مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

ادامه سکوت تائید جنایت تروریستی اهواز توسط مریم رجوی

Masodجهان بطور یکپارچه در قبال جنایت تروریستی اهواز و کشته شدن تعدادی از حاضران در رژه نیروهای مسلح واکنش نشان داد.

روز یکشنبه ۱ مهر، دبیرکل سازمان ملل متحد کشته شدن تعداد زیادی از افراد، شامل کودکان بی گناه ایرانی، را به ملت و مردم ایران تسلیت گفت.

پوتین حمله تروریستی اهواز را «جنایت خونین» توصیف کرد
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، در بیانیه صادره از سوی کرملین آمده است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با ارسال پیامی خطاب به حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران مراتب همدردی و تسلیت خود را در خصوص حمله تروریستی صورت گرفته علیه مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز اعلام کرد.

پوتین در این پیام بر آمادگی مسکو برای افزایش همکاری های خود با تهران در زمینه مبارزه با تروریسم تاکید کرد.

اروپا و وزارت امور خارجه فرانسه نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما به خانواده‌های قربانیان و همچنین مردم ایران تسلیت می‌گوییم. ما به دقت تحول اوضاع میدانی را از طریق سفارتمان در تهران، دنبال می‌کنیم.»

 

چندین سازمان مدافع حقوق بشر نیز به این واقعه واکنش نشان دادند.

عفو بین الملل ضمن محکوم کردن این حادثه گفته است افراد مسئول در این تیراندازی بايد پاسخگو نگاه داشته شوند، اما بر اساس اصول دادرسى‌ منصفانه و بدون توسل به شكنجه و مجازات اعدام.

سارا لی ویتسون مدیر بخش خاورمیانه دیده بان حقوق بشر نیز در بیانیه ای این اتفاق را عملی مجرمانه و وقیح و احتمالاً تلاشی برای شعله ورکردن تنش‌های فرقه ای دانسته، اما تاکید کرده قوه قضاییه جمهوری اسلامی وظیفه دارد بر خلاف رویه همیشگی و وحشتناکش، مسببان این حادثه را با رعایت قانون و عدالت مجازات کند.

این حمله تروریستی حتی واکنش شورای امنیت ملی کاخ سفید را نیز در پی داشت.

گرت مارکیز، سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در بیانیه خود، که ساعاتی پس از حمله منتشر شد، گفت: «ایالات متحده در کنار مردم ایران می‌ایستد و از رژیم تهران می خواهد که بر حفظ امنیت مردمش در داخل کشور تمرکز کند.»

 

هدر ناوئرت، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز شنبه شب به وقت آمریکا، گفت که ایالات متحده هرگونه حمله تروریستی و ریخته شدن خون انسان‌های بیگناه را محکوم می‌کند.

 

او گفت: «آمریکا در جریان حمله افراد مسلح به رژه در اهواز قرار دارد. ما با مردم ایران در مقابل آزارهای تروریسم اسلامی تندرو ایستاده ایم و همدردی خود را با آنها در این موقعیت دردناک ابراز می‌کنیم.»

rajavi&saddamRajavi Saddam1

رضا پهلوی، فرزند آخرین شاه ایران، نیز به این حمله واکنش نشان داد. او با انتشار پیامی در توئیتر خود نوشت: «در مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، گروهی تروریست به سوی نظامیان آتش گشود که منجر به کشته شدن تعدادی از سربازان میهن و تماشاگران شد. من این عمل تروریستی را قویا محکوم می‌کنم و به خانواده‌های جان‌باختگان و نیروهای مسلح ایران از صمیم قلب تسلیت می‌گویم.»

 

خانم و آقای  رجوی که کل ایران را به ترامپ و جان بولتن و جولیانی و قبلا نیز به صدام و عربستان پیش کردهاند که فقط به قدرت برسند و در قبال جنایت تروریستی گروه برادر خود الاحوازیه سکوت تائید نموده است و البته خود گروه تروریستی الاحوازیه که دست ساز صدام حسین قاتل ایرانی و عراقی است و حالا نیز میخواهد خوزستان منبع اصلی ثروت تمام ایرانیان را طبق برنامه قبلی صدام و حالای عربستان و … همچون شیخ خزعل مزدور انگلیس، از مردم ایران بگیرد، ، نمیتوانند ادعا کنند، که بدنبال حقوق مردم ایران هستند و نمیتوانند ادعا کنند حتی ایرانی هستند. هرچند که شناسنامه آنها هم در ایران صادر شده باشد. چنین مدعیانی یک فرد و یا نیروی اشغالگر است که در حال تلاش برای اشغال کشور مانند اشغال فلسطین توسط اسرائیل است. ایرانیان چاره ای جز دفاع از کشورشان و قطع دستان تجاوزگر ندارند و نباید داشته باشند. مشکلات مردم ایران در داخل ایران و توسط مردم ایران باید حل وفصل شود و سران نصب شده در کشورهای منطقه که خود سردمدار غارتگری مردم خود هستند و سرنخ گروههای الاحوازیه و فرقه رجوی را در دست دارند، مطلقا دلسوز مردم ایران نیستند و ادعاهای آنها فقط انسانهای فریب خورده و بی دانش و فهم سیاسی و… را میفریبد.

