پربیننده ترین ها

ملاقات با نخست وزیر هلند آقای مارک روته در جریان کنگره سالانه حزب اتحاد احزاب لیبرال اتحادیه اروپا (آلده پارتی) در آمستردام. طی ملاقات ضمن معرفی خودو فرقه رجوی و نقض شدید حقوق بشر توسط این فرقه در آلبانی تشریح شد.

ملاقات با آقای گای فرهوفشتادت عضو پارلمان اروپا و رهبر فراکسیون لیبرالهای اتحادیه اروپا از سیاستمداران عالی و افشای همه ترفندهای فریب فرقه رجوی در زمینه ماهیت این فرقه و فشارها و توطئه هایی که علیه جدا شدگان اعمال میکند.

بنابه دعوت یو ان واچ جنبش نه به تروریسم و فرقه ها در نشست سالیانه حقوق بشر و دمکراسی شرکت کرد. خانم دکتر هشترودی بنا به دعوت جنبش نه به تروریسم وفرقه ها در این نشست شرکت کردند که حضور ایشان باعث خوشحالی جنبش نه به تروریسم و فرقه ها گردید. ایشان ضمن حضورفعالشان در نشست با اعضای عالیرتبه شرکت کننده در جلسه به بحث و گفتگو پرداختند. ازجمله با وزیر سابق دادگستری و عضو پارلمان کانادا آقای ایروین کولتر و از بنیانگذاران یوان هیومن راتس واچ مفصلا به بحث پرداختند. این کنفرانس سالیانه جهت شنیدن گزارشات قربانیان حقوق بشربرگزار میشود. در همین رابطه آقای داود ارشد رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها سخنانی بشرح زیر ایراد کردند:

درملاقات با دکترورنر هویر به اطلاع ایشان رسید که: فرقه رجوی در حال تدارک دیدن یک زندان ابدی موسوم به اشرف 3 در ‏محلی دورافتاده میباشد. این محل یک پایگاه نظامی متروکه آمریکایی می باشد با یک فرودگاه و یک سکوی هلی برد کوچک و ‏بخشی از سیستم های داخلی آن مستقیما از آمریکا آورده شده و نصب گردیده اند. از ایشان استمداد کمک شد. ‏

ملاقات با همسر نرگس محمدی در مقر ملل متحد ژنو-------آقای داود ارشد و خانم دکتر هشترودی با همسر نرگس محمدی در این ملاقات آقای تقی رحمانی همسر نرگس محمدی که خودشان نیز چندین نوبت زندان بوده اند از نقض حقوق بشر در ایران گزارشی به کنفرانس ارائه کردند و از تناقضات موجود در سیستم قضایی ایران در جریان محاکمه نسرین محمدی بطور مفصل و جامع سخن گفتند.خانم دکتر هشترودی و آقای مهندس ارشد با ایشان ابراز همدردی کردند و جزئیات بیشتری از موارد نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی رجوی که در آن فعال بوده است را برای آقای تقی رحمانی تشریح نمودند.

دادخواهی علیه برده داری پناهجویان در تیرانا همچو لیبی توسط فرقه رجوی در دیدار آقای ارشد با نخست وزیران هلند و اسلووانیا

ملاقات با رهبر حزب دمکراتهای آزاد آلمان (اف پ د) آقای کریستین لیندنر در جریان کنگره سه روزه احزاب لیبرال اروپا در آمرستردام هلند. افشای جنایات فرقه رجوی علیه اعضا و جدا شدگان

