مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

تشریح جزئیات حمایت مریم رجوی از جنایت تروریستی اهواز به مقامات سفارت آلبانی 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روز گذشته آقای داود باقروند ارشد طی ملاقاتی با مقامات سفارت آلبانی در آلمان جنایت تروریستی که هفته گذشته در شهر اهواز ایران طی یک رژه نمایشی صورت گرفت و طی آن 24 نفر کشته و بیش از 60 نفر زخمی شدند را تشریح نمود. آقای ارشد اضافه نمودند که این عمل جنایتکارانه ابتدا توسط یک گروه تجزیه طلب بنام الاحوازیه تحت حمایت مادی و معنوی عربستان و امارات متحده عربی و بحرین و دو روز بعد با انتشار عکس سه تن از تروریستها توسط داعش نیز برعهد گرفته شد.

 

 

 

همانطور که مطلع هستید اتحادیه اروپا و سازمان ملل این جنایت تروریستی را محکوم نموند. ولی کشورهایی که این تروریستها را با سابقه روشن حمایت و هدایت کرده بودند و از جمله خانم مریم رجوی جنایتی که در آن مردم عادی و از جمله یک کودک چهار ساله نیز کشته شد را با محکوم نکردن آن مورد تائید قرار دادند.

Iranian men, women, and children lying on ground and some seeking cover at the scene of the attack on a military parade.No to terrorism and Cults

این اولین بار نیست که خانم و آقای رجوی ضمن دست زدن به تروریسم از تروریسم بین اللملی نیز حمایت آشکار میکنند. آنها در حضور 4000نفر که من نیز در آنجا حضور داشتم در ضمن تماشای حمله تروریستی 11 سپتامبر از شبکه سی ان ان جنایت انجام شده را جشن گرفتند و به شادی و پایکوبی پرداختند و آقای رجوی آنرا عمل انقلابی و مبارزه با آمریکا نامید. وجالب اینکه خانم مریم رجوی همانجا مدعی شد که مجاهدین عطف به اینکه رهبری چون مسعودرجوی دارند بهتر میتوانند به آمریکا ضربه بزنند.

 

گذشته از آن رهبری سازمان در جریان تسخیر بخشهای عمده شمال عراق بدست داعش ضمن استقبال از آن دست به خوشحالی  زده و از آنها در سایتهایشان بعنوان عشایر انقلابی نام میبردند. که وقتی محکومیت جنایات داعش توسط تمامی جهان را دیدند جهت لاپوشانی حمایت خود از تروریسم از  انعکاس اخبار داعش بعنوان عشایر انقلابی عراق دست برداشت.

حمایت از تصرفات داعش

این حمایت از داعش در عراق توسط فرقه رجوی بخشی از توطئه آنها جهت سرنگونی دولت مشروع عراق بود که آقا و خانم رجوی با اجیر کردن 2000جوان از خانواده های فقیر عراقی آنها را بعنوان سرباز خود در پادگان اشرف به آموزش های عقیدتی و سیاسی و نظامی بطور شبانه روزی تحت مغز شویی هایی که مجاهدین د رمعرض آن قرار داشتند برد. در ضمن یک اماده باش در کل سازمان مجاهدین تحت نام طرح سین 40 اعلام شده که باید بعد از آماده شدن 2000 عراقی جوان طی 40 روز با کمک گرفتن از این نیرو و نیروهای مجاهدین دولت عراق سرنگون میشد.

 

dd15363453171536345339یعنی فرقه رجوی عملا یک دولت در درون کشور عراق تشکیل داده بود و قصد سرنگونی آنرا داشت. آنچه که مقامات امنیتی خود شما در تیرانا نیز طبق اسنادی که تلویزیون کانال چهار انگلستان افشاء نمود بعنوان یک تهدید امنیتی برای مردم، دولت و امنیت آلبانی ارزیابی شده است.

