مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

تشریح حمایت از تروریسم و قتلهای مشکوک فرقه رجوی با حمایت سفارت آمریکا در آلبانی در دیدار با نماینده پارلمان اتحادیه اروپا

آقای ارشد و خانم مرسدس برسو نماینده پارلمان اروپا و معاون اقتصادی و فرهنگی اتحادیه اروپا

آقای ارشد و خانم مرسدس برسو نماینده پارلمان اروپا و معاون اقتصادی و فرهنگی اتحادیه اروپا

دیدارآقای داود باقروند ارشد با خانم برسومرسدس معاون فراکسیون اتحاد احزاب سوسیال دمکرات اتحادیه اروپا ونماینده پارلمان در بروکسل

 

روز گذشته در این ملاقات نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم و قتلهای مشکوک فرقه رجوی در آلبانی بطور مفصل با ارائه مدارک جهت ثبت در اسناد پارلمان اروپا مورد بحث قرار گرفت.

 

طی ملاقات تاریخچه و مدارک مربوط به فریب خانواده ها و کودکان مجاهدین وایرانیان جویای کار و سفر به اروپا و انتقال آنها به عراق و سپس به بند کشیدن آنها با انواع ترفندهای مافیاییِ ضبط مدارک سفر،کارتهای شناسایی، پول، قطع آنها از دسترسی به تمامی امکانات تماس با جهان خارج و ممنوعیت و امکان تردد و تهدید به تحویل به پلیس امنیتی عراق بدلیل ورود غیر قانونی به عراق (چون طبق توافق با مقامات عراقی در پاسپورت آنها مهری دال برو ورود و یا داشتن ویزا نمیخورد) بعلاوه بمباران آنها با مغزشویی ها علیه غرب و فرهنگ فاسد غرب، و زدن اتهام خیانت به مسعود و مریم رجوی و فروختن ایندو رهبر فرقه به امپریالیسیم و ترجیح دادن آنها به زندگی در فرهنگ فاسد امپریالیستی غرب، درست زمانیکه خود خانم مریم رجوی توسط جنایتکارترین جناحهای امپریالیستی و متحدان آنها هدایت و تامین مالی میشود، تمامی راههای بازگشت آنها را بسته و مجبور به پوشیدن لباس نظامی و بدست گرفتن سلاح و شرکت در عملیات تروریستی مینمودند، و در موارد بسیاری با زندان کردن و مورد ضرب و شتم قرار دادن معترضین آنها را مجبور به ماندن میکردند که در بسیاری موارد در مورد کودکان و حتی ایرانیان ربوده شده به بهانه کار و اقامت در اروپا زیر فشارهای طاقت فرسا تشکیلات فرقه رجوی منجر به خودکشی آنها در اشرف شده است. که لیستی از خودکشی ها و ترورهایی که در درون تشکیلات تحت نام خودکشی افراد آمده است از جمله مرگ مشکوک مالک شراعی و آرش پورغلامی قهرمان کاراته  تقدیم گردید.

 

Image may contain: 1 person, smiling

در این رابطه موضوع خانم سمیه محمدی در صدر اینگونه موارد هولناک بطور مفصل تشریح شد. بویژه تلاش سی ساله مادر و پدر خانم سمیه محمدی که انعکاسی جهانی یافته است با لیستی از تمام مطالبی که چه در جهان و چه در عراق و آلبانی در مطبوعات آنها منعکس شده از جمله نامه جان گداز مادر خانم سمیه محمدی اسیر فرقه رجوی به ایشان تقدیم شد.

 

نامۀ سرگشادۀ مادر سمیه محمدی به سران فرقۀ رجوی و به دخترش

که در مطبوعات آلبانی منتشر شده است

سازمان مجاهدین خلق؛

من محبوبه (ربابه) حمزه مادر سمیه هستم. من این نامۀ سرگشاده را برای شما ارسال می کنم تا از شما بخواهم که دخترم را در ترک آن سازمان آزاد بگذارید. شما می دانید ما در اینجا در آلبانی هستیم و نه در عراق صدام حسین! آلبانی یک کشور اروپایی آزاد است که در آن امور از طریق قانون حل و فصل می شود نه با گلوله، خشونت و جنگ مانند عراق صدام حسین!.

اینجا همۀ شما به علل بشردوستانه پناهجو هستید، شما دیگر اینجا یک سازمان شبه نظامی نیستید که با اعضایتان به عنوان سربازان شما رفتار می کنید!

