مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

هشدار نسبت به جان محمد رجوی فرزند اشرف و مسعود رجوی

mosssssهمه جهان شاهد فروپاشی نیرویی تشکیلات فرسوده ای بنام فرقه رجوی در سالهای اخیر بویژه بعد از خروج از عراق و آمدن به آلبانی است که با اقدامات دیوانه وار این فرقه به گرفتن تعهد نامه های قرون وسطایی… روبرو بود.

اوج این ریزش و شاه بیت فروپاشی، نجات و خروج مصطفی رجوی (محمد) فرزند مشترک مسعود و اشرف رجوی و اعلام بیان حقایق درونی فرقه رجوی توسط او بود.

مصطفی که قطعا بدلیل فرزند اشرف ربیعی بودن و مهمتر بدلیل شجاعتش در مقابله با ضحاک و هیولای فرقه رجوی و پادگان اشرف آقای مسعود رجوی در قلب همه مجاهدین جای گرفته است. او را بعنوان یلِ قهرمان نجات حقیقت جاری زیر چنگال و در دخمه های ضحاک اشرف تا تیرانا میشناسند که حاضر نشد حقیقت را به بهای نابودی آزادی و حقوق انسانها و استقرار اسلام داعشی در ایران با قبول بیش از دو دهه زندان و اسارت در چنگال ضحاک برای خودش یعنی بهترین دوران جوانیش به مسلخ ببرد و قربانی کند میشناسیم.

Picture result for محمد رجوی عکس

 

از طرفی نیز شاهدیم ، فرقه رجوی در حال مرگ،  بعد از جنبش بهمن ماه 1396 مردم ایران به سی سی یو حیات سیاسی منتقل شده است برای نجاتش خود را  سرم خون جهانخواران متصل کرده است تا شاید دمی بیشتر دوام آورد.

در مقابل این قهرمان و یل مجاهدین با مختصات خانوادگی و روح آزادیخواهی و امروزیش با شمشیر آزادی بیان، دفاع از حقوق بشر و دمکراسی و ضد توتالیتریسم و ضد اسلام داعشی فرقه رجوی، پاشنه آشیل فرقه رجوی را نشانه گرفته است.

Picture result for محمد رجوی عکس

ضحاک فرقه رجوی

همه ما واکنش فرقه رجوی را نسبت به کوچکترین انتقادات از خودش را شاهد بوده ایم. که در ساده ترین آن اگر فرد در دسترس نباشد ترور سیاسی است ، تا زندان و شکنجه و قتل و …اگر فرد در تشکیلات باشد بوده است.و حکم اعدام همگی توسط مسعود رجوی صادر شده است.

اما وقتی پای مخاطب و منتقدی با چنین سلاحی و با چنین اثر گذاری که پاشنه آشیل آنرا مورد هدف قرار داده است در میان باشد باید بتوان واکنش های جنون آمیزتری از فرقه رجوی جهت از بین بردن چنین منتقدی را انتظار کشید. بویژه اینکه محمد رجوی بعد از خروج و جدا شدن تصمیم به بیان خودش “بیان حقایق در مورد سازمان مجاهدین” گرفت.

نگرانیها از زمانی آغاز شد که به یکباره حساب فیس بوکی آقای محمد رجوی از فعالیت افتاد و در حال حاضر هیچ خبری از او در دست نیست. محمد که تقریبا روزی یک پیام ویک افشاگری در فیس بوک خود منتشر مینمود کاملا از صحنه رسانه های اجتماعی مفقود شده است.

 

 

طبق اطلاع ما از سابقه اقدامات فرقه رجوی جهت قفل کردن اعضای منتقد خود مانند زنده یاد مهدی افتخاری، علی زرکش و بسیاری مانند مهدی کتیرایی، و دیگران که زنده هستند با سناریو سازیی های از قبیل، جهان در خارج از فرقه ضحاک مترصد دستگیری و اعدام آنها هستند  تلاش میکند تا ازاین طریق آنها را ترسانده و در تشکیلات قفل کند، این فرقه مافیایی  بطور جد اقدامات زیر را بکار بسته و خواهد بست تا محمد رجوی را متوقف کنند:

 

 

 

  1. تهدید او
  2. قطع عایدی.
  3. بکارگیری اهرم خانوادگی مانند عموهای او (صالح رجوی، احمد رجوی و هوشنگ رجوی) جهت فشار بر او.
  4. ورود مستقیم مریم رجوی جهت فشار بر او.
  5. جعل نامه بنام اشرف ربیعی مادرش برای ممانعت از اقدامات آزادیخواهانه او.
  6. بکارگیری دوستان و نزدیکانی که در حقیقت نفوذی رجوی در اطراف او هستند که بطور غیر مستقیم بر فعالیتهای او مانع ایجاد کنند.
  7. وادار کردن او به موضع گیری علیه دیگر جدا شدگان
  8. ساختن و پرداختن اخبار کاذب از درون رژیم جهت تلاش برای ترساندن او از اقدامات تروریستی علیه او.
  9. قتل او با سناریو اقدام تروریستی علیه او بویژه با سناریوهای اخیری که در اروپا درحال حاضر در جریان است.

 

نباید فراموش کرد که خانم و آقای رجوی که تمامی مردم ایران را برای نجات خودش از مرگ تاریخی به زیر بمباران آمریکا میدهد نه تنها در اقدام به نابودی مصطفی رجوی سر سوزنی شک و تردید بخود راه نمیدهد که آنرا برای خود یک اقدام ایدئولژیک و انقلابی تلقی میکند.

فرقه رجوی و حامیان بین اللملی او که اقدامات به اصطلاح تروریستی را علیه این فرقه افشا میکنند میتواند با یک تیر دو نشان بزند. تا هم از شر یک منتقد بسیار خطرناک رها شوند و هم  به دیگر سران فرقه اش نشان دهند  که چه در انتظار چنین کسانی است.  وهمانطور که صدها بار تکرار کرده است و در کتاب خانواده ها نیز به رشته تحریر در آورده است مسعود و مریم  رجوی خانواده ندارند و چیزی جز قدرت نمیشناسد. و بنابراین حساب کار خود را بکنند.

 

 

از این رو از تمامی  ایرانیان آزاده و میهن پرست میخواهیم تا خواستار ادامه آزادانه و فارغ از فشار، تهدید، باج خواهی فعالیتهای محمد رجوی گردیده و مهمتر اما نسبت به اقدامات فرقه رجوی علیه جان مصطفی رجوی فرزند ضحاک فرقه رجوی بعنوان یک جوان ایرانی از نسل نو حساس بوده به فرقه رجوی هشدار دهند و با تکیه به حقوق اولیه انسانی برسمیت شناخته شده در اروپا از مقامات محلی و کشوری خود خواستار آزادی حق بیان و آزادی عمل و امنیتِ مصطفی رجوی گردند.

 

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها

داود ارشد

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.