مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

شکست کنفرانس امنیتی ورشو، در بیانیه پایانی از ایران نامی برده نشد

 

کنفرانس ورشو اگر برای آمریکا که از ابتدا آنرا کنفرانسی علیه ایران اعلام و برنامه ریزی کرده بود یک شکست بود اما دو  پیروزداشت.

 

وزارت خارجه لهستان گفته است ايران به دليل روابط تيره خود با ايالات متحده آمريكا به نشست ورشو دعوت نشده است

چین و روسیه نیز در کنفرانس حاضر نشدند و علاوه براین، کشورهای بزرگ اروپایی نیز با سردی با این کنفرانس برخورد کرده‌اند.

فدریکا موگرینی به بهانه  برنامه کاری از قبل تعیین شده، در کنفرانس ورشو شرکت نکرد.

وزیران امور خارجه آلمان و فرانسه نیز اعلام کرده‌اند که در این کنفرانس حاضر نخواهند شد و جرمی هانت، وزیر امور خارجه بریتانیا گفته است تنها در کمیته یمن این کنفرانس شرکت خواهد کرد.

عصبانیت آمریکا از شکست این کنفرانس در سخنان مایک پنس معاون ترامپ و رئیس جمهور اسرائیل بوضوح دیده شد. طوریکه خبرنگار ارشد نیویورک تایمز که یکی از دو خبرنگاری بود که توانست در مصاحبه مطبوعاتی پمپئو و وزیر خارجه لهستان سوال مطرح کند، سخت به رویکرد و سخنان نخست وزیر اسرائیل و مایک پنس اعترا ض کرد و آنرا مغایر با مواضع همراه با عقب نشینی بعدی از اهداف اولیه برگزاری نشست خواند.

طوریکه وزیر خارجه لهستان که مخاطب سوال نبود جهت نشان دادن عدم رضایت خودش از مواضع مایک پنس و نتانیاهو گفت که او نیز از این سخنان غافلگیر شده است و در ادامه گفت که “ما” در اتحادیه اروپا برجام را یک قرارداد مفید میدانیم هرچند ممکن استکه مواضع دیگری نیز در مورد ایران داشته باشیم. و اینگونه در مقابل پمپئو باردیگر بر مواضع اتحادیه اروپا در مورد برجام تاکید کرد. و علت همراهی با آمریکا را ضعف اتحادیه اروپا در به پایان بردن بحرانهای منطقه خواند که نیاز است آمریکا نیز در آن حضور داشته باشد.

در این کنفرانس که جهت فریب شرکت کنندگان موضوعاتی همچون جنگ نسل کشی در یمن که توسط عربستان با پشتیبانی آمریکا به عنوان یکی از فاجعه بارترین بحرانها انسانی  و بحران فلسطین و اسرائیل نیز  در دستور کارش باشد با بی میلی آمریکا حتی مطرح نیز نشد.

شاید بتوان این نتیجه گیری را کرد که:

این کنفرانس دو برنده داشت یکی نتانیاهو بود که توانسته بود بعد از چندین دهه در کنفرانسی که کشورهای عرب منطقه نیز حضور داشتند شرکت کند که میتواند  آنرا بعنوان برگ برنده در انتخابات آتی این کشور مورد بهره برداری تبلیغاتی قرار دهد.

از همین رو نیز بود که با وجودیکه نشست ورشو قرار بود در سطح وزیران امور خارجه برگزار شود، مایک پنس، معاون رییس جمهوری آمریکا و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسراییل نیز در آن شرکت کردند.

 

اما شاید بزرگترین برنده این کنفرانس مردم ایران بودند که شاهد بودند چگونه مزدوران وطن فروش آلت دست اسرائیل و کشورهای عرب منطقه و آمریکا همچون خانم مریم رجوی و تشکیلات مافیایی اش و سلطنت طلبها بویژه آقای رضا پهلوی آتش بیار معرکه های “نیازهای داخلی” نتانیاهو در اسرائیل و نسل کشی های عربستان در یمن  قرار میگیرند.

خانم مریم رجوی و آقای رضا پهلوی به اشتباه مردم ایران را نیز مانند خود پنداشته اند و فکر میکنند که هیچ موضعی در مقابل جنایات انجام شده در منطقه  ندارند. بنابراین  خود را براحتی آلت دست مجریان جنایتهای یمن و فلسطین قرار میدهند تا شاید خود به آب و نانی برسند.  درصورتیکه مردم آزاده ایران  برای تغییرات دلخواهشان در ایران با جانیان منطقه همدست نمی شوند. اگر تغییری در ایران باید صورت بگیرد فقط بدست مردم ایران باید باشد.  باید به مریم رجوی و رضا پهلوی گفت دوران شعبان بی مخ ها تاریخا بخاک سپرده شده است شما کمی دیر آمده اید. شاخص آن نیز

طنز تاریخی  استکه شاهدیم چگونه علیرغم اینکه مریم رجوی میلیونها دلار هزینه میکند و سیرکهای سیاسی به اجرا میگذارد و از دلقکهایی همچون جولیانی و … در این شوهایش با دستمزدهای کلان استفاده میکند. مایک پمپئو نه با مریم رجوی که با یک خبرنگار زن ایرانی ملاقات میکند.

 

Mosadeg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.