لطفا، این رفتارتان را متوقف کنید! لطفا نامه نوشتن ها با شعر و شعارهای به ظاهر زیبا به نام دختر ما را متوقف کنید.

شما متأسفانه ما را به اندازۀ کافی در همه جا به عنوان عوامل ایران، توطئه گران و غیره متهم کرده اید. چرا که ما هیچ هدف دیگری جز آزادی دخترمان نداریم دختری که شما او را در حالیکه هنوز به سن قانونی نرسیده بود در سال 1997 به صورت غیر قانونی به داخل تشکیلات خودتان بردید. شما به اندازۀ کافی از عوامل خودتان برای دسترسی به هر ارگان دولتی در آلبانی برای جلوگیری از دیدار من به عنوان یک مادر با دخترم سمیه استفاده کردید دست از این کارهایتان بردارید!.

شما با تمام توان ما را در هر گوشه ای از تیرانا مورد انواع حملات و حتی حملۀ فیزیکی قرار دادید و به ما تهمت تروریست زدید تنها به دلیل اینکه من می خواهم با دخترم دیدار کنم.

شما رادیکال های دیوانه با دخترم چه کار کردید؟

1_007 - Copy

چرا دختر من را تهدید می کنید که پدر و مادرت را می کشیم؟ شاهدان بیرون آمده از اردوگاه مانزا یعنی افرادی که مجاهدین را ترک کرده اند و اکنون در تیرانا زندگی می کنند، به ما می گویند که شما با دختر من بدرفتاری می کنید. شما او را تحت فشار قرار می دهید که ما را که خانواده اش هستیم به عنوان یک عامل رژیم متهم کند.

من در عراق در سال 2004 با اجازۀ نیروهای آمریکایی با دخترم دیدار کردم. او ناامید بود و می خواست که از آن جنگ لعنتی و از آن سازمان نظامی بگریزد سازمانی که با اعضایش جلوی چشم همۀ جهانیان بدرفتاری کرده و می کند. دخترم از ترس به خود می لرزید. مادرش را محکم بغل کرد تا او را آرام کند و به او دلداری می داد. دخترم از طریق نیروهای آمریکایی در عراق نامه نوشت و درخواست کمک کرد.

شما مجاهدین خلق همه جا به شدت تندرو، خشونت طلب و ستمگر هستید. شما با همۀ پدرها ومادرها چنین کرده اید و چنین تهمتهایی را به همۀ خانواده ها زده اید در حالیکه آنها بیست یا سی سال است عزیزانشان را ندیده اند. من چه می خواهم؟ جز خروج فرزندم از آن اردوگاه بدنام تا در کانادا زندگی آزاد داشته باشد؟ ولی شما می خواهید او برای مریم رجوی کشته شود.

چرا دختر مرا در قطع و انزوا از دنیای بیرون نگه داشته اید؟ چرا نمی گذارید هر کس آن گونه که می خواهد زندگی کند؟ نه وکلا و نه روزنامه نگاران و نه افکار عمومی آلبانی حرفهای شما را نمی پذیرند. خانواده علیه شما می خواهد چه کار کند؟ شما دختر مرا به گروگان گرفته اید و می خواهید او برود خودش را در یک عملیات انتحاری در ایران یا عراق منفجر کند. چرا می گویید دختر من در نامه ای که نوشته همه اش صحبت از جنگ و کشتن و کشته شدن و مرگ و… می کند؟ شما واقعا دیوانه اید و عقل و شعور خودتان را از دست داده اید. آیا این دستور بی رحمانۀ فرمانروای شما مسعود رجوی نیست که ازدواج را و عشق را ممنوع کرده و می گوید فقط باید رویای جنگ و خون را ببینید؟