آقای ارشد در مورد ادعای فرقه رجوی و حامیانش گفتند چند شاخص آشکار وجود دارد. چرا متحدین آنها بویژه آقای دکتر بنی صدر با پیش بینی سرنوشت آنها در عراق از آنها جدا شدند؟ چرا هیچ ایرانی چه مردمی چه سیاسیون در مراسم آنها شرکت نمیکنند؟ چرا این تشکیلات مجبور است جهت گردهمآیی هایش سیاهی لشکر کرایه کند؟ چرا این تشکیلات در ترس از مردم ایران اجازه نمیدهد با اعضایش درارتباط قراربگیرند؟ چرا ارتباط اعضایش را با جهان قطع میکند؟ چرا تمامی تحلیلگران برحقیقت نفرت مردم از این تشکیلات بدلیل همکاری با صدام را تاکید میکنند؟ چرا باید رجوی در داخل تشکیلاتش زندان و شکنجه برای اعضای خودش راه بیندازد؟ چرا مجبور است برای دریافت حمایت سیاسی هرچند بی ارزش منافع مردم ایران را به کسانیکه خود به کشتن آنها افتخار میکرده است بفروشد و حتی برای چند دقیقه سخنرانی آنها دهها هزار دلار بپردازد؟ چرا حتی عربستان حامی سیاسی و مالی آنها ارزیابیشان از آنها این استکه “هیچ جایگاهی در میان مردم ایران ندارند”؟ چرا در همین پارلمان اعضای سابق منتقدش را بقصد کشت میزند؟ چرا هر منتقدی ایرانی و حتی غیره ایرانی را جاسوس و مزدور رژیم!! میخواند؟ آیا بخاطر همین چرا ها نیست که: وقتی مردم ایران در سراسر کشور جهت خواسته هایشان دست به تظاهرات و اعتراض میزنند هیچ اسمی از آنها نمیآورند؟ آیا این مسئله پیامش غیر از این است که: مردم ایران رژیم حاضر را صد بار به فرقه رجوی ترجیح میدهند. و “تنها آلترناتیو دمکراتیک” جوکی بیش نیست.

خانم دکتر فریبا هشترودی: با یقین میگویم که مجاهدین شکنجه میکنند…. هشترودی1سرکار خانم دکتر فریبا هشترودی یکی از برجسته ترین زنان ایرانی جزء افتخارات ایرانیان در فرانسه، نویسنده و خبرنگار و فعال سیاسی که سابقا عضو شورای ملی مقاومت ایران بوده است که باید ایشان را بیشتر شناخت با علم یقینی در مورد فرقه تروریستی رجوی از درون آن سخن میگوید. وقتی به عمق پوسیدگی تشکل رجوی پی بردم جدا شدم بله

بیانیه 14 تن

بیانیه 14 تن

نیروی خارج کشور چه میخواهد ‏و بیانیه 14 تن

مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

ترور و حمله وحشیانه به آقای مصطفی محمدی پدر یکی از مجاهدان اسیر در لیبرتی و دخترش و وکیلشان توسط فرقه رجوی(داعش ایرانی) را محکوم میکنیم

همانگونه که بسیاری گفته ایم، فرقه مرگ رجوی (داعش ایرانی)  سالیان طبق استراتژی خود ماهیت تروریستی را پنهان میکرده، بعد از بن بست های چاره ناپذیزش از یکسو و خوش خیالی ناشی از خروج از لیست تروریستی جهت مورد استفاده قرارگرفتن بعنوان نیروی فشارعلیه حاکمیت رژیم آخوندی، و بدنبال فرمان خلیفه خود خوانده اش رجوی در سال گذشته مبنی بر ترور مخالفین، کشتار مخالفین را شروع کرده است. هشدار میدهیم که این سومین اقدام از این نوع ترورهاست. اقدام اول نسبت به آقای منصور نظری مجاهد منشعب فرقه، اقدام دوم نسبت به آقای علی حسین نژاد از مجاهدین منشعب از فرقه رجوی صورت گرفته بود.

مجاهدین منشعب از این فرقه تروریستی ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی در قلب اروپا نسبت به مماشات دولتهای اروپایی و بطور اخص فرانسه با تروریسم هشدار داده و آنها را به درس گیری از فجایع آی سیس در منطقه فراخوانده و خواستار برچیده شدن دستگاه تروریستی فرقه مرگ رجوی از اورسورواز میباشد. مجاهدین منشعب از فرقه مرگ رجوی از کلیه هموطنان میخواهد که نسبت به اقدامات تروریستی فرقه مرگ رجوی سکوت نکرده و با تمام قوا نسبت به آن موضع بگیرند.

نه به تروریسم و فرقه ها


خبر زیر به نقل از سایت پیوند رهای را بخوانید.

