مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

گزارش آخرین وضعیت فروپاشی فرقه رجوی به سفارت آلبانی در برلین

روز 26 اکتبر آقای داود باقروند ارشد طی دیداری با مقامات سفارت آلبانی در برلین جزئیات جدیدی از جدا شدگان و در واقع نجات یافتگان از حصارهای اشرف 3 در شمال تیرانا را به اطلاع آنها رساند.

 

10

در این جلسه از اهداف فرقه رجوی در نابودی غرب تحت عنوان مبارزه با امپریالیسم و مطالبی که در سمپوزیم تهیدات تروریستی که اروپا با آنها مواجهه است پرده برداشت و اینکه عامل اصلی بقای گروههای تروریستی حمایت مالی کشورهای حامی تروریسم و تشکیلات دست نخورده آنهاست که متاسفانه دولتیهایی که از سازمان مجاهدین بعنوان ابزار استفاده میکنند ایندو را بر خلاف منافع دولت و مردم آلبانی برای آنها بطور آشکاری با مایه گذاشتن از امنیت آلبانی تامین کرده اند. در این رابطه فیلم حضور وکیل مجاهدین در اداره پلیس و آزاد کردن عناصر دستگیر شده مجاهدین با مجوز سفارت آمریکا در تیرانا به نمایش گذاشته شد. که طی آن وکیل جداشدگان به این اقدام پلیس اعتراض میکند.

 

11

 

در زمینه جدا شدگان جدید لیست جدا شدگان جدید از جمله آقایان: عظیم میش مز

حسن شهبازی

غلام میرزایی،

موسی دامرودی،

منوچهر عبدی

هرکدام با سابقه سی ساله  با دوران طولانی اسارت آنها در این تشکیلاتِ با تاکید مطبوعات آلبانیایی مافیایی تشریح گردید.

 

gholam mirzai حسن شهبازی1 عظیم میشمز منوچهر عبدی موسی دامرودی

در مورد نگرانیهایی که در جلسات قبل در مورد فرزند جدا شده رهبر این فرقه تروریستی آقای مصطفی رجوی مطرح شد، آقای ارشد خاطر نشان نمود که طبق گزارشاتی که از وضعیت محمد رجوی در دست است. بعد از اینکه تمایل نشان داد که حقایق را در مورد جنایات پدر مستبدش مسعود رجوی در این تشکیلات را بطور مفصل افشاء کند از همان ابتدا تمامی این تشکیلات با سابقه ای که از آن مطلع هستیم به لرزه و حرکت در آمد که صدای محمد را خاموش کنند.

محمد رجوی

 

آنها ابتدا او را تهدید نموده بودند ولی وقتی موثر واقع نشد با تطمیع او و با استفاده از فشارهای شناخته شده او را وادار به سکوت نمودند.  از آنجا که تمامی جوانی و آینده مصطفی رجوی را نابود کرده اند با هزینه بسیار وی را در دانشگاه خصوصی با شهریه چند ده هزار دلاری در نروژ در رشته حقوق ثبت نام کرده اند که تمامی هزینه آنرا مریم رجوی می پردازد.  این علاوه بر مقرری ماهیانه چند هزار دلاری اوست. مریم رجوی تلاش دارد با غرق کردن مصطفی رجوی در زندگی و مشغول نگهداشتن او در دانشگاه و تحصل جلوی افشاگریهای جنایات تشکیلاتش توسط مصطفی رجوی را بگیرد.

 

 

اخبار دیگر جدا شدگان همچنین در مورد یکی از زنان جدا شده که چندین بار خواهر و اقوامش جهت دیدار او به عراق رفته بودند ولی مریم رجوی اجازه ملاقات نداده بود. گزارش شد، بویژه خواهری که از کودگی همدیگر را ندیده بودند و با تحمل شداید بسیار به عراق رفته بودند و مریم رجوی نه تنها زن عضو خود را از حضور خواهرش مطلع نکرده بود بلکه بدروغ از جانب وی نامه ای به خواهرش که از ایران برای دیدار او برای مدت 15 روز در پشت درب قرارگاه لیبرتی منتظر مانده بود یک نامه جعلی نوشته و در آن مدعی شده بود که این عضو اسیر نمیخواهد خواهرش را ببیند. و اتهاماتی را نیز از قول این عضو به خواهرش در آن نامه نسبت داده بودند، در نهایتا وقتی این عضو اسیر توانس یک فرار موفقیت آمیز را به اجرا بگذارد، توانست بعد از 36 سال خواهرش را در یونان ملاقات کند.

زینب و مونا حسین نژاد

 

نه به تروریسم و فرقه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.