پسر من 15 ساله بود پیش مجاهدین آمد و وقتی 20 ساله بود او را نجات دادیم. پسر من که پیش شما بود روانی شده بود و برای مدت دو سال با یک روانپزشک در کانادا درمان شد. شما تروریست هستید و می خواستید او نیز یک تروریست بشود. در حال حاضر او متأهل است، تحصیل کرده و در کانادا کار میکند. اما دخترم چرا نمی تواند با خانواده اش به کانادا برود؟ چرا دختر من را تندرو می کنید و او را در اردوگاه خود زندانی می کنید؟ در حالی که رهبر شما مریم رجوی و خانواده اش مثل شاهزاده ها در پاریس زندگی می کند. چرا دخترم را آزاد نمی گذارید که با ما به تورنتو برود؟ مگر مریم رجوی در پاریس نیست؟ چرا مریم رجوی و خانواده اش بهترین زندگی را در اروپا دارند، در حالی که دخترم در زندان اردوگاه در روستای مانزو / دورس زندگی می کند؟ چرا دختر من به جای اینکه برود در ایران جهادیست بشود نمی گذارید بیاید باهم به کانادا برویم. چطور او از اینجا می تواند به ایران برود ولی از کانادا نمی تواند؟ پس معلوم است که درد شما جهاد دخترم نیست بلکه می ترسید که او شما را برای همیشه ترک کند.

چرا دختر مرا از حق آزادی و زندگی و تشکیل خانواده محروم می کنید؟ چرا خانوادۀ ما را از بین می برید؟ چرا اجازه نمی دهید که دختر ما یک خانواده و یک زندگی عادی مانند هر کس دیگری داشته باشد؟ در اینجا ما در آلبانی هستیم و نه در عراق. چرا روی دختر من برای انجام فعالیت های سیاسی و تروریستی علیه یک کشور دیگر فشار وارد می کنید؟ دختر من با ایران ارتباط ندارد سرزمین او کانادا است. چرا شما اجازه نمی دهید او رویای کانادایی خود را دنبال کند؟ چرا می خواهید دختر من را به عنوان یک جهادیست برای جنگ با ایران هدایت کنید؟ چرا دختر مریم رجوی در ایران به جهاد نمی رود، اما دختر من می خواهید برود؟

ما خانواده ای هستیم که ایران را به دلایل سیاسی ترک کرده ایم و در کانادا بسیار خوب زندگی می کنیم و ما به هیچ وجه کاری با سیاست نداریم. تلاش ما برای اینکه دخترمان را نجات دهیم، حق مشروع ماست. شما، مجاهدین خلق، زمانی که دختر من 17 ساله بود، او را ربودید در حالیکه فرزند من از وضعیت شما بی خبر بود. شما دختر مرا بدون مدرسه بدون گذرنامه کانادا، بدون خانواده، و فرزندان و بدون زندگی با تمام همسالان خود گذاشتید. شما اجازه نمی دهید دختر من ازدواج کند یا یک دوست پسر یا یک زندگی مثل همه زنان داشته باشد، لباس های زیبا مانند دوستانش در بیرون را بپوشد، در حالیکه او در تمام طول روز لباس های نظامی می پوشد. شما در حقیقت او را در زندان بدنام خود در Manzas محصور و اسیر کرده اید.

شما نمی گذارید دختر من به اینترنت، به تلویزیون، به مدرسه و تحصیل دست بیابد. شما او را در یک کشور آزاد مانند آلبانی زندانی کرده اید. آیا شما از آنچه با دختر من انجام می دهید شرم می کنید؟ از اینکه دختر مرا در حالیکه یک کودک بود ربوده اید شرم نمی کنید؟ آیا می دانید خداوند روزی شما را در دادگاه عدل خود محاکمه خواهد کرد حتی اگر اربابانتان شما را از قانون در ببرند؟ بگذارید او طعم زندگی را بچشد زندگی آن نیست که شما می پندارید آنجا که شعار می دهید: «خانواده ها عاملان رژیم ایران هستند» و شما این را چند بار در روز به عنوان یک فرم اطاعت از سازمان تکرار می کنید.

از دوستان خودتان که امروز از گروه شما جدا شده اند مطلع شدم که چگونه شما دختر مرا تهدید می کنید، تا او کاری را که شما می خواهید ولی او مقاومت می کند انجام دهد. شما اجازه نمی دهید او بیرون اردوگاه بیاید، تا زندگی آزادش را داشته باشد، شما زندانیان را در داخل دیوارها نگه می دارید دیوارهای قلعه ای که توسط نگهبانان مسلح در وسط یک کشور اروپایی محافظت می شود. چرا این کار را انجام می دهید؟ چرا او را از اردوگاه نمی گذارید بیرون بیاید؟ چرا نمی توانم، من مادر، دخترم را ببینم؟ دیدار والدین حق قانونی هر کسی است و هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند.