 

برملا شدن بیش از پیش ماهیت تروریستی فرقۀ رجوی در فرانسه

حملۀ وحشیانۀ چاقوکشهای مریم رجوی در جلوی مقر او در حومۀ پاریس به آقای مصطفی محمدی و دختر و وکیلش و دستگیری یکی از مهاجمان توسط پلیس

 

به قلم قربانعلی حسین نژاد عضو قدیمی و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

به دنبال حملۀ تروریستی چاقوکشهای رجوی در ماه گذشته بعد از آکسیون جدا شدگان سازمان مجاهدین خلقدر پاریسبه آقای منصور نظری یکی از اعضای جدا شدۀ سازمان مجاهدین و زخمی کردن او و پخش اطلاعیه های توهین و تهمت و دروغ علیه جدا شدگان در محل آکسیون و ساختمان محل اقامت اینجانب و شکایت آقای نظری و اینجانب و دیگر دوستان به پلیس فرانسه و تشکیل پرونده های اتهام تروریستی بیشتر علیه دار و دستۀ مریم رجوی در قضائیۀ فرانسه؛ روز جمعه 12 ژوئن 2015 برابر با 22 خرداد 94  درست یک روز قبل از برپایی شوی مریم رجوی در ویلپن پاریس با شعارهای دروغین و فریبکارانۀ آزادی و دموکراسی! البته در بزم شخصیتهای جنگ طلب آمریکایی!! چاقوکشهای مریم رجوی در محل اقامت او در شهرک اورسوراوایز در حومۀ پاریس به دوستمان آقای مصطفی محمدی و دختر و وکیلش حمله ور شده و آنها را به شدت زخمی کردند. آقای مصطفی محمدی در اعتراض به بردن دختر بزرگتر او به عراق در حالیکه هنوز به سن قانونی نرسیده بود و نگهداری او در جهنم عراق زیر خطر مرگ و درخواست بیرون آوردنش از هفت حصار تشکیلاتی رجوی در عراق چند روز پیش از کانادا به فرانسه آمده و با گرفتن وکیل شکایتی را در این مورد علیه مریم رجوی و همسر سابقش مهدی ابریشمچی تسلیم دادگاههای فرانسه کرده است. و برای این اعتراض و با این خواسته در روز مذکور همراه دختر کوچکترش و وکیل فرانسوی اش عازم محل اقامت مریم رجوی در اورسور اوایز در حومۀ پاریس شد که بعد از چند لحظه اعتراض عده ای از چماقداران و چاقوکشان لات و لمپن مریم رجوی که با ماشین مشغول گشت در اطراف مقر مریم رجوی بودند بر سر آنها ریخته و به ضرب و شتم آنها پرداختند که بر اثر آن آقای مصطفی محمدی و دخترش به شدت زخمی شده و به بیمارستان انتقال یافتند که هم اکنون بستری می باشند. پلیس محلی بعد از اطلاع از ماجرا به محل حادثه آمده و موفق به دستگیری یکی از مهاجمان از افراد مقر مریم رجوی گردید که وی هم اکنون در بازداشت است. پلیس با شکایت آقای مصطفی محمد و دخترش و وکلیشان پروندۀ دیگری از سلسله پرونده های تروریستی اخیر فرقۀ رجوی تشکیل داده و به قضائیۀ فرانسه ارجاع نمود. تا کنون خبرنگاران رسانه های متعدد فرانسوی و آمریکا و کانادا با آقای مصطفی محمدی موقع طرح شکایتشان و در بیمارستان مصاحبه به عمل آورده و عکس و گزارش از وضعیت او و حملۀ چاقوکشان باند مریم رجوی به آنان تهیه و مخابره کرده اند.

بدینگونه مریم رجوی و باندش که فکر می کنند با فریبکاری ها و شعر و شعارهای مدرنیته نمایی می توانند ماهیت کثیف تروریستی و خشونت طلبانۀ شان را پنهان بدارند مجبور به رو کردن ماهیت پلید تروریستی خود شده و بیش از پیش در نزد مردم اور سور اواز منطقۀ محل اقامت رجوی و باندش و در نزد همۀ مردم فرانسه رسوا و منفور شدند و پرونده های تروریستی متعددشان در نزد پلیس و قضائیۀ فرانسه سنگین تر گردید.

عکسهایی از وضعیت آقای محمدی بر روی تخت بیمارستان و دخترش و زخمهایشان و نیز ماشین چماقداران رجوی را ذیلا می بینید.