستان … قطع هستند، از اینکه حتی باید از پدر و مادر وفرزند و بقیه جهان متنفر بود و تنها رهبر فرقه است که باید پرستید و باید خود و دیگران را به خواست رهبران نابود کرد، اینکه به خواست رهبران فرقه همچون مریم رجوی در خیابانهای لندن و برلین و پاریس و تهران دست به خود سوزی و ترور مردم بیگناه زند تحت فرایند مغزشویی فرقه میباشد و از اعتبار قانونی ساقط است.

 

خانمها و آقایان مشکل کمبود قانون برای مبارزه با این مناسبات رابطه برده داری نوین است که که اجازه میدهد فرقه هایی مانند فرقه رجوی انسانها را تبدیل به روباطهایی کند که بخواست مریم رجوی به هرجنایتی در خیابانهای شهرهایمان در کوچه و بازار دست بزنند.

 

آقای داود ارشد اضافه کردند متاسفانه فاجعه بارتر این است که قوانین موجود حامی فرقه هاست و از فرقه ها در مقابل قربانیانش حمایت میکند.  بنابراین بعنوان رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها اعلام  آمادگی میکنیم تا با تمامی ارگانهایی که مایل باشند این وضعیت را تغییر دهند جهت وضع قوانینی در پارلمان اروپا و پارلمان کشورهای اروپایی جهت متوقف کردن و حمایت قربانیان در مقابل فرقه ها فعالیت کند که با استقبال خبرنگاران و فعالین و متخصصین حاضر در کنفرانس مواجهه شد.

image-0-02-05-ac912ad5d6d1b7e1573f7de3a12520ff3ebb12409a6b08474e7ac2408a9b7bb8-V

همچنین آقای حسین نژاد بعنوان یک فعال حقوق بشر و یک قربانی شاخص فرقه تروریستی رجوی ساکن فرانسه شرح مبسوطی از جنایات انجام شده در حق خودش و خانواده اش در فرقه رجوی و محکومیتش به اعدام بدلیل مخالفت با شکنجه های روانی فرقه رجوی در جلسات مغزشوییهای روزانه و اینکه این فرقه با استفاده از همین شکافهای قانونی توانسته همسر و دو برادرش را به کشتن داده و دخترش را از او بگیرد شرح مفصلی دادند. در همین رابطه آقای حسین نژاد در حاشیه جلسه با جرمشناسان در مورد خانواده مصطفی محمدی و اینکه چگونه خودش را با به گروگان گرفتن عاطفی از طریق فرزندانش در فرقه مجبور به خودسوزی نموده اند و حالا نیز که توانسته خود را از زنجیرهای مغزشویی فرقه رهانیده و میخواهد فرزندش را آزاد کند به کشتن تهدید شده است تشریح کردند.  و عکسهایی از ضرب و شتم او و دختر کوچکش در نزدیکی مقر اصلی فرقه رجوی در اورسورواز به مخاطبین ارائه کردند.

همچنین روز گذشته شنبه اول ماه ژوئیه همزمان با برگزاری شو تبلیغاتی و خیمه شب بازی عناصر فرقه رجوی و بکار گیری دشمنان مردم ایران همچون ترکی الفیصل از طرف دولت خود کامه عربستان و صرف هزینه هنگفت برای آوردن خود فروختگانی همچون جولیانی به برنامه شان ، جنبش “نه به تروریسیم و فرقه ها-اروپا” بهمراه  دیگر انجمن ها و اعضای منتقدین جدا شده در یک آکسیون اعتراضی و افشاگرانه در مرکز شهر پاریس در میدان تروکادرو این تحرکات و شو تبلیغاتی سازمان داده شده توسط کشورهای منطقه خلیج مانند عربستان و متحدین او را محکوم کردند.

One Response to شرکت جنبش نه به تروریسم و فرقه ها- اروپا در کنفرانس فرقه های مخرب در بوردو فرانسه

 1. admin says:

