مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

همبستگی مردم آلبانی با مردم ایران علیه تروریسم فرقه رجوی

موفقیتفرقه رجوی بعد از قطع شدن از مردم ایران بخاطر تروریسم داخلی و همکاری با دشمن مردم ایران صدام حسین علیه کشورش، و خیانت به فرهنگ و مقدسات مردم ایران بویژه علیه زنان مبارز ایرانی توسط آقای مسعودرجوی و معاونت خانم مریم رجوی تحت عنوان انقلابهای متعدد ایدئولژیک که بسیاری از زنان شجاع مبارز و مردان بعد از موفقیت در فرارشان از این فرقه به بعضی جنبه های ضد بشری و ضد زنانه این زوج در حدی که جامعه و افکار عمومی کشش شنیدن آنرا داشته باشد دست به افشاگری زده اند،  واین فرقه را به مثالِ ضد فرهنگی، ضد ایرانی برای مردم ایران تبدیل کرده است و طوری که جانیان و افراد شرور را با این صفت میخوانند. همین امر باعث شد که آقای مسعود رجوی برای ادامه حیات ننگین خود بیشتر و بیشتر به دامن دشمنان مردم ایران همچون عراق و عربستان و آمریکا پناه برده و با عرضه کردن خود بعنوان ابزاری علیه ایران تحت نام مبارزه برای آزادی و دمکراسی در ایران با بکاربستن شوهای نمایشی بکمک پولهای که از صدام و امثال او گرفته بودند خود را در فضای مجازی و شوهای سالیانه و  رسانه هایی که در نبش قبر این فرقه دارای منافع بودند بعنوان نیروی مطرح نگهدارند.

از جمله این اقدامات که تحت  فشار سفارت آمریکا و پولهای کلان (طبق گزارش رسانه های آلبانی) صورت گرفت،  تلویزیون ویژن پلاس آلبانی در یک اقدام کاملا نا متجانس ومغایر با فضای تمامی رسانه ها و کانالهای تلویزیونی آلبانی، اقدام به تهیه و گزارشی سراسر کذب و تماما از قول روباتهای فرقه رجوی از جمله حسن نایب آقا، و شهریار کیامنش و البته چند تن از فرزندان مجاهدینی که در اسارت فرقه هستند نمود. 

پخش این گزارش اعتراضات شدیدی در بین مردم آلبانی که و بویژه در تیرانا پایتخت که طی چند سال گذشته اعمال مافیایی فرقه رجوی را روزانه تجربه نموده و در موارد بسیاری اعتراض خود را علیه حضور یک گروه تروریستی در کشورشان که توسط آمریکا در کشورشان بعنوان دپو گروههای تروریستی مستقر شده اند، با ارسال صدها نامه و تلفن و ایمیل به شبکه تلویزیونی ویژن پلاس  دست به اعتراض زدند. در همین رابطه بسیاری از ایرانیان و جداشدگان از فرقه رجوی چه در آلبانی و چه در سراسر اروپا و آمریکا با ارسال نامه و تماس تلفنی و مراجعه به سفارتهای آلبانی در کشورهای محل اقامتشان دست به اعتراض زدند. 

مقامات تلویزیون ویژن پلاس که میزان نفرت مردم آلبانی و ایرانیان را از این فرقه را نتوانستند تحمل کنند مجبور شدند که برای از دست ندادن حمایت مردم آلبانی از تلویزیونشان و برای حفظ آبروی کاریشان بلافاصله تمامی نسخه های این گزارش ننگین را از روی سایت ها و یو تیوب برداشتند. 

این عملکرد و رویکرد مردم مسلمان آلبانی بخوبی به اثبات میرساند که مردم عراق تا چه میزان بعد از سقوط صدام علیه این فرقه بقول رسانه های آلبانی مافیایی بوده اند. و چرا آنها را به هر تلاشی بود از کشورشان اخراج کردند. تا آمریکا آنها را در آلبانی دپو کند. ولی مردم آلبانی نشان دادند که فرقه رجوی اگر میخواهد در البانی با زور آمریکا بماند باید در همان حالت دپویی باشد. 

نه به تروریسم و فرقه ها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.