مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

فرار دو تن از محکومین ابد از اشرف 3 در تیرانا

اخیرا بعد از محکومیت ابد با اعمال شاقه برای اسرای فکری-عقیدتی فرقه رجوی علیرغم اینکه این محکومیت ابد با اعمال شاقه را به امضای محکومین نیز رساندند، دو تن از محکومین بنامهای آقایان موسی دامرودی و غلامرضا میرزایی بعنوان پیش قراولان فرار شجاعانه و منادیان آزادی از این اسارتکده قرون وسطایی خانواده، مردم ایران و دوستان و همرزمان خود را خوشحال کردند. 

آخرین اخبار از داخل اسارتگاه اشرف 3 فرقه منحوس رجوی 

زهرا مریخی (آخرین ماکت مسئول اول فرقه رجوی) اخیرا طی نشستی به صورت مفصل در مورد موضوع «بیان تناقضات» برای اعضا و مسئولین سازمان صحبت کرده و برای اولین بار در تاریخ سازمان گفته که بیان تنها بیان گافها و اشتباهات و فاکتهای نقض ضوابط و تخلفات و کوتاهی ها و فاکتهای جنسی و «لپر» خوردنها و بیان افکار منفی در مورد خط و خطوط و سیاستهای سازمان و انتقاد دیگران از فرد نیست بلکه فرد و دیگران باید بعد از گفتن فاکتها توسط فرد و انتقاد او از خود و انتقاد دیگران از او و بیان افکار منفی و عدم پذیرش در مورد خطوط سازمان راه حل و پیشنهاد بدهند که از چه ریلی باید حرکت کرد.

زهرا مریخی در این نشست گفته است: «بحث ما برخورد درست با تناقضات و بیان آنها است. بیان خالی به چه درد می خورد؟ مثلا یکی پشت سرتان حرف زده یا گزارشی از شما نوشته و دست خودتان افتاده یا هر برخورد و تناقضی داشته باشید باید چه کار کرد؟ در این رابطه اولا نباید بی تفاوت بمانید و بگویید ولش کن همیشه همین است یعنی نباید نا امید بشوید. ثانیا نباید تناقضاتتان را که بسیاری می تواند واقعی باشد یعنی مشکلات واقعی هستند به گردن تشکیلات و سازمان بیندازید بلکه باید بجنگید و مسئولیت بپذیرید تا مشکل و تناقض سازمانی حل شود».تعهد نامه اشرف 3

زهرا مریخی در ادامه گفته است که شما نباید مشکلات را گردن سازمان بیاندازید سازمان کسی غیر از خود شما نیست پس مشکلات به سوی خودتان برمی گردد. وی افزوده است: «چرا سازمان را مقصر می شمارید و همه اش می گویید سازمان این کار را نباید می کرد یا این کار را باید می کرد؟ چرا می ترسید و این حرفها را در محفلهای خودتان مطرح می کنید بعد هم می آیید گزارش می آورید و تناقضات و فاکت محفل خودتان را بیان می کنید؟ چرا می ترسید همان را که در محفلتان گفته اید بیایید در جمع بیان کنید؟ اگر واقعی است راه حل جلوی سازمان بگذارید. مگر سازمان چه کسی است؟ سازمان همۀ ما هستیم . چرا اشکالات را رو به بیرون و تهاجمی می کنید این ضعف شما است؟ شما با این برخوردتان بین خودتان و سازمان فاصله ایجاد می کنید و بیگانه می شوید و این زمیۀ اپورتونیسم و انحلال طلبی است درست مثل دشمن یعنی این طوری حرف دشمن را می زنید و از جیب سازمان در می آورید و ناخواسته در جیب دشمن می ریزید پس باید بیان کنید و انتقاد کنید و مایه گذار باشید و خسته نشوید …. و با برخورد فعال با تناقضات یعنی بیان سازنده و انتقادی اشکالاتی که می بینید و به ذهنتان می زند روحیه پیدا کنید».

