مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

گالری تابلو های معرفی تروریسم تشکیلات رجوی در سمینار کلوپ خبرنگاران بلژیک

DSC00001روزگذشته آقای داود باقروند ارشد بنا به دعوت “گروه مطالعات بین اللملی استراتژیک” (متمرکز بر ممانعت و مقابله با خشونت گرایی افراطی)  مستقر در بروکسل بلژیک،   در سمینار نحوه  شناسایی عناصر تروریستی و کمک به قربانیان تروریسم و جلسات کارگروه آن که در محل کلوپ خبرنگاران بروکسل برگزار شد شرکت نمود. این نهاد تحت نظر”دفتر نظارت سازمان ملل برای صلح و امنیت ” قرار دارد

دیوارهای سالن سمینار با پانزده تابلو بزرگ از فرقه رجوی که جنایات تروریستی و تروریسم و حامیان بین اللملی آنرا بنمایش میگذاشت پر شده بود، و رابطه بسیار تنگاتنگی با محتوای سمینار و مابحث مطرح شده برقرار کرده بود بسیار مورد توجه مقامات و شرکت کنندگان در سمینار قرار گرفت.

آقای ارشد در جریان سمینار و  قبل از شروع جلسه اقدام به توضیح تک تک تابلوها و معرفی عناصر و تشریح محتوای آنها برای شرکت کنندگان نمودند. و فرقه رجوی، سابقه آن قبل و بعد از انقلاب و در حال حاضر و فرایندهایی که در دورن آن گذشته و نحوه بهره برداری قدرتهای بزرگ و منطقه ای از تروریسم این فرقه در پوش مبارزه برای دمکراسی و آزادی درست زمانیکه تمامی عناصری که در این فرقه بعنوان مبارزان آزادی و دمکراسی از آنها نام برده میشد خود در شرایط بردگان دوران برده داری از هیچ حقوقی برخوردار نبودند. از جمله حق حیات، حق محبت، حق فکر کردن، حق انتقاد کردن، حق انتخاب محل مبارزه، حق انتخاب خانواده، حق اندیشه مستقل، حق خانواده، حق ارتباط با دیگر مبارزان، و یا با خانواده و دوستان، حق داشتن دوست و رفیق، حق انتخاب ظاهر، انتخاب لباس، حق مالکیت بر اندام خود، حق عشق ورزیدن و دوست داشتن…محروم بودند را معرفی نمود.

DSC00003 DSC00008
DSC00012 DSC00015DSC00014

همچنین رهبری فراری آن آقای مسعودرجوی که همچون رهبر داعش خود را خلیفه و امام زمان و صاحب زمین و زمان و مال و جان و ناموس تمامی بشریت معرفی نموده است، بویژه با اشاره به کتاب آقای مسعودرجوی بنام “خانواده” که در آن دستور قتل خانواده ها را به مبارازن خود داده است افکار قرون وسطائی وی معرفی گردید.

در این سمینار پروفسور خان از دانشکده علوم سیاسی و روابط بین اللمل دانشگاه دلاور در زمینه زمینه های اجتماعی رشد افراطی گری خشونت طلب و اسلام حراسی تولید شده در غرب سخنرانی نمود.

همچنین در میان سخنرانان یکی از قربانیان و از اعضای سابق گروههای تروریستی آقای عمر مولبوکوس بعنوان هماهنگ کننده ثبت شده در وزارت کشور انگلستان در زمینه کمک به قربانیان تروریسم نحوه عضوگیری خودش و زمینه های خانوادگی و سوء رفتار خانوادگی و اجتماعی ای که منجر شد داعش بتواند او را عضو گیری کند را به تفصیل تشریح نمودند.

آقای داود ارشد نیز ضمن ارائه تجارب خود در نحوه عضوگیریها،  مغزشویی، آماده سازی انسانهای معمولی و تبدیل آنها به درندگانی که بتوانند خشونت های غیر قابل باوری همچون خودسوزی در ملاء عام در پاریس و … و یا کشتارهای معروف به چارلی ابدو و.. را مرتکب شوند، و نحوه ایجاد تنفر در عناصر و …را در اختیار سمینار قرار داد. و تاکید نمود که گروههای تروریستی  برای فریب فرد از هرتاکتیکی استفاده میکنند، اگر سوژه کاربخواهد دارند، دمکراسی بخواهد برای کشورش دارند، اگر محبت بخواهد میگویند تامین میکنیم، اگر حتی زن بخواهد میگویند داریم، اگر مایل به مهاجرت باشد قول مساعد میدهند، و خلاصه هر خواسته ای را جهت فریب فرد پاسخ مثبت میدهند. حتی در فرقه رجوی از فرزندان اعضا نیز نگذشتند و آنها را بافریب به عراق برده و اسیر کردند. که در بسیاری موارد بدلیل شدت فشارها این کودکان دست به خودکشی زدند.

ایشان در بخش دوم سخنانشان همچنین  بعنوان یکی از قربانیان تروریسم و از اعضای سابق گروه تروریستی فرقه رجوی نحوه عضو گیری خودش را برای کنفرانس تشریح نمود و تاکید نمود که لزوما مشکلات خانوادگی و بدرفتاری  زمینه گرفتار شدن افراد در دام شبکه های جذب تروریسم نیست. چرا که خود او زمانیکه در لندن مشغول به تحصیل بود و حتی عضو هئیت مدیره یک شرکت در لندن نیز بود توسط فرقه رجوی عضو گیری شده بود. چون میخواست که برای مردمش دمکراسی کسب کند ولی در فرایند کارش علیرغم این که از مقامات ارشد این گروه تروریستی نیز بود وقتی حمایت فرقه رجوی را از جنایت 11 سپتامبر دید با اعتراض و اینکه این مبارزه برای دمکراسی نیست بلکه جنایت علیه بشریت است درخواست خروج داد که به ده سال زندان محکوم شد.

ایشان اضافه کردند که مشکل اصلی مبارزه با تروریسم با رسیدگی به قربانیان حل و فصل نمیشود. شما هر قدر هم بخواهید که جلوی جویبارهایی که جاری هستند را بگیرید از آنجا که باران میبارد این جویبارها ادامه پیدا خواهند کرد و تا سرکرده های تروریسم در جهان هستند و همچون گروه تروریستی فرقه رجوی که عکسهایش سالن را پر کرده است و در همین اروپا حضور دارد شما هر قدر هم به قربانیان آن کمک کنید کسانی هستند که مشکلات اجتماعی و خانوادگی سوء استفاده کرده و برای اهداف تروریستی خود عضو گیری کنند. شما نمیتوانید همه مشکلات اجتماعی را حل کنید ولی میتوانید تعداد محدود سرآن فرقه ها و گروههای تروریستی را متوقف کنید.  هرچند که باید به قربانیان تروریسم کمک کرد که بازسازی شوند و به جامعه بازگردند ولی این به معنی مبارزه با تروریسم نخواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.