  tedbundy ‫۲ روز پیش
  فجایع اصلی رو جمهوری اسلامی با کشتارها و اعدامها شروع کرد مجاهدین واکنش نشون دادن در برابر اون جنایات میتونیم واکنش مجاهدین رو جنایتکارانه بدونیم یا نه اما عامل اصلی جمهوری اسلامی بود که کار رو به درگیری کشوند
  ۲
  ۰
  nototerrorism ‫۲ روز پیش
  مشکل اصلی در این بود که مجاهدین (البته مسعود رجوی) به چیزی که هیچگاه قائل نبودند مردم و مشروعیت مردمی رژیم بود. هرچند از نظر من و شما و خیلی های دیگر بد و … بود. هرچند که آخوند بودند و هرچند که کمیته ها اوباش بودند…. و هرچه که بتوان گفت. ولی وقتی شما نظر اکثریت را نادیده میگیری اولا هر اقدامت در مقابل اکثریت غیر قانونی است. سلاح جمع کردن، نفوذی فرستادن در ارگانها، ارتش منظم بنام میلیشیا درست کردن و در خیابانها رژه دادن، برای روسها جاسوسی کردن، و البته آماده شدن برای سرنگون کردن همان رژیم خیلی خیلی خیلی بد ولی با پایگاه مردمی و تند روی کردن بجای اینکه هرکس در جهت ارتقاء جامعه مدنی که در ایران دیکتاتور زده در طی اعصار و قرون مانند باران بود در کویری 2500ساله تلاش کنی بجایش انتظار جنگل داشتن منجر به این میشود که سر از همکاری با صدام، بعد با عربستان، و جنایتکارترین جناحهای آمریکا و نابودی جنبش در میآوری. شما فقط از آنچه به چشمت دیده ای خبر داری ما از آنچه پشت پرده شعارهای رجوی بود خبر داریم و مجریش هم بوده ایم. رجوی یک ولی فقیه جنایتکار بدون سر سوزنی کم و کاست بود. خودش را امام زمان میدانست و اعلام کرد و در عراق همان دیکتاتوری مطلقه را اعمال میکرد. زبان مخالف را میبرید. خودش را صاحب مال و جان و ناموس دیگران میدانست. زنان مجاهدین را صاحب شد و با آنها تکی و جمعی (گردنم در گرو حرفهایم است) همبستری کرد. بطور مطلق بطور مطلق بطور مطلق به دمکراسی اعتقاد که نداشت هیچ کسی حرف از دمکراسی میزد زبانش را از حلقش در مِیآورد. و یک کتاب دو هزار صفحه ای از این صفات حسنه آقای رجوی . ……………
  ۱
  ۰
  tedbundy ‫۲ روز پیش
  خوب دوست عزیز اگر شما جمهوری اسلامی رو جنایتکار و فاسد میدونین پس بحثی نداریم چون فکر کردم مثل اکثر این جدا شده های از سازمان طرفدار رژیم هستین اگه نیستین من خودم هم گروه مجاهدین رو از نظر عقیدتی قبول ندارم اما عامل اصلی خشونتها رو رژیم کثیف اسلامی میدونم
  ۲
  ۰
  nototerrorism ‫۱ روز پیش
  جناب تدباندی مشکل ما ایرانیان این است که فقط میخواهیم با یک مارک زدن کل مسئله را تمام شده تلقی کنیم. مقایسه کن با ترامپ و جانوری که هست. ولی در دنیای مدرن راه حل تغییر نه صبح تا شام جنایتکار جنایتکار کردن است بلکه از راههای قانونی و با کمک گرفتن از نهادهای مدنی به تغییراتی که میخواهیم (تلاش کنیم) جامه عمل بپوشانیم. اینکه من رژیم را جنایتکار میدانم نباید باعث خوشحالی و راحتی خیال شما باشد. آنچه باید باعث راحتی خیال باشد این است که آیا اولا به آرای اکثریت احترام میگذارم، آیا به حقوق افراد حتی اگر در اقلیت باشند احترام میگذارم. آیا برای تغییر در کشورم خودم را به اجانب میفروشم آیا با دشمن مردم ایران همدست میشوم و ایرانیان را که رژیمی که بنطرمن درست نیست را میکشم. آیا هدفم از مخالفت با رژیم موجود تغییر در ایران و وطنم برای گسترش جامعه مدنی است یا کسب قدرت و انجام همان اعمالی است که منجر شد برای تغییر آن بپا شوم. رجوی فقط و فقط قدرت میخواهست که مرحوم شد و ناکام. دست به هر جنایتی چه در حق خودیها و چه مردم ایران زد. این نظربنده است با تجربه نزدیک به چهل سال در فرقه رجوی که خدا را باید شکر کرد که بقدرت نرسید. وی بدنبال تهیه و بکارگیری بمب اتم بود. او بدتر از کره شمالی بود و میتوانست باشد این استراتژی ما بود در فرقه رجوی. …….
  ۲
  ۰
  nototerrorism ‫۱ روز پیش
  توجه هم بکنید ما که این حرفها را میزنم کسی نیستیم که از او سوال شود رژیم را چه میدانی. ما سی سال با ترک بهترین زندگیها در اروپا به عراق رفته و زیرا بمب و خمپاره دهه ها گرمای 50درجه و جنایات رجوی را تحمل کردم و بنابراین از نباید کسی سوال کند که رژیم چیست و یا یاد آوری و تست کند. آنها که باید تست شوند آنها هستند که مبارزه برایشان خارج از متن نوشته شده آنهم در اینترنت معنی دیگری ندارد. مبتنی بر همین استدلال است که میگویم و یا پیشنهاد میکنم که راه حل تغییر همان است که مردم ایران در پیش گرفته اند. تغییرات با تکیه به جامعه مدنی.