اولا اینها حرفهای خود زهرا مریخی نیست بلکه دیکته شدۀ کامل و کلمه به کلمه از سوی مریم رجوی به او می باشد و چنین تغییر اساسی روش و استراتژی در داخل تشکیلات امکان ندارد با اطلاع یا دستور مریم رجوی نباشد. ثانیا باید گفت حضرت خانم عضو رهبری دو نفری عقیدتی سازمان مجاهدین چرا و چه شده و چه عاملی موجب شده که بعد از سی سال خط کشی و حصار کشی بتونی بین اعضا و مسئولین و فرماندهان و رهبری سازمان و ایجاد رابطۀ فرمان و اجرای فرمان و تلقین و تبلیغ و ترویج پیوسته حتی با نمایشنامه و سرود و شعر اینکه: مجاهد باید فقط گوشش باز باشد و دهان و چشمش وذهنش باید بسته باشد!! و اینکه حتی اگر بدانید در جبهۀ جنگ با دشمن در صورت اجرای فرمان بالادست شکست می خورید باید اجرا کنید و شکست بخورید و هر گونه نافرمانی حتی اگر به پیروزی بر دشمن منجر شود خیانت است!… بله بعد از اینهمه ضوابط و مقررات و اصول تشکیلاتی و بعد از اینکه سالها یکی از فاکتهای اجباری نشستهای روزانۀ موسوم به عملیات جاری نوشتن تناقضات ذهنی در رابطه با خط و خطوط سازمان و رد آن تناقض و انتقاد از خود به جای «بیان انتقاد از سازمان» که چرا اصلا چنین فکری به ذهنش رسیده که فلان خط سازمان غلط است و ریشه یابی این فکر که آخرش هم به «نرینۀ وحشی» یعنی مسائل جنسی می رساندند، و بعد از گرفتن آن تعهد «ترس جهنمی» از همۀ افراد همین نشستها قبل از رفتنشان به اشرف سه مبنی بر سرسپاری تمام عیار و بازگشت ناپذیر به رهبری، حالا آمده و یکشبه تمام این رشته های سی سال را پنبه می کنید و می گویید: تنها بیان تناقضات به درد نمی خورد باید ذهن را باز کرد و از خط و خطوط سازمان انتقاد کرد و پیشنهاد و راه حل هم ارائه داد؟ پس چرا در تمام این سالیان هر کس را چنین حرفی زده و اعتراض کرده که چرا نباید انتقاد اساسی از خط و خطوط رهبری و سازمان داشت بریده و اپوزیسیون داخلی و مدیر شعبۀ سپاه پاسداران در داخل تشکیلات نامیده اید؟ و احیانا در دیگها او را جوشانده و یا سربه نیستش کرده اید؟ پس چرا و به چه جرمی علی زرکش را رجوی به اعدام محکوم کرد؟ مگر جرمش غیر از انتقاد از خط رهبری و ارائۀ پیشنهاد برای خط و سیاست دیگری بود؟.

این هم که مریم رجوی از زبان زهرا مریخی گفته «سازمان کسی جز شما نیست» دقیقا عکس العمل زبونانه و ذلت بار در برابر نوشته ها و گفته های جداشدگان می باشد که: «هر خط و سیاست غلط و نادرست را به عنوان اینکه خط سازمان است تحمیل می کردند و ما هم هر خط و سیاست و تحلیلی را نمی فهمیدیم یا نمی توانستیم بپذیریم می گفتیم خوب سازمان می گوید حتما سازمان چیزی می داند که ما نمی دانیم». خوب حالا چه شده سازمان که مساوی با رهبری عقیدتی بود شده همۀ افراد و اعضا؟ یعنی همه شده اند رهبر عقیدتی؟؟!!!

این را می گویند: خانه نشینی بی بی از بی چادری است!! و در اینجا هم عقب نشینی بی بی قجر از بی «چاره» گی در برابر موج روز افزون فرارها و سوراخ شدن دیوارها و حصارهای در حال ریزش حتی در زندان اشرف 3 و به منظور جلوگیری از فروپاشی فرقه اش می باشد و بس.

نقل از پیوند رهایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.