مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

فرار دو مجاهد در آلبانی و شروع لجن پراکنی مریم رجوی و جواب آنها

Albania- Ferghe mojahedin-Gholamali mirzayi- Azim mishmastاين حكايت اين روزهای  سازمان مجاهدین است كه مدعی بود بر سر دربش شعار صدق و وفاست ، این در حالیست که در عمل برای من که سی سال در این فرقه عضویت داشته ام و جان بر کف تمام عمر خود را داده ايم ، چيزی جز دروغ و خيانت نديديم .
راستي بايد از اين سازمان با همه عظمت پوشالي كه خودش مدعي است پرسيد كه چه شده وچه بر شما پيش آمده كه اينطوري فرياد وفغان شما بربام آسمان رفته است وآنهم بخاطر اينكه ما فقط اعلام كرديم كه رسما از شما فاصله ميگيريم وتمامي اين مدت كه با شما بوديم جز دروغ نديديم تا اين حد پیکره  شما را به لرزه در آورده است كه مریم رجوی اينطور هوار ميزنيد و دشنام می دهد و علیه من و سایر دوستان جداشده از مجاهدین خلق در آلبانی فریاد سر داده و کشف کرده بعد از سی سال همه ما جاسوس و مزدور بوده ایم.
در واقع در شرایط کنونی سخن ما با اين سازمان فرقه گرای رجوی نیست که بیشتر از هزار و پانصد نفر از آنها بالای 55 سال سن دارند ، بلکه  با مردم است تا همه كسانی كه ذره ای  وجدان و شرف و انسانيت دارند ، قضاوت كنند.
قبل از هر چيز چند سئوال خيلی ساده وجود دارد كه بايد پرسيد و اگر كسی كه مدعی است آمده و با اسم ورسم وسند ومدرك پاسخ بدهد .
نخستین پرسش این است که سازمان مجاهدین چه زمانی متوجه شد كه ما مزدور وزارت اطلاعات ايران هستيم؟ آیا تنها بعد از اينكه ما اعلام كرديم از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی جدا شده ايم؟ چرا این گونه است؟ اگر مریم رجوی مدعی است که از قبل و با الهام از ” مرحوم مسعود رجوی ” جاسوسی و مزدوری ما را کشف کرده است چرا سخنی نگفت؟ چرا به افکار عمومی اطلاع نداد؟

اما مشکل جای دیگری نهفته است. مشکل در تار وپود یک سیستم مافیایی فرقه گرا با رهبری توتالیتر و تمامیت خواه نفهته است که دروغ و خیانت نخستین روش او برای توجیه هدف و ادامه حیات تشکیلات و کنترل نیروهای تشکیلاتی اش می باشد.

پرسش بعدی این است که چرا هيچ وقت در طول اين ساليان به ما گفته نشده بود كه فرزندان ما جلوی درب اشرف آمده اند و الان اين موضوع دارد طرح ميشود؟
آيا برای كسانی كه برای ديدار خانوادگی عزیزانشان بعد از سال های اسارت و بدبختی به عراق و پشت دیوارهای اشرف امده بودند، مزدور وزارت اطلاعات بودند؟ چرا اطلاع ندادید که خانواده های ما برای دیدن ما به پشت دیوار اشرف آمده بودند ، خانواده هایی که با درد و رنج  و  هزينه شخصی خود  آمده بودند، چرا از جانب مسعود رجوی ” خانواده ، مزدوران ارتجاع ” نامیده شدند؟ خانم مریم رجوی و آقای مسعودر جوی مزدور چه كسی است و چه ميكند ؟ آيا براي اين حضرات امكان تعريف آن وجود دارد يا خير ؟Albania-gholamali-mirzayi-260-410
ایا شما مزدور هستید یا ما؟ آیا مزدور شما نیستید که برای صدام حسین و حالا سعودی ها و موساد و جنگ طلب ها مزدوری می کنید؟
آيا رسم روزگار اين است و يا همانطور كه خانم رجوی فرمودند هركه با ما نيست بر ماست و شما بايد هر مارك و تهمتی كه ميخواهيد به آنها بزنید؟ ایا جرم ما این نیست که گفتیم بعد از سی سال آنچه مسعود رجوی و مریم رجوی گفته اند، به ماده تبدیل نشده است؟ آیا این مزدوری است؟ یعنی بعد از سی سال هر کس چنین انتقادی کرد، مزدور است؟
اگر شما واقعا در حرفتان صادق هستيد چرا تا قبل از اينكه ما اعلام كنيم از سازمان مجاهدین جدا شده ايم و تا بحال تحت مغزشویی اين سازمان بوده ايم و فريب آنها را خورده ايم صدايی از شما در نيامد که ما ماموران وزارت اطلاعات هستیم؟ چه شد که يك شبه ما همه مزدور شدیم؟ بنابراین  روشن است که این روش استالینیستی فرقه مجاهدین خلق می باشد که هر منتقد خود را ترور شخصیت کند و ما را نیر باکی نیست . مریم رجوی در افشای ما نوشته است : ” پیش پرداخت مزدوری ما و …
براستی كدام پيش پرداخت آيا غير از اين است كه همه عمر و زندگی خود را صرف شما پیش پرداخت کردیم ؟ آيا چيزی برای پرداخت مانده است و يا اینکه شما تمامی شيره جان  و انديشه مارا كشيده ايد؟
آیا داشتن تماس با خانواده آن هم بعد از سی سال بودن در مناسبات شما و دادن همه چيز تا اين حد دستگاه شما و انقلاب پاك خواهر مريم تان را به مخاطره  و لرزه بر جان و تنتان می اندازد ؟ آري ،ما بعد از اين همه سال شنيدن دروغ و خيانت از جانب شما ديگر حاضر به ادامه آن نيستيم و ميخواهيم كه همه اين دروغها را رسوا كنيم. رسوا کنیم تا هر كس ذره ای وجدان و انسانيت در وجودش باشد به قضاوت بنشيند تا سيه روي شود هركه در او غش باشد، واگر هم شما تااين حد لرزان و ترسان نبوديد و نيستيد ميتوانيم يكديگر را در دادگاه ببينيم تا تمامی دروغ ا و نیرنگ های  شما رسوا شود و بر همه مشخص شود كه چه كسانی هستيد و چگونه پايه مكتب شماچيزی جز دروغ و خيانت نيست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.