مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

یک دقیقه سکوت در پارلمان اروپا در همدردی با قربانیان تروریسم در اهواز

 

DSC00006

آقای ارشد و عکس کودک قربانی تروریسم طاها اقدامی

آقای داود باقروند ارشد بنا به دعوت پارلمان اروپا در کنفرانس کودکان این پارلمان شرکت نمود. در این کنفرانس که مشکلات و ستمهایی که متوجه کودکان در جهان است مورد بررسی قرار میگرفت آقای باقروند ارشد در نوبت خود از جنایت علیه کودکان سخن گفت.

بعضی مسئولین و نمایندگان پارلمان اروپا که در این کنفرانس حضور داشتند.

  1. ماری آن پاراس کواس از کمیسیون سیاست گذاری اتحادیه اروپا
  2. اودو بولمن نماینده پارلمان و رهبر فراکسیون سوسیال دمکرات
  3. مرسدس برسو نماینده پارلمان
  4. برندو بنیفای نماینده پارلمان
  5. راکول کورتیز هراره معاونت واحد کودکان معلول کمیسیون اتحادیه اروپا
  6. ویلییا بلینکویسیوت نماینده پارلمان اتحادیه اروپا
  7. یوهان هوفمن رهبر مرکز تحقیقات رند(RAND REPORT ) انگلستان
  8. پاو ماری کلوسه کمیسر عالی علیه فقر دولت اسپانیا

خانم ها و آقایان با تشکر از دعوت اینجانب به کنفرانس و تشکر از تشکیل چنین کنفرانس مهم و ضروری که ضمن توجه دادن به مشکلات جاری کودکان در جهان بدلیل موضوع کودکان طبعا آینده جهان را نیز در بر میگیرد.

من امروز قصد دارم علاوه بر محرومیت های مطرح شده در کنفرانس مانند فقر، سوء تغذیه …  کودکان جهان به مسئله شاید مهمتری  اشاره کنم. یکی از عوامل بسیار خطر ناک در امر محرومیت کودکان جنگ و تروریسم است. چه تروریسم گروههای جهادی و چه تروریسم دولتی. متاسفانه در این منطقه شاهدیم که کودکان در جنگ یمن که من بدلیل جنایات جنگی که در آن صورت میگیرد تروریسم دولتی مینامم، نه تنها از حق تغذیه و درمان و رفاه محروم هستند بلکه با بمب های ائتلاف به رهبری عربستان و حمایت آمریکا که در اخرین نمونه در 9 ماه اوت امسال بر اتوبوس آنها فرود آمد و بمبهایی که در 23 همان ماه سه هفته بعد  بر سرشان هنگام فرار از بمباران ریخته شد جمعا 72کودک 6-11سال قطعه قطعه شدند. در اثراین تروریسم دولتی   بنابر گزارش سازمان ملل هر ده دقیقه یک کودک در یمن جان خود را در اثر بمباران و یا گرسنگی و یا بیماریهای ناشی از سوء تغذیه از دست میدهد. در سوریه نیز کودکان و زنان بعنوان سپر انسانی توسط گروههای تروریستی سلفی بکارگرفته میشوند.

DSC00005

 

 

 

 

 

 

 

خانم ها و آقایان، کشور من شنبه گذشته شاهد تروریسم افسار گسیخته ای بود که توسط اتحادیه اروپا و جهان محکوم شد. تروریسم کوری که هدایت آنها بدست همان مراکزی است که کودکان یمن را نیز قتلعام میکند. در اثر این حمله تروریستی در شهر اهواز که 24 کشته و 61 زخمی برجای ماند. آقای رئیس، با کمال تاسف در میان قربانیان بجز 11 سرباز، شهروندان عادی که برای تماشای رژه در محل حضور داشتند و قربانی تروریسم کور شدند، جان یک  کودک چهار ساله بنام طاها اقدمی که عکس او نیز بهمراهم است را  زمانیکه در آغوش مادرش مشغول تماشای رژه بود از او گرفتند.