 

No to terrorism and Cults

طاها اقدامی کوچکترین کودکی که در اهواز کشته شد

صدام حسین و حزب بعث عراق با نظرگاههای فاشیستی و نژادپرستانه نسبت به ایرانیان گروه الاحوازیه را بعنوان نیروی اشغال خوزستان و ضمیمه کردن آن به عراق تحت نام عربستان تاسیس نمود اولین عملیات تروریستی آنها اشغال سفارت ایران در لندن چهار ماه قبل از تهاجم نظامی عراق به ایران بود. اما با جذب  یک نیروی مزدور دیگر بعد از تجاوز عراق به ایران، تحت نام سازمان مجاهدین که نیروی بیشتری داشت، الاحوازیه برای مدتی توسط صدام بکنار گذاشته شده بود، مجددا در سال 1376 با به محاق رفتن تشکیلات مجاهدین در اثر پایان جنگ بمیدان بازگردانده شد.

 

توجه خوانندگان را به شعار و متنی که توسط خیرالله طلفاح پدر زن صدام و از اعضای حزب بعث عراق نوشته و بدستور صدام حسین که تشکیلات مسعود رجوی را در سال 1365 بعد از فرستاده شدن به زباله دان تاریخ توسط مردم ایران با بردن به عراق نبش قبر نمود و با دلارهای نفتی و حمایت نظامی و اطلاعاتی خود و بسیاری از کشورهای حامی عراق دوباره علیه ایران براه انداختند، در مدارس خود به دانش آموزان تدریس میشد جلب میکنیم.

 

در این نوشتار (به عربی: ثلاثة كان على الله ان لايخلقهم: الفرس، اليهود والذباب) ‎ ‎ایرانیان‎ ‎به «حیواناتی که خداوند در قالب انسان آفریده‌است»،‎ ‎یهودیان‎ «‎‏ ‏مخلوطی از کثافت و پس مانده‌ای از انسان‌های گوناگون‎»‎،‎ و‎ ‎مگس‎ ‎را مخلوقی دون مایه ‏درک نشده «چیزهایی که ما هدف خداوند را در خلق این‌ها درک نمی‌کنیم» توصیف ‏شده‌اند‎. صدام حسین (سید الرئیسِ آقای مسعود رجوی) پلاکی آهنین از این عبارت را بر روی میز کاری خود حک کرده بود.

 

این نوشته نژادپرستانه حزب بعث عراق که با تمامی موازین بین اللملی و انسانی در تضاد آشکار قرار دارد عمق ماهیت فاشیستی صدام حسین و رژیم او و البته مسعود رجوی را نیز که با چنین رژیمی و با چنین دیدگاهی نسبت به بشریت علیه ایرانیان به وحدت و اتحاد و مزدوری پرداخت را نشان میدهد.  که  البته روی دیگر سکه وحدت و مزدوری کنونی آنها برای اهداف نئوکانهای آمریکا ست. از جمله همبستری سیاسی با عربستان واست

 

بنابراین به هیچ وجه سکوت تائید آمیز در قبال جنایت تروریستی اهواز توسط مریم رجوی و تشکیلات مافیایی آن تحت نام مجاهدین و شورای ملی مقاومت بی حکمت نیست. ایندو گروه فرقه رجوی و الاحوازیه سالیان است که توسط دلارهای نفتی با پشتیبانی سیستمهای اطلاعاتی شناخته شده در خدمت نابودی ایران و ایرانی هستند، ایرانیان چه در قالب یک فرهنگ و تاریخ و تمدن چندین هزار ساله و چه بعنوان یک کشور در منطقه. فراموش نباید کرد که فرقه رجوی با همین محتوا از تصرفات گروه مادون انسانی داعش در عراق با نام فتوحات عشایر انقلابی عراق یاد میکرد و در سایتها و نوشته هایش از گسترش تروریسم بین اللملی به جشن و پایکوبی در داخل تشکیلات میپرداخت.

 

اما تمامی ایرانیان علیرغم تمامی مشکلاتی که در داخل کشور دارند در مقابل چنین تحرکات اشغالگرانه که توسط گروههای تروریستی همچون فرقه رجوی و الاحوازیه به پیش برده میشود، یکپارچه و متحد ایستاده اند.

نه به تروریسم و فرقه ها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.