مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

ابراز نگرانی جامعه اروپا، ایرانیان و خانواده های اعضای اسیر در فرقه رجوی با آقای آرتور کوکو

ملاقاتآقای داود ارشد روز سهشنبه 23 می، با آقای آرتور کوکو در سفارت آلبانی در برلین دیدار و گفتگو کردند. آقای ارشد در این دیدار تشکر خود را از دولت آلبانی که گروهی از اعضای مجاهدین خلق را که فرزندان، همسران، پدران و یا مادران ما جدا شدگان در جنبش نه به تروریسم و فرقه های – اروپا نیز جزء آنها هستند  در خاک خود پذیرفته اند، ابراز کردند.

آقای ارشد  افزودند که حساب رهبری این فرقه از  اعضای اسیر و قربانی آن جدا می‌باشد. و افزودند که به شما قول میدهم با تکیه به تعهد نامه ای که ترجمه اش در مقابل شماست و طبق آنچه که این تشکیلات طی چهل سال گذشته پیش برده است قصد دارند که در اشرف 3 حالت پادگان و پارامیلیتری افراد خود را حفظ و آموزشهای نظامی را ادامه دهند. از طرفی نیز میبینید که حتی چند سطر پائین تر در متن تعهد نامه، جامعه کشور میزبان خود را که با انبوه اعتراضات بخاطر حضور یک گروه تروریستی در کشورشان با آن مواجهه هستند، بعنوان دشمن از نوع بورژوازی به اعضا معرفی کرده و آنها را از تسلیم به این گونه جوامع پرهیز داده اند. و اینگونه تلاش میکند یک فرقه مطلقا قطع از جامعه و ارزشهای جاری در جهان باقی بمانند تا با مغزشویی اعضایش آنها را آماده اجرای دستورهایی که در سال 2003 در پاریس و تورنتو … از ترور جامعه با به آتش کشیدن خود به نمایش گذاشتند، کنند.

تعهد نامه اسارت ابدی

بنده به عنوان یکی از مسئولین سابق این فرقه با نزدیک به سی سال تجربه  حضور در تشکیلات ام ای ک در عراق و کشورهای اروپایی تاکید دارم که  خانم مریم رجوی و آقای مهدی ابریشمچی همسر سابق خانم رجوی که در تیرانا مسئولیت امور نظامی اشرف 3 را در راس یک گروه نظامی که لیست آنها به ضمیمه مدارک است از جمله محمد سادات دربندی و جواد خراسان(شکنجه گر)، علی داعی السلام، زهرا همدانی ، رضا موزرمی و جلال شریفی فرمانده تیم های ترور، حسن عزتی (شکنجه گر)، به پیش میبردند و هیچ هدفی جز کار نظامی ندارند و الا تشکلی که مدعی است کار سیاسی را پیشه کرده است دلیلی ندارد که خود را از درون زندانی و تمامی ارتباطات اعضایش را با جهان خارج بویژه قطع کند. و از بیرون نیز، هیچ فرد خارج از تشکیلات حتی پدر، مادر، برادر، خواهر، همسر و فرزندان اعضای خود را به اشرف 3 راه ندهد.

 

و تصدیق میفرمائید که کار سیاسی اساسا در بطن خود روابط خارجی و روابط عمومی است و تماس با مردم و …ولی تمامی عملکرهایی که از این تشکیلات مشاهده میشود عکس اینرا بما میگوید. و همین است که در میان مردم آلبانی بویژه در تیرانا موجب نگرانی شدید شده است که در مطبوعات آلبانی و رسانه ها انعکاس گسترده ای داشته طوری که این نگرانی به پارلمان اروپا نیز کشیده شده است.

 

آقای ارشد همچنین توضیح دادند که فرقه رجوی دارای رهبری انحصاری ، مادام العمر و ایدئولوژیک می‌باشد که با روش‌های مغزشویی و نیرنگ و فریب توانسته است ساختار یک فرقه تمام‌عیار را  پایه ریزی کند و جامعه اروپایی از اینکه خانم مریم رجوی از فرانسه قصد پیشبرد همان اموری که در عراق دنبال میکردند در آلبانی نیز دارد، موجب نگرانی شدید شده است.

نکته مهم و هائز اهمیت و توجه این است که این ایزولاسیون مبنا وبستر نقض شدید حقوق بشر در این تشکیلات مخوف است که در پشت دیوار های اشرف 3 همانند آنچه در اشرف 2 و 1 در عراق پیش برده میشد خواهد شد. همین چند روز پیش یکی از زنان مبارزی عضو شورای رهبری این تشکیلات که توانسته از آنها جدا شود و در اروپا زندگی میکند برای اولین بار از فشارهای طاقت فرسای درونی که منجر به خودکشی مادری 52 ساله  با دو فرزند، بنام زهرا نوری شده است پرده برداشت. آقای کوکو خواست ما از دولت آلبانی با احترامی که به حقوق بشر قائل است و مبتنی بر همین هم فرقه رجوی را در آلبانی میزبانی میکند این است که نظارت دقیقتری بر مناسبات بسته این فرقه داشته باشد تا نمونه های زهرا نوری که تنها مشتی از خروار است در آلبانی نیز تکرار نشود.

آقای کوکو از ارائه اطلاعات و پیشنهادات آقای ارشد تشکر کرد و آقای ارشد نیز از اینکه به حضور پذیرفته شده بودند تشکر کردند.

 

نه به تروریسم و فرقه ها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.