  ۱
  ۰
  tedbundy ‫۱ روز پیش
  ولی در دنیای مدرن راه حل تغییر نه صبح تا شام جنایتکار جنایتکار کردن است
  گرامی اگه این راه حل جنایتکار گفتن اشتباهه پس باید به مجاهدین هم نگین فرقه رجوی بگین گروه مجاهدین خلق اگه مجاهدین خلق فرقه هست رژیمی به پلیدی جمهوری اسلامی صد درجه بدتره با تکیه به جامعه مدنی هم بالاخره باید با این رژیم جنایتکار مبارزه کرد جامعه مدنی این مسخره بازی که در حال حاضر مردم میکنن نیست که هر 4 سال یکبار یهو سیاسی میشن و میرن تو انتصابات رای میدن و بعدشم غیبشون میزنه تا 4 سال دیگه هدف من هم تغییر و براندازی رژیم برای ایجاد یک حکومت سکولار و البته مردمیه اگه مردم همراهی کنن چه بهتر اما اگه همکاری نکنن باید رو به روشنگری اورد و جامعه رو با مزایای یک حکومت سکولار آشنا کرد
  ۲
  ۰
  nototerrorism ‫حدود ۲۲ ساعت پیش
  آنکه در مورد رژیم چیزی نمیداند شاید خواجه حافظ باشد که او نیز میداند. و مردم ایران برخلاف نظر شما هر چهار سال یکبار نیست که به صحنه میآیند آنها هر وقت بتوانند آمده اند و میآیند که میتوانید اطلاعاتش را از اخبار خود رژیم و از زبان حتی سران سه قوه اش بشنوید. بقیه دنیا را نیز بدان اضافه کنید. بحث ما اولا با یک دستگاه جهنمی است که بسیار بسیار خطر ناک است و با سابقه سازی مبتنی بر خون جوانان تلاش میکند که خودش را بعد از فروختن به عراق و عربستان و … دوباره بر جان و مال و ناموس مردم تحمیل کند که البته بسیار بسیار مشکلتر از آخوندها میتوان آنها را وقتی به ثروت مردم ایران چنگ انداختند و حمایت عربستان و آمریکا و … را هم بعنوان دست نشانده آنها دارند دیگر وضعیت فرق میکند. در مورد مبارزه با رژیم نیز باید عرض کنم که مردم ایران (به تجربه عملی بنده) نشان داده اند که هیج نیازی به مبارزه کسانی مانند بنده و دیگر خارجه نشینها ندارند ما شر نرسانیم خیری از ما نمیرسد. تنها وظیفه ای که ما برای خودمان قائل هستیم افشای آنچه هست که میدانیم. و در پشت دیوارهای آهنین فرقه رجوی مخفی بوده است. بحث بر سر یک رابطه برابر نیست که اگر به رژیم میگوئیم رژیم جنایتکار به فرقه رجوی هم همین را بگوئیم. تکلیف رژیم با مردم ایران است. تکلیف فرقه رجوی را مردم ایران روشن کرده اند میماند وظیفه ما که باید در قبال همکاری و خیانتهایی که همراه رجوی مرتکب شده ایم را حداقل با آگاهی بخشیدن به مردم جهان از ماهیت خطرناک رجوی کمی جبران کنیم. سی و اندی سال همین رویکرد شما را داشتیم متوجه شدیم که مطلقا اشتباه رفته بودیم. راه حل همان است که مردم ایران میروند به شما نیز همان را توصیه میکنیم. تلاش کنید خلقی را که در جوش و خروش است را…
  ۱
  ۰
  tedbundy ‫حدود ۲۱ ساعت پیش
  آنچه در مورد رژیم چیزی نمیداند شاید خواجه حافظ باشد که او نیز میداند. و مردم ایران برخلاف نظر شما هر چهار سال یکبار نیست که به صحنه میآیند آنها هر وقت بتوانند آمده اند و میآیند که میتوانید اطلاعاتش را از اخبار خود رژیم و از زبان حتی سران سه قوه اش بشنوید.
  به هر حال من به عنوان کسی که در داخل زندگی میکنم دوست عزیز متاسفانه بی تفاوتی وحشتناکی بین مردم میبینم نه که خودم رو مجزا بدونم خودم هم بخشی از همین مردم بی تفاوت هستم وگرنه رژیمی که به 1400 سال پیش تعلق داره الان بر ما حکومت نمیکرد به هر حال ممنون که با متانت و صبر جواب دادین در مورد مجاهدین هم من اطلاع کافی از عملکرد این گروه ندارم کل خانوادم از مجاهدین متنفر هستن شاید من تنها کسی باشم که بدون دید منفی تا به حال به این گروه نگاه کردم تو خانوادم علتش رو نمیدونم چرا اما اونقدری از این رژیم متنفر هستم چون زندگیم رو سیاه کرده از هیچ گروه دیگه ای به اندازه این حکومت و دنبالچه هاش نفرت ندارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS1k
دریافت مطالب جدید از طریق ایمیل1
مارادر فیسبوکتان به اشتراک بگذارید1k
Twitterما را در توئیتر دنبال کنید684
از کانال یوتوب ما بازدید کنید1k
از کانال یوتوب ما بازدید کنید
extra smooth footnotes