 

 

تروریسم تحت حمایت آمریکای فرقه رجوی در آلبانی

بحث مفصل دیگر که موضوع نگرانی مقامات امنیتی آلبانی نیز بود حمایت سفارت آمریکا در آلبانی از این فرقه که بطور کامل به آنها در عملیات مافیایی دست باز داده است. از پولشویی، رشوه دادن، تهدید کردن، ضرب و شتم، حذف کردن، راه اندازی سیستم وسیع هک با خرید صدها دستگاه کامپیوتر و راه اندازی اینترنت سرعتهای بالا جهت تولید اخبار جعلی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی و هک سایتهای مخالفین است.  در صدر آنها کشتن اعضای معترض که خواستار خروج از فرقه هستند ولی اطلاعاتی دارند که در صورت لو رفتن این اخبار برای حضور مریم رجوی در اروپا مشکل ساز میگردد و احتمال بازگشت آنها به لیست تروریسم در اتحادیه اروپا بسیار قویست. این روزها انتشار اخبار کشته شدن های مشکوک اعضای سازمان در آلبانی بروز نموده است. از جمله غرق شدن یک عضو با سابقه سازمان با سی سال سابقه در این تشکیلات که خانم رجوی ادعا کرده بود این فرد در یک دریاچه کوچک هنگام نجات دوستانش غرق شده که علیرغم تلاس غواصان پلیس هیچ جسدی یافت نشد.

حمایت از تروریسم داعش کماکان از سالیان روش جاری این فرقه بوده است. آخرین نمونه های آن سکوت مریم رجوی در قبال تروریسم داعش و گروه تروریستی الاهوازیه در شهر اهواز ایران بود که به کشته و زخمی شدن 89 نفر از جمله یک کودک 4ساله گردید. همچنین حمایت این فرقه تروریستی از تروریسم گروه های فعال در کردستان ایران با دادن اعلامیه رسمی در حمایت از تروریسم آنهاست. که تنها عامل بسته شدن جامعه برای فعالان واقعی و غیر مزدور در ایران است.

در زمینه کشته شدن مشکوک اعضای سازمان اخیرا نیز یکی از همین مجاهدین که قهرمان کاراته بوده است در اوج جوانی به بهانه ایست قلبی کشته شده است. نگرانی مجامع حقوق بشری و خانواده های اعضای اسیر در آلبانی را بر انگیخته است بویژه که تحت چترحمایتی عربستان و آمریکا از این فرقه به گفته مقامات امنیتی آلبانی مافیایی این نگرانی برای بسیاری از مجاهدین که تلاش میکنند فرار کنند تهدید را جدی میکند.

در همین رابطه سوالاتی در زمینه نحوه اداره، مناسبات “شو”رای ملی مقاومت، رابطه با تروریسم بین اللملی، منابع مالی و نقش مریم رجوی و موضوع مسعود رجوی و مرگ و غیبت آن مطرح شد که مفصلا با جزئیات بدان پرداخته شد.

مطالب مرتبط:

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها جنایت تروریستی اهواز را بشدت محکوم میکند

ادامه سکوت تائید جنایت تروریستی اهواز توسط مریم رجوی

تاریخچه ای از گروه تروریستی تحت نام «جنبش الاحوازیه» که مسئولیت حمله تروریستی اهواز را بر عهده گرفت

 

سی خرداد سالروز بسرقت رفتن مبارزه مردم ایران

گزارشی درونی از آنچه مسعود رجوی مبارزه اش میخواند

خروج مجاهدین از اشرف و لیبرتی و عراق شکست مطلق یا پیروزی نسبی 

محاهد خلق علی زرکش به کدام توصیف مسعود رجوی 

خانواده مجاهدین اسیر در لیبرتی نماینده خلق یا ضد خلق 

خانواده های مجاهدین درگذر از مائده آسمانی به سنگهای ابابیل

نامه سرگشاده داود ارشد به اسماعیل وفا یغمایی

چه کسانی مبارزه مردم ایران را فراموش کرده اند؟ بقلم داود ارشد

پاسخ داود باقروند ارشد : آقای سعید جمالی دوران چپ نمایی های کودکانه بسر آمده

قسمت آخر: آقای سعید جمالی (هادی افشار) بهتر نیست در ایران-افشاگر مقالاتت را منتشر کنی؟

هشدار به حمید اسدیان در مورد خودکشی زهرا نوری

مردم ایران و فرقه رجوی – اتهامات سلیمانِِ حمید اسدیان

مهستان یا تئاتر مبارزه و آلترناتیو به کارگردانی آقای نوری علا

——————

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.