No to terrorism and Cults

طاها اقدمی قربانی تروریسم

 

با وجود اینکه جهان و از جمله اتحادیه اروپا این تروریسم را محکوم نمود ولی با کمال تاسف و تعجب بعضی کشورها چون عربستان و امارات متحده و گروههای تروریستی که تحت حمایت آنها هستند مانند تشکیلات ام ای ک (سازمان مجاهدین) به رهبری خانم مریم رجوی نه تنها این جنایت هولناک را که توسط داعش و  گروه تروریستی الاحوازیه برعهده گرفته شده، محکوم نکردند که با سکوت در قبال آن مهر تائید بر تروریسم بین اللملی زدند.

همه شما بویژه در میان اعضای محترم پارلمان اروپا باید خانم مریم رجوی را بشناسید. نباید از وی سوال کرد که چگونه تروریسم داعش را که جان مردم ایران را گرفته است را مورد حمایت قرار میدهد. آیا این توهین به شعور ما نیست که خانم مریم رجوی که نام رئیس جمهورمقاومت برخود نهاده است اینگونه آشکارا دست در حمایت تروریستهای سلفی دارد. و آنوقت ادعای دمکراسی دارد؟  آیا گزارشات مربوط به حمایت آقای مسعود رجوی از جنایت 11 سپتامبر و حمایتش از داعش هنگام تصرف شمال عراق در اینجا مهر تائید دیگری نمیخورد.  

ولی آنچه جای شگفتی دارد این است که  چگونه خانم مریم رجوی میتواند با سابقه تروریستی بعلاوه حمایت آشکار از تروریسم  روز شنبه گذشته اهواز علیه مردم ایران توسط داعش در این پارلمان حضور یافته و مدعی شود که دست از ترویسم برداشته است.

Iranian men, women, and children lying on ground and some seeking cover at the scene of the attack on a military parade.

تروریسمی که زنان و کودکان را هدف قرار داده مورد حمایت مریم رجوی

 

در پایان از کنفرانس و آقای رئیس خواهشم میکنم که همراه با مردم ایران در همدردی با خانواده های قربانیان حمله تروریستی  روز شنبه اهواز بویژه طاها اقدمی  چهار ساله یک دقیقه سکوت کنیم.  با تشکر

در حاشیه جلسه پرونده تروریستی فرقه رجوی بعلاوه آنچه خود آقای ارشد از کشتار کردها شاهد بوده بعلاوه سابقه تروریستی و تاریخچه گروه الاحوازیه به اطلاع نمایندگان مجلس اتحادیه اروپا حاضر در کنفرانس رسید.

DSC00003

اهمیت سکوت در همدردی با قربانیان حادثه تروریستی اهواز وقتی بهتر روشن میشود که بدانیم. نمایندگان پارلمان اروپا درخواست یک دقیقه سکوت در مرگ آریل شارون را به خاطر جنایت وی علیه فلسطینی‌ها ردکردند.  پارلمان اروپا علت مخالفت خود را با این درخواست اقدامات آریل شارون در کشتار هزاران فلسطینی اعلام کرد. یکی از نمایندگان حزب تندروی آزادی در پارلمان اروپا در جلسه افتتاحیه پارلمان که در فرانسه برگزار شد درخواست کرد برای ادای احترام به شارون یک دقیقه سکوت کنند. این درخواست خشم نماینده جمهوری چک را برانگیخت و گفت، چنین درخواستی قابل قبول نیست چراکه شارون مسئول کشتار ده‌ها هزار فلسطینی بوده است. این درگیری لفظی باعث شد تا مارتین شولتز رئیس پارلمان اروپا مخالفت خود را با یک دقیقه سکوت برای ادای احترام به شارون اعلام کند.

نه به تروریسم و فرقه ها

===================================

مطالب مرتبط

===================================

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.