همین سیاستهاست که باعث ریزش شدید از نیروهای این گروه تروریستی است. طوری که در فاصله ملاقات قبلی ما  پنج تن از زنان فرمانده در تشکیلات تروریستی خانم رجوی  بنامهای

  1. مرضیه قبادی
  2. سرور سلامی (رضایی)،
  3. سارا هفت برادران راحله ضابطی،
  4. مژگان تقی پور
  5. راحله ضابطی

تواستند از این تشکیلات فرار کنند و نجات یابند. عمده این زنان جوان فرزندان مجاهدینی هستند که عملا با فریب تشکیلات رجوی از اروپا و آمریکا بعنوان بازدید به اشرف برده شده و در آنجا از بازگشت آنها جلوگیری شده بود. بنابراین شاهدیم به محض اینکه کمی کنترلهای فرقه ای کم میشود و این افراد میتوانند بر ترسهایشان از کشته شدن و یا ترسهای ذهنی که طی مغزشویی به آنها القاء شده فائق آیند میتوانند فرار کنند و خود را نجات دهند.

در خاتمه خانم دافینا پسی عنوان کردند که آقای ارشد بعنوان سوال آخر اینکه مجاهدین میگویند آنها در بین مردم ایران و جدا شدگان هیچ مخالفی ندارند و بلکه مخالفین عملا عناصر وابسته به رژیم ایران هستند چیست و اسنادی را نیز برای ما ارسال کرده اند.

آقای ارشد توضح داد من که قبلا نیز گفته و هشدار داده بودم که به محض انتشار مطالب مخالفین کاری که طی چهار دهه گذشته بعنوان یک روش جاری فرقه رجوی شروع میکنند مخالف و منتقد را ترور سیاسی کردن و برایش پرونده سازی میکنند. سپس با هزینه های بسیار در رسانه ها و صدها سایت اینترنتی خود منتشر نموده و حتی برای مقامات دولتی و احزاب و سفارت خانه ها و مقامات امنیتی این مدارک ساختگی را ارسال میکنند. شما اولین محلی نیستید که این اسناد را در مورد من ارسال کرده اند آنها برای مقامات آلمان، برای احزاب، برای شخصیتها و اعضای پارلمان اتحادیه اروپا و… نیز عین همین مدارک را برای ترور سیاسی من بجای پاسخگو بودن در قبال اعمال خود ارسال نموده اند و من پیشاپیش گفته بودم که شما بزودی تحت بمباران انبوه دروغهایی علیه من و دیگر منتقدین فرقه رجوی قرار میگیرد. هیچ منتقدی را طی چهل سال گذشته نمیتوان یافت که سازمان مجاهدین مارک عضو رژیم ایران بودن را به او نزده باشد. این تاکتیک آنها در سالهای گذشته زمانیکه آنها در عراق بودند و تعداد زیادی جدا شده وجود نداشت بسیار موثر قرار میگرفت ولی امروزه با حتی پیوستن فرزند رهبر این فرقه به جداشدگان بسیار بی اثر شده است.

البته این ترور سیاسی فقط شامل حال جدا شدگان نیست زمانیکه ما در درون تشکیلات بودیم نیز وقتی انتقاد میکردیم جواب آقا و خانم رجوی این بود که این حرفها و این انتقادات حرفها و انتقادات رژیم است شما چرا آنرا مطرح میکنید تا با این ترفند ما را منکوب و خود را از پاسخگویی خلاص کند. حتی مشکل عمیق تر از این بود رجوی با تجربه مافیایی خود بسیار پیشتر از اینکه کسی بخواهد به او انتقاد کند اعضای خود را مجبور میکرد و میکند که روزانه که با زدن اتهامات واهی به خودشان و اعتراف کردن به جاسوس رژیم بودن و خیانت کار بودن و … و نوشتن و امضاء کردن و حتی در جمع خواندن این اتهامات، زمینه طرح حذف خود را بدست رجوی بدهند. همان شیوه ای که استالین بکار میبرد.

lynda silsum

روبات تحت نام مجاهد در حال تروریست تروریست گفتن به خانم لیندزی هیلسام

اگر کلیپ تلویزیون کانال چهار انگلستان را دیده باشید نگهبان ایرانی بدون توجه به اینکه مخاطب او کیست خانم لیندزی هیلسام از خبرنگاران ارشد و ادیتور بخش بین اللملی تلویزیون کانال 4 انگستان را بمحض مشاهده تروریست تروریست خطاب میکند. این انسانها مغزشویی شده اند و مانند روبات عمل میکنند. خانم رجوی خارج فرقه خود را نیز همینگونه مینگرد و تلاش میکند همین فضا را القاء کند تا مجبور نباشد پاسخگوی اعمالش باشد.

در هرحال با تشکر از اینکه مرا پذیرفتید و وقت خود را به من اختصاص دادید.

نه به تروریسم